Vereniging 'AV `40' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Milan van Holsteijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1775 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   3:32,6
  • Vortexwerpen   28,18
  • Verspringen   3,42
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1806 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:46,7
  • Vortexwerpen   25,07
  • Verspringen   3,56
Viggo van Holsteijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1174 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:32,7
  • Vortexwerpen   18,75
  • Verspringen   2,97
Robin van Holsteijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1133 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:24,3
  • Vortexwerpen   15,85
  • Verspringen   2,55
Hebe Chadwick
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:33,39
Julie Klop
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1548 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:57,1
  • Vortexwerpen   17,37
  • Verspringen   2,95
Evy Eising
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1009 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:37,9
  • Vortexwerpen   13,30
  • Verspringen   2,64

Hoogtepunten

Anne Favre MPA1 60m
  • 10,49
  • Luuk Doodeman JPA2 Ver
  • 3,60
  • Guus Doodeman JPB 40m
  • 7,20
  • Tess Homan MPA1 1000m
  • 3:38,49
  • Julie Klop MPB 1000m
  • 3:57,01
  • Milan van Holsteijn JPA1 1000m
  • 3:32,60
  • Pippa Chadwick MPA1 1000m
  • 4:01,35
  • Guus Doodeman JPB 1000m
  • 3:46,62
  • Luuk Doodeman JPA2 60m
  • 10,20
  • Julie Klop MPB 40m
  • 7,09
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Milan van Holsteijn 10,64 3:32,60 28,18 3,42 1775


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Luuk Doodeman 10,20 3:58,09 28,83 3,60 1741


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 7,20 3:46,62 25,07 3,56 1806
    7 Lars de Block 9,02 4:19,37 19,19 2,54 1066
    9 Menno van der Waal 8,90 DNS DNS DNS 221


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Viggo van Holsteijn 8,22 2:32,63 18,75 2,97 1174
    3 Robin van Holsteijn 8,06 2:24,26 15,85 2,55 1133


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Hebe Chadwick 3:33,39 3:25,66


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    7 Hebe Chadwick 13,36 -1.1 m/s---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    14 Hebe Chadwick 6,97 6,89


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    11 Hebe Chadwick 3,68 3,99


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    4 Tess Homan 10,65 3:38,49 18,24 3,41 1604
    6 Pippa Chadwick 10,77 4:01,35 14,95 3,02 1339
    10 Anne Favre 10,49 4:34,82 10,16 2,68 1085


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Julie Klop 7,09 3:57,01 17,37 2,95 1548


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Evy Eising 8,08 2:37,88 13,30 2,64 1009