Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Onder aan Diek Wedstried'

Prijzen

Jasper de Jong
  • Jongens Junior D - 600m - 1:59,29
Lasse Cnubben
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2251 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:41,9
  • Kogelstoten   6,27
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,70
Arnel Ahmetspahic-van Haeringen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2175 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:40,7
  • Kogelstoten   7,33
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,05
Cuno Harmes
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2030 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:55,6
  • Kogelstoten   4,23
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,30
Kian Sportel
  • Jongens Pupil mini - Meerkamp - 948 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:39,7
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,30
Hugo Wijnholds
  • Jongens Pupil mini - Meerkamp - 531 punten
  • 40 meter   9,4
  • 600 meter   2:58,7
  • Vortexwerpen   6,00
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   1,70
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,23
Leah Rozema
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,45
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:54,88
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,54
Leah Rozema
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,43
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Sterre Kievit
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1991 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:06,1
  • Kogelstoten   5,39
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,60
Birgit Havenga
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1707 punten
  • 60 meter   10,9
  • 1000 meter   4:23,2
  • Kogelstoten   4,67
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,27
Fieke Sportel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2118 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:08,2
  • Kogelstoten   5,36
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,50
Inez Keun
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1968 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:16,2
  • Kogelstoten   6,13
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,33
Mila Aukema
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1759 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:36,3
  • Kogelstoten   4,77
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,05

Hoogtepunten

Maud Visscher MJD Kogel
  • 10,54
  • Arnel Ahmetspahic-van Haeringen JPA1 1000m
  • 3:40,67
  • Julian Keun JPA2 Ver
  • 3,95
  • Maud Visscher MJD Hoog
  • 1,40
  • Maud Visscher MJD 60m
  • 9,23
  • Julian Keun JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Lasse Cnubben JPA1 1000m
  • 3:41,89
  • Arnel Ahmetspahic-van Haeringen JPA1 60m
  • 9,83
  • Sterre Kievit MPA1 60m
  • 9,90
  • Fieke Sportel MPB 40m
  • 7,04
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Jasper de Jong 13,03 -2.2 m/s---


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jasper de Jong 1:59,29 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jasper de Jong 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Lasse Cnubben 10,22 3:41,89 6,27 1,10 3,70 2251
    2 Arnel Ahm...Haeringen 9,83 3:40,67 7,33 1,00 3,05 2175
    3 Cuno Harmes 10,26 3:55,54 4,23 1,20 3,30 2030


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    5 Julian Keun 9,98 3:51,10 6,47 1,20 3,95 2372
    13 Kai Gorter DNS DNS DNS DNS 3,60 438
    14 Krijn Tolboom DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Timo Tervoort 8,32 5:00,98 4,62 0,95 2,70 1366


    Jongens Pupil mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Kian Sportel 8,29 2:39,66 11,50 0,65 2,30 948
    3 Hugo Wijnholds 9,33 2:58,66 6,00 0,75 1,70 531


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maud Visscher 9,23 -3.4 m/s---
    3 Leah Rozema 9,45 -3.4 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher 1:54,88 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Maud Visscher 9,35 9,75 10,54 9,57 9,40 9,44 10,54 ---
    3 Leah Rozema 8,16 8,29 X 7,15 8,14 8,43 8,43 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maud Visscher 1,40 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Sterre Kievit 9,90 4:06,08 5,39 0,95 3,60 1991
    3 Birgit Havenga 10,82 4:23,18 4,67 1,00 3,27 1707


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Fieke Sportel 7,04 4:08,20 5,36 1,10 3,50 2118
    2 Inez Keun 7,31 4:16,18 6,13 1,00 3,33 1968
    3 Mila Aukema 7,42 4:36,23 4,77 1,05 3,05 1759
    4 Leya Topelen 7,68 4:40,76 4,29 0,95 2,80 1536


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexHoogVerPunten totaal
    4 Cynthia Urban 8,62 2:36,38 13,00 0,85 2,40 1112
    5 Anouk Huisman 8,58 2:43,33 10,00 0,85 2,63 1065