Vereniging 'AV Fortuna' op 'Paaswedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Jaap van Zevenbergen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,82
Mike van der Aa
  • Jongens Junior A - 100m - 14,79
Mike van der Aa
  • Jongens Junior A - 400m - 1:10,61
Jaap van Zevenbergen
  • Jongens Junior A - 110mH - 15,46
Mike van der Aa
  • Jongens Junior A - Kogel - 6,27
Thomas Bruijs
  • Jongens Junior B - 200m - 26,93
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 400m - 1:02,34
Luuk Jochems
  • Jongens Junior B - 110mH - 17,58
Devi Robbemond
  • Jongens Junior B - Discus - 31,87
Devi Robbemond
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,59
Marijn Sloot
  • Jongens Junior C - 100m - 13,04
Daan Verlinden
  • Jongens Junior C - 800m - 2:21,48
Thomas Leenders
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,45
Thomas Leenders
  • Jongens Junior D - Discus - 20,58
Troy Michilsen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1680 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:56,1
  • Vortexwerpen   19,67
  • Verspringen   3,43
Sam Boelen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1630 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:05,4
  • Vortexwerpen   18,02
  • Verspringen   3,55
Daimy van Beek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1071 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:25,6
  • Vortexwerpen   13,63
  • Verspringen   2,38
Manuel Heij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 889 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:53,4
  • Vortexwerpen   13,69
  • Verspringen   2,38
Leo Van der Aa
  • Masters Mannen - 100m - 13,03
Leo Van der Aa
  • Masters Mannen - 200m - 25,98
Victor de Nijs
  • Masters Mannen - Discus - 21,21
Alex Verver
  • Masters Mannen - Discus - 30,06
Leo Van der Aa
  • Masters Mannen - Discus - 23,74
Lars Könemann
  • Masters Mannen - Discus - 19,60
Alex Verver
  • Masters Mannen - Kogel - 11,61
Lars Könemann
  • Masters Mannen - Kogel - 7,90
Melvin Smith
  • Masters Mannen - Kogel - 6,97
Lars Könemann
  • Masters Mannen - Ver - 3,46
Amin Boulakhras
  • Senioren mannen - 200m - 26,50
Liam Shew-A-Tjon
  • Senioren mannen - 400m - 49,03
Dylan Tertoolen
  • Senioren mannen - Kogel - 9,10
Amin Boulakhras
  • Senioren mannen - Ver - 5,27
Mariska Planken
  • Masters Vrouwen - 100m - 18,39
Margaret Nijland
  • Masters Vrouwen - 200m - 36,17
Mariska Planken
  • Masters Vrouwen - 200m - 37,15
Margaret Nijland
  • Masters Vrouwen - 400m - 1:18,18
Frederika Welle Donker
  • Masters Vrouwen - 800m - 3:09,22
Robin Hassing
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,16
Robin Hassing
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,24
Robin Hassing
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,72
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - 800m - 3:01,77
Joyce Verheezen
  • Meisjes Junior B - 100mH - 20,31
Misha Hollaar
  • Meisjes Junior B - Discus - 25,05
Misha Hollaar
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,10
Shanna Haars
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,33
Iris Zoetmulder
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,38
Shanna Haars
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,15
Robin van Haaften
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1697 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   3:40,8
  • Vortexwerpen   24,56
  • Verspringen   3,44
Lente de Lange
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1710 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:04,1
  • Vortexwerpen   21,01
  • Verspringen   3,69
Gift Achigwe
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1698 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:00,2
  • Vortexwerpen   18,44
  • Verspringen   3,73
Anne-Fee van den Berg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 769 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:47,9
  • Vortexwerpen   11,65
  • Verspringen   2,26
Ashley Levenswaard
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 470 punten
  • 40 meter   9,4
  • 600 meter   3:02,3
  • Vortexwerpen   6,93
  • Verspringen   2,20
Floor Isendoorn
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 463 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   3:00,8
  • Vortexwerpen   6,13
  • Verspringen   1,75
Elena Luijendijk
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,51
Elena Luijendijk
  • Senioren vrouwen - 200m - 30,12
Anne Griffioen
  • Senioren vrouwen - 100mH - 20,60
Marjolein van Leeuwen
  • Senioren vrouwen - Discus - 18,07
Marjolein van Leeuwen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,53
Anne Griffioen
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,38

Hoogtepunten

Brett van Os JPA2 Vortex
  • 33,48
  • Sam Boelen JPB 40m
  • 7,13
  • Gift Achigwe MPB 40m
  • 7,12
  • Robin van Haaften MPA1 1000m
  • 3:40,76
  • Isa Janse MPA2 60m
  • 9,99
  • Lente de Lange MPA2 60m
  • 9,70
  • Brett van Os JPA2 60m
  • 9,93
  • Norah van den Berg MPA2 60m
  • 9,89
  • Melle Sjardijn JPA2 60m
  • 10,01
  • Troy Michilsen JPB 40m
  • 7,10
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jaap van Zevenbergen 11,82 -1.5 m/s11,62
    3 Mike van der Aa 14,79 -2.5 m/s---


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mike van der Aa 1:10,61 ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    1 Jaap van Zevenbergen 15,46 -2.3 m/s14,64


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Mike van der Aa 6,27 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Devi Robbemond 12,90 ---
    8 Thomas Bruijs 13,17 -1.8 m/s---
    9 Quirijn van Gulik 13,63 ---
    10 Cicero Voois 13,86 -2.5 m/s---
    11 Pepijn Geurts 13,90 -1.8 m/s---
    14 Pim Brederode 14,45 -1.8 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Thomas Bruijs 26,93 +0.2 m/s---


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Luuk Jochems 1:02,34 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    3 Luuk Jochems 17,58 -0.1 m/s---
    4 Bram Van Dorst 18,88 -0.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Eenhoornsquad - JJB 4 48,82 4
    2 Olympus'70 Jongens B AV Olympus `70 - JJB 4 52,14 3
    3 Team Bohm - JJB 0 1:06,96 2
    4 Fortuna - JJB 0 DNF 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Devi Robbemond 31,87 ---
    4 Levi Verver 26,92 ---
    5 Cicero Voois 24,00 ---
    6 Thomas Bruijs 22,33 ---
    9 Chandler Ter Wal 15,41 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Devi Robbemond 11,59 ---
    4 Cicero Voois 9,83 ---
    5 Levi Verver 9,37 ---
    6 Chandler Ter Wal 8,66 ---
    7 Pim Brederode 7,98 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Bram Van Dorst 4,94 ---
    6 Thomas Bruijs 4,89 5,06
    6 Luuk Jochems 4,89 ---
    9 Quirijn van Gulik 4,78 ---
    10 Pepijn Geurts 4,60 ---
    12 Pim Brederode 4,19 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Marijn Sloot 13,04 -0.8 m/s---
    5 Daan Verlinden 13,32 -0.8 m/s---
    10 Thomas Hordijk 14,13 -0.8 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Daan Verlinden 2:21,48 ---
    6 Lucas Ridder 2:52,66 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    5 Marijn Sloot 18,34 -0.6 m/s---
    9 Thomas Hordijk 21,53 -0.6 m/s---
    10 Lucas Ridder 21,81 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Marijn Sloot 4,53 ---
    10 Daan Verlinden 4,04 ---
    12 Lucas Ridder 3,59 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Thomas Leenders 11,73 -0.7 m/s---
    6 Frank Borgmeijer 11,82 -1.1 m/s---
    8 Tobias Keimpema 12,05 -1.1 m/s---
    11 Joris Tammes 12,09 -1.1 m/s---
    13 Jelle van Kuik 12,37 -0.7 m/s---
    16 Roy Krame...gd freher 12,51 -1.1 m/s---
    17 Thijmen Struijk 12,59 -0.7 m/s---
    21 Cas van der Genugten 12,83 -0.7 m/s---
    24 Simon Ridder 13,23 -1.1 m/s---
    26 Jelle Lansbergen 13,50 -1.1 m/s---
    27 Tristán van Kruijl 16,07 -0.7 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thomas Leenders 3:23,32 ---
    5 Jelle van Kuik 3:25,69 ---
    8 Thijmen Struijk 3:32,85 ---
    12 Roy Krame...gd freher 3:46,30 ---
    15 Meine de Ruiter 4:19,21 ---
    16 Tristán van Kruijl 5:40,49 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    3 Thomas Leenders 15,45 -1.9 m/s---
    8 Joris Tammes 16,92 -0.5 m/s---
    9 Frank Borgmeijer 17,13 -1.9 m/s---
    10 Jelle van Kuik 17,46 -1.9 m/s---
    13 Tobias Keimpema 17,64 -0.5 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Spartaan JJD AV De Spartaan - JJD 4 45,87 4
    2 JJD AV Fortuna team 1 AV Fortuna - JJD 4 46,80 3
    3 Olympus jongens AV Olympus `70 - JJD 4 47,38 2
    4 JJD AV Fortuna team2 AV Fortuna - JJD 4 48,62 1


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Thomas Leenders 20,58 ---
    4 Frank Borgmeijer 18,95 ---
    7 Fabian du Mortier 16,37 ---
    9 Cas van der Genugten 15,75 ---
    15 Joris Tammes 12,90 ---
    16 Tristán van Kruijl 12,87 ---
    17 Meine de Ruiter 12,23 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Thijmen Struijk 8,19 ---
    6 Frank Borgmeijer 7,87 ---
    7 Thomas Leenders 7,67 ---
    9 Joris Tammes 7,40 ---
    11 Tristán van Kruijl 7,05 ---
    15 Cas van der Genugten 6,90 ---
    18 Fabian du Mortier 6,78 ---
    22 Tobias Keimpema 6,05 ---
    23 Jelle Lansbergen 5,81 ---
    24 Meine de Ruiter 4,72 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Joris Tammes 4,16 4,08
    5 Thomas Leenders 4,14 ---
    7 Fabian du Mortier 4,05 ---
    13 Roy Krame...gd freher 3,76 ---
    18 Jelle van Kuik 3,57 ---
    21 Simon Ridder 3,43 ---
    23 Jelle Lansbergen 3,31 ---
    25 Tristán van Kruijl 2,56 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    5 Otto Fuhring 10,20 4:03,71 19,49 3,49 1571


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    4 Brett van Os 9,93 3:51,11 33,48 3,47 1843
    7 Thijs Starink 10,82 3:58,03 31,58 3,27 1620
    8 Melle Sjardijn 10,01 4:15,08 23,98 3,19 1550
    9 Valentino ...enarduzzi 10,68 4:05,67 21,12 3,27 1473
    10 Wessel Jaakke 10,65 4:08,99 18,09 3,15 1395
    11 Sven de Bie 11,05 4:18,68 22,90 2,84 1306
    12 Tim Kremer DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Troy Michilsen 7,10 3:56,06 19,67 3,43 1680
    3 Sam Boelen 7,13 4:05,34 18,02 3,55 1630
    5 Noah Kwadijk 8,34 4:33,23 18,74 2,75 1144
    6 Lars de Roode 7,85 4:26,47 12,29 2,72 1142
    8 Daniel Sloot 8,45 4:30,66 9,50 2,33 896


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Christian De Haan 8,29 2:39,90 10,14 2,42 859
    6 Bruce Levenswaard 9,18 3:00,06 13,28 2,27 648
    7 Naud Isendoorn DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Daimy van Beek 7,94 2:25,60 13,63 2,38 1071
    2 Manuel Heij 7,98 2:53,34 13,69 2,38 889
    4 Thom Verweij 8,56 2:38,55 11,02 2,14 787
    5 Ingmar Griffioen 8,67 2:40,41 10,26 2,30 778
    6 Scott Ham 9,24 2:44,07 8,88 2,18 625
    7 Sem Kremer 8,39 3:06,58 6,63 2,10 559


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leo Van der Aa M40 13,03 -1.5 m/s12,50
    Melvin Smith M45 DNS ---
    Victor de Nijs M60 DNS ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leo Van der Aa M40 25,98 -1.7 m/s25,50


    Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Victor de Nijs M60 21,21 --- 1


    Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Alex Verver M50 30,06 --- 1


    Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Leo Van der Aa M40 23,74 --- 3
    2 Lars Könemann M40 19,60 --- 2


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Alex Verver M50 11,61 --- 2


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Lars Könemann M40 7,90 --- 3
    2 Melvin Smith M45 6,97 --- 2


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lars Könemann M40 3,46 3,65
    Melvin Smith M45 DNS ---
    Victor de Nijs M60 DNS ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Amin Boulakhras 13,00 -1.5 m/s12,25


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Amin Boulakhras 26,50 +0.2 m/s25,71


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Liam Shew-A-Tjon 49,03 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Dylan Tertoolen 9,10 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Amin Boulakhras 5,27 5,70


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mariska Planken Vmas 18,39 ---


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Margaret Nijland Vmas 36,17 -1.3 m/s---
    3 Mariska Planken Vmas 37,15 -1.3 m/s---
    Annemieke Pleijte Vmas DNS ---


    Masters Vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Margaret Nijland Vmas 1:18,18 ---
    Mariska Planken Vmas DNS ---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Frederika ...le Donker Vmas 3:09,22 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortuna vrouwen masters AV Fortuna - Vmas 3 1:08,39 1


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Annemieke Pleijte Vmas DNS ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Robin Hassing 13,16 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Robin Hassing 28,24 -2.9 m/s---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Robin Hassing 8,72 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joyce Verheezen 3:01,77 2:42,01


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Joyce Verheezen 20,31 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Misha Hollaar 25,05 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Misha Hollaar 11,10 ---
    4 Joyce Verheezen 7,60 7,35
    5 Lotte Kortstee 6,94 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    7 Femke Noordam 12,03 +0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Femke Noordam 2:57,76 ---
    Luna van den Bos DNF ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    7 Femke Noordam 18,06 -0.5 m/s---
    8 Luna van den Bos 18,83 -0.5 m/s---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Nikki Könemann 16,63 15,55
    6 Luna van den Bos 9,59 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Nikki Könemann 7,21 6,51


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    9 Nikki Könemann 3,25 3,36


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Shanna Haars 9,33 -1.0 m/s---
    10 Iris Zoetmulder 9,53 -3.6 m/s---
    15 Carlijn Dellebeke 9,88 -1.0 m/s---
    16 Mandy van der Meer 9,91 -3.6 m/s---
    16 Noa de Roode 9,91 -1.0 m/s---
    20 Marieke Verlinden 10,26 -3.6 m/s---
    21 Roos Smith 11,17 -3.6 m/s---
    Loeka Slob DNS ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Marieke Verlinden 3:54,10 ---
    7 Carlijn Dellebeke 3:54,72 ---
    10 Roos Smith 4:14,23 ---
    Jill van Haaften DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Jill van Haaften DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Fortuna AV Fortuna - MJD 3 DNS 0
    1 De Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 1 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0
    1 Olympus meisjes 2 AV Olympus `70 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Sophie Westdijk 15,26 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Iris Zoetmulder 9,38 ---
    6 Shanna Haars 8,76 ---
    9 Mandy van der Meer 7,86 ---
    15 Sophie Westdijk 6,93 ---
    17 Noa de Roode 5,52 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Shanna Haars 4,15 ---
    5 Mandy van der Meer 3,87 ---
    7 Carlijn Dellebeke 3,82 ---
    18 Roos Smith 3,08 ---
    20 Marieke Verlinden 3,04 ---
    21 Noa de Roode 2,89 ---
    Loeka Slob DNS ---
    Jill van Haaften DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Robin van Haaften 10,55 3:40,76 24,56 3,44 1697
    5 Lianne den Dekker 10,68 3:52,83 20,82 3,28 1533
    9 Frieda Hummelen 10,94 4:36,85 11,64 3,23 1155
    11 Sophie van der Wilde 11,65 4:37,11 16,43 2,59 1021
    12 Zosja Könemann 11,55 4:52,43 12,94 2,87 979
    13 Femke du Mortier 11,22 5:36,11 13,34 3,06 940
    15 Yade Balaban DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Lente de Lange 9,70 4:04,01 21,01 3,69 1710
    4 Isa Janse 9,99 3:54,95 15,47 3,48 1584
    6 Norah van den Berg 9,89 4:05,27 15,17 3,65 1578
    7 Natasja Meuldijk 10,79 4:07,62 16,98 3,33 1402


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Gift Achigwe 7,12 4:00,19 18,44 3,73 1698
    6 Noortje Delac 8,19 4:51,49 9,85 2,87 978
    7 Tara Timmers 7,81 6:21,08 13,84 2,94 920


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Anne-Fee v... den Berg 8,55 2:47,89 11,65 2,26 769
    4 Sasha Kwadijk 8,10 2:51,75 8,41 2,27 754
    5 Dagmar Bovendeert 8,39 2:48,32 8,41 2,36 746


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Ashley Levenswaard 9,39 3:02,23 6,93 2,20 470
    3 Floor Isendoorn 8,67 3:00,79 6,13 1,75 463


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Elena Luijendijk 14,51 -2.4 m/s---
    Marjolein ...n Leeuwen DNS ---
    Julia Baur DNS ---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Elena Luijendijk 30,12 -1.3 m/s---
    4 Anne Griffioen 32,00 -1.3 m/s30,50
    Marjolein ...n Leeuwen DNS ---


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    3 Anne Griffioen 20,60 18,60


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Marjolein ...n Leeuwen 18,07 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Marjolein ...n Leeuwen 8,53 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Anne Griffioen 4,38 ---
    Julia Baur DNS ---