Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op 'Voorjaarsindoor Tion'

Prijzen

Rene van Benthem
  • Jongens Junior A - 60m - 7,69
Rene van Benthem
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,45
Nick Zweers
  • Jongens Junior C - 60m - 8,24
Leon Spiekerman
  • Jongens Junior C - 60m - 8,32
Nick Zweers
  • Jongens Junior C - 60m_hf - 8,23
Leon Spiekerman
  • Jongens Junior C - 60m_hf - 8,31
Nick Zweers
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,29
Leon Spiekerman
  • Jongens Junior C - 60m_f - 8,31
Milo Lammertink
  • Jongens Junior C - 60mH - 10,32
Leon Spiekerman
  • Jongens Junior C - 60mH_f - 10,11
Milo Lammertink
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Mika ten Doeschot
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1416 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   6,28
  • Hoogspringen   1,25
Ramon Ruiz
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1190 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   17,55
  • Hoogspringen   1,05
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - 60mH - 9,34
Sander Klaver
  • Senioren mannen - Kogel - 11,31
Lars van der Pluijm
  • Senioren mannen - Kogel - 11,16
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,99
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,00
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior C - 60m_hf - 8,92
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior C - 60m_hf - 8,94
Suzan Schippers
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,90
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 9,01
Robin Wesselkamp
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,35
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 9,35
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 9,49
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,09
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 11,89
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,16
Irza Loohuis
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Ruby Jansen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1363 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   6,24
  • Hoogspringen   1,10
Kris Oosterveld
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1426 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   6,29
  • Hoogspringen   1,05
Tessa Boswerger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 930 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,50
  • Hoogspringen   0,90

Hoogtepunten

Ruby Jansen MPA1 Kogel
  • 6,24
  • Ramon Ruiz JPC 40m
  • 7,10
  • Leon Wiedemeijer JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Cas Ten Broeke JPB 40m
  • 7,47
  • Tessa Boswerger MPC 40m
  • 7,52
  • Mika ten Doeschot JPA2 60m
  • 10,07
  • Ruby Jansen MPA1 60m
  • 9,70
  • Kris Oosterveld MPA2 Kogel
  • 6,29
  • Mika ten Doeschot JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Kris Oosterveld MPA2 60m
  • 9,14
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    1 Rene van Benthem MPM 7,69 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    3 Rene van Benthem MPM 1,45 ---


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Sam Krake MPM DNS ---


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Sam Krake MPM DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    Sam Krake MPM DNS ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Sam Krake MPM DNS ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Nick Zweers MPM 8,24 ---
    3 Leon Spiekerman MPM 8,32 ---
    9 Mika Gravenberch MPM 8,78 8,73


    Jongens Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    2 Nick Zweers MPM 8,23 ---
    3 Leon Spiekerman MPM 8,31 ---
    9 Mika Gravenberch MPM 8,78 ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Nick Zweers MPM 8,29 ---
    3 Leon Spiekerman MPM 8,31 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    2 Milo Lammertink MPM 10,32 ---
    4 Leon Spiekerman MPM 10,83 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    3 Leon Spiekerman MPM 10,11 ---
    4 Milo Lammertink MPM 10,71 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Nick Zweers MPM 8,82 ---
    8 Leon Spiekerman MPM 8,37 ---
    9 Mika Gravenberch MPM 8,31 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Milo Lammertink MPM 1,55 ---
    4 Leon Spiekerman MPM 1,45 ---
    7 Nick Zweers MPM 1,40 ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    10 Otis Boswerger MPM 9,89 ---


    Jongens Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    10 Otis Boswerger MPM 9,91 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Otis Boswerger MPM 6,92 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    7 Otis Boswerger MPM 1,10 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Mika ten Doeschot MPM 10,07 6,28 1,25 1416
    5 Leon Wiedemeijer MPM 10,97 6,65 1,20 1276
    8 Joost Leverink MPM 10,26 6,64 0,90 1153


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Cas Ten Broeke MPM 7,47 3,37 0,90 943


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Ramon Ruiz MPM 7,10 17,55 1,05 1190


    Senioren mannen - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    1 Lars van der Pluijm MPM 9,34 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Sander Klaver MPM 11,31 ---
    2 Lars van der Pluijm MPM 11,16 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Carlijn Jannink MPM DNS ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    Germaine ter Brugge MPM DNS ---
    Carlijn Jannink MPM DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    Germaine ter Brugge MPM DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Suzan Schippers MPM 8,99 8,85
    3 Robin Wesselkamp MPM 9,00 ---
    7 Nienke Hentschke MPM 9,14 ---
    9 Anne Willemsen MPM 9,39 ---
    10 Anouk van Manen MPM 9,55 9,30
    13 Lena Nijhof MPM 12,55 9,80


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    2 Suzan Schippers MPM 8,92 ---
    3 Robin Wesselkamp MPM 8,94 ---
    7 Nienke Hentschke MPM 9,21 ---
    8 Anne Willemsen MPM 9,41 ---
    11 Anouk van Manen MPM 9,65 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Suzan Schippers MPM 8,90 ---
    3 Robin Wesselkamp MPM 9,01 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    5 Robin Wesselkamp MPM 11,51 ---
    8 Anouk van Manen MPM 12,25 11,87
    9 Suzan Schippers MPM 13,42 11,79
    10 Lena Nijhof MPM 13,54 13,02
    Anne Willemsen MPM DNS ---
    Nienke Hentschke MPM DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    4 Robin Wesselkamp MPM 11,44 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    5 Anne Willemsen MPM 8,49 ---
    6 Lena Nijhof MPM 7,73 8,86
    8 Anouk van Manen MPM 7,00 8,39
    10 Suzan Schippers MPM 5,94 6,98


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Robin Wesselkamp MPM 1,35 ---
    8 Anouk van Manen MPM 1,25 1,30
    9 Suzan Schippers MPM 1,25 1,25
    Anne Willemsen MPM DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    3 Irza Loohuis MPM 9,35 ---
    5 Celine Spinder MPM 9,68 ---
    10 Janne Nijhof MPM 10,19 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    3 Irza Loohuis MPM 9,35 ---
    5 Celine Spinder MPM 9,68 ---
    12 Janne Nijhof MPM 10,38 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    3 Irza Loohuis MPM 9,49 ---
    5 Celine Spinder MPM 9,70 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    2 Irza Loohuis MPM 12,09 ---
    7 Celine Spinder MPM 13,25 ---
    8 Janne Nijhof MPM 13,58 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 Irza Loohuis MPM 11,89 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Irza Loohuis MPM 8,16 ---
    4 Janne Nijhof MPM 7,35 ---
    10 Celine Spinder MPM 6,98 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Irza Loohuis MPM 1,30 ---
    6 Celine Spinder MPM 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Ruby Jansen MPM 9,70 6,24 1,10 1363
    14 Carmen Posthuma MPM DNS 4,49 0,85 538


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Kris Oosterveld MPM 9,14 6,29 1,05 1426


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Kim ten Doeschot MPM 8,04 2,96 0,85 768


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Tessa Boswerger MPM 7,52 13,50 0,90 930
    5 Gwen Wiedemeijer MPM 8,51 11,65 0,95 767