Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Asterix Baanwedstijd (Losse onderdelen & Sprintmeerkamp)'

Prijzen

Tim Verbaandert
  • Mannen Alle - 800m - 1:56,72
Stan van Helmond
  • Mannen Alle - 800m - 1:57,19
Casper van der Putten
  • Mannen Alle - 3000m - 8:58,66
Peter van der Velden
  • Mannen Alle - 3000m - 9:13,69
Teun Duisters
  • Mannen Alle - 3000m - 9:13,77
Alberto Brini
  • Mannen Alle - Speer - 38,36
Jens Peeters
  • Mannen Alle - Speer - 29,93
Sanne Denneman
  • Vrouwen Alle - 400m - 1:01,12
Yara Schoenmakers
  • Vrouwen Alle - 800m - 2:24,70
Rosanne van Hoesel
  • Vrouwen Alle - 800m - 2:26,29
Laura Huijbregts
  • Vrouwen Alle - 3000m - 11:44,42
Kirsten Peeters
  • Vrouwen Alle - Kogel - 9,44
Kirsten Peeters
  • Vrouwen Alle - Speer - 26,79
Bieneke Bauling
  • Vrouwen Alle - Speer - 25,82
Saar van den Nieuwenhof
  • Vrouwen Alle - Ver - 4,12

Hoogtepunten

Laura van der Elzen Vsen 60m
  • 8,60
  • Toon IJzerman JJA 60m
  • 7,73
  • Teun Duisters Msen 3000m
  • 9:13,77
  • Casper van der Putten Msen 3000m
  • 8:58,66
  • Lauren van Tits MJB 60m
  • 8,61
  • Laura van der Elzen Vsen 100m
  • 13,88
  • Lauren van Tits MJB 100m
  • 14,01
  • Peter van der Velden Mmas 3000m
  • 9:13,69
  • Toon IJzerman JJA 100m
  • 12,11
  • Laura van der Elzen Vsen 200m
  • 28,14
  •  

    Mannen Alle - Meerkamp

    # Naam 60m100m200mPunten totaal
    16 Toon IJzerman JJA 7,73 12,11 DNS 1269


    Mannen Alle - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Alberto Brini Msen 11,61 -0.9 m/s11,81
    5 Riq de Wit JJB 12,10 -0.9 m/s12,07
    8 William Lueb Mmas 16,50 -0.2 m/s---


    Mannen Alle - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Riq de Wit JJB 24,68 -0.8 m/s24,50


    Mannen Alle - 400 meter

    # Naam ResOBP
    11 William Lueb Mmas 1:16,29 ---


    Mannen Alle - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim Verbaandert JJB 1:56,72 1:58,36
    3 Stan van Helmond JJA 1:57,19 1:57,25
    5 Pepijn van... Westerlo Msen 1:58,22 1:58,00
    9 Jack Abernethy JJB 2:05,62 2:05,00
    10 Ids van Korven JJB 2:05,83 2:06,00
    21 Mike Willems Msen 2:26,20 2:30,00


    Mannen Alle - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Casper van...er Putten Msen 8:58,66 8:22,00
    2 Peter van der Velden Mmas 9:13,69 8:58,00
    3 Teun Duisters Msen 9:13,77 ---
    5 Martin Mom Msen 9:16,81 8:59,00
    8 Daan van der Velden JJB 9:34,86 9:05,00
    9 Luuk Verbaandert JJB 9:52,48 9:40,15
    11 Jur Pauw Mmas 9:56,96 10:10,00
    12 Merlijn va...er Velden JJB 9:58,93 10:00,00
    13 Bram Cuijpers Mmas 9:59,33 9:30,00
    14 Wim van Hameren Msen 10:07,67 10:10,00
    15 Koen Joosse Mmas 10:12,76 9:45,00
    17 Ujendre R...autarsing Mmas 10:30,56 10:18,50
    18 Jos Harmsen Mmas 10:56,12 10:48,85
    20 Leon Schrijvers Mmas 10:57,62 10:25,18
    21 Henk Vos Mmas 10:57,94 11:27,00
    23 Bert Zwart Mmas 11:05,37 11:30,00
    24 Ted Benders Mmas 11:34,50 ---
    25 Vincent Dumont Mmas 12:18,25 ---


    Mannen Alle - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Alberto Brini Msen 32,81 31,93 32,58 X - 30,93 32,81 31,56


    Mannen Alle - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Jeroen Munsters Mmas 8,22 8,59 7,60 7,62 7,82 7,95 8,59 ---


    Mannen Alle - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Alberto Brini Msen X X 34,50 38,36 34,63 X 38,36 42,00
    3 Jens Peeters JJB X 28,89 27,65 29,93 28,77 X 29,93 ---
    4 Jeroen Munsters Mmas 27,53 25,05 X 23,51 X 25,66 27,53 ---


    Vrouwen Alle - Meerkamp

    # Naam 60m100m200mPunten totaal
    6 Laura van der Elzen Vsen 8,60 13,88 28,14 1916
    7 Lauren van Tits MJB 8,61 14,01 28,39 1872
    9 Amy Pratt MJB 8,96 14,33 29,83 1623


    Vrouwen Alle - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Eefje van Moorsel MJA DNS 13,40


    Vrouwen Alle - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Denneman Vsen 1:01,12 1:00,54


    Vrouwen Alle - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Yara Schoenmakers MJB 2:24,70 2:20,00
    3 Rosanne van Hoesel Vsen 2:26,29 2:30,00
    5 Jolie Tops MJA 2:27,37 2:30,00
    9 Naomi van Opstal MJB 2:33,30 2:26,48
    11 Viola van den Berk Vsen 2:42,53 2:32,00
    13 Saar van d...ieuwenhof MJB 2:43,93 2:41,00
    14 Kathelijn Lemmens Vsen 2:44,12 2:45,00
    15 Svetlana Butina Vsen 2:49,12 2:52,00


    Vrouwen Alle - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Laura Huijbregts Vmas 11:44,42 11:30,00
    4 Barbara Ceelen-Saat Vmas 11:57,05 11:57,00


    Vrouwen Alle - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Bieneke Bauling Vmas 23,77 X X 23,77 ---


    Vrouwen Alle - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Kirsten Peeters MJB 9,44 8,82 8,89 8,56 8,91 8,63 9,44 ---
    4 Bieneke Bauling Vmas 8,00 7,86 7,47 7,33 7,67 7,78 8,00 ---


    Vrouwen Alle - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Kirsten Peeters MJB 23,44 23,98 22,98 23,24 26,79 25,44 26,79 ---
    3 Bieneke Bauling Vmas 24,31 25,82 25,43 23,56 24,24 25,66 25,82 ---


    Vrouwen Alle - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Saar van d...ieuwenhof MJB X 3,92 4,12 3,80 3,91 3,52 4,12 +2.8 m/s3,91
    4 Naomi van Opstal MJB 3,94 3,90 3,70 3,84 3,59 3,71 3,94 +1.1 m/s4,08