Vereniging 'Almere `81' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Tim Weber
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:30,50
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,39
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,41
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 10,28
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,06
Jamie Sesay
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 9,07
Justin Labrijn
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,40
Marloes Abbink
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,88
Shantell Egbon
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,86
Shantell Egbon
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 9,00
Shantell Egbon
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 9,10
Selina Franken
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:20,78
Shantell Egbon
  • Meisjes Junior D1 - 1000m - 3:26,27
Shantell Egbon
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,68
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:36,69
Epy Beerse
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:14,34

Hoogtepunten

Shantell Egbon MJD1 60m_hf
  • 9,00
  • Justin Labrijn JJD2 60m
  • 8,39
  • Marloes Abbink MJB Hoog
  • 1,35
  • Justin Labrijn JJD2 60mH
  • 10,28
  • Shantell Egbon MJD1 60m
  • 8,86
  • Marloes Abbink MJB Kogel
  • 9,88
  • Justin Labrijn JJD2 60mH_f
  • 10,06
  • Tim Weber JJC1 800m
  • 2:30,50
  • Selina Franken MJD1 1000m
  • 3:20,78
  • Justin Labrijn JJD2 60m_f
  • 8,41
  •  

    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Tim Weber 9,10q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Tim Weber 9,18 ---


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tim Weber 2:30,50 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Tim Weber 6,33 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Max Sprenkels 9,84q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    15 Max Sprenkels 9,83 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    7 Max Sprenkels 12,96 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    14 Max Sprenkels 1,10 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Justin Labrijn 8,39q 8,35
    Jamie Sesay DNS 8,75


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Justin Labrijn 8,41 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Justin Labrijn 10,28q 10,24
    Jamie Sesay DNS 11,85


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Justin Labrijn 10,06 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jamie Sesay 9,07 8,48


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Justin Labrijn 1,40 1,35
    4 Jamie Sesay 1,35 1,50


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Marloes Abbink 9,88 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Marloes Abbink 1,35 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Kim Lutgendorp 9,40 8,80


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    12 Kim Lutgendorp 11,90 11,17


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Egbon 8,86q 8,89


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Egbon 9,00q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Shantell Egbon 9,10 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Selina Franken 3:20,78 3:21,70
    2 Shantell Egbon 3:26,27 3,16


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Shantell Egbon 8,68 8,83
    9 Esmee Weber 7,49 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Esmee Weber 1,10 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Benita Beerse 10,31 4,96 1,05 1149
    17 Elisha Egbon 9,96 4,14 0,95 1070
    19 Naomi Labrijn 10,48 4,47 0,95 1018
    31 Rosalie Franken 10,84 3,98 0,90 896


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Benita Beerse 3:58,76 4:01,86
    10 Elisha Egbon 4:12,73 4:11,00
    15 Rosalie Franken 4:20,72 4:24,86


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Laila Yahyaoui 9,61 6,01 1,05 1326


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Laila Yahyaoui 3:36,69 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Epy Beerse 7,63 4,09 0,80 895


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Epy Beerse 4:14,34 ---