Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Alberto Biswane
  • Jongens Junior B - 100m - 12,05
Alberto Biswane
  • Jongens Junior B - 200m - 24,06
Daan de Jong
  • Jongens Junior C - 100m - 12,89
Jonathan Vreugdenhil
  • Jongens Junior C - 800m - 2:27,96
Dano van Calsteren
  • Jongens Junior C - 100mH - 17,14
Ruben Rolvink
  • Jongens Junior C - Discus - 37,36
Ruben Rolvink
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,88
Daan de Jong
  • Jongens Junior C - Ver - 5,41
Stef Kortekaas
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,09
Frank van den Enden
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,13
Yannick Rolvink
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,14
Milan van den Muijsenberg
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 822 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:57,3
  • Vortexwerpen   15,50
  • Verspringen   2,51
Cor van Dam
  • Masters Mannen - Discus - 29,14
Marco Bronswijk
  • Masters Mannen - Discus - 35,54
André van der Pijl
  • Masters Mannen - Discus - 16,08
Cor van Dam
  • Masters Mannen - Kogel - 9,09
Marco Bronswijk
  • Masters Mannen - Kogel - 11,39
André van der Pijl
  • Masters Mannen - Kogel - 6,61
Danique de Brabander
  • Meisjes Junior B - Discus - 23,43
Danique de Brabander
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,14
Britt van Dien
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,75
Fenna van Ruijven
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,97
Britt van Dien
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,19
Keïta Wielzen
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,29
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,00
Anna Lusthof
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:32,38
Frederiek Dekker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,83
Anna Lusthof
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,37
Tessa Molenaar
  • Meisjes Junior D - Discus - 16,95
Bibienne de Brabander
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,18
Tessa Molenaar
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,04
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,50
Anna Lusthof
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,30
Floortje Lusthof
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1738 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:40,3
  • Vortexwerpen   17,37
  • Verspringen   3,68
Eva Tetteroo
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:33,99

Hoogtepunten

Floortje Lusthof MPA1 60m
  • 9,94
  • Floortje Lusthof MPA1 Ver
  • 3,68
  • Floortje Lusthof MPA1 1000m
  • 3:40,26
  • Niels van der Pijl JPA1 Vortex
  • 24,17
  • Luna Pedemonte MPA2 Ver
  • 3,41
  • Kenan Türegün JPA1 Ver
  • 3,27
  • Kenan Türegün JPA1 60m
  • 9,63
  • Nils Eerhart JPA1 60m
  • 10,47
  • Luna Pedemonte MPA2 Vortex
  • 30,87
  • Kenan Türegün JPA1 1000m
  • 3:52,33
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Alberto Biswane 12,05 -1.5 m/s11,49
    12 Jacco Aalbregt 14,21 -2.5 m/s14,17
    15 Timothy Strik 14,52 -2.5 m/s14,13


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Alberto Biswane 24,06 -1.7 m/s23,35


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Eenhoornsquad - JJB 4 48,82 4
    2 Olympus'70 Jongens B AV Olympus `70 - JJB 4 52,14 3
    3 Team Bohm - JJB 0 1:06,96 2
    4 Fortuna - JJB 0 DNF 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Jacco Aalbregt 17,33 ---
    8 Timothy Strik 15,88 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    11 Timothy Strik 4,32 ---
    14 Jacco Aalbregt 3,29 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daan de Jong 12,89 -1.0 m/s13,34
    7 Ruben Rolvink 13,70 -1.0 m/s13,30
    8 Dennis van Veen 13,93 -1.0 m/s14,00
    9 Tom van Buuren 14,07 -0.8 m/s14,00
    11 Jonathan ...eugdenhil 14,19 -1.0 m/s13,80
    Dano van Calsteren DNS 13,80


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jonathan ...eugdenhil 2:27,96 2:35,00
    4 Tom van Buuren 2:41,69 2:30,00


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    3 Dano van Calsteren 17,14 -1.1 m/s18,00
    6 Jonathan ...eugdenhil 18,94 -1.1 m/s19,91


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Spartaan Mix AV De Spartaan - JJC 4 52,90 1


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Rolvink 37,36 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Rolvink 12,88 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Daan de Jong 5,41 ---
    8 Dennis van Veen 4,30 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    9 Frank van den Enden 12,08 -0.1 m/s12,71
    9 Maurits va...cheijndel 12,08 -0.1 m/s12,12
    18 Stef Kortekaas 12,62 -0.1 m/s12,81
    23 Joshua Adriaanse 13,11 -0.1 m/s13,08


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Stef Kortekaas 3:22,09 3:32,20
    3 Frank van den Enden 3:23,13 3:19,18
    11 Joshua Adriaanse 3:45,70 3:40,72


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Maurits va...cheijndel DNS 17,85


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Spartaan JJD AV De Spartaan - JJD 4 45,87 4
    2 JJD AV Fortuna team 1 AV Fortuna - JJD 4 46,80 3
    3 Olympus jongens AV Olympus `70 - JJD 4 47,38 2
    4 JJD AV Fortuna team2 AV Fortuna - JJD 4 48,62 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Yannick Rolvink 17,08 ---
    13 Maurits va...cheijndel 13,38 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Yannick Rolvink 10,14 ---
    10 Stef Kortekaas 7,10 ---
    16 Maurits va...cheijndel 6,88 ---
    20 Frank van den Enden 6,60 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    12 Stef Kortekaas 3,77 ---
    20 Maurits va...cheijndel 3,50 ---
    24 Joshua Adriaanse 3,26 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    4 Kenan Türegün 9,63 3:52,33 22,38 3,27 1712
    6 Nils Eerhart 10,47 4:18,90 16,09 3,10 1337
    7 Niels van der Pijl 12,46 DNS 24,17 2,72 810


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Milan van ...ijsenberg 8,63 2:57,26 15,50 2,51 822


    Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Cor van Dam M70 29,14 --- 2


    Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Marco Bronswijk M50 35,54 --- 2


    Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    3 André van der Pijl M45 16,08 --- 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Cor van Dam M70 9,09 --- 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Marco Bronswijk M50 11,39 --- 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    3 André van der Pijl M45 6,61 --- 1


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Martijn Tiersma DQ ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Kim Roeling DNS 14,92


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Danique de Brabander 23,43 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Danique de Brabander 11,14 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Kim Roeling DNS ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Keïta Wielzen 11,81 -0.8 m/s11,44
    5 Ingrid Vollebregt 11,98 -0.8 m/s12,00
    8 Jasmijn van den Bos 12,09 -0.8 m/s11,80
    10 Sela Zeeman 13,46 -0.8 m/s12,00


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    5 Jasmijn van den Bos 16,29 -0.5 m/s16,50


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Britt van Dien 19,75 ---
    3 Fenna van Ruijven 18,97 ---
    4 Sacha van Heijningen 18,57 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Britt van Dien 8,19 ---
    4 Sacha van Heijningen 8,00 ---
    5 Fenna van Ruijven 7,81 ---
    9 Sela Zeeman 7,10 ---
    10 Ingrid Vollebregt 7,00 ---
    11 Jasmijn van den Bos 6,89 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Keïta Wielzen 4,29 ---
    4 Ingrid Vollebregt 4,17 ---
    8 Sela Zeeman 3,27 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Isis Tinneveld 9,00 -1.2 m/s8,86
    4 Donna Aalbregt 9,40 -1.5 m/s9,46
    9 Anna Lusthof 9,51 -1.2 m/s9,40
    18 Tessa Molenaar 9,98 -1.5 m/s9,85
    19 Luna Poot 10,00 -1.5 m/s9,95
    Bibienne d...Brabander DNS 8,91


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anna Lusthof 3:32,38 3:28,56
    12 Luna Poot 4:29,64 4:14,58


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Frederiek Dekker 10,83 -0.5 m/s10,52
    5 Ellemijn Blok 12,87 -0.5 m/s12,09
    8 Sanne van der Pijl 13,56 -0.5 m/s12,83
    9 Donna Aalbregt 14,04 -0.5 m/s13,75


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Fortuna AV Fortuna - MJD 3 DNS 0
    1 De Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 1 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 2 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Anna Lusthof 19,37 ---
    2 Tessa Molenaar 16,95 ---
    7 Sanne van der Pijl 9,65 ---
    Bibienne d...Brabander NM ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Bibienne d...Brabander 10,18 ---
    2 Tessa Molenaar 10,04 ---
    9 Isis Tinneveld 7,86 ---
    12 Ellemijn Blok 7,38 ---
    18 Luna Poot 5,50 ---
    19 Donna Aalbregt 4,84 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Isis Tinneveld 4,50 ---
    2 Anna Lusthof 4,30 ---
    15 Luna Poot 3,43 ---
    17 Sanne van der Pijl 3,27 ---
    Bibienne d...Brabander DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Floortje Lusthof 9,94 3:40,26 17,37 3,68 1738
    14 Sara Gerritse 12,51 DNS 11,88 DNS 358


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Luna Pedemonte 10,67 4:15,23 30,87 3,41 1582
    8 Saskia Otten 11,01 4:38,98 20,77 3,32 1301
    9 Eline Beeloo 11,21 4:30,72 18,19 3,08 1221
    10 Lisa Gerritse 10,66 DNS DNS 2,80 661


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eva Tetteroo 2:33,99 2:27,50