Vereniging 'SAV' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Vasco Mosselman
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:31,61
Ciara van Dongeren
  • Meisjes Junior C1 - 800m - 2:45,20
Fee Mok
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:16,58
Ella Mosselman
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:22,90
Merel Dekker
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,45
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:44,26
Noa Boots
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:45,87
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 9,71
Noa Boots
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 9,57
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,17
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:28,74
Damanja Reus
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,26
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,15
Jinte Braas
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,68
Emma le Blansch
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1174 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   5,78
  • Hoogspringen   0,95
Emma le Blansch
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:21,13

Hoogtepunten

Ruben Bleeker JPA1 60m
  • 9,94
  • Fee Mok MJC1 1500m
  • 5:16,58
  • Ella Mosselman MJC1 60m
  • 9,02
  • Eric Juckers JPA1 1000m
  • 3:47,51
  • Merel Dekker MJC1 Hoog
  • 1,45
  • Ella Mosselman MJC1 1500m
  • 5:22,90
  • Vasco Mosselman JPA2 1000m
  • 3:31,61
  • Jessy Struijs JPA1 Kogel
  • 7,34
  • Eric Juckers JPA1 60m
  • 10,07
  • Shauna van Dongeren MJB 60m
  • 8,87
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Ruben Bleeker SAV 9,94 5,90 1,15 1339
    11 Joeri Appelo SAV 10,12 6,42 0,95 1198
    13 Jessy Struijs SAV 11,37 7,34 1,05 1157
    25 Eric Juckers SAV 10,07 4,96 0,85 1037
    38 Teun van Westen SAV 11,04 5,32 0,80 892


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    4 Eric Juckers SAV 3:47,51
    3:44,65
    10 Joeri Appelo SAV 3:56,63
    3:55,53
    14 Ruben Bleeker SAV 4:02,57
    4:09,84
    16 Teun van Westen SAV 4:05,33 ---
    38 Jessy Struijs SAV 4:51,36
    4:32,47


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    21 Vasco Mosselman SAV 10,31 5,31 1,15 1246


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Vasco Mosselman SAV 3:31,61
    3:16,88


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Sven de Haas SAV 7,97 5,86 0,90 1029


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    4 Sven de Haas SAV 2:20,87
    2:17,98


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Ton Bosgoed SAV DNS 2:24,50


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    5 Shauna van Dongeren SAV 8,87 q---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    5 Shauna van Dongeren SAV 8,98
    8,87


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    5 Shauna van Dongeren SAV 11,82 q---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fQm
    5 Shauna van Dongeren SAV 11,74
    11,82


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    14 Shauna van Dongeren SAV DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    7 Ella Mosselman SAV 9,02 -
    8,83
    9 Ciara van Dongeren SAV 9,35 ----


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Ciara van Dongeren SAV 2:45,20 ---


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    1 Fee Mok SAV 5:16,58
    5:02,73
    3 Ella Mosselman SAV 5:22,90
    5:06,97


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    8 Ciara van Dongeren SAV 11,45 ----
    14 Luca Klumpenhouwer SAV 12,19 ----


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Merel Dekker SAV 1,45
    1,45
    10 Ciara van Dongeren SAV 1,25 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    8 Noa Boots SAV 9,23 -
    9,20
    9 Kara Zwagemaker SAV 9,61 -
    9,55


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Kara Zwagemaker SAV 2:44,26
    2:40,20
    2 Noa Boots SAV 2:45,87
    2:39,81


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    6 Kara Zwagemaker SAV 11,61 q
    12,14


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    6 Kara Zwagemaker SAV 11,45
    11,61


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Kara Zwagemaker SAV 9,71
    10,06
    2 Noa Boots SAV 9,57
    9,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    3 Debora van Langen SAV 9,17 q
    9,01
    7 Damanja Reus SAV 9,41 q
    9,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    4 Debora van Langen SAV 9,21 q
    9,17
    7 Damanja Reus SAV 9,47 -
    9,41


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    5 Debora van Langen SAV 9,33
    9,21


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    3 Debora van Langen SAV 3:28,74
    3:24,83


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    1 Damanja Reus SAV 9,26
    8,39
    2 Debora van Langen SAV 9,15
    9,30


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Damanja Reus SAV 1,20
    1,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    27 Anouk Ronday SAV 11,00 3,64 1,00 921


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Jinte Braas SAV 9,88 5,48 1,00 1212
    15 Sophie le Blansch SAV 10,49 5,68 1,05 1171
    26 Kaitlyn van Dongeren SAV 10,72 5,59 1,00 1097
    34 Eline Zwagemaker SAV 11,81 5,70 1,00 972


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Jinte Braas SAV 3:39,68
    3:30,93
    10 Kaitlyn van Dongeren SAV 4:02,41 ---
    13 Sophie le Blansch SAV 4:07,56
    3:56,52


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Naomi Zirschky SAV 7,43 3,52 1,05 1073


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma le Blansch SAV 7,36 5,78 0,95 1174
    10 Sophie de Haas SAV 7,66 4,87 0,60 799
    14 Jill Struijs SAV 8,96 4,70 0,75 692
    16 Anouck Zwagemaker SAV 8,40 3,19 0,65 583


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    2 Emma le Blansch SAV 2:21,13
    2:17,00
    7 Sophie de Haas SAV 2:33,82
    2:20,22
    13 Jill Struijs SAV 2:44,02
    2:35,84