Vereniging 'CAV Energie' op 'Openingswedstrijd Spark'

Prijzen

Cedrych van der Graaff
  • Jongens Junior A - 100m - 11,56
Joeri van de Waal
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:59,83
Haico Boer
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:49,42
Marlon van Zijl
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:58,54
Lars Boertien
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,84
Werner Homan
  • Masters Mannen - 400m - 2:02,50
Lars Zuijdeweg
  • Senioren mannen - Speer - 34,40
Michael Monden
  • Senioren mannen - Speer - 31,03
Ilvia Hederik
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:20,85
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:02,92
Gonda Boer
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:31,58
Isabel van Noordenne
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:42,79
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,20
Aranka Dolislager
  • Senioren vrouwen - 1000m - 3:38,50

Hoogtepunten

Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 11,20
  • Steffie Seher MJD Ver
  • 4,13
  • Lars Boertien JJB Kogel
  • 10,84
  • Ilse Stok MJD 60m
  • 8,87
  • Martijn Stok JJB 100m
  • 12,92
  • Steffie Seher MJD 60m
  • 9,20
  • Ilse Stok MJD Ver
  • 3,89
  • Ewoud Boer JJC 1000m
  • 3:15,26
  • Danick Imholz JJC 1000m
  • 3:14,22
  • Martijn Stok JJB Speer
  • 24,85
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Cedrych va...er Graaff 11,56 -0.6 m/s11,67


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joeri van de Waal 2:59,83 3:00,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Martijn Stok 12,92 +0.3 m/s12,93


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Martijn Stok 1:02,63 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Haico Boer 2:49,42 2:59,65
    2 Marlon van Zijl 2:58,54 2:59,00


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    7 Martijn Stok 24,85 25,29
    Lars Boertien DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Lars Boertien 10,84 ---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Danick Imholz 3:14,22 3:17,81
    5 Ewoud Boer 3:15,26 3:12,25


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Werner Homan M35 28,64 -0.4 m/s---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Werner Homan M35 2:02,50 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    2 Lars Zuijdeweg 34,40 36,00
    3 Michael Monden 31,03 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Nienke Timmer 16,98 +0.8 m/s16,16


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Romy Seher 15,22 -1.2 m/s---


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ilvia Hederik 3:20,85 3:25,00


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Romy Seher 4,08 4,14


    Meisjes Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Valéria Montijn 1:02,92 1:11,52


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte de Visser DNS 3:11,21


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    5 Dionne van der Hilst 24,91 ---
    12 Lotte de Visser 19,11 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Dionne van der Hilst 9,24 ---
    10 Lotte de Visser 7,81 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Ilse Stok 8,87 +0.5 m/s8,78
    13 Steffie Seher 9,20 -0.4 m/s9,07
    17 Maaike van Rijswijk 9,40 -0.4 m/s9,20
    Bodhy Christiaans DNS 8,75


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ilse Stok 1:14,32 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Gonda Boer 3:31,58 3:31,73
    3 Isabel van Noordenne 3:42,79 3:39,02


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Olympus meisjes D AV Olympus `70 - MJD 4 33,14 5
    2 Haag MJD Haag Atletiek - MJD 4 33,62 4
    3 Flits CAV Energie - MJD 4 34,16 3
    4 Voorne Atletiek MJD Voorne Atletiek - MJD 4 35,84 2
    5 Spark Spark - MJD 4 36,35 1


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    11 Ilana de Visser 10,38 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Nathalia Montijn 13,75 ---
    8 Ilana de Visser 13,58 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Nathalia Montijn 11,20 ---
    22 Ilana de Visser 5,61 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Steffie Seher 4,13 4,46
    13 Ilse Stok 3,89 3,67
    21 Maaike van Rijswijk 3,63 3,54
    Bodhy Christiaans DNS ---


    Senioren vrouwen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Aranka Dolislager 3:38,50 3:40,48