Vereniging 'AV Hollandia' op 'CD-Mini Bokaal'

Prijzen

Quinten van Delft
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:17,57
Jim Goes
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 10,36
Maik van Diepen
  • Jongens Junior D1 - 80m - 11,82
Maik van Diepen
  • Jongens Junior D1 - 80m_f - 11,65
Lucas Knetemann
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,35
Koen Altena
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:42,13
Koen Altena
  • Jongens Junior D2 - Discus - 15,98
Koen Altena
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 8,51
Hanna Mozer
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 9,05
Hanna Mozer
  • Meisjes Junior C1 - Speer - 30,30
Britt Nederveen
  • Meisjes Junior C1 - Polshoog - 2,30
Melissa van Diepen
  • Meisjes Junior C2 - 80m - 11,70
Melissa van Diepen
  • Meisjes Junior C2 - 80m_f - 11,30
Melissa van Diepen
  • Meisjes Junior C2 - Speer - 17,51
Melissa van Diepen
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,30
Bente Tuil
  • Meisjes Junior D1 - Discus - 20,39
Lianka Wit
  • Meisjes Junior D2 - Discus - 23,04

Hoogtepunten

Lianka Wit MJD2 Kogel
  • 10,26
  • Bente Tuil MJD1 60m_f
  • 9,09
  • Maik van Diepen JJD1 80m_f
  • 11,65
  • Jim Goes JJC2 100m
  • 13,98
  • Melissa van Diepen MJC2 80m_f
  • 11,30
  • Jim Goes JJC2 Kogel
  • 10,36
  • Quinten van Delft JJC2 800m
  • 2:17,57
  • Hanna Mozer MJC1 80m_f
  • 11,48
  • Jim Goes JJC2 Speer
  • 31,91
  • Hanna Mozer MJC1 80m
  • 11,58
  •  

    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Jim Goes 13,98q -1.1 m/s---


    Jongens Junior C2 - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    Jim Goes DNS ---


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Quinten van Delft 2:17,57 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Jim Goes 10,24 10,36 10,25 10,36 ---


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Jim Goes 31,91 29,37 30,46 31,91 ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Maik van Diepen 11,82q -0.3 m/s---
    9 Lucas Knetemann 12,17 -0.3 m/s---
    11 Jelle Hessing 13,60 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Maik van Diepen 11,65 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maik van Diepen 3:39,10 ---
    6 Sicco Deurloo 3:41,32 ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Sicco Deurloo 15,65 -0.3 m/s---
    6 Lucas Knetemann 15,77 -0.3 m/s---
    11 Jelle Hessing 17,22 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Maik van Diepen X 13,86 X 13,86 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    6 Maik van Diepen 6,08 - 5,42 6,08 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Lucas Knetemann 1,35 ---
    4 Sicco Deurloo 1,30 ---
    12 Jelle Hessing 1,05 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Koen Altena 3:42,13 ---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Koen Altena 15,98 10,91 12,59 15,98 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Koen Altena 8,51 8,14 7,37 8,51 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Hanna Mozer 11,58q -0.5 m/s---
    10 Eva van de Leuv 12,48 -0.5 m/s---
    Britt Nederveen DNS 11,23


    Meisjes Junior C1 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Hanna Mozer 11,48 ---


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Demi Zuiker DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Demi Zuiker 18,89 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Hanna Mozer 8,62 9,05 8,80 9,05 ---
    5 Eva van de Leuv 7,40 6,09 7,15 7,40 ---
    6 Demi Zuiker 4,79 4,69 4,81 4,81 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Hanna Mozer 29,67 28,13 30,30 30,30 ---
    4 Eva van de Leuv 16,31 17,16 18,81 18,81 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Britt Nederveen DNS 1,60


    Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Britt Nederveen 2,30 2,20


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Melissa van Diepen 11,70q -0.5 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    2 Melissa van Diepen 11,30 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Melissa van Diepen 15,55 X 17,51 17,51 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Melissa van Diepen 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Bente Tuil 9,20q +0.0 m/s9,14
    13 Isa Baardse 9,70 -0.5 m/s9,52
    14 Maaike Wiebers 9,75 -1.4 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    4 Bente Tuil 9,09 ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Maaike Wiebers 2:01,82 ---
    10 Isa Baardse 2:14,80 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    4 Bente Tuil 11,87 +1.1 m/s11,79
    6 Jackie Nederveen 13,01 +0.6 m/s13,38


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Bente Tuil 19,35 X 20,39 20,39 14,95
    6 Jackie Nederveen 17,09 16,36 13,75 17,09 14,94
    7 Isa Baardse X 16,21 14,29 16,21 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Bente Tuil 8,52 8,43 9,01 9,01 9,20
    9 Isa Baardse 7,76 7,13 6,82 7,76 7,05


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    6 Bente Tuil 3,94 3,90 3,86 3,94 +0.0 m/s4,13
    12 Isa Baardse 3,24 3,15 3,52 3,52 +0.0 m/s4,06


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    13 Lianka Wit 9,12 -1.6 m/s---
    13 Salome van Berkel 9,12 -0.1 m/s9,19
    17 Ezra Minneboo 9,28 -1.6 m/s---
    19 Mera Haring 9,75 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Sanna van de Griend 1:57,47 2:06,30
    6 Ezra Minneboo 1:58,58 ---
    Lianka Wit DNS ---
    Melanie Alsema DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    6 Lianka Wit 10,79 -0.6 m/s---
    13 Melanie Alsema 12,62 -0.6 m/s---
    14 Amber Hoogsteder 12,67 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    2 Lianka Wit 19,22 23,04 22,90 23,04 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Lianka Wit 9,77 8,54 10,26 10,26 ---
    10 Sanna van de Griend 8,01 9,12 9,06 9,12 9,16
    16 Amber Hoogsteder 7,28 6,29 6,86 7,28 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    9 Lianka Wit 4,20 4,00 4,03 4,20 +0.0 m/s---
    11 Sanna van de Griend 3,91 3,96 3,88 3,96 +0.0 m/s3,98
    15 Salome van Berkel 3,72 3,46 3,72 +0.0 m/s3,68
    17 Amber Hoogsteder 3,48 3,57 3,57 3,57 +0.0 m/s---
    18 Mera Haring 3,01 2,97 3,47 3,47 +0.0 m/s---