Vereniging 'EAC De Sperwers' op 'Indoor Stadskanaal 2017'

Prijzen

Thorsten Zuidema
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 647 punten
  • 40 meter   8,4
  • Vortexwerpen   7,91
  • Hoogspringen   0,85
Thorsten Zuidema
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:45,45
Martin Lunenborg
  • Senioren mannen - Kogel - 9,03
Kira Hendriks
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1125 punten
  • 50 meter   7,7
  • 60 meter   9,0
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1237 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   5,65
  • Hoogspringen   1,15
Britte Zuidema
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1100 punten
  • 60 meter   10,8
  • Kogelstoten   5,06
  • Hoogspringen   1,05
Sabine Struik
  • Meisjes Pupil A1 - 600m - 2:22,66
Puck Voors
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 913 punten
  • 40 meter   7,9
  • Vortexwerpen   13,54
  • Hoogspringen   0,95
Puck Voors
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:29,09

Hoogtepunten

Joey Koster JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Kira Hendriks MJC 50m
  • 7,65
  • Marleen Suelmann MJC 60m
  • 9,11
  • Marleen Suelmann MJC 50m
  • 7,97
  • Kira Hendriks MJC 60m
  • 8,96
  • Veronique Nijland MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Luca Smeman JPA2 60m
  • 10,23
  • Tom van Ruiten JPB 40m
  • 7,77
  • Bas Zevenbergen JPB 40m
  • 7,50
  • Joey Koster JPA2 60m
  • 9,87
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    14 Bram Voors SPWS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Bram Voors SPWS DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Joey Koster SPWS 9,87 5,19 1,20 1341
    15 Luca Smeman SPWS 10,23 5,08 1,05 1169


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    6 Joey Koster SPWS 2:13,07 ---
    13 Luca Smeman SPWS 2:25,56 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Tom van Ruiten SPWS 7,77 4,24 0,95 991
    8 Bas Zevenbergen SPWS 7,50 3,47 0,95 982


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Tom van Ruiten SPWS 2:17,17 ---
    9 Bas Zevenbergen SPWS 2:32,85 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    9 Joep Van Ruiten SPWS 9,02 7,09 0,75 454
    11 Milan Krul SPWS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    5 Joep Van Ruiten SPWS 2:44,20 ---
    Milan Krul SPWS DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Thorsten Zuidema SPWS 8,31 7,91 0,85 647


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Thorsten Zuidema SPWS 2:45,45 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Vincent Heeres SPWS 8,30 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Martin Lunenborg SPWS 9,03 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Kira Hendriks SPWS 7,65 8,96 1125
    5 Marleen Suelmann SPWS 7,97 9,11 1028
    7 Floor Kremer SPWS 8,19 10,04 828


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    5 Marleen Suelmann SPWS 8,33 7,99
    6 Kira Hendriks SPWS 7,43 ---
    8 Jonne Rode SPWS 6,26 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Floor Kremer SPWS 1,30 ---
    8 Jonne Rode SPWS 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    17 Indy Hoogeveen SPWS 8,38 9,85 821
    24 Sofie Dubbelboer SPWS 9,01 10,71 587
    26 Esmee de Vries SPWS 9,36 11,14 478
    27 Julia Struik SPWS 9,40 11,47 432
    28 Tess Gerdes SPWS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Tess Gerdes SPWS DNS ---
    Indy Hoogeveen SPWS DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    16 Indy Hoogeveen SPWS 6,57 ---
    18 Sofie Dubbelboer SPWS 5,84 ---
    20 Julia Struik SPWS 5,67 ---
    23 Esmee de Vries SPWS 5,20 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    8 Indy Hoogeveen SPWS 1,25 ---
    12 Esmee de Vries SPWS 1,20 ---
    16 Julia Struik SPWS 1,05 ---
    Sofie Dubbelboer SPWS NM ---
    Tess Gerdes SPWS DNS 1,15


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sabine Struik SPWS 10,53 5,65 1,15 1237
    3 Britte Zuidema SPWS 10,71 5,06 1,05 1100
    5 Roos Voors SPWS 10,74 4,42 1,00 1015
    10 Meike Schuurman SPWS 11,05 4,21 0,95 923
    15 Lyanne Spijkman SPWS 11,46 2,98 0,85 700


    Meisjes Pupil A1 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Sabine Struik SPWS 2:22,66 ---
    4 Britte Zuidema SPWS 2:29,69 ---
    8 Roos Voors SPWS 2:36,90 ---
    13 Lyanne Spijkman SPWS 2:46,60 ---
    15 Meike Schuurman SPWS 3:01,16 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Veronique Nijland SPWS 10,08 5,00 1,20 1296
    12 Loes Rode SPWS 10,99 6,02 1,15 1199
    14 Lisa Komduur SPWS 11,34 4,62 1,15 1063
    15 Jill Eelen SPWS 10,78 3,99 1,10 1052
    16 Fay Eelen SPWS 11,51 4,55 0,90 855
    20 Annika Asmussen SPWS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Jill Eelen SPWS 2:27,68 ---
    11 Fay Eelen SPWS 2:34,62 ---
    12 Veronique Nijland SPWS 2:35,83 ---
    14 Lisa Komduur SPWS 2:41,29 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Isa Asmussen SPWS 7,57 3,22 0,85 874
    18 Sarah Steens SPWS 8,74 2,84 0,85 649


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    7 Isa Asmussen SPWS 2:28,74 ---
    9 Sarah Steens SPWS 2:42,20 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    2 Puck Voors SPWS 7,82 13,54 0,95 913
    4 Dana Gelen SPWS 8,01 10,97 0,90 796
    5 Zonne Hozee SPWS 8,64 8,24 0,85 605
    9 Nienke Veldthuis SPWS 8,94 7,69 0,80 514
    13 Eva Steens SPWS 9,51 8,20 0,60 307


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Puck Voors SPWS 2:29,09 ---
    4 Zonne Hozee SPWS 2:31,11 ---
    5 Dana Gelen SPWS 2:39,34 ---
    11 Nienke Veldthuis SPWS 3:07,26 ---
    13 Eva Steens SPWS 3:16,13 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogPunten totaal
    4 Lian Gelen SPWS 9,68 5,28 0,70 289


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Lian Gelen SPWS 3:23,70 ---