Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Indoor Stadskanaal 2017'

Prijzen

Thorsten Zuidema
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 647 punten
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   7,91
  • Hoogspringen   0,85
Thorsten Zuidema
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:45,45
Martin Lunenborg
  • Senioren mannen - Kogel - 9,03
Kira Hendriks
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1125 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   9,0
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1237 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   5,65
  • Hoogspringen   1,15
Britte Zuidema
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1100 punten
  • 60 meter   10,8
  • Kogelstoten   5,06
  • Hoogspringen   1,05
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:22,66
Puck Voors
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 913 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   13,54
  • Hoogspringen   0,95
Puck Voors
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:29,09

Hoogtepunten

Kira Hendriks MJC 50m
  • 7,65
  • Tom van Ruiten JPB 40m
  • 7,77
  • Veronique Nijland MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Joey Koster JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Marleen Suelmann MJC 60m
  • 9,11
  • Luca Smeman JPA2 60m
  • 10,23
  • Marleen Suelmann MJC 50m
  • 7,97
  • Kira Hendriks MJC 60m
  • 8,96
  • Joey Koster JPA2 60m
  • 9,87
  • Bas Zevenbergen JPB 40m
  • 7,50
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    14 Bram Voors DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Bram Voors DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Joey Koster 9,87 5,19 1,20 1341
    15 Luca Smeman 10,23 5,08 1,05 1169


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Joey Koster 2:13,07 ---
    13 Luca Smeman 2:25,56 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Tom van Ruiten 7,77 4,24 0,95 991
    8 Bas Zevenbergen 7,50 3,47 0,95 982


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tom van Ruiten 2:17,17 ---
    9 Bas Zevenbergen 2:32,85 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    9 Joep Van Ruiten 9,02 7,09 0,75 454
    11 Milan Krul DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Joep Van Ruiten 2:44,20 ---
    Milan Krul DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Thorsten Zuidema 8,31 7,91 0,85 647


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Thorsten Zuidema 2:45,45 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Vincent Heeres 8,30 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Martin Lunenborg 9,03 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Kira Hendriks 7,65 8,96 1125
    5 Marleen Suelmann 7,97 9,11 1028
    7 Floor Kremer 8,19 10,04 828


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Marleen Suelmann 8,33 7,99
    6 Kira Hendriks 7,43 ---
    8 Jonne Rode 6,26 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Floor Kremer 1,30 ---
    8 Jonne Rode 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    17 Indy Hoogeveen 8,38 9,85 821
    24 Sofie Dubbelboer 9,01 10,71 587
    26 Esmee de Vries 9,36 11,14 478
    27 Julia Struik 9,40 11,47 432
    28 Tess Gerdes DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tess Gerdes DNS ---
    Indy Hoogeveen DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    16 Indy Hoogeveen 6,57 ---
    18 Sofie Dubbelboer 5,84 ---
    20 Julia Struik 5,67 ---
    23 Esmee de Vries 5,20 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Indy Hoogeveen 1,25 ---
    12 Esmee de Vries 1,20 ---
    16 Julia Struik 1,05 ---
    Sofie Dubbelboer NM ---
    Tess Gerdes DNS 1,15


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sabine Struik 10,53 5,65 1,15 1237
    3 Britte Zuidema 10,71 5,06 1,05 1100
    5 Roos Voors 10,74 4,42 1,00 1015
    10 Meike Schuurman 11,05 4,21 0,95 923
    15 Lyanne Spijkman 11,46 2,98 0,85 700


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sabine Struik 2:22,66 ---
    4 Britte Zuidema 2:29,69 ---
    8 Roos Voors 2:36,90 ---
    13 Lyanne Spijkman 2:46,60 ---
    15 Meike Schuurman 3:01,16 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Veronique Nijland 10,08 5,00 1,20 1296
    12 Loes Rode 10,99 6,02 1,15 1199
    14 Lisa Komduur 11,34 4,62 1,15 1063
    15 Jill Eelen 10,78 3,99 1,10 1052
    16 Fay Eelen 11,51 4,55 0,90 855
    20 Annika Asmussen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jill Eelen 2:27,68 ---
    11 Fay Eelen 2:34,62 ---
    12 Veronique Nijland 2:35,83 ---
    14 Lisa Komduur 2:41,29 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Isa Asmussen 7,57 3,22 0,85 874
    18 Sarah Steens 8,74 2,84 0,85 649


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Isa Asmussen 2:28,74 ---
    9 Sarah Steens 2:42,20 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Puck Voors 7,82 13,54 0,95 913
    4 Dana Gelen 8,01 10,97 0,90 796
    5 Zonne Hozee 8,64 8,24 0,85 605
    9 Nienke Veldthuis 8,94 7,69 0,80 514
    13 Eva Steens 9,51 8,20 0,60 307


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Puck Voors 2:29,09 ---
    4 Zonne Hozee 2:31,11 ---
    5 Dana Gelen 2:39,34 ---
    11 Nienke Veldthuis 3:07,26 ---
    13 Eva Steens 3:16,13 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Lian Gelen 9,68 5,28 0,70 289


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lian Gelen 3:23,70 ---