Vereniging 'AV Fivelstreek' op 'Onder aan Diek Wedstried'

Prijzen

Ronald Mulder
  • Jongens Junior C - 100m - 14,16
Wesley Boers
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2589 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:35,7
  • Kogelstoten   7,16
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,94
Jan van der Velde
  • Masters mannen - 100m - 14,99
Jan van der Velde
  • Masters mannen - 5000m - 19:18,90
Wietze de Vries
  • Masters mannen - 5000m - 21:23,15
Gerard van Gennip
  • Masters mannen - 5000m - 23:51,97
Jan van der Velde
  • Masters mannen - Speer - 27,15
Niek van der Velde
  • Senioren mannen - 100m - 12,36
Gerard Vos
  • Senioren mannen - 5000m - 15:42,14
Maurice Smit
  • Senioren mannen - 5000m - 15:43,24
Niek van der Velde
  • Senioren mannen - Hoog - 1,60
Tessa Smitstra
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:01,19
Tessa Smitstra
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Faye Claessens
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,15
Jill Uilhoorn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2272 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:58,9
  • Kogelstoten   5,95
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,57
Elise Hesling
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1452 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:27,3
  • Vortexwerpen   10,50
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,04
Fern Smit
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1251 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:25,0
  • Vortexwerpen   10,00
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,66
Merel Bierma
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 515 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   3:05,8
  • Vortexwerpen   4,00
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   1,74
Marijke Veen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 493 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   3:30,8
  • Vortexwerpen   6,00
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   1,93
Renske Linstra
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,17

Hoogtepunten

Ronald Mulder JJC 100m
  • 14,16
  • Jill Uilhoorn MPA2 60m
  • 9,26
  • Renske Linstra Vsen 100m
  • 14,17
  • Maurice Smit Msen 5000m
  • 15:43,24
  • Merla Hulzebos MPA1 60m
  • 9,98
  • Wesley Boers JPA2 1000m
  • 3:35,69
  • Marit Janszen MPA2 60m
  • 10,14
  • Tessa Smitstra MJD 60m
  • 9,55
  • Gerard Vos Msen 5000m
  • 15:42,14
  • Wesley Boers JPA2 60m
  • 9,41
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ronald Mulder 14,16 -0.4 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Bas Drijfhamer 12,80 -1.9 m/s---
    8 Rafael van Gennip 13,13 -1.9 m/s---
    9 Maurits Meijerhof 14,15 -2.2 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Rafael van Gennip 2:07,42 ---
    8 Bas Drijfhamer 2:21,69 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Maurits Meijerhof 5,47 5,52 5,28 4,82 5,42 4,81 5,52 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Maurits Meijerhof 1,10 ---
    7 Rafael van Gennip 1,00 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Tom Doornbos 10,64 4:07,66 4,92 0,95 3,02 1729
    6 Wisse Wildeman 12,74 5:14,87 4,39 0,80 2,10 920


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    3 Wesley Boers 9,41 3:35,69 7,16 1,20 3,94 2589
    12 Koen Bootsman 9,88 DNS 5,97 DNS 3,25 1269


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Nico de Groot 7,79 4:49,15 3,62 0,75 2,85 1300


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
    5 Jayden Kuilman 8,45 2:47,95 10,50 0,75 2,57 983


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jan van der Velde 14,99 -0.4 m/s---


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jan van der Velde 19:18,90 ---
    2 Wietze de Vries 21:23,15 19:31,00
    3 Gerard van Gennip 23:51,97 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Jan van der Velde 25,71 27,15 24,38 24,87 X 25,41 27,15 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Niek van der Velde 12,36 -0.4 m/s---


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gerard Vos 15:42,14 ---
    2 Maurice Smit 15:43,24 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Niek van der Velde 1,60 ---


    Masters vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Femke Vel...an-Westra DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Tessa Smitstra 9,55 -3.4 m/s---
    5 Tess Claessens 9,71 -2.1 m/s---
    7 Vera Kuipers 10,24 -2.1 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tessa Smitstra 2:01,19 ---
    4 Faye Claessens 2:07,79 ---
    5 Tess Claessens 2:15,43 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Faye Claessens 7,18 7,79 6,90 7,80 X 7,80 7,80 ---
    5 Tessa Smitstra 6,56 6,92 6,48 6,68 7,18 6,43 7,18 ---
    7 Vera Kuipers 5,66 4,85 X 5,21 5,23 5,57 5,66 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Smitstra 1,20 ---
    3 Faye Claessens 1,15 ---
    5 Tess Claessens 1,05 ---
    Vera Kuipers DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Merla Hulzebos 9,98 4:31,52 5,20 0,65 3,16 1553


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jill Uilhoorn 9,26 3:58,85 5,95 1,10 3,57 2272
    5 Marit Janszen 10,14 DNS 5,87 0,90 3,48 1538


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    6 Marlijn Bierma 8,64 5:24,86 3,30 0,85 2,55 1044


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Elise Hesling 7,87 2:27,23 10,50 0,95 3,04 1452
    3 Fern Smit 8,00 2:24,98 10,00 0,80 2,66 1251
    12 Daelyn Hulzebos 8,86 3:27,56 10,00 0,80 2,26 744


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Merel Bierma 8,82 3:05,74 4,00 0,75 1,74 515
    2 Marijke Veen 8,76 3:30,75 6,00 0,65 1,93 493


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Renske Linstra 14,17 -0.4 m/s---