Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Indoor Junioren CD ARV Ilion'

Prijzen

Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C1 - 60mH - 9,63
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C1 - 60mH_f - 9,39
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 13,53
Max Birdja
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 10,34
Max Birdja
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,32
Max Birdja
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,50
Max Birdja
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,64
Mike de Paauw
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,41
Denise de Does
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,40
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,35
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,33
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,30
Isis Ferrier
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 4,50
Ava Meijerink
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Milo Gemert JJD1 Ver
  • 3,60
  • Max Birdja JJD2 Ver
  • 4,64
  • Isis Ferrier MJD1 Ver
  • 4,50
  • Sandy de Does MJC1 Kogel
  • 8,39
  • Mike de Paauw JJD2 Ver
  • 4,41
  • Milo Gemert JJD1 Hoog
  • 1,20
  • Rosa ten Berg MJD1 Ver
  • 3,61
  • Rosa ten Berg MJD1 60mH
  • 11,85
  • Isis Ferrier MJD1 60mH
  • 11,35
  • Max Birdja JJD2 60mH
  • 10,34
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Jonathan Pronk 9,63q 9,50
    9 Quinten Wormer 10,69 10,00
    Gwen Hanekamp DNS 10,00
    Liam van den Heuvel DNS 11,50


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    2 Jonathan Pronk 9,39 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jonathan Pronk 13,53 ---
    6 Quinten Wormer 7,06 ---
    Gwen Hanekamp DNS ---
    Liam van den Heuvel DNS ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Jonathan Pronk 1,40 ---
    8 Quinten Wormer 1,35 ---
    Gwen Hanekamp DNS ---
    Liam van den Heuvel DNS ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Jules Frankenmolen 10,15 10,00


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Jules Frankenmolen 10,57 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jules Frankenmolen 1,55 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    15 Maksim Chen 13,05 ---
    16 Milo Gemert 13,41 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Milo Gemert 1,20 ---
    9 Maksim Chen 1,15 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    12 Milo Gemert 3,60 ---
    17 Nick van der Voort 3,42 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Max Birdja 10,34q ---
    8 Mike de Paauw 11,98 ---
    13 Gene Timmers 12,61 ---
    Leon van Krieken DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    3 Max Birdja 10,32 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Max Birdja 1,50 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Max Birdja 4,64 ---
    3 Mike de Paauw 4,41 ---
    14 Gene Timmers 3,43 ---
    Leon van Krieken DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Denise de Does 10,59q 11,50
    7 Jildou Guest 11,31 ---
    14 Felicia Vogeland 12,65 11,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    5 Denise de Does 10,47 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Sandy de Does 8,39 ---
    7 Felicia Vogeland 7,84 ---
    8 Denise de Does 7,82 ---
    14 Silvie Mol 6,97 ---
    17 Jildou Guest 6,08 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Denise de Does 1,40 ---
    5 Sandy de Does 1,35 ---
    5 Silvie Mol 1,35 ---
    Felicia Vogeland DNS ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Sterre Bal DNS 11,50


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Sterre Bal DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sterre Bal DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Isis Ferrier 11,35q ---
    4 Rosa ten Berg 11,85q ---
    11 Jade Wormer 12,84 ---
    18 Joyce Zegwaart 14,93 ---
    Lois Gemert DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    3 Isis Ferrier 11,33 ---
    4 Rosa ten Berg 11,70 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Isis Ferrier 1,30 ---
    4 Rosa ten Berg 1,25 ---
    11 Jade Wormer 1,10 ---
    Lois Gemert DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Isis Ferrier 4,50 ---
    8 Rosa ten Berg 3,61 ---
    14 Julia Poter 3,10 ---
    15 Jade Wormer 3,08 ---
    17 Joyce Zegwaart 3,01 ---
    Lois Gemert DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Ava Meijerink 11,07 ---
    8 Lizelotte Bouvy 11,34 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Ava Meijerink 1,40 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam ResOBP
    5 Ava Meijerink 4,15 ---
    10 Lizelotte Bouvy 3,92 ---