Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Indoorwedstrijd Olympus'70'

Prijzen

Quinten de Brabander
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,66
Daan de Jong
  • Jongens Junior C - 60m - 8,14
Daan de Jong
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,23
Ruben Rolvink
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,25
Yannick Rolvink
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,71
Thomas Kleijweg
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,99
Marco Bronswijk
  • Masters mannen - Kogel - 10,50
André van der Pijl
  • Masters mannen - Kogel - 6,44
Kevin Philipsen
  • Senioren mannen - Kogel - 11,50
Suzanne van Marrewijk
  • Meisjes Junior A - 60m - 9,37
Anne-Fleur Blok
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 9,04
Sacha van Heijningen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,23
Frederiek Dekker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,76
Bibienne de Brabander
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,35
Tessa Molenaar
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,01

Hoogtepunten

Keïta Wielzen MJC 60m
  • 8,92
  • Eveline van Marrewijk Vsen 60m
  • 8,93
  • Kevin Philipsen Msen 60m_f
  • 7,60
  • Eveline van Marrewijk Vsen 60m_f
  • 8,85
  • Ruben Rolvink JJC Kogel
  • 13,25
  • Yvonne de Jong Vsen 60m_f
  • 8,38
  • Kevin Philipsen Msen 60m
  • 7,60
  • Quinten de Brabander JJB 60m_f
  • 7,66
  • Yvonne de Jong Vsen 60m
  • 8,36
  • Raymon Toussaint Msen 60m
  • 7,68
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jacco Aalbregt 8,98Q 8,96
    Quinten de Brabander DQq 7,89


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Quinten de Brabander 7,66 ---
    10 Jacco Aalbregt 8,96 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Jacco Aalbregt 7,11 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Daan de Jong 8,14Q 8,68
    6 Ruben Rolvink 8,52q 8,61
    9 Tom van Buuren 8,80Q 8,72


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Daan de Jong 8,23 ---
    6 Ruben Rolvink 8,41 ---
    9 Tom van Buuren 8,84 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Ruben Rolvink 13,25 ---
    7 Tom van Buuren 6,52 ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Maurits va...cheijndel 9,44q 9,18
    15 Thomas Kleijweg 9,53q 9,40
    17 Stef Kortekaas 9,69q 9,20


    Jongens Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    12 Maurits va...cheijndel 9,49 ---
    13 Stef Kortekaas 9,60 ---
    14 Tygo Heemskerk 10,28 ---
    Thomas Kleijweg DNS ---


    Jongens Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Yannick Rolvink 11,71 12,39
    13 Tygo Heemskerk 13,37 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Yannick Rolvink 9,71 ---
    3 Thomas Kleijweg 8,99 ---
    13 Stef Kortekaas 6,77 ---
    17 Tygo Heemskerk 6,00 ---
    18 Maurits va...cheijndel 5,83 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marco Bronswijk 10,50 ---
    2 André van der Pijl 6,44 ---


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Kevin Philipsen 7,60Q 7,80
    10 Raymon Toussaint 7,68q 7,50


    Senioren mannen - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Kevin Philipsen 7,60 ---
    6 Raymon Toussaint 7,68 ---
    Niko Zuidema DQ ---


    Senioren mannen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Niko Zuidema DQ 8,54


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Philipsen 11,50 ---


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Suzanne va...Marrewijk 9,37q 9,50


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Kim Roeling 9,30 10,00
    11 Anne-Fleur Blok 9,32q 9,51


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Anne-Fleur Blok 9,04 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Keïta Wielzen 8,92Q 8,98
    7 Jasmijn van den Bos 9,24Q 9,25
    10 Sacha van Heijningen 9,90q 10,00
    11 Tamara Zimmerman 10,16q 10,52


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Keïta Wielzen 9,07 ---
    5 Jasmijn van den Bos 9,36 ---
    Sacha van Heijningen DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Jasmijn van den Bos 11,84 12,18


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Sacha van Heijningen 8,23 ---
    5 Jasmijn van den Bos 7,08 ---
    6 Tamara Zimmerman 5,77 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Isis Tinneveld 8,93q 8,87
    9 Ellemijn Blok 9,27Q 9,20
    13 Anna Lusthof 9,51Q 9,35
    15 Donna Aalbregt 9,67Q 10,01
    17 Tessa Molenaar 9,86Q 9,96
    18 Sanne van der Pijl 10,00q 9,74


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Isis Tinneveld 8,95 ---
    8 Ellemijn Blok 9,30 ---
    10 Donna Aalbregt 9,55 ---
    11 Anna Lusthof 9,59 ---
    17 Sanne van der Pijl 10,07 ---
    19 Tessa Molenaar 10,12 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Frederiek Dekker 10,76 10,79
    8 Isis Tinneveld 12,08 12,08
    9 Ellemijn Blok 12,24 12,30
    14 Anna Lusthof 12,46 11,95
    19 Sanne van der Pijl 13,33 13,47


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bibienne d...Brabander 10,35 ---
    2 Tessa Molenaar 10,01 ---
    4 Isis Tinneveld 8,37 ---
    9 Ellemijn Blok 7,85 ---
    10 Anna Lusthof 7,41 ---
    18 Sanne van der Pijl 5,72 ---
    19 Donna Aalbregt 5,02 ---


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Yvonne de Jong 8,36Q 8,30
    8 Eveline va...Marrewijk 8,93Q 8,89
    9 Marissa van Vliet 9,44q 9,46


    Senioren vrouwen - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Yvonne de Jong 8,38 ---
    7 Eveline va...Marrewijk 8,85 ---
    8 Marissa van Vliet 9,56 ---