Vereniging 'AV `40' op 'Vlaardingse Polderwedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Guus Doodeman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 320 punten
  • 400 meter   1:15,0
  • 40 meter horden   7,7
  • Vortexwerpen   23,28
  • Verspringen   3,66
Hilde Keuning
  • Masters vrouwen - 1Mijl - 5:46,48
Sara Hamoumi
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 243 punten
  • 800 meter   3:11,0
  • 60 meter horden (69cm)   14,4
  • Vortexwerpen   24,59
  • Verspringen   3,73
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 348 punten
  • 400 meter   1:24,1
  • 40 meter horden   8,0
  • Vortexwerpen   15,15
  • Verspringen   3,07
Romy Yasar
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 381 punten
  • 400 meter   1:35,8
  • 40 meter horden   8,9
  • Vortexwerpen   14,33
  • Verspringen   2,93

Hoogtepunten

Guus Doodeman JPB 400m
  • 1:14,99
  • Luuk Doodeman JPA2 Ver
  • 4,27
  • Fleur Favre MPC 400m
  • 1:24,07
  • Jakob Schneiders JPB 400m
  • 1:22,22
  • Guus Doodeman JPB Vortex
  • 23,28
  • Romy Yasar MPMini 400m
  • 1:35,75
  • Romy Yasar MPMini Ver
  • 2,93
  • Amin Hamoumi JPC 400m
  • 1:29,17
  • Julia Stemvers MPC 400m
  • 1:29,33
  • Julie Klop MPB 400m
  • 1:19,56
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    7 Daan Dolle AV `40 DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    4 Luuk Doodeman AV `40 3:04,98 12,58 27,18 4,27 263
    6 Thijs de Block AV `40 2:51,13 13,66 27,38 3,29 230
    9 Kenan Aktas AV `40 3:17,68 13,64 19,69 3,49 189


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Snelle Jelle - JPA2 0 2:59,64 10
    2 The Stars - JPA2 0 3:09,48 9
    3 Feyenoord - JPA2 0 3:15,27 8
    4 Ilion - JPA2 0 3:16,91 7
    5 Team Luuk - JPA2 0 3:19,28 6
    6 Fortius 1 - JPA2 0 3:23,93 5
    7 AV '40 - JPA2 0 3:26,58 4
    8 Fortuna A2 - JPA2 0 3:30,66 3
    9 Kampioenen - JPA2 0 3:38,37 2
    10 Fortius 2 - JPA2 0 3:46,05 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Guus Doodeman AV `40 1:14,99 7,64 23,28 3,66 320
    8 Jakob Schneiders AV `40 1:22,22 7,89 20,98 3,37 287
    13 Andre Dias Scarano AV `40 1:23,40 8,30 22,88 3,03 275
    16 Menno van der Waal AV `40 1:30,37 8,35 11,36 3,26 225
    17 Lars de Block AV `40 1:29,04 8,97 16,91 2,81 223
    18 Merijn Stuijt AV `40 1:29,42 8,99 13,37 2,90 211


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    6 Amin Hamoumi AV `40 1:29,17 8,43 16,57 2,83 278


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters vrouwen - Engelse mijl

    # Naam 1Mijl Qm
    1 Hilde Keuning AV `40 5:46,48 m/s
    5:40,00


    Meisjes Junior D - 1500 meter steeple

    # Naam 1500m SCQm
    1 Hebe Chadwick AV `40 DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    12 Anne Favre AV `40 3:40,37 16,76 12,06 3,10 127
    13 Indy Lammers AV `40 3:49,56 26,42 8,50 2,51 81
    14 Pippa Chadwick AV `40 DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 800m60mHVortexVerPunten totaal
    3 Sara Hamoumi AV `40 3:10,97 14,33 24,59 3,73 243


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    5 Julie Klop AV `40 1:19,56 7,77 15,26 3,17 287
    7 Anouk Spee AV `40 1:36,49 8,65 12,63 2,73 221


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Fleur Favre AV `40 1:24,07 7,93 15,15 3,07 348
    4 Livvy Lammers AV `40 1:44,33 8,18 12,27 3,15 299
    6 Julia Stemvers AV `40 1:29,33 8,67 12,52 2,83 296


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 400m40mHVortexVerPunten totaal
    2 Romy Yasar AV `40 1:35,75 8,87 14,33 2,93 381


    Er bestaan nog geen estafette teams.