Vereniging 'CAV Energie' op 'Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden'

Hoogtepunten

Ilse Stok MJD2 60m
  • 9,03
  • Bodhy Christiaans MJD1 60m
  • 8,87
  • Steffie Seher MJD2 Ver
  • 4,46
  • Lucas Bal JJD2 Ver
  • 4,23
  • Sebastiaan den Hartog JJD2 Kogel_f
  • 9,95
  • Amber Bosman MJD2 1000m
  • 3:31,63
  • Nathalia Montijn MJD1 Kogel
  • 11,18
  • Sebastiaan den Hartog JJD2 Kogel
  • 10,23
  • Benjamin den Hartog JJD2 Kogel
  • 8,49
  • Pieter Fallaux JJD2 1000m
  • 3:02,25
  •  

    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    10 Ewoud Boer CAV Energie 5:21,91
    5:06,36


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks AV Feniks - JJC1 4 26,67 4
    2 AVGouda 1 AV Gouda - JJC1 4 27,02 3
    3 Altis JJC1 Altis - JJC1 4 29,61 2
    4 AV Atverni JC1 AV Atverni - JJC1 4 DNS 0
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Fortius AV Parthenon - JJC2 4 25,34 6
    2 AV Triathlon JJC2 AV Triathlon - JJC2 4 25,77 5
    3 Altis JJC2 Altis - JJC2 4 26,23 4
    4 AV'56 AV `56 - JJC2 4 29,11 3
    5 ATV Venray JC ATV Venray - JJC2 4 DNS 0
    5 Westland Boys AV Olympus `70 - JJC2 4 DNS 0

    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    25 Marnix de Kunder CAV Energie 3:42,92
    3:34,55


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC 1 jongens D HAC - JJD1 4 28,75 5
    2 De Trojaanse Sprinters ARV Ilion - JJD1 4 28,86 4
    3 Altis D1 Altis - JJD1 4 29,12 3
    4 Team Zuidwal D1 AV Zuidwal - JJD1 4 30,63 2
    5 Running Academy Vught Prins Hendrik - JJD1 4 DQ 0

    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Pieter Fallaux CAV Energie 3:02,25
    3:00,92


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bliksem CAV Energie - JJD2 4 27,66 7
    2 Hellashelden Hellas Utrecht - JJD2 4 28,48 6
    3 Impala boys AV Impala - JJD2 4 29,35 5
    4 DAK Devils DAK - JJD2 4 31,02 4
    5 Team AV56 - D jongens AV `56 - JJD2 4 31,69 3
    6 Runners for Sparta AV Sparta - JJD2 4 DQ 0
    6 Haag Atletiek JD jongens Haag Atletiek - JJD2 5 DNS 0

    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,23 q
    9,99
    11 Benjamin den Hartog CAV Energie 8,49 q
    8,49


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 9,95
    10,23
    12 Benjamin den Hartog CAV Energie 8,38
    8,49


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    16 Lucas Bal CAV Energie 4,23 -
    4,55


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PH girls Prins Hendrik - MJC1 5 27,92 7
    2 Groene Zandkorrels AV `34 Apeldoorn - MJC1 4 28,16 6
    3 MJSI AV Haarlemmermeer - MJC1 4 28,63 5
    4 Assen Relay AAC `61 - MJC1 4 28,66 4
    5 Altis MJC1 Altis - MJC1 4 29,45 3
    6 Meisjes AVGouda AV Gouda - MJC1 4 36,55 2
    7 Swift meiden Swift Atletiek - MJC1 4 DNF 0
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland KAV Holland - MJC2 5 27,28 7
    2 Scorpio MC Scorpio - MJC2 4 27,31 6
    3 Altis MJC2 Altis - MJC2 4 28,36 5
    4 MJC SAV SAV - MJC2 4 28,55 4
    5 De Impala's AV Impala - MJC2 4 29,22 3
    6 Teampijnenburg AV Pijnenburg - MJC2 5 DQ 0
    6 AV Lycurgus C2 AV Lycurgus - MJC2 4 DNS 0

    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    7 Bodhy Christiaans CAV Energie 8,87 Q
    8,80


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    3 Bodhy Christiaans CAV Energie 8,78 Q
    8,87


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    2 Bodhy Christiaans CAV Energie 8,73
    8,78


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    13 Gonda Boer CAV Energie 3:37,37
    3:31,73


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PH Sprinters Prins Hendrik - MJD1 4 30,43 9
    2 Troela's Climax - MJD1 4 30,48 8
    3 Altis meiden D1 Altis - MJD1 4 30,50 7
    4 Hera Helden AV Hera - MJD1 4 30,88 6
    5 Girlpower Sneek AV Horror Sneek - MJD1 4 30,99 5
    6 Team Athlos AV Athlos - MJD1 4 31,32 4
    7 Gemzen 2 AV De Gemzen - MJD1 4 31,86 3
    8 Sparta Sprinters AV Sparta - MJD1 4 35,08 2
    9 HAC 2 Meisjes D HAC - MJD1 4 DQ 0

    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 11,18 q
    10,95


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram finale

    # Naam Kogel_fQm
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 10,63
    11,18


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    41 Bodhy Christiaans CAV Energie --- -4,33


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    33 Ilse Stok CAV Energie 9,03 -
    9,04
    57 Maaike van Rijswijk CAV Energie --- ----
    57 Isabel van Noordenne CAV Energie --- -9,67


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    21 Isabel van Noordenne CAV Energie 2:00,66
    2:03,17


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    12 Amber Bosman CAV Energie 3:31,63
    3:22,93
    30 Eline Verschueren CAV Energie 3:51,97
    3:49,10


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam 60mHQOBP
    33 Ilse Stok CAV Energie 11,81 -
    12,36
    42 Maaike van Rijswijk CAV Energie 12,60 ----


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Golden Girls Altis - MJD2 4 28,29 12
    2 HaagAtletiek MD meiden Haag Atletiek - MJD2 6 28,80 11
    3 Westland Girls AV Olympus `70 - MJD2 4 29,05 10
    4 GAC Puppies GAC Hilversum - MJD2 4 29,06 9
    5 Flits CAV Energie - MJD2 4 29,16 8
    6 Gemzen 1 AV De Gemzen - MJD2 4 29,36 7
    7 Snelle Sneeker Ladies AV Horror Sneek - MJD2 4 29,99 6
    8 De Flevodelta strijders AV Flevo Delta - MJD2 4 30,11 5
    9 HAC 1 meisjes D HAC - MJD2 4 30,25 4
    10 DAK Chicks DAK - MJD2 4 36,51 3
    11 Team AV56 - D meisjes AV `56 - MJD2 4 43,39 2
    12 Hellas Kanjers Hellas Utrecht - MJD2 5 DQ 0

    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQOBP
    35 Eline Verschueren CAV Energie 7,39 -
    7,72


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    5 Steffie Seher CAV Energie 1,40
    1,40
    10 Eline Verschueren CAV Energie 1,35
    1,35
    17 Ilse Stok CAV Energie --- 1,25


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam VerQOBP
    8 Steffie Seher CAV Energie 4,46 q
    4,13
    41 Maaike van Rijswijk CAV Energie --- -3,36


    Meisjes Junior D2 - Verspringen finale

    # Naam Ver_fQm
    8 Steffie Seher CAV Energie 4,38
    4,46