Vereniging 'Tempo AV' op 'Clubkampioenschappen 2016'

Prijzen

Daan Alers
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2741 punten
  • 200 meter   23,9
  • 800 meter   2:10,1
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   21,44
  • Kogelstoten 6 kilogram   DNS
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   6,09
Thomas van der Heijde
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2511 punten
  • 200 meter   23,6
  • 800 meter   2:16,2
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   31,12
  • Kogelstoten 6 kilogram   9,95
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   DNS
Ruben Harmsen
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2462 punten
  • 200 meter   24,6
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   26,58
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,52
  • Hoogspringen   1,63
  • Verspringen   5,45
Sebastiaan Ceuppens
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1967 punten
  • 200 meter   25,5
  • 800 meter   2:19,9
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   21,57
  • Kogelstoten 5 kilogram   DNS
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,15
Job van den End
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1910 punten
  • 200 meter   26,5
  • 800 meter   2:18,3
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   22,44
  • Kogelstoten 5 kilogram   DNS
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,85
Merijn Does
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1054 punten
  • 200 meter   28,5
  • 800 meter   2:40,3
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   15,33
  • Kogelstoten 5 kilogram   7,22
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,40
Karel Out
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2843 punten
  • 150 meter   20,1
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   28,68
  • Speerwerpen 600 gram   30,36
  • Hoogspringen   1,59
  • Verspringen   4,92
Ruben Kurvers
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2424 punten
  • 150 meter   19,5
  • 800 meter   2:43,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   27,14
  • Speerwerpen 600 gram   23,62
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,51
Rutger Vincken
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2370 punten
  • 150 meter   20,8
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   23,46
  • Speerwerpen 600 gram   19,65
  • Hoogspringen   1,53
  • Verspringen   4,45
Mees van Vliet
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2357 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:19,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,28
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,22
Olivier van der Heiden
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2356 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   24,05
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,88
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,16
Binne Brok
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2190 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:59,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,52
  • Hoogspringen   1,43
  • Verspringen   4,15
Luca Dooper
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1886 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:30,0
  • Vortexwerpen   22,76
  • Hoogspringen   1,10
Sem de Gooijer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1725 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   4:05,9
  • Vortexwerpen   21,19
  • Hoogspringen   1,15
Jay Kriek
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1635 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:41,5
  • Vortexwerpen   17,49
  • Hoogspringen   1,10
Diederik Troost
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1673 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   3:54,1
  • Vortexwerpen   27,81
  • Hoogspringen   1,15
Daan van Bakel
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1410 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:57,2
  • Vortexwerpen   19,76
  • Hoogspringen   1,10
Birk Schiphorst
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1036 punten
  • 60 meter   11,5
  • 1000 meter   5:39,7
  • Vortexwerpen   23,78
  • Hoogspringen   1,00
Jonas Barten
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1416 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:18,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,88
  • Verspringen   3,06
Jesse Bosch
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1372 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:14,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,77
  • Verspringen   3,25
Steven Coops
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1147 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:35,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   2,99
  • Verspringen   2,58
Tomas Paimans
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1093 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:35,0
  • Vortexwerpen   11,78
  • Verspringen   2,99
Tycho de Vries
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1082 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,0
  • Vortexwerpen   15,51
  • Verspringen   2,73
Jitte Ydema
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1043 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:23,6
  • Vortexwerpen   8,49
  • Verspringen   2,65
Chris Winkel
  • Masters Mannen - Meerkamp - 2336 punten
  • 200 meter   30,1
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   27,78
  • Kogelstoten 6 kilogram   8,95
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,02
Sander Janse
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1773 punten
  • 200 meter   28,8
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 2 kilogram   20,69
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   7,99
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,87
Willem Groeneveld
  • Masters Mannen - Meerkamp - 736 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   23,52
  • Kogelstoten 6 kilogram   8,73
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   2,93
Milja van Dael
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1739 punten
  • 200 meter   35,7
  • 800 meter   3:09,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   13,22
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,05
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,41
Ineke van der Roest
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1681 punten
  • 200 meter   37,5
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   14,98
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,78
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,99
Femke van den Bos
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2887 punten
  • 200 meter   27,5
  • 800 meter   2:45,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,55
  • Speerwerpen 500 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,32
Marith Sluijter
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2388 punten
  • 200 meter   30,7
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,91
  • Speerwerpen 500 gram   22,55
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,33
Leonie Lake
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2372 punten
  • 200 meter   29,1
  • 800 meter   2:49,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,35
  • Speerwerpen 500 gram   21,56
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,42
Lieke Blommestein
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2333 punten
  • 150 meter   22,1
  • 800 meter   2:45,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,56
  • Speerwerpen 500 gram   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,36
Inge Slootbeek
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2207 punten
  • 150 meter   22,1
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,14
  • Speerwerpen 500 gram   24,60
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,92
Yildiz Turan
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2200 punten
  • 150 meter   23,0
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,10
  • Speerwerpen 500 gram   27,70
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,09
Femke Akkermans
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2111 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   28,16
  • Speerwerpen 400 gram   17,43
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,28
Wies Rosenberg
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2086 punten
  • 60 meter   8,5
  • 1000 meter   3:23,4
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   17,54
  • Speerwerpen 400 gram   17,85
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,02
Eva Tops
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1912 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   DNS
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   20,17
  • Speerwerpen 400 gram   17,02
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,85
Rosalie Schouten
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1763 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:39,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,26
  • Hoogspringen   1,10
Jiske Terpstra
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1724 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:50,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Hoogspringen   1,05
Helene di Bucchianico
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1366 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:19,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,92
  • Hoogspringen   1,00
Danielle Grijpink
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1673 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:52,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,37
  • Hoogspringen   1,15
Fenna van Gulik
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1591 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:18,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,45
  • Hoogspringen   1,10
Like Wiegman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1534 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:25,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,59
  • Hoogspringen   1,15
Anne Brouwer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1347 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:23,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,29
  • Hoogspringen   0,95
Sylke van Wijk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 830 punten
  • 40 meter   8,1
  • 1000 meter   5:15,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   1,92
  • Hoogspringen   0,95
Katelijne Wolvius
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 793 punten
  • 40 meter   8,7
  • 1000 meter   4:45,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   2,58
  • Hoogspringen   0,80
Yorinde Speear
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1392 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:19,7
  • Vortexwerpen   15,44
  • Verspringen   2,94
Cecilia Tromp
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1130 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:31,6
  • Vortexwerpen   14,58
  • Verspringen   2,81
Liv Kriek
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1097 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:28,9
  • Vortexwerpen   13,46
  • Verspringen   2,56

Hoogtepunten

Femke van den Bos MJB 200m
  • 27,5
  • Sietske Koolhof MJC2 Hoog
  • 1,45
  • Wies Rosenberg MJD2 60m
  • 8,5
  • Rutger Vincken JJC2 Hoog
  • 1,53
  • Ruben Kurvers JJC2 150m
  • 19,5
  • Olav Knip JJC2 Hoog
  • 1,56
  • Femke van den Bos MJB Hoog
  • 1,45
  • Karel Out JJC2 Hoog
  • 1,59
  • Femke van den Bos MJB Kogel
  • 9,55
  • Thomas van der Heijde JJA 200m
  • 23,6
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 200m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Daan Alers 23,9 2:10,1 21,44 DNS 1,75 6,09 2741
    2 Thomas van...er Heijde 23,6 2:16,2 31,12 9,95 1,50 DNS 2511
    3 Ruben Harmsen 24,6 DNS 26,58 10,52 1,63 5,45 2462
    4 Jochem Sluijter 24,9 DNS 22,01 7,95 1,60 5,37 2077
    5 Oscar Heijdra 26,7 DNS 27,37 9,90 1,55 4,76 2027


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 200m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Sebastiaan Ceuppens 25,5 2:19,9 21,57 DNS 1,45 5,15 1967
    2 Job van den End 26,5 2:18,3 22,44 DNS 1,50 4,85 1910
    3 Merijn Does 28,5 2:40,3 15,33 7,22 DNS 4,40 1054


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Karel Out 20,1 DNS 28,68 30,36 1,59 4,92 2843
    2 Ruben Kurvers 19,5 2:43,4 27,14 23,62 DNS 4,51 2424
    3 Rutger Vincken 20,8 DNS 23,46 19,65 1,53 4,45 2370
    4 Olav Knip 22,7 2:57,8 17,74 DNS 1,56 4,34 2139
    5 Tijmen Schevers 21,2 2:49,2 21,64 27,99 DNS 4,13 2135
    6 Ben Onland 20,9 DNS 20,06 19,72 1,25 4,70 2133
    7 Boaz Hoes DNS 2:39,7 19,51 19,19 1,40 3,97 2030
    8 Menno Heijdra 22,7 2:41,3 20,05 19,43 DNS 3,78 1838


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Mees van Vliet 11,8 3:19,1 DNS 7,28 1,35 4,22 2357
    2 Olivier va...er Heiden 11,4 DNS 24,05 8,88 1,40 4,16 2356
    3 Binne Brok 11,8 3:59,1 DNS 7,52 1,43 4,15 2190
    4 Imme van den End 11,9 3:21,0 11,90 DNS 1,35 4,05 2050
    5 Tobias Boekeloo 12,8 3:31,3 DNS 6,92 1,35 3,76 2037
    6 Luc de Bruin 12,7 DNS 17,12 8,11 1,46 3,86 2005
    7 Quintin Janse 12,4 3:29,2 18,52 7,95 DNS 3,97 1977
    8 Milko Bos 11,8 DNS 20,74 8,41 1,25 3,50 1970
    9 Ruben Panken 12,3 3:43,5 19,86 7,10 1,30 DNS 1933
    10 Abel Stoker 11,9 DNS 19,00 8,50 1,20 3,70 1931
    11 Jesse Bolhuis 12,5 DNS 14,18 6,79 1,30 4,14 1821
    12 Tije Korteweg 12,7 3:57,0 14,64 7,01 DNS 3,45 1549
    13 Thijmen Pruijmboom 13,0 3:51,7 13,00 6,71 DNS 3,67 1531
    14 Thijs Plaggenmarsch 13,1 4:11,6 10,78 6,03 DNS 3,27 1252
    15 Maxim Roos DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Luca Dooper 9,4 3:30,0 22,76 1,10 1886
    2 Sem de Gooijer 9,3 4:05,9 21,19 1,15 1725
    3 Jay Kriek 10,1 3:41,5 17,49 1,10 1635
    4 Fidde van der Nagel 9,9 4:20,2 15,60 1,00 1376
    5 Max Coolen 10,8 4:20,6 16,31 1,00 1262
    6 Tijn Bruinsma 10,8 4:13,1 13,28 0,85 1133
    7 Loïc Rutte 10,4 5:17,2 19,72 0,90 1103
    8 Sander Goedhart 11,5 5:01,4 10,48 0,95 898


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Diederik Troost 10,6 3:54,1 27,81 1,15 1673
    2 Daan van Bakel 9,7 4:57,2 19,76 1,10 1410
    3 Birk Schiphorst 11,5 5:39,7 23,78 1,00 1036
    4 Ruben Lansen 11,7 4:27,5 14,74 0,90 1031
    5 Nick Witteveen 11,2 4:49,5 12,46 0,95 1008
    6 Pepijn Gordon DNS DNS 28,43 1,20 915
    7 Onne Petiet 11,7 6:01,8 9,54 0,80 593


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Jonas Barten 7,4 4:18,7 4,88 3,06 1416
    2 Jesse Bosch 7,5 4:14,5 3,77 3,25 1372
    3 Steven Coops 7,2 4:35,4 2,99 2,58 1147
    4 Tijn Hagens 7,4 4:47,5 3,14 2,73 1110
    5 Rafael van...n Boogert 8,6 4:50,2 3,76 2,46 905
    6 Laurens Mulder 8,6 4:39,9 3,36 2,41 898
    7 Tygo van Benten 8,4 4:43,9 2,99 2,47 892


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Tomas Paimans 7,7 2:35,0 11,78 2,99 1093
    2 Tycho de Vries 7,8 2:36,0 15,51 2,73 1082
    3 Jitte Ydema 7,7 2:23,6 8,49 2,65 1043
    4 Tijn van de Hoef 7,7 2:29,5 8,28 2,55 975
    5 Devi Slijp 8,4 2:38,8 12,82 2,59 897
    6 Niek Goedhart 8,4 2:47,0 10,14 2,46 771
    7 Jens Brok 8,3 2:42,9 8,25 2,25 729
    8 Jelle Horsley 8,3 3:02,7 8,08 2,34 636
    9 Lucas Nijssen 9,1 3:05,1 5,14 1,90 356


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 200m800mDiscusDiscusKogelKogelHoogVerPunten totaal
    1 Chris Winkel M55 30,1 DNS 27,78 --- 8,95 --- 1,45 4,02 2336
    2 Sander Janse M40 28,8 DNS --- 20,69 --- 7,99 1,35 4,87 1773
    3 Willem Groeneveld M50 DNS DNS 23,52 --- 8,73 --- DNS 2,93 736
    4 Roy Brok M40 DNS DNS --- DNS --- 10,08 DNS --- 547
    5 Jan Willem...n den End M45 33,7 3:04,5 --- 10,21 --- 5,10 DNS 3,48 457


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 200m800mDiscusKogelKogelHoogVerPunten totaal
    1 Milja van Dael V45 35,7 3:09,1 13,22 --- 6,05 DNS 3,41 1739
    2 Ineke van der Roest V50 37,5 DNS 14,98 6,78 --- 1,00 2,99 1681


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 200m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Femke van den Bos 27,5 2:45,2 9,55 DNS 1,45 4,32 2887
    2 Marith Sluijter 30,7 DNS 8,91 22,55 1,30 4,33 2388
    3 Leonie Lake 29,1 2:49,1 7,35 21,56 DNS 4,42 2372
    4 Aleid Frissel 30,0 3:19,8 8,10 DNS 1,20 4,49 2081


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 150m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lieke Blommestein 22,1 2:45,6 8,56 DNS 1,40 4,36 2333
    2 Inge Slootbeek 22,1 DNS 8,14 24,60 1,40 3,92 2207
    3 Yildiz Turan 23,0 DNS 9,10 27,70 1,30 4,09 2200
    4 Eline Dalderop 20,8 2:35,2 DNS 15,06 1,30 4,18 2179
    5 Sietske Wiemer 24,3 DNS 7,66 20,04 1,40 3,90 1949
    6 Sietske Koolhof 25,5 DNS 6,97 13,63 1,45 3,56 1680
    7 Julia Plaggenmarsch 23,4 DNS 6,47 12,91 1,10 3,60 1501


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Femke Akkermans 9,5 DNS 28,16 17,43 1,35 4,28 2111
    2 Wies Rosenberg 8,5 3:23,4 17,54 17,85 DNS 4,02 2086
    3 Eva Tops 9,1 DNS 20,17 17,02 1,30 3,85 1912
    4 Xiaryviën... Servinus 9,4 DNS 24,83 18,30 1,10 3,73 1798
    5 Puk Terpstra 9,5 3:54,4 14,13 DNS 1,25 3,59 1711
    6 Ffion van Gulik 10,1 4:05,0 20,63 25,28 1,15 DNS 1708
    7 Kirsten Post 9,6 DNS 15,45 11,36 1,25 3,61 1522
    8 Isabel Eversen 9,5 DNS 17,59 19,31 1,00 3,14 1479
    9 Aïsha Petit 9,9 DNS 14,01 11,08 1,15 3,78 1397
    10 Julie van Veelen 9,6 4:02,6 12,82 11,48 1,10 --- 1318
    11 Kike van der Nagel 10,1 4:07,7 DNS 10,90 0,95 3,18 1191
    12 Lydia Kloos 10,4 3:58,3 DNS 8,89 0,95 3,42 1187
    13 Suus Wiemer 9,9 DNS 9,79 10,24 1,05 3,29 1102
    14 Leonie Verbeeck DNS 4:03,7 13,72 8,93 1,05 3,08 1060
    15 Berber van...er Schaaf 10,5 DNS 12,37 8,84 0,95 2,94 901
    16 Merit van Leijen 10,4 DNS DNS 7,39 1,10 3,21 887
    17 Iolana van den Beld DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Rosalie Schouten 9,4 3:39,4 4,26 1,10 1763
    2 Jiske Terpstra 9,4 3:50,0 5,06 1,05 1724
    3 Helene di ...cchianico 10,6 4:19,3 4,92 1,00 1366
    4 Pien van der Molen 10,7 4:16,0 3,32 1,05 1283
    5 Daphne Berrevoets 10,2 4:29,9 3,72 0,95 1254
    6 Evy Berrevoets 10,5 4:22,2 4,25 0,90 1246
    7 Mette Albers 10,2 4:51,4 3,96 0,90 1159
    8 Nienke van de Hoef 10,7 4:51,9 3,37 1,05 1155
    9 Kaya Donk 11,2 5:03,0 4,19 1,00 1086
    10 Doris Berntsen 10,9 4:59,5 4,01 0,95 1083
    11 Isa Aaij 11,2 4:45,6 3,24 0,90 994
    12 Yfke Hagens 11,7 5:12,7 3,38 0,90 864
    13 Rebecca Tromp 11,9 5:02,2 2,96 0,85 801
    14 Maud Doornbos 12,0 5:09,8 3,22 0,85 791


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Danielle Grijpink 9,8 3:52,5 4,37 1,15 1673
    2 Fenna van Gulik 9,8 4:18,6 5,45 1,10 1591
    3 Like Wiegman 10,3 4:25,7 5,59 1,15 1534
    4 Anna Bosch 9,9 4:24,5 5,13 1,10 1531
    5 Emma Bos 10,5 4:25,2 4,46 1,10 1396
    6 Meike Looij 9,8 5:10,1 4,13 1,20 1394
    7 Jildau van Wijk 11,0 4:56,9 4,61 1,10 1232
    8 Merlot Kruise 11,2 4:33,7 4,67 0,95 1182
    9 Kaylee Wenting 11,2 4:53,8 4,43 0,80 986
    10 Guusje van Bijleveld 12,0 5:05,3 4,46 0,90 937
    11 Tess Harinck 10,4 5:24,0 2,85 0,85 909


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Anne Brouwer 7,7 4:23,5 5,29 0,95 1347
    2 Sylke van Wijk 8,1 5:15,7 1,92 0,95 830
    3 Katelijne Wolvius 8,7 4:45,1 2,58 0,80 793


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Yorinde Speear 7,0 2:19,7 15,44 2,94 1392
    2 Cecilia Tromp 7,7 2:31,6 14,58 2,81 1130
    3 Liv Kriek 7,6 2:28,9 13,46 2,56 1097
    4 Sophie Roos 8,3 2:44,0 11,75 2,61 865
    5 Britte Jellema 8,4 2:35,7 5,87 2,43 739
    6 Annika Kolsters 8,0 3:04,3 7,08 2,42 668
    7 Zoe Haas 8,5 2:57,6 9,62 2,11 620