Vereniging 'AV Gouda' op 'Indoor Junioren CD ARV Ilion'

Prijzen

Bart Veltman
  • Jongens Junior C1 - Hoog - 1,60
Bent Braker
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,60
Ewan ter Hennepe
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 10,42

Hoogtepunten

Mieke van de Pasch MJC1 Kogel
  • 8,70
  • Naut Carol JJD1 60mH
  • 12,13
  • Arjuno Orsini JJD1 Hoog
  • 1,25
  • Ewan ter Hennepe JJD2 60mH
  • 10,42
  • Bart Veltman JJC1 Hoog
  • 1,60
  • Naut Carol JJD1 Ver
  • 3,73
  • Suzanne Moons MJD1 Ver
  • 3,22
  • Suzanne Moons MJD1 Hoog
  • 1,25
  • Suzanne Moons MJD1 60mH
  • 12,21
  • Isabel van Steenwijk MJC1 Kogel
  • 7,50
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Bart Veltman 10,18 ---
    11 Micha Groenenboom 12,10 ---
    12 Frank Rüegg 12,16 ---
    13 Sjoerd Peeters 12,70 ---
    14 Hugo Habraken 12,80 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Bart Veltman 8,42 ---
    7 Sjoerd Peeters 6,86 ---
    8 Frank Rüegg 6,36 ---
    9 Hugo Habraken 5,95 ---
    10 Micha Groenenboom 5,71 ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Bart Veltman 1,60 ---
    9 Frank Rüegg 1,30 ---
    10 Micha Groenenboom 1,25 ---
    10 Sjoerd Peeters 1,25 ---
    10 Hugo Habraken 1,25 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Bent Braker 1,60 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Naut Carol 12,13 ---
    Luca Menken DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Arjuno Orsini 1,25 ---
    17 Naut Carol 1,05 ---
    17 Mats van Husen 1,05 ---
    Luca Menken DNS ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    9 Naut Carol 3,73 ---
    13 Thom de Weger 3,47 ---
    20 Arjuno Orsini 3,39 ---
    23 Mats van Husen 2,52 ---
    Luca Menken DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Ewan ter Hennepe 10,42q ---
    12 Pepeijn Nieuwveld 12,37 ---
    14 Bjorn Odijk 12,68 ---
    16 Jurre van Oosten 12,84 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    4 Ewan ter Hennepe 10,50 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Pepeijn Nieuwveld 1,35 ---
    6 Ewan ter Hennepe 1,25 ---
    8 Bjorn Odijk 1,20 ---
    9 Jurre van Oosten 1,15 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    6 Ewan ter Hennepe 4,29 ---
    8 Pepeijn Nieuwveld 4,09 ---
    12 Bjorn Odijk 3,72 ---
    15 Jurre van Oosten 3,37 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Isabel van Steenwijk 11,64 ---
    13 Mieke van de Pasch 12,57 ---
    15 Pien van Berk 12,81 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Mieke van de Pasch 8,70 ---
    10 Isabel van Steenwijk 7,50 ---
    11 Pien van Berk 7,31 ---
    16 Alyssa Folles 6,50 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Alyssa Folles 1,35 ---
    9 Pien van Berk 1,30 ---
    11 Mieke van de Pasch 1,25 ---
    11 Isabel van Steenwijk 1,25 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Suzanne Moons 12,21 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Suzanne Moons 1,25 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    11 Suzanne Moons 3,22 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    11 Sacha Goedhart 11,93 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Sacha Goedhart 1,35 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    7 Sacha Goedhart 4,08 ---