Vereniging 'Ciko `66' op 'Wageningen Track Meeting - 3'

Prijzen

Tom Egbers
  • Jongens Junior A - 100m - 11,78
Thomas Cremers
  • Jongens Junior A - 5000m - 15:25,65
Lars van der Knaap
  • Jongens Junior A - 5000m - 15:59,03
Michiel Siers
  • Jongens Junior A - Speer - 40,32
Michiel Siers
  • Jongens Junior A - Ver - 5,54
Arie Owen
  • Masters mannen - 1500m - 4:25,47
Koen van Ligten
  • Senioren mannen - Discus - 31,85
Peter Siers
  • Senioren mannen - Speer - 46,33
Koen van Ligten
  • Senioren mannen - Speer - 45,61
Peter Siers
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Peter Siers
  • Senioren mannen - Ver - 5,35
Anna Hightower
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:30,87
Jimmerly Pinas
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,40

Hoogtepunten

Lars van der Knaap JJA 5000m
  • 15:59,03
  • Anna Hightower MJB 1500m
  • 4:30,87
  • Marleni van Ravenzwaaij Vsen 100m
  • 14,50
  • Tom Egbers JJA 100m
  • 11,78
  • Thomas Cremers JJA 5000m
  • 15:25,65
  • Claudia Reuvers Vsen 100m
  • 14,73
  • Jimmerly Pinas Vsen 100m
  • 13,40
  • Arie Owen Mmas 1500m
  • 4:25,47
  • Allard van Belois JJB 1500m
  • 4:16,14
  • Rebecca Baan Vsen 100m
  • 14,82
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Tom Egbers 11,78 -0.5 m/s11,79
    7 Bram Hupkens 13,04 -0.5 m/s12,96


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    6 Bram Hupkens 27,03 +0.3 m/s26,84


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Pieter Vierdag 2:06,16 2:04,00


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Cremers 15:25,65 15:22,00
    2 Lars van der Knaap 15:59,03 15:50,00
    4 Rob Maas 16:38,18 16:20,00
    7 Milan Verheugen 17:31,09 17:30,00


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    2 Michiel Siers 39,84 40,32 35,76 X 38,09 40,32 42,79


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Michiel Siers X 5,54 5,32 5,35 3,25 5,51 5,54 +0.1 m/s5,95


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Allard van Belois 4:16,14 4:03,00
    28 Parker Consten 5:04,95 5:04,92


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Arie Owen 4:25,47 4:23,29


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    2 Koen van Ligten 28,06 31,85 X 31,85 32,15


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Peter Siers 45,17 46,33 X X 40,77 46,33 48,81
    3 Koen van Ligten 44,62 45,61 43,62 45,61 48,12


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.851.901.95ResOBP
    1 Peter Siers O O XXX 1,90 2,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Peter Siers X 4,76 5,35 X 5,11 X 5,35 -0.3 m/s5,78


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Terra Muntjewerff DNS 2:25,00


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anna Hightower 4:30,87 4:30,90


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jimmerly Pinas 13,40 -0.5 m/s12,84
    6 Marleni va...venzwaaij 14,50 +0.2 m/s14,18
    8 Claudia Reuvers 14,73 +0.1 m/s---
    10 Rebecca Baan 14,82 +0.3 m/s14,90