Vereniging 'SAV' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Vasco Mosselman
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:31,61
Ciara van Dongeren
  • Meisjes Junior C1 - 800m - 2:45,20
Fee Mok
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:16,58
Ella Mosselman
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:22,90
Merel Dekker
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,45
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:44,26
Noa Boots
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:45,87
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 9,71
Noa Boots
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 9,57
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,17
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:28,74
Damanja Reus
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,26
Debora van Langen
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,15
Jinte Braas
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,68
Emma le Blansch
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1174 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   5,78
  • Hoogspringen   0,95
Emma le Blansch
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:21,13

Hoogtepunten

Vasco Mosselman JPA2 1000m
  • 3:31,61
  • Shauna van Dongeren MJB 60m
  • 8,87
  • Ella Mosselman MJC1 1500m
  • 5:22,90
  • Eric Juckers JPA1 1000m
  • 3:47,51
  • Jessy Struijs JPA1 Kogel
  • 7,34
  • Eric Juckers JPA1 60m
  • 10,07
  • Ella Mosselman MJC1 60m
  • 9,02
  • Fee Mok MJC1 1500m
  • 5:16,58
  • Ruben Bleeker JPA1 60m
  • 9,94
  • Merel Dekker MJC1 Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Ruben Bleeker 9,94 5,90 1,15 1339
    11 Joeri Appelo 10,12 6,42 0,95 1198
    13 Jessy Struijs 11,37 7,34 1,05 1157
    25 Eric Juckers 10,07 4,96 0,85 1037
    38 Teun van Westen 11,04 5,32 0,80 892


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Eric Juckers 3:47,51 3:44,65
    10 Joeri Appelo 3:56,63 3:55,53
    14 Ruben Bleeker 4:02,57 4:09,84
    16 Teun van Westen 4:05,33 ---
    38 Jessy Struijs 4:51,36 4:32,47


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    21 Vasco Mosselman 10,31 5,31 1,15 1246


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Vasco Mosselman 3:31,61 3:16,88


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Sven de Haas 7,97 5,86 0,90 1029


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sven de Haas 2:20,87 2:17,98


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Ton Bosgoed DNS 2:24,50


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Shauna van Dongeren 8,87q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Shauna van Dongeren 8,98 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Shauna van Dongeren 11,82q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    5 Shauna van Dongeren 11,74 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Shauna van Dongeren DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ella Mosselman 9,02 8,83
    9 Ciara van Dongeren 9,35 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ciara van Dongeren 2:45,20 ---


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fee Mok 5:16,58 5:02,73
    3 Ella Mosselman 5:22,90 5:06,97


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Ciara van Dongeren 11,45 ---
    14 Luca Klumpenhouwer 12,19 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Merel Dekker 1,45 1,45
    10 Ciara van Dongeren 1,25 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Noa Boots 9,23 9,20
    9 Kara Zwagemaker 9,61 9,55


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kara Zwagemaker 2:44,26 2:40,20
    2 Noa Boots 2:45,87 2:39,81


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Kara Zwagemaker 11,61q 12,14


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    6 Kara Zwagemaker 11,45 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Kara Zwagemaker 9,71 10,06
    2 Noa Boots 9,57 9,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Debora van Langen 9,17q 9,01
    7 Damanja Reus 9,41q 9,25


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    4 Debora van Langen 9,21q ---
    7 Damanja Reus 9,47 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Debora van Langen 9,33 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Debora van Langen 3:28,74 3:24,83


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Damanja Reus 9,26 8,39
    2 Debora van Langen 9,15 9,30


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Damanja Reus 1,20 1,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    27 Anouk Ronday 11,00 3,64 1,00 921


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Jinte Braas 9,88 5,48 1,00 1212
    15 Sophie le Blansch 10,49 5,68 1,05 1171
    26 Kaitlyn van Dongeren 10,72 5,59 1,00 1097
    34 Eline Zwagemaker 11,81 5,70 1,00 972


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jinte Braas 3:39,68 3:30,93
    11 Kaitlyn van Dongeren 4:02,41 ---
    14 Sophie le Blansch 4:07,56 3:56,52


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Naomi Zirschky 7,43 3,52 1,05 1073


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma le Blansch 7,36 5,78 0,95 1174
    10 Sophie de Haas 7,66 4,87 0,60 799
    14 Jill Struijs 8,96 4,70 0,75 692
    16 Anouck Zwagemaker 8,40 3,19 0,65 583


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Emma le Blansch 2:21,13 2:17,00
    7 Sophie de Haas 2:33,82 2:20,22
    13 Jill Struijs 2:44,02 2:35,84