Vereniging 'ARV Ilion' op 'Indoor Junioren CD ARV Ilion'

Prijzen

Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C1 - 60mH_f - 9,74
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 10,26
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C1 - Hoog - 1,60
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,02
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 11,01
Carl Martens
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 11,39
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,45
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,35
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D1 - Ver - 4,21
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C1 - 60mH - 9,66
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C1 - 60mH - 9,75
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,27
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 9,87
Alysée Lester
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 11,38
Franka Pouwels
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,45
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,22
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,18
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Maurice Afognon JJD1 Ver
  • 4,35
  • Kevin Breumelhof JJD1 Hoog
  • 1,45
  • Maurice Afognon JJD1 60mH
  • 11,02
  • Noga Piepenbroek MJD1 60mH
  • 11,22
  • Kevin Breumelhof JJD1 Ver
  • 4,21
  • Denise Arisa MJC1 60mH
  • 9,75
  • Alysée Lester MJC1 Kogel
  • 11,38
  • Carl Martens JJD1 Ver
  • 4,05
  • Noga Piepenbroek MJD1 Ver
  • 3,85
  • Alysée Lester MJC1 60mH
  • 9,66
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Marijn van Duijn 9,64q 9,83
    6 Jaïr Muller 10,09 ---
    8 Daan Kneppers 10,51 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    3 Marijn van Duijn 9,74 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Marijn van Duijn 10,26 11,24


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Marijn van Duijn 1,60 1,60
    4 Daan Kneppers 1,45 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    10 Lars van der Valk 10,98 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Thomas van der Voort 11,46 ---
    11 Lars van der Valk 7,97 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Lars van der Valk 1,50 ---
    7 Thomas van der Voort 1,50 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Maurice Afognon 11,02q ---
    4 Carl Martens 11,40q ---
    7 Guido Vogels 12,05 ---
    9 Kevin Breumelhof 12,37 ---
    10 Luuk den Toom 12,62 ---
    11 Alex Meershoek 12,72 ---
    14 Indy Kromokario 13,04 ---
    17 Menno Bloembergen 13,94 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    1 Maurice Afognon 11,01 ---
    3 Carl Martens 11,39 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Breumelhof 1,45 ---
    4 Luuk den Toom 1,30 ---
    7 Guido Vogels 1,20 ---
    9 Indy Kromokario 1,15 ---
    9 Carl Martens 1,15 ---
    9 Alex Meershoek 1,15 1,20
    16 Menno Bloembergen 1,10 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maurice Afognon 4,35 ---
    3 Kevin Breumelhof 4,21 ---
    5 Carl Martens 4,05 ---
    10 Guido Vogels 3,65 ---
    14 Menno Bloembergen 3,46 ---
    15 Alex Meershoek 3,45 3,35
    17 Luuk den Toom 3,42 ---
    19 Indy Kromokario 3,41 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Sem Fabistas 11,77 ---
    10 Alex van der Voort 12,29 ---
    11 Beau Suvaal 12,30 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Alex van der Voort 1,25 ---
    10 Remo Kruse 1,05 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    4 Youssef Laouhaichi 4,34 ---
    9 Sem Fabistas 3,88 ---
    10 Alex van der Voort 3,82 ---
    13 Beau Suvaal 3,68 ---
    16 Remo Kruse 3,23 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Alysée Lester 9,66q ---
    3 Denise Arisa 9,75q ---
    8 Franka Pouwels 11,62 ---
    11 Valerie Afognon 11,97 ---
    17 Ilja Du Clou 13,72 ---
    18 Isa Bloembergen 18,79 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    1 Alysée Lester 9,27 ---
    3 Denise Arisa 9,87 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Alysée Lester 11,38 ---
    12 Esmee van der Hulst 7,07 ---
    13 Valerie Afognon 6,99 ---
    20 Franka Pouwels 5,06 ---
    22 Isa Bloembergen 4,33 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Franka Pouwels 1,45 ---
    4 Denise Arisa 1,40 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    12 Arja Pouwels 11,63 12,86
    Sterre de Rooij DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Arja Pouwels 8,84 9,51
    12 Sterre de Rooij 7,45 7,23


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Arja Pouwels 1,35 1,35
    10 Sterre de Rooij 1,30 1,35


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Noga Piepenbroek 11,22q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    2 Noga Piepenbroek 11,18 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Noga Piepenbroek 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    5 Noga Piepenbroek 3,85 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Julia de Graaf DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    10 Irena Zapata 1,15 ---
    Julia de Graaf DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    9 Irena Zapata 3,96 ---
    Julia de Graaf DNS ---