Vereniging 'Clusius College' op 'Duinloper Meeting'

Prijzen

Rik Nobel
  • Jongens Junioren B - 200m - 25,80
Alex Bakker
  • Jongens Junioren C - 200m - 26,48
Pavo Frakstein
  • Jongens Junioren C - 200m - 27,09
Pavo Frakstein
  • Jongens Junioren C - 400m - 1:02,37
Twan Deumer
  • Jongens Junioren C - 800m - 2:19,83
Wessel Been
  • Jongens Junioren C - 800m - 2:22,99
Arend Plomp
  • Jongens Junioren C - 800m - 2:29,31
Jelmer van der Kamp
  • Jongens Junioren C - 3000m - 10:47,84
Nikola Razic
  • Meisjes Junioren C - 200m - 26,70
Lili de Pagter
  • Meisjes Junioren C - 200m - 30,45
Nikola Razic
  • Meisjes Junioren C - 400m - 1:02,38
Willemijn Smit
  • Meisjes Junioren C - 400m - 1:08,19
Nomi Nieuwenhuizen
  • Meisjes Junioren C - 400m - 1:11,48

Hoogtepunten

Nikola Razic MJC 200m
  • 26,70
  • Wessel Been JJC 800m
  • 2:22,99
  • Alex Bakker JJC 200m
  • 26,48
  • Willemijn Smit MJC 400m
  • 1:08,19
  • Joris Vromans JJC 800m
  • 2:33,90
  • Twan Deumer JJC 800m
  • 2:19,83
  • Lili de Pagter MJC 400m
  • 1:12,04
  • Nikola Razic MJC 400m
  • 1:02,38
  • Arend Plomp JJC 800m
  • 2:29,31
  • Nomi Nieuwenhuizen MJC 400m
  • 1:11,48
  •  

    Jongens Junioren B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Rik Nobel 25,80 +2.0 m/s25,50


    Jongens Junioren B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Joep Welsch 57,54 56,00
    6 Rik Nobel 59,46 56,00
    7 Ids Fopma 1:00,12 56,00


    Jongens Junioren B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jelle Gozeling 2:19,67 2:18,00


    Jongens Junioren C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Alex Bakker 26,48 +1.4 m/s26,50
    3 Pavo Frakstein 27,09 +1.4 m/s28,00
    4 Rick Pekel 27,32 +1.4 m/s28,00


    Jongens Junioren C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Pavo Frakstein 1:02,37 1:00,00
    4 Niels Braun 1:02,56 1:00,00
    5 Alex Bakker 1:02,83 59,00
    6 Stijn de V...akel Buys 1:05,93 1:00,00
    7 Rick Pekel 1:07,63 1:05,00
    8 Joost van Wijk 1:07,79 1:05,00


    Jongens Junioren C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Twan Deumer 2:19,83 2:12,00
    2 Wessel Been 2:22,99 2:24,00
    3 Arend Plomp 2:29,31 2:26,00
    4 Joris Vromans 2:33,90 2:30,00
    5 Ian Nieswaag 2:34,07 2:24,00
    6 Jelmer Hooning 2:35,76 2:30,00
    7 Steff Leeflang 2:41,08 2:30,00
    8 Joost van Wijk 2:46,91 2:30,00
    9 Bo van Diepen 2:55,91 2:55,00
    Niels Braun DNS 2:19,00


    Jongens Junioren C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelmer van der Kamp 10:47,84 10:30,00


    Meisjes Junioren C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nikola Razic 26,70 +1.4 m/s28,00
    3 Lili de Pagter 30,45 +2.0 m/s30,00
    4 Nomi Nieuwenhuizen 30,89 +2.0 m/s32,00
    5 Rosanne Broek 31,43 +2.0 m/s32,00
    6 Desi Verboom 32,06 +0.9 m/s32,00
    7 Minouche Steur 32,54 +0.9 m/s33,00
    9 Lotte Poelman 33,36 +2.0 m/s32,00
    10 Richelle Kanis 33,72 +2.0 m/s32,00


    Meisjes Junioren C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nikola Razic 1:02,38 1:00,00
    2 Willemijn Smit 1:08,19 1:06,00
    3 Nomi Nieuwenhuizen 1:11,48 1:16,00
    4 Lili de Pagter 1:12,04 1:06,00
    6 Richelle Kanis 1:15,22 1:13,00
    7 Lotte Poelman 1:15,55 1:20,00
    8 Lisa Kippersluis 1:16,88 1:18,00
    9 Desi Verboom 1:18,00 1:13,00
    10 Minouche Steur 1:20,07 1:20,00
    Rosanne Broek DNS 1:15,00
    Isa Kiebert DNS 1:18,00
    Chimenne Sondij DNS 1:18,00


    Meisjes Junioren C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Willemijn Smit 2:42,27 2:40,00
    5 Sofie Peters 2:43,75 2:40,00
    6 Sarah Dümpelmann 2:48,49 2:12,00
    7 Isa Kiebert 2:51,69 2:55,00
    8 Lotte Gesink 2:54,96 2:55,00
    9 Lisa Kippersluis 2:55,44 2:52,00
    10 Chimenne Sondij 3:01,10 2:55,00
    Nienke van Gennip DNS 2:55,00