Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Indoor Stadskanaal 2017'

Prijzen

Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1525 punten
  • 50 meter   6,9
  • 60 meter   8,0
Boas Okken
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1461 punten
  • 50 meter   7,1
  • 60 meter   8,2
Kosheen Miran
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,51
Boas Okken
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,54
Jorrit Stada
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Wu Ping Kuiper
  • Jongens Junior D - 600m - 1:54,27
Mart Groenboom
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1074 punten
  • 60 meter   10,9
  • Kogelstoten   4,86
  • Hoogspringen   1,05
Quinn van der Honing
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1414 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   6,03
  • Hoogspringen   1,20
Niek Groenboom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 665 punten
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   10,81
  • Hoogspringen   0,80
Niek Groenboom
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:38,19
Reinier Sibeijn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 458 punten
  • 40 meter   9,6
  • Vortexwerpen   10,67
  • Hoogspringen   0,75
Kian Sportel
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:42,18
Jan Pieterman
  • Masters mannen - Kogel - 8,74
Henk-Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1208 punten
  • 50 meter   6,7
  • 60 meter   7,8
Anneloes Wonink
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,60
Eva Stienstra
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1047 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   8,9
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior B - Kogel - 17,18
Eva Stienstra
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,35
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1245 punten
  • 50 meter   7,4
  • 60 meter   8,7
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,78
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,27
Esmee Douma
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1175 punten
  • 50 meter   7,6
  • 60 meter   8,9
Tiba Miran
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:54,54
Noortje Huitema
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:55,85
Maud Visscher
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:58,60
Esmee Douma
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,79
Nikita Nie
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,97
Esmee Douma
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Sterre Kievit
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1186 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   5,41
  • Hoogspringen   1,00
Sterre Kievit
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:23,04
Fieke Sportel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1256 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   5,19
  • Hoogspringen   1,05
Inez Keun
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1092 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   6,10
  • Hoogspringen   0,85
Eliza Huizinga
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:18,88
Elin Thalen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 435 punten
  • 40 meter   9,0
  • Vortexwerpen   5,82
  • Hoogspringen   0,75
Elin Thalen
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:20,28
Charlene Okken
  • Senioren vrouwen - Kogel - 13,99

Hoogtepunten

Eva Stienstra MJB 60m
  • 8,82
  • Kosheen Miran JJC 60m
  • 8,00
  • Boas Okken JJC 60m
  • 8,11
  • Sofie Dokter MJC 60m
  • 8,66
  • Esmee Douma MJD 50m
  • 7,56
  • Boas Okken JJC 50m
  • 7,01
  • Esmee Douma MJD 60m
  • 8,81
  • Henk-Jan Schaaphok Msen 50m
  • 6,64
  • Kosheen Miran JJC 50m
  • 6,87
  • Sofie Dokter MJC 50m
  • 7,39
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Kosheen Miran 6,87 8,00 1525
    2 Boas Okken 7,01 8,11 1461


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Kosheen Miran 11,51 12,07
    3 Boas Okken 10,54 ---
    6 Jorrit Stada 8,15 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jorrit Stada 1,50 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    5 Sep van de Gruiter 8,01 9,55 942
    6 Leon van der Scheer 8,14 9,65 900
    15 Wu Ping Kuiper 8,78 10,17 701
    21 Jasper de Jong DNS DNS 0


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Wu Ping Kuiper 1:54,27 ---
    Jasper de Jong DNS ---
    Leon van der Scheer DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Jasper de Jong DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Mart Groenboom 10,81 4,86 1,05 1074
    6 Jort Sloterwijk 10,52 4,51 0,95 1015
    8 Bas ter Steege 11,44 3,80 1,00 881
    9 Thijs van Dam 12,13 4,65 1,00 867
    13 Jeroen Sibeijn 12,08 4,13 0,90 761


    Jongens Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jeroen Sibeijn 2:29,41 ---
    7 Mart Groenboom 2:31,56 ---
    Jort Sloterwijk DNS ---
    Bas ter Steege DNS ---
    Thijs van Dam DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Julian Keun 10,29 6,69 1,15 1335
    8 Jesse Jansen 10,13 6,09 1,10 1286
    10 Nick Lübbers 9,87 5,74 1,05 1267
    16 Ties van Leeuwen 11,12 5,80 1,15 1168


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Nick Lübbers 2:08,24 ---
    8 Julian Keun 2:14,57 ---
    10 Jesse Jansen 2:15,54 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Quinn van der Honing 7,16 6,03 1,20 1414
    13 Timo Tervoort 9,08 4,91 0,90 801
    15 Jerrik Thalen 8,01 2,53 0,90 770
    17 Felix van Es 8,36 3,94 0,70 686


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Quinn van der Honing 2:16,78 ---
    7 Jerrik Thalen 2:28,26 ---
    15 Timo Tervoort 2:47,79 ---
    Felix van Es DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    3 Niek Groenboom 8,35 10,81 0,80 665
    8 Nils ter Steege 8,73 5,84 0,80 499


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Niek Groenboom 2:38,19 ---
    Nils ter Steege DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    3 Reinier Sibeijn 9,59 10,67 0,75 458
    4 Kian Sportel 8,59 8,88 0,60 443
    5 Sander van...aalduinen 8,76 5,23 0,70 404


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Kian Sportel 2:42,18 ---
    5 Sander van...aalduinen 3:01,36 ---
    6 Reinier Sibeijn 3:13,95 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Jan Pieterman 8,74 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Henk-Jan Schaaphok 6,64 7,72 1208


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Hanneke R...ers-Vasse DNS ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Anneloes Wonink 11,60 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Eva Stienstra 7,66 8,82 1047


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jorinde van Klinken 17,18 17,75
    Eva Stienstra DNS 6,32


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Eva Stienstra 1,35 1,35


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Sofie Dokter 7,39 8,66 1245


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Danara Stoppels 10,78 ---
    3 Sofie Dokter 10,27 10,15


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Danara Stoppels DNS ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Esmee Douma 7,56 8,81 1175
    5 Danique Huisjes 7,74 9,10 1079
    6 Noortje Huitema 7,81 9,09 1066
    7 Nikita Nie 7,81 9,24 1038
    14 Noortje Knoll 8,27 9,75 858


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tiba Miran 1:54,54 1:46,99
    2 Noortje Huitema 1:55,85 1:46,12
    3 Maud Visscher 1:58,60 1:57,85


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Esmee Douma 10,79 11,11
    3 Nikita Nie 9,97 9,07
    5 Maud Visscher 9,01 ---
    8 Eva Martens 8,11 ---
    11 Noortje Huitema 7,83 7,56
    17 Danique Huisjes 6,17 6,44


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Esmee Douma 1,45 1,50
    4 Danique Huisjes 1,30 1,35
    4 Maud Visscher 1,30 ---
    8 Eva Martens 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Sterre Kievit 10,01 5,41 1,00 1186
    4 Amary Leito 10,67 4,19 1,05 1045
    6 Birgit Havenga 10,77 3,87 1,05 1007
    7 Jelka Verhagen 10,65 3,96 1,00 992
    14 Lisanne Lub 12,05 4,63 0,85 765
    17 Celine Dijk 12,61 4,96 0,70 620


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sterre Kievit 2:23,04 ---
    5 Amary Leito 2:31,45 ---
    7 Jelka Verhagen 2:35,84 ---
    10 Birgit Havenga 2:37,98 ---
    11 Lisanne Lub 2:38,50 ---
    Celine Dijk DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Sascha Keukenkamp 9,82 5,07 1,15 1304
    19 Tessa van ...aalduinen 12,12 3,10 0,95 712
    20 Lise Luursema DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sascha Keukenkamp 2:26,80 ---
    15 Tessa van ...aalduinen 2:42,55 ---
    Lise Luursema DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Fieke Sportel 7,13 5,19 1,05 1256
    3 Inez Keun 7,50 6,10 0,85 1092
    6 Eliza Huizinga 7,60 3,49 0,95 964
    10 Jara de Boer 7,54 2,07 0,95 845
    11 Meike Adriaanse 8,57 4,37 0,90 834
    12 Laura Nieborg 8,24 2,69 0,95 784
    13 Eline Urban 8,23 3,05 0,90 781
    23 Marije van...aalduinen 9,21 2,31 0,60 353


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eliza Huizinga 2:18,88 ---
    4 Inez Keun 2:22,61 ---
    6 Fieke Sportel 2:23,63 ---
    15 Eline Urban 2:55,19 ---
    16 Laura Nieborg 2:56,56 ---
    21 Meike Adriaanse 3:07,09 ---
    22 Marije van...aalduinen 3:28,60 ---
    Jara de Boer DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    6 Cynthia Urban 8,68 13,35 0,70 588
    7 Anouk Huisman 8,64 8,12 0,80 566
    11 Annemiek Nieborg 9,56 7,89 0,70 367


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Cynthia Urban 2:41,03 ---
    9 Anouk Huisman 2:57,58 ---
    10 Annemiek Nieborg 3:04,66 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Elin Thalen 8,92 5,82 0,75 435


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Elin Thalen 3:20,28 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Charlene Okken 13,99 14,85
    Eva Reinders DNS ---