Vereniging 'AV De Spartaan' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Sven Hazenoot
  • Jongens Junior C - 100m - 12,98
Jochem van Stijn
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,65
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,05
Jochem van Stijn
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,81
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,20
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior C - Ver - 5,20
Jochem van Stijn
  • Jongens Junior C - Ver - 5,18
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - 80m - 11,29
Nick Duinkerken
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:17,24
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,52
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - Discus - 21,48
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,23
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - Ver - 4,26
Boele Böhm
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1718 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:47,9
  • Vortexwerpen   25,10
  • Verspringen   3,49
Hieke Böhm
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:07,52
Hieke Böhm
  • Meisjes Junior B - 100mH - 16,61
Hieke Böhm
  • Meisjes Junior B - Discus - 20,71
Phebe Goedhart
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:38,03
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:40,15
Mandy Duinkerken
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,19
Phebe Goedhart
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,28
Anouk van der Meer
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,21
Reina Böhm
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 791 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:42,2
  • Vortexwerpen   7,54
  • Verspringen   2,40

Hoogtepunten

Reina Böhm MPMini 40m
  • 8,26
  • Reina Böhm MPMini Vortex
  • 7,54
  • Reina Böhm MPMini 600m
  • 2:42,11
  • Boele Böhm JPA1 Ver
  • 3,49
  • Reina Böhm MPMini Ver
  • 2,40
  • Boele Böhm JPA1 Vortex
  • 25,10
  • Jelka Böhm MJD Ver
  • 3,91
  • Boele Böhm JPA1 1000m
  • 3:47,84
  • Marnix Hettema JJD 80m
  • 11,29
  • Boele Böhm JPA1 60m
  • 10,25
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sven Hazenoot 12,98 -1.0 m/s12,90
    13 Wessel Steenvoorden 14,67 -0.8 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jochem van Stijn 2:13,65 2:14,50


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    1 Sven Hazenoot 16,05 -1.1 m/s17,20
    2 Jochem van Stijn 16,81 -1.1 m/s17,40
    7 Wessel Steenvoorden 20,20 -1.1 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Wessel Steenvoorden 21,12 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Sven Hazenoot 11,20 11,89
    5 Jochem van Stijn 9,08 8,93
    6 Wessel Steenvoorden 6,70 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Sven Hazenoot 5,20 5,31
    3 Jochem van Stijn 5,18 5,13
    7 Wessel Steenvoorden 4,39 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marnix Hettema 11,29 -0.1 m/s11,90
    7 Menno Willems 11,88 -0.1 m/s---
    12 Vincent Franken 12,20 -0.4 m/s---
    15 Symen Grimbergen 12,43 -0.4 m/s---
    22 Alje Stip 12,94 -0.4 m/s---
    25 Michalis Analytis 13,42 -0.4 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nick Duinkerken 3:17,24 ---
    9 Vincent Franken 3:33,38 ---
    14 Michalis Analytis 3:55,93 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Marnix Hettema 14,52 -0.5 m/s---
    4 Vincent Franken 16,13 -0.5 m/s---
    5 Symen Grimbergen 16,33 -0.6 m/s---
    12 Nick Duinkerken 17,47 -1.9 m/s---
    15 Menno Willems 18,28 -0.6 m/s---
    16 Michalis Analytis 18,54 -0.6 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Spartaan JJD AV De Spartaan - JJD 4 45,87 4
    2 JJD AV Fortuna team 1 AV Fortuna - JJD 4 46,80 3
    3 Olympus jongens AV Olympus `70 - JJD 4 47,38 2
    4 JJD AV Fortuna team2 AV Fortuna - JJD 4 48,62 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Marnix Hettema 21,48 14,55
    10 Alje Stip 13,85 ---
    11 Michalis Analytis 13,83 ---
    19 Vincent Franken 11,03 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Marnix Hettema 9,23 8,96
    8 Alje Stip 7,53 ---
    13 Nick Duinkerken 6,98 ---
    14 Vincent Franken 6,92 ---
    21 Symen Grimbergen 6,42 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Marnix Hettema 4,26 ---
    10 Nick Duinkerken 3,87 ---
    11 Alje Stip 3,82 3,39
    14 Menno Willems 3,71 ---
    15 Symen Grimbergen 3,68 ---
    16 Vincent Franken 3,65 ---
    21 Michalis Analytis 3,43 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Boele Böhm 10,25 3:47,84 25,10 3,49 1718


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hieke Böhm 1:07,52 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Hieke Böhm 16,61 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Hieke Böhm 20,71 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Phebe Goedhart 2:38,03 ---
    2 Mandy Duinkerken 2:40,15 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    3 Mandy Duinkerken 15,19 -0.5 m/s---
    4 Phebe Goedhart 15,41 -0.5 m/s---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Mandy Duinkerken 7,39 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Phebe Goedhart 4,28 ---
    5 Mandy Duinkerken 4,16 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    5 Jelka Böhm 9,45 -1.5 m/s---
    11 Fleur Smeets 9,58 -1.5 m/s---
    14 Anouk van der Meer 9,67 -1.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Fleur Smeets 4:14,79 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    4 Jelka Böhm 12,13 -0.5 m/s---
    6 Anouk van der Meer 13,33 -1.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Fortuna AV Fortuna - MJD 3 DNS 0
    1 De Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 1 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 2 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Anouk van der Meer 16,21 ---
    5 Fleur Smeets 14,49 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Fleur Smeets 9,16 ---
    8 Anouk van der Meer 8,18 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Jelka Böhm 3,91 ---
    14 Anouk van der Meer 3,51 ---
    16 Fleur Smeets 3,39 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Reina Böhm 8,26 2:42,11 7,54 2,40 791