Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 6
AAC AAC 5
AAC `61 AC61 0
AAV SISU SISU 0
AAV `36 AV36 1
AC Olympia (Halsteren) OLMP 0
AC TION TION 17
AC Waterland ACWA 0
Achterhoekse Sport Vereniging ASV 0
ACO / Van Elderen ACO 0
ACW `66 ACW 0
ADRT Pegasus PGSS 0
AKU AKU 0
Almere `81 AM81 1
Altena Road Runners ALTN 0
Altis ALTS 2
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten AHK 0
Amsterdamse Studenten Holver. ''Nereus'' ASHN 0
Arena Atletiek ARNA 0
ARO `88 AR88 0
Artemis ARTM 0
ArtEZ AZ 0
ARV Achilles ACHL 0
ARV Ilion ILIO 1
ATC `75 AT75 0
Atl. en Wandelvereniging Delden 2005 AWDL 0
Atledo ATLD 1
Atletico `73 AL73 0
Atletiek en Har(t)loopclub Engelen ENGL 0
Atletiek Helden HLDN 0
Atletiek Leudal LEUD 0
Atletiek Maastricht MSTR 1
Atletiek Oirschot OIRS 0
Atletiek Vereniging AAA AAA 0
Atletiekunie AU 0
Atletiekvereniging ATH ATH 0
Atletiekvereniging MarathonPlus AVMP 0
ATV Venray VNRY 0
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Achilles Top ATOP 0
AV Aquilo AQLO 0
AV Archeus ARCH 0
AV Argo ARGO 0
AV Astylos ASTL 0
AV Athleta ATLT 0
AV Athlos ATLS 3
AV Atletics Nijverdal ATNY 0
AV Atos ATOS 0
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 1
AV Caesar CAES 0
AV Castricum CSTR 0
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 0
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Keien KEIN 0
AV De Koplopers KOPL 0
AV De Liemers LMRS 0
AV De Spartaan SPTN 1
AV de Sprinter MDSP 0
AV De Wielingen WLNG 0
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 2
AV Edam EDAM 0
AV Feniks FNKS 1
AV Fivelstreek FVLS 0
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 0
AV Gelre GLRE 0
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Goor `75 GOOR 0
AV Gouda GOUD 0
AV Groene Ster GRST 0
AV Haaksbergen HKBG 3
AV Haarlem HRLM 0
AV Haarlemmermeer HLLM 0
AV Hanzesport HNZS 0
AV Heerenveen HRVN 0
AV Hera HERA 0
AV Hollandia HLLD 0
AV Holten HLTN 0
AV Horror Sneek HRRR 0
AV Hylas HYLS 0
AV Impala IMPL 4
AV Iphitos IPHS 0
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 0
AV Lycurgus LYCG 1
AV Maasrunners MSRN 0
AV Marvel MRVL 0
AV Monnickendam MNNK 0
AV NEA-Volharding NEAV 0
AV Nijkerk NKRK 0
AV NOP NOP 0
AV NOVA NOVA 0
AV Olympus `70 OL70 0
AV Oss `78 OS78 0
AV Pallas `67 PL67 0
AV Pallas `93 PL93 0
AV Parthenon PRTH 0
AV Passaat PSST 0
AV PEC 1910 PEC 3
AV Phoenix PHNX 4
AV Pijnenburg PNBG 0
AV Reusel `69 RS69 0
AV Rijnsoever RYNS 0
AV Rijssen RSSN 1
AV Ron Clarke RNCL 0
AV Rucphen `90 RU90 0
AV Salland SLLN 0
AV Scheldesport SCSP 0
AV Sparta SPRT 0
AV Spartacus SPTC 0
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 0
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 0
AV Sporting Boxmeer SPBX 0
AV Sprint SPRN 1
AV Spurt `88 SP88 0
AV Standdaarbuiten `90 ST90 0
AV Start `78 ST78 0
AV Startbaan STBN 0
AV Statina STTN 0
AV Suomi SOMI 2
AV Texel TEXL 0
AV Trias TRAS 0
AV Triathlon Triathlon 1
AV Twenterand TWRD 0
AV Unitas UNTS 2
AV Valkenswaard AVV 0
AV Veluwe VLWE 0
AV Waterweg WTWG 0
AV Weert WRT 0
AV Wieringermeer WRNG 0
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 0
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 0
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 0
AV `47 AV47 0
AV `56 AV56 0
AV `t Jasper Sport JSPR 0
AV-Olympus Land van Cuijk OLLC 0
AVA `70 AV70 0
Avans Hogeschool AH 0
Avanti-Wilskracht AVWK 0
Avantri AVTR 1
AVO 1983 AV83 0
AVON AVON 0
avVN AVVN 0
BAV BAV 0
BB lopers BBLP 0
CAV Energie ENRG 1
CAV Tenaco TNCO 0
ChiTA Chita 0
Christelijke Hogeschool Ede CHE 0
Christelijke Hogeschool Windesheim CHW 0
Cialfo CLFO 0
Ciko `66 CIKO 0
Climax CLMX 2
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten CA 0
Currimus Currimus 0
DAK DAK 0
DAV Kronos KRNS 24
De Haagse Hogeschool HaH 1
De Kieviten KVTN 0
De Lat LAT 0
DE LOPER DLOP 0
De Veenlopers VNLP 0
De-Atleet DATL 0
Delta Lloyd Groep Runningteam DLGR 0
Delta Sport DLSP 0
DEM DEM 0
DES DES 0
Design Academy Eindhoven DAE 0
DJA DJA 0
DK en AV Hercules HRCL 0
Dolichos HVDS 0
DOS DOS 0
Driestar educatief DE 0
Dutch Gay & Lesbian Athletics DGLA 0
Dynamica ADSV DNMC 0
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 0
Erasmus Universiteit Rotterdam EUR 0
Erasmus UR Roadrunners EURR 0
ESAV Asterix ASTX 10
Feniks Feniks 0
Fit FIT 0
Fontys Hogescholen FONT 0
Fortius FORT 0
GAC Gemert GACG 0
GAC Hilversum GACH 2
Gehandicapten Sportclub Emmen GSEM 0
Geldrop Runners GDRP 0
Gerrit Rietveld Academie GRA 0
Gloria Atletiek GLRA 0
González Running Team GRTM 0
GPSOV GPSV 0
Groningen Atletiek GRNG 3
GSAV Vitalis VTLS 36
GVAC GVAC 1
Gymastiek en Atletiek Vereniging SOS SOS 0
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 0
HAC `63 HC63 0
Hanzehogeschool Groningen HG 0
Hardloopclub Amsterdam HCA 0
HAS Hogeschool HAS 0
Hellas Utrecht HLLS 2
Hogeschool der Kunsten Den Haag HKH 0
Hogeschool INHOLLAND HI 0
Hogeschool IPABO Amsterdam Alkmaar IPABO 0
Hogeschool Leiden HL 0
Hogeschool Rotterdam HR 0
Hogeschool Thomas More HTM 0
Hogeschool Utrecht HU 1
Hogeschool van Amsterdam HvA 0
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen HAN 0
Hogeschool Van Hall Larenstein HVHL 0
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht HKU 0
Hotelschool The Hague HTH 0
Hunzerunners Loopgroep Annen HNZR 0
HZ University of Applied Sciences HZ 0
Invictus INVC 0
Isala `96 ISLA 1
Iselinge Hogeschool IH 0
Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 0
Katholieke PABO Zwolle KPZ 0
KAV Holland KAVH 0
Kronos Kronos 0
LAAC Twente LAAC 0
Leiden Atletiek LATL 4
Leiden Road Runners Club LRRC 0
LOGO LOGO 0
Loopgroep Aart Stigter LGAS 0
Loopgroep Astrea LGAT 0
Loopgroep Bedum LGBM 0
Loopgroep Beilen LGBL 0
Loopgroep Bunnik LGBK 0
Loopgroep de Drentsche Aa LGDA 0
Loopgroep De Grenslaupers LDGL 0
Loopgroep De Lutte LGLT 0
Loopgroep De Springbokken LGSB 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Loopgroep Hoorn LGHN 0
Loopgroep Houten LGHT 0
Loopgroep Nienoord LGNN 0
Loopgroep Oegstgeest LGOG 0
Loopgroep PK LGPK 0
Loopgroep Rosmalen LGRM 0
Loopgroep Wijbosch LGWB 0
Loopgroep Zuidhorn LGZH 0
LoopgroepGieten LGGN 0
Loopvereniging TOF TOF 0
Lopersgroep Deurne LGDR 0
Lopersvereniging Groenlo GRNL 0
LV Plantaris PLNT 0
Marathon Pim Mulier MPM 9
Marnix Academie MA 0
MSV en AV Flakkee FLKK 0
Nederland NED 0
NHL Hogeschool NHL 0
NHTV internationale hogeschool Breda NHTV 0
Nijmegen Atletiek NYMG 0
No-Limits NOLM 0
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 0
NSAV `t Haasje HAAS 11
O.S.S. - VOLO VOLO 0
OLAT OLAT 0
Omnisport Omni 0
Only Friends OF 0
OSM `75 OSM 0
PAC PAC 4
Pedagogische Hogeschool De Kempel PHK 0
Phanos PHNS 10
Prins Hendrik PH 5
PSV atletiek PSVA 0
Radboud Universiteit Nijmegen RUN 1
Rijksuniversiteit Groningen RUG 1
RK HAV RKHV 0
Road Runners Etten Leur RREL 0
Rotterdam Atletiek RDAM 4
Rotterdam Running Ambassadors RRA 0
RRZ RRZ 0
Runners Club Woerden RCWN 0
Runners Stadskanaal STDK 0
Running Athletic Point RAP 0
Running Holland RHV 0
Running2000 2000 0
RWV RWV 0
SAV SAV 0
Saxion Hogeschool SAX 0
SC Antilope ANTL 0
SC Reeuwijk SCRW 0
Scopias Atletiek SCPS 0
Scorpio SCRP 0
Seven Hills Running Team SHRT 0
Spado SPDO 0
Spark SPRK 0
Sporthal Galgenwaard Galgenwaard 0
Sportlust/LG De Zandstuve SLGZ 0
STAP Brunssum STAP 0
STB STB 0
Stenden Hogeschool STND 0
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 0
SV Diomedon DMDN 0
SV Fortuna `67 FT67 0
SV Friesland FRSL 0
SV Jupiter JPTR 0
SV Kombijsport KMBS 0
SV Noordkop NRDK 0
SV Putten PTTN 0
SV Sportlust SPLT 1
SV Veendam Atletiek VNDM 0
SV Vitesse '08 VT08 0
Swift Atletiek SWFT 0
TAS `82 TS82 0
Taxandria Atletiek TXND 0
Technische Universiteit Delft TUD 0
Technische Universiteit Eindhoven TUE 0
Tempo AV TMPO 0
TGAV TGAV 0
The Hague Road Runners HRR 0
THOR THOR 0
Tilburg Road Runners TRR 0
Tilburg University UvT 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
Trackstars TSNL 0
Trecho TRCH 0
Trim- en Trainingsgroep Weesp WSP 0
TSAV Parcival PRCV 0
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 3
Universiteit Leiden UL 0
Universiteit Maastricht UM 0
Universiteit Twente UT 0
Universiteit Utrecht UU 0
Universiteit van Amsterdam UvA 0
Uros Uros 0
VAV VAV 0
Venloop Running Team VRT 0
Verenigde Lopers Team10 2008 TM10 0
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Viaa-Gereformeerde Hogeschool VGH 0
Vilentum Hogeschool VLH 0
Voorne Atletiek VRNE 0
Voorschoten `97 VS97 0
Vrije Universiteit Amsterdam VU 0
Wageningen University WU 0
WAV Tartletos TRTL 11
Willebroek-Boom Atletiekclub WIBO 0
WZK/TRI TEAM Wassenaar WSSN 0
ZOEV ZOEV 0
Zuyd Hogeschool ZH 0

Prijzen

Fred Lommers
  • Senioren mannen - 100m - 11,75
Martijn van der Vis
  • Senioren mannen - 100m - 11,80
Yorick Moleman
  • Senioren mannen - 100m - 11,81
Jerome Brunink
  • Senioren mannen - 100m - 11,81
Fred Lommers
  • Senioren mannen - 100m_f - 11,56
Martijn van der Vis
  • Senioren mannen - 100m_f - 11,71
Yorick Moleman
  • Senioren mannen - 100m_f - 11,76
Martijn Meijer
  • Senioren mannen - 400m - 49,46
Thijs Koers
  • Senioren mannen - 400m - 49,82
Thieme Schmidt
  • Senioren mannen - 400m - 50,44
Martijn Meijer
  • Senioren mannen - 400m_f - 48,83
Igor Rutka
  • Senioren mannen - 400m_f - 49,18
Thijs Koers
  • Senioren mannen - 400m_f - 50,14
Harmen Hoek
  • Senioren mannen - 1500m - 4:12,05
Arne te Nijenhuis
  • Senioren mannen - 1500m - 4:15,50
Lars Biemans
  • Senioren mannen - 1500m - 4:16,98
Piet Wiersma
  • Senioren mannen - 5000m - 15:55,74
Luuk Wijering
  • Senioren mannen - 5000m - 16:20,72
Martijn Oonk
  • Senioren mannen - 5000m - 16:42,03
Tobias Bakx
  • Senioren mannen - 110mH - 15,29
Bram Elevelt
  • Senioren mannen - 110mH - 15,77
Thierry Belt
  • Senioren mannen - 110mH - 16,63
Bram Elevelt
  • Senioren mannen - 110mH_f - 16,01
Thierry Belt
  • Senioren mannen - 110mH_f - 16,50
Olle van den Boom
  • Senioren mannen - 110mH_f - 17,21
Djurre den Heeten
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:19,41
Martijn van Haren
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:32,67
Boy Foks
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:43,42
Caspar Hattink
  • Senioren mannen - Discus - 56,57
Mathijs Damsteegt
  • Senioren mannen - Discus - 51,92
Thomas Zaw
  • Senioren mannen - Discus - 47,02
Mathijs Damsteegt
  • Senioren mannen - Kogel - 18,07
Marijn van den Born
  • Senioren mannen - Kogel - 16,03
Dennis Hemelaar
  • Senioren mannen - Kogel - 14,34
Dennis Hemelaar
  • Senioren mannen - Kogelsl - 53,82
Luuk Vos
  • Senioren mannen - Kogelsl - 50,66
Bjarne Aelbers
  • Senioren mannen - Kogelsl - 49,26
Henrik Pröpper
  • Senioren mannen - Speer - 58,93
Daniël van der Stege
  • Senioren mannen - Speer - 52,02
Hille Groendijk
  • Senioren mannen - Speer - 46,06
Hidde ter Woord
  • Senioren mannen - Hoog - 1,95
Thierry Belt
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Lars Dirkzwager
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Roy van Zijl
  • Senioren mannen - HSS - 13,31
Tom Wouda
  • Senioren mannen - HSS - 11,48
Ruud van Laar
  • Senioren mannen - HSS - 11,42
Thierry Belt
  • Senioren mannen - Ver - 6,51
Jerome Brunink
  • Senioren mannen - Ver - 6,10
Jelger Elings
  • Senioren mannen - Ver - 5,93
Lianne van Krieken
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,28
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,34
Jorieke Korenromp
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,38
Lianne van Krieken
  • Senioren vrouwen - 100m_hf - 12,30
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - 100m_hf - 12,40
Kika van Bergen en Henegouwen
  • Senioren vrouwen - 100m_hf - 12,53
Kika van Bergen en Henegouwen
  • Senioren vrouwen - 100m_f - 12,13
Lianne van Krieken
  • Senioren vrouwen - 100m_f - 12,14
Evelien Bos
  • Senioren vrouwen - 100m_f - 12,44
Jorieke Korenromp
  • Senioren vrouwen - 400m - 56,08
Melanie de Vries
  • Senioren vrouwen - 400m - 59,35
Marloes Oosterwegel
  • Senioren vrouwen - 400m - 59,50
Jorieke Korenromp
  • Senioren vrouwen - 400m_f - 57,09
Anke Zonderland
  • Senioren vrouwen - 400m_f - 58,75
Bo Welgraaf
  • Senioren vrouwen - 400m_f - 59,84
Marissa Damink
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:14,42
Elke Molenaar
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:17,68
Silke Jonkman
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:22,44
An Bennema
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:18,84
Lianne van de Belt
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:19,48
Eline de Jong
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:29,78
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,00
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,27
Hanna Knotnerus
  • Senioren vrouwen - 100mH - 16,48
Brenda Oosterbosch
  • Senioren vrouwen - 100mH_f - 15,51
Yara Gast
  • Senioren vrouwen - 100mH_f - 16,12
Hanna Knotnerus
  • Senioren vrouwen - 100mH_f - 16,78
Bibi Lotte van der Horst
  • Senioren vrouwen - Discus - 44,29
Dominique Verheijen
  • Senioren vrouwen - Discus - 41,36
Kim Habets
  • Senioren vrouwen - Discus - 40,04
Lieke Muller
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,94
Eva Reinders
  • Senioren vrouwen - Kogel - 12,56
Carolien de Pater
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,82
Sina mai Holthuijsen
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 57,79
Eva Reinders
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 52,96
Marije Efdee
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 46,85
Karlien Sleper
  • Senioren vrouwen - Speer - 45,66
Ilhem Tamrouti
  • Senioren vrouwen - Speer - 45,52
Carlijn van den Heuvel
  • Senioren vrouwen - Speer - 41,45
Jeske Walgers
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,55
Ilse Rietberg
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50
Anouk Prein
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,45
Margo Schippers
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,88
Michelle Steennis
  • Senioren vrouwen - HSS - 10,39
Minke Bosma
  • Senioren vrouwen - HSS - 9,92
Lianne van Krieken
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,81
Tara Yoro
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,77
Carlijn ter Laak
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,55

Hoogtepunten

Jorieke Korenromp DVTR Vsen 100m
  • 12,38
  • Martijn Meijer PH Msen 400m
  • 49,46
  • Melanie de Vries ATLS Vsen 400m
  • 59,35
  • Carlijn ter Laak TION Vsen 100m
  • 12,34
  • Fred Lommers TION Msen 100m
  • 11,75
  • Harmen Hoek KRNS Msen 1500m
  • 4:12,05
  • Lianne van Krieken PH Vsen 100m
  • 12,28
  • Jorieke Korenromp DVTR Vsen 400m
  • 56,08
  • Thijs Koers HLLS Msen 400m
  • 49,82
  • Thieme Schmidt LATL Msen 400m
  • 50,44
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Fred Lommers AC TION 11,75Q -1.0 m/s11,47
    2 Martijn van der Vis TRTL 11,80Q +1.7 m/s11,65
    3 Yorick Moleman AC TION 11,81q +1.7 m/s11,64
    3 Jerome Brunink MPM 11,81Q -1.4 m/s11,71
    5 Yoeri Sterenberg DVTR 11,82q -1.0 m/s11,67
    6 Gijs Konings TRTL 11,85q +1.7 m/s12,04
    BM Tim van der Kooi (BM) AC TION 11,87 +1.7 m/s12,25
    7 Jelger Elings TRTL 11,88 -1.4 m/s11,38
    BM Tjerk Zult (BM) VTLS 12,21 -1.0 m/s11,96
    8 Marvin Arts ASTX 12,33 -1.0 m/s12,29
    9 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 12,55 -1.4 m/s12,40
    10 Olle van den Boom DVTR 12,60 -1.4 m/s11,82
    11 Bas Coenen DAV Kronos 12,62 -1.4 m/s12,65
    Lars Rumawatine MPM --- 11,95
    Gennaro Biswane (BM) Phanos --- 11,12
    Menno Renkens ASTX --- 11,44
    Danu Mulyo (BM) AC TION --- 11,50
    Rodney Hoogterp AV Impala --- 11,33
    Nadim van Minnen HAAS --- 7:51,00
    Koen van Ruremonde GVAC --- 11,29
    Sten Stein AV Impala --- 11,73


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Fred Lommers AC TION 11,56 +1.3 m/s---
    2 Martijn van der Vis TRTL 11,71 +1.3 m/s---
    3 Yorick Moleman AC TION 11,76 +1.3 m/s---
    4 Jerome Brunink MPM 11,76 +1.3 m/s---
    5 Yoeri Sterenberg DVTR 13,87 +1.3 m/s---
    Gijs Konings TRTL DNS ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Meijer PH 49,46Q 48,89
    2 Thijs Koers HLLS 49,82q 50,61
    3 Thieme Schmidt Leiden 50,44Q 48,95
    4 Igor Rutka PAC 50,49Q 48,82
    5 Guido de Bruijn CAV Energie 50,51q 49,40
    6 Yoeri Sterenberg DVTR 51,34q 51,05
    7 Wouter Olthof VTLS 51,53 52,95
    8 Pieter Mijnhout GACH 52,11 52,43
    9 Koen van der Meijden Rotterdam 52,15 51,37
    10 Eric van der Meer VTLS 52,70 52,51
    11 Jerome Brunink MPM 53,03 52,79
    12 Bram van Hastenberg U-Track 53,27 51,44
    13 Rafael Bouts HU 53,72 52,00
    14 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 54,03 54,09
    Roel Huijsmans AV Atverni --- 48,45
    Niek Verdijck ASTX --- 54,44
    Tijs Wijkamp Altis --- 50,62
    Gijs Konings TRTL --- 54,37
    Dennis Coehoorn AC TION --- 51,84
    Robin Wassens VTLS --- 53,14
    Nadim van Minnen HAAS --- 50,66
    Daan Molleman AV Suomi --- 55,41
    Hajo Mossink AV Suomi --- 56,11
    Alex Vaars DKEV --- 56,83
    Tom Wouda Haaksbergen --- 56,02
    Daniël va...en Beukel DAV Kronos --- 1:00,00
    Vincent Bosboom DAV Kronos --- 58,13
    Ruud van Laar DAV Kronos --- 56,00


    Senioren mannen - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Meijer PH 48,83 ---
    2 Igor Rutka PAC 49,18 ---
    3 Thijs Koers HLLS 50,14 ---
    4 Thieme Schmidt Leiden 50,26 ---
    5 Guido de Bruijn CAV Energie 52,39 ---
    6 Yoeri Sterenberg DVTR 52,41 ---


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Harmen Hoek DAV Kronos 4:12,05 4:02,49
    2 Arne te Nijenhuis MPM 4:15,50 4:05,90
    3 Lars Biemans HAAS 4:16,98 4:11,70
    4 Menno Munster Aquila 4:19,17 4:10,69
    5 Jelle Neeft DAV Kronos 4:21,50 4:06,26
    BM Arjan Feenstra (BM) VTLS 4:23,85 4:29,76
    6 Bart van Manen GACH 4:24,36 4:14,87
    7 Joost de Kleuver Climax 4:25,70 4:16,74
    8 Yannick Smits Typhoon 4:29,53 4:27,06
    BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 4:34,56 4:30,72
    9 Casper Kroon DAV Kronos 4:34,90 4:56,37
    10 Twan Wildeboer DAV Kronos 4:35,50 4:30,69
    BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 4:37,32 4:50,23
    11 Daniël va...en Beukel DAV Kronos 5:09,74 5:20,00
    Kamiel Jacobs HAAS DNF 4:03,20
    Gianluca Assorgia SPLT --- 4:12,88
    Rindert Keulen VTLS --- 4:16,40
    Roeland Broekema VTLS --- 4:45,00
    Martijn Oonk DAV Kronos --- 4:12,00
    Michael Beuwer ASTX --- 1.58:34,00


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Piet Wiersma AV Jahn II 15:55,74 15:56,00
    2 Luuk Wijering HAAS 16:20,72 16:21,92
    3 Martijn Oonk DAV Kronos 16:42,03 16:39,22
    4 Maarten van Doornik TRTL 16:48,16 17:26,51
    5 Antoine van Hirtum DAV Kronos 17:10,48 17:40,00
    6 Jonas Amtsfeld DAV Kronos 17:59,29 17:23,00
    7 Jordy Bomers VTLS 18:52,65 18:55,00
    BM Piet Pascha (BM) VTLS 20:30,02 21:08,00
    8 Rik van Leeuwen Aquila 21:48,29 21:09,00
    Thijs Krukkert VTLS DNF 18:34,53
    Thaem Mous PAC --- 15:35,46
    Marco van Erp ASTX --- 15:27,00
    Thomas van Belle RUG --- 19:22,00
    Jeroen Driessen (BM) AV Wijchen --- 18:37,00


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    BM Tobias Bakx (BM) AC TION 15,29Q -0.7 m/s14,75
    1 Bram Elevelt HAAS 15,77Q -0.5 m/s15,02
    2 Thierry Belt Altis 16,63Q -0.7 m/s16,64
    3 Coen Buiting HAAS 17,40Q -0.5 m/s16,19
    4 Olle van den Boom DVTR 17,46q -0.7 m/s16,24
    5 Bram van Hastenberg U-Track 17,62q -0.5 m/s17,80
    6 Dennis Coehoorn AC TION 18,89 -0.5 m/s18,14
    Martijn Meijer PH --- 16,29
    Markus Meekma AV Impala --- 9,07
    Sander Smits AVGM --- 16,98


    Senioren mannen - 110 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    1 Bram Elevelt HAAS 16,01 +2.0 m/s---
    2 Thierry Belt Altis 16,50 +2.0 m/s---
    3 Olle van den Boom DVTR 17,21 +2.0 m/s---
    4 Coen Buiting HAAS 17,33 +2.0 m/s---
    5 Bram van Hastenberg U-Track 17,47 +2.0 m/s---
    Tobias Bakx (BM) AC TION DNF ---


    Senioren mannen - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    BM Djurre den Heeten (BM) Phanos 10:19,41 10:11,70
    1 Martijn van Haren VTLS 10:32,67 10:15,00
    2 Boy Foks Haaksbergen 10:43,42 10:30,00
    3 Tom Kleist Phanos 11:02,48 10:44,39
    4 Wouter Dijkstra VTLS 11:30,95 11:25,91
    5 Matisse de Boer VTLS 16:16,68 13:40,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Enschede I - Msen 4 3:33,61 6
    2 Wageningen - Msen 4 3:35,77 5
    3 Enschede II - Msen 4 3:41,62 4
    4 Utrecht - Msen 4 3:49,49 3
    5 Combi I - Msen 4 3:58,71 2
    6 Amsterdam - Msen 4 4:00,67 1


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Caspar Hattink Phanos 56,57 56,74
    2 Mathijs Damsteegt Haag 51,92 51,54
    3 Thomas Zaw Groningen 47,02 48,86
    4 Martijn va...Batenburg Leiden 41,13 43,18
    5 Marijn van den Born PAC 40,98 47,71
    6 Patrick Zweekhorst Triathlon 40,73 42,21
    7 Sander Klaver MPM 33,75 33,23
    8 Dennis Coehoorn AC TION 27,06 27,64
    9 Enrico van der List AV Sprint 26,05 30,59
    Joris Beintema VTLS --- 18,26
    Martijn van der Vis TRTL --- 31,01
    Markus Meekma AV Impala --- 39,84
    Bas Reith Haaksbergen --- 30,26
    Jerome Brunink MPM --- 36,62


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Mathijs Damsteegt Haag 18,07 18,17
    2 Marijn van den Born PAC 16,03 15,68
    3 Dennis Hemelaar AAC 14,34 13,70
    4 Martijn van der Vis TRTL 11,45 11,87
    5 Caspar Hattink Phanos 11,04 16,13
    6 Sander Klaver MPM 10,92 11,28
    7 Floris-Jan... den Hoek ASTX 10,87 11,56
    8 Enrico van der List AV Sprint 10,12 9,74
    9 Bas Coenen DAV Kronos 9,37 8,94
    Joris Beintema VTLS --- 6,89
    Markus Meekma AV Impala --- 13,52
    Bas Reith Haaksbergen --- 10,20


    Senioren mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Dennis Hemelaar AAC 53,82 52,25
    2 Luuk Vos AV PEC 1910 50,66 53,67
    3 Bjarne Aelbers Rotterdam 49,26 46,25
    4 Patrick Zweekhorst Triathlon 45,76 45,28
    BM Fynn van Buuren (BM) VTLS 38,14 42,29
    5 Sander Klaver MPM 34,84 33,64
    6 Enrico van der List AV Sprint 33,98 32,72
    Bas Reith Haaksbergen --- 31,40


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Henrik Pröpper Phanos 58,93 62,94
    2 Daniël va...der Stege Flevo Delta 52,02 56,75
    3 Hille Groendijk AC TION 46,06 57,78
    4 Enrico van der List AV Sprint 42,03 42,79
    5 Lars Rumawatine MPM 40,22 48,01
    6 Sander Klaver MPM 40,04 40,46
    BM Wouter Langeveld (BM) AC TION 38,87 34,94
    7 Dennis Coehoorn AC TION 36,47 43,26
    8 Alex Vaars DKEV 33,79 31,21
    9 Coen Buiting HAAS 32,98 31,53
    10 Eric van der Meer VTLS 29,78 34,58
    11 Matisse de Boer VTLS 28,89 35,58
    Joris Beintema VTLS --- 29,75
    Martijn va...Batenburg Leiden --- 43,47
    Wietse Folkers AV Zeewolde --- 58,13
    Helge Giezeman U-Track --- 45,60


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Hidde ter Woord DVTR 1,95 2,00
    2 Thierry Belt Altis 1,90 1,90
    3 Lars Dirkzwager Zeeland 1,85 1,95
    4 Sander Smits AVGM 1,85 2,00
    5 Matthijs Wezeman ASTX 1,75 1,70
    6 Arnout Mak De Gemzen 1,70 1,80
    7 Dennis Coehoorn AC TION 1,70 1,82
    8 Coen Buiting HAAS 1,60 1,60
    Jelger Elings TRTL --- 1,83


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Roy van Zijl DAV Kronos 13,31 +0.0 m/s14,13
    2 Tom Wouda Haaksbergen 11,48 +1.9 m/s11,58
    3 Ruud van Laar DAV Kronos 11,42 +0.8 m/s11,50
    BM Wouter Langeveld (BM) AC TION 11,00 -0.7 m/s10,00
    4 Fabian Pelgröm DAV Kronos 10,18 +2.9 m/s11,00
    Thomas van Belle RUG --- 3,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Thierry Belt Altis 6,51 +0.5 m/s6,81
    2 Jerome Brunink MPM 6,10 +1.0 m/s6,27
    3 Jelger Elings TRTL 5,93 -0.4 m/s6,54
    4 Olle van den Boom DVTR 5,90 -1.4 m/s6,01
    BM Tjerk Zult (BM) VTLS 5,80 +2.1 m/s5,81
    5 Tom Wouda Haaksbergen 5,71 +2.5 m/s5,88
    6 Teun Kok DAV Kronos 4,96 +0.3 m/s4,00
    Rodney Hoogterp AV Impala --- 6,71
    Markus Meekma AV Impala --- 6,64


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lianne van Krieken PH 12,28Q +1.6 m/s12,41
    2 Carlijn ter Laak AC TION 12,34Q +1.6 m/s12,53
    3 Jorieke Korenromp DVTR 12,38Q +0.0 m/s12,37
    4 Kaylee van de Par AV Spiridon 12,68Q -0.3 m/s12,45
    BM Elaine den Exter (BM) Rotterdam 12,76Q -0.5 m/s12,51
    5 Evelien Bos Phanos 12,80Q -0.3 m/s12,53
    6 Kika van B...enegouwen U-Track 12,81Q -0.5 m/s12,48
    7 Eva Mollema VTLS 12,83Q +0.0 m/s12,92
    8 Daphne Linnekamp HLLS 12,90q +0.0 m/s12,77
    9 Ilona Bosma VTLS 13,21q -0.3 m/s13,30
    BM Maggi Kamara (BM) AV Athlos 13,28q +1.6 m/s13,04
    10 Justine Zwier AV 1923 13,33q -0.5 m/s13,24
    11 Charlotte van Haren TRTL 13,37 -0.5 m/s13,24
    BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 13,44 -0.3 m/s13,05
    12 Michelle Spek AV34 13,49 +0.0 m/s13,62
    13 Iris Brandenburg Aquila 13,74 +0.0 m/s14,00
    14 Daniëlle Blomsma Aquila 14,12 +1.6 m/s13,60
    15 Chloë Kaal AC TION 14,21 -0.5 m/s14,82
    16 Anna Bussmann Phanos 14,45 -0.3 m/s14,30
    16 Lesley Buur AC TION 14,45 +1.6 m/s14,12
    18 Lianne Straetemans DAV Kronos 14,97 -0.5 m/s16,50
    Marijke Boogerd AAV `36 --- 11,84
    Laurelynn Cornfield TRTL --- 14,44


    Senioren vrouwen - 100 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    1 Lianne van Krieken PH 12,30Q ---
    2 Carlijn ter Laak AC TION 12,40Q ---
    3 Kika van B...enegouwen U-Track 12,53Q ---
    4 Evelien Bos Phanos 12,59Q ---
    5 Kaylee van de Par AV Spiridon 12,62q ---
    BM Elaine den Exter (BM) Rotterdam 12,76q ---
    6 Eva Mollema VTLS 12,78 ---
    BM Maggi Kamara (BM) AV Athlos 13,15 ---
    7 Ilona Bosma VTLS 13,42 ---
    Justine Zwier AV 1923 DNS ---
    Daphne Linnekamp HLLS DNS ---
    Jorieke Korenromp DVTR DNS ---


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam Res OBP
    1 Kika van B...enegouwen U-Track 12,13 +0.7 m/s---
    2 Lianne van Krieken PH 12,14 +0.7 m/s---
    3 Evelien Bos Phanos 12,44 +0.7 m/s---
    4 Kaylee van de Par AV Spiridon 12,47 +0.7 m/s---
    Carlijn ter Laak AC TION DNS ---
    Elaine den Exter (BM) Rotterdam DNS ---


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jorieke Korenromp DVTR 56,08Q 55,43
    2 Melanie de Vries AV Athlos 59,35Q 56,80
    3 Marloes Oosterwegel DVTR 59,50q 1:00,00
    4 Ilona Bosma VTLS 1:00,03q 1:00,48
    5 Bo Welgraaf AV34 1:00,26q 59,73
    6 Mirthe Kuenen Phanos 1:00,91 1:02,70
    7 Judith de Heer TRTL 1:01,30 59,81
    8 Anke Zonderland AV Impala 1:01,59Q 58,99
    9 Anouk Prein Phanos 1:04,86 1:06,00
    10 Michelle Spek AV34 1:05,24 1:06,90
    11 Yacintha Aakster DAV Kronos 1:05,53 1:05,59
    12 Daniëlle Blomsma Aquila 1:05,58 1:02,60
    13 Iris Brandenburg Aquila 1:05,84 1:08,00
    14 Anna Bussmann Phanos 1:07,15 1:06,00
    15 Merle Schots TRTL 1:10,99 1:08,00
    16 Laurelynn Cornfield TRTL 1:11,08 1:10,00
    Marissa Damink ASTX DNS 59,56
    Eva Mollema VTLS DNF 1:02,05
    Cathelijn Peeters PH --- 1:01,01
    Tamara Bos PH --- 57,54
    Linde van Tilburg VTLS --- 1:05,25


    Senioren vrouwen - 400 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Jorieke Korenromp DVTR 57,09 ---
    2 Anke Zonderland AV Impala 58,75 ---
    3 Bo Welgraaf AV34 59,84 ---
    4 Ilona Bosma VTLS 1:01,60 ---
    Melanie de Vries AV Athlos --- ---
    Marloes Oosterwegel DVTR --- ---


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Marissa Damink ASTX 2:14,42 2:11,50
    2 Elke Molenaar Almere `81 2:17,68 2:16,82
    3 Silke Jonkman VTLS 2:22,44 2:24,81
    4 Rowan van Dongen Atledo 2:22,77 2:25,76
    5 Margo Heurman HAAS 2:23,19 2:24,18
    6 Renske Linstra VTLS 2:31,66 2:27,54
    7 Marleen Stoel AC TION 2:34,72 2:32,60
    BM Amber van Mourik (BM) MPM 2:35,51 2:36,64
    8 Margot Rijsman TRTL 2:38,78 2:32,00
    9 Yorma Wolters ASTX 2:39,01 2:29,20
    10 Judi Becx ASTX 2:39,31 2:30,93
    11 Mijntje Minkema Aquila 2:43,99 2:10,00
    12 Lieke van de Weerd VTLS 2:52,03 2:50,00
    13 Welmoed Wester VTLS 2:54,44 3:00,00
    14 Marleen Dollekamp VTLS 3:08,65 3:00,00
    15 Marleen Kas VTLS 3:16,74 3:00,00
    Nikki Klarenbeek Phanos --- 2:16,00
    Merle Schots TRTL --- 2:43,43
    Erika Bremer VTLS --- 2:21,18


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 An Bennema VTLS 10:18,84 10:25,05
    2 Lianne van de Belt VTLS 10:19,48 10:28,18
    3 Eline de Jong RUN 10:29,78 10:29,05
    4 Janeri Froberg HAAS 11:15,83 2:30,88
    5 Anne van der Put AV Phoenix 11:18,38 11:47,28
    6 Margot Rijsman TRTL 12:15,17 11:50,00
    7 Fenna van der Grient DAV Kronos 12:18,99 12:00,00
    8 Tessa Rozemuller AV Athlos 12:25,22 12:26,37
    9 Irene Paassen HAAS 12:36,90 12:08,00
    10 Marit Tenkink VTLS 12:48,62 13:19,00
    11 Maike de Jongh DAV Kronos 13:09,57 13:31,00
    12 Maaike de Vries DAV Kronos 13:29,04 13:30,00
    13 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos 13:30,88 13:58,52
    14 Wendy Albada VTLS 14:46,71 12:34,00
    Loïs Oldhoff VTLS DNF 10:50,91
    Yara Stunnenberg VTLS DNF 10:41,73
    Nina De Winter VTLS --- 12:04,14
    Larissa Mars VTLS --- 10:52,83
    Manjorie Janssen AV Cifla --- 17:47,00
    Christine Venhuizen (BM) AV Cifla --- 17:40,00


    Senioren vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    BM Lieke Muller (BM) Groningen 15,00Q +1.4 m/s16,00
    BM Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 15,27Q +1.4 m/s15,68
    1 Hanna Knotnerus AV Feniks 16,48q +1.4 m/s16,63
    2 Yara Gast VTLS 16,60Q +0.3 m/s16,56
    BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 16,64q +1.4 m/s16,99
    3 Lisanne Meijer Maastricht 17,89Q +0.3 m/s17,90
    4 Anke Zonderland AV Impala 18,37 +0.3 m/s10,91
    5 Annabel Boonman DAV Kronos 19,04 +0.3 m/s17,80
    Lisanne van der Zwet De Spartaan --- 16,09
    Judith Kas (BM) TRTL --- 17,66
    Cathelijn Peeters PH --- 15,54
    Tamara Bos PH --- 14,01
    Aline Bloom HAAS --- 16,16


    Senioren vrouwen - 100 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    BM Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 15,51 +0.8 m/s---
    1 Yara Gast VTLS 16,12 +0.8 m/s---
    2 Hanna Knotnerus AV Feniks 16,78 +0.8 m/s---
    BM Lotte Zwiers (BM) AC TION 17,55 +0.8 m/s---
    3 Lisanne Meijer Maastricht 17,68 +0.8 m/s---
    Lieke Muller (BM) Groningen DNS ---


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    Silke Jonkman VTLS --- 11:40,50


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Amsterdam V - Vsen 4 4:14,01 6
    2 Groningen V - Vsen 4 4:20,13 5
    3 Nijmegen V - Vsen 4 4:26,95 4
    4 Combi V - Vsen 4 4:28,79 3
    5 Wageningen V - Vsen 4 4:39,94 2
    6 Enschede V - Vsen 4 4:46,35 1


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    BM Bibi Lotte...der Horst (BM) AAC 44,29 48,31
    1 Dominique Verheijen De Gemzen 41,36 38,40
    2 Kim Habets AV Unitas 40,04 40,91
    3 Fleur van der Put Leiden 38,69 40,22
    4 Carolien de Pater Avantri 38,35 36,72
    5 Julia Wolbink AAC 36,14 40,33
    6 Marije Efdee Leiden 35,40 37,03
    7 Karlijn Rutten DVTR 33,20 31,81
    8 Carolijn Damen Rotterdam 32,63 33,58
    9 Laura Leijen DKEV 30,71 32,13
    BM Lichelle Scholing (BM) MPM 28,81 34,08
    10 Sanne Laa...nd Winder Climax 28,78 27,48


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    BM Lieke Muller (BM) Groningen 14,94 15,64
    BM Eva Reinders (BM) Groningen 12,56 13,87
    1 Carolien de Pater Avantri 11,82 11,76
    2 Kim Habets AV Unitas 11,74 10,74
    3 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 11,02 11,91
    4 Laura Leijen DKEV 10,08 10,10
    5 Carolijn Damen Rotterdam 9,90 10,24
    BM Michelle Steennis (BM) AC TION 9,50 10,00
    6 Natascha Fedder AC TION 9,18 8,72
    BM Judith Kas (BM) TRTL 9,09 9,83
    7 Chloë Kaal AC TION 8,88 8,72
    8 Elise Pelgrim TRTL 8,49 8,81
    Marije Efdee Leiden --- 10,15
    Keeley Heijdeman AAC --- 13,86
    Bibi Lotte...der Horst (BM) AAC --- 12,37


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas 57,79 58,98
    BM Eva Reinders (BM) Groningen 52,96 54,37
    2 Marije Efdee Leiden 46,85 50,61
    3 Emma Boeve AV PEC 1910 44,65 42,56
    4 Carolijn Damen Rotterdam 41,31 45,20
    5 Marloes Oosterwegel DVTR 37,23 36,87
    6 Evelien Bos Phanos 33,35 37,20
    7 Fleur van der Put Leiden 29,02 30,22
    Lichelle Scholing (BM) MPM --- 42,15


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Karlien Sleper ARV Ilion 45,66 45,59
    BM Ilhem Tamrouti (BM) Isala `96 45,52 45,41
    2 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 41,45 41,22
    BM Lieke Muller (BM) Groningen 40,30 42,12
    3 Sanne Laa...nd Winder Climax 34,16 32,55
    4 Dominique Verheijen De Gemzen 34,00 35,56
    5 Ilse Rietberg VTLS 32,48 33,00
    6 Laura Leijen DKEV 30,99 31,68
    7 Natascha Fedder AC TION 28,73 28,80
    BM Judith Kas (BM) TRTL 27,12 30,04
    8 Elise Pelgrim TRTL 26,93 29,93
    Judi Becx ASTX NM 27,89
    Nikki Klarenbeek Phanos --- 40,44
    Roos de Klerk PAC --- 47,04
    Danien ten Berge SPWS --- 44,59
    Keeley Heijdeman AAC --- 34,99


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jeske Walgers Aquila 1,55 1,60
    2 Ilse Rietberg VTLS 1,50 1,50
    3 Anouk Prein Phanos 1,45 ---
    Aline Bloom HAAS --- 1,57


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    BM Margo Schippers (BM) AV Rijssen 10,88 +1.1 m/s10,80
    BM Michelle Steennis (BM) AC TION 10,39 -2.2 m/s10,32
    1 Minke Bosma AV Lycurgus 9,92 +0.4 m/s10,48
    2 Yara Gast VTLS 9,49 +1.2 m/s9,60
    3 Milou van der Schaaf HaH 9,46 +0.5 m/s9,99
    4 Annabel Boonman DAV Kronos 9,12 +1.1 m/s10,50
    5 Lianne Straetemans DAV Kronos 8,42 -0.9 m/s9,50
    Susan Wouda (BM) MPM --- 10,03


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lianne van Krieken PH 5,81 +0.0 m/s5,96
    2 Tara Yoro AV 1923 5,77 +0.0 m/s6,06
    3 Carlijn ter Laak AC TION 5,55 +0.7 m/s5,85
    4 Daphne Linnekamp HLLS 5,43 +0.4 m/s5,21
    BM Jinke van der Sluis (BM) AV Phoenix 5,36 +0.3 m/s5,72
    BM Brenda Oosterbosch (BM) AV PEC 1910 5,25 +1.7 m/s5,29
    5 Beau Winnubst AAC 5,24 +0.5 m/s5,58
    6 Maureen Pelgrim PH 5,19 +1.5 m/s5,53
    7 Hanna Knotnerus AV Feniks 5,00 +1.2 m/s4,93
    BM Margo Schippers (BM) AV Rijssen 4,84 +1.8 m/s5,17
    8 Milou van der Schaaf HaH 4,74 -0.7 m/s4,82
    9 Justine Zwier AV 1923 4,74 +0.5 m/s4,92
    BM Susan Wouda (BM) MPM 4,56 +0.8 m/s4,90
    10 Minke Bosma AV Lycurgus 4,54 -0.3 m/s5,05
    11 Marloes Oosterwegel DVTR 4,51 +1.1 m/s4,55
    BM Susan van Sark (BM) MPM 4,50 +0.5 m/s4,73
    Dominique Verheijen De Gemzen DNS 5,26
    Lisanne van der Zwet De Spartaan --- 4,89
    Judith Kas (BM) TRTL --- 4,21
    Kika van B...enegouwen U-Track --- 5,58