Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Angelo Visser
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 8,21
Angelo Visser
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 4:59,29
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,24
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 9,39
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 9,28
Beyoncé Pina
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:44,29
Lotte de Graaf
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,74
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,77
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,69
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,77
Eline Mast
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:16,46
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 10,45
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 10,56
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,12
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 9,16
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 9,17
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,81
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,57
Sienna Akkers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1108 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   4,25
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Jay van Wanrooij JPB 40m
  • 6,96
  • Angelo Visser JJC2 60m_f
  • 8,21
  • Laura Wilde MJC1 60m_f
  • 8,77
  • Rosaly Zomerdijk MJC1 60m_f
  • 8,69
  • Laura Wilde MJC1 60m
  • 8,77
  • Angelo Visser JJC2 1500m
  • 4:59,29
  • Joey Veen JJD1 60m
  • 9,24
  • Rosaly Zomerdijk MJC1 60m
  • 8,74
  • Lotte de Graaf MJB Hoog
  • 1,45
  • Angelo Visser JJC2 60m
  • 8,26
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Thomas Arensman DNS 8,19


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Thomas Arensman DNS 8,11


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Angelo Visser 8,26q 8,51


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Angelo Visser 8,21 ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Angelo Visser 4:59,29 4:41,53


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Angelo Visser 8,10 8,24


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joey Veen 9,24q ---
    8 Yarno Dijkman 9,61q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Joey Veen 9,39q ---
    7 Yarno Dijkman 9,59 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Joey Veen 9,28 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    11 Yarno Dijkman 5,85 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Yarno Dijkman 1,15 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ties Arensman 3:44,60 3:28,45


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    13 Ties Arensman 6,19 6,77


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    24 Rowan de Wit 10,86 4,49 1,05 1041
    26 Thijmen Dijkman 10,54 4,10 1,00 1018
    46 Ivan Nillesen 11,97 2,78 0,85 625


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Rowan de Wit 4:02,33 ---
    32 Thijmen Dijkman 4:29,35 ---
    35 Ivan Nillesen 4:34,80 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    28 Mauro Rodrigus 11,04 6,73 1,05 1162


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mauro Rodrigus DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Jay van Wanrooij 6,96 5,83 0,90 1224


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jay van Wanrooij 4:41,31 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Lotte de Graaf 9,26 ---
    10 Beyoncé Pina 9,29 9,63
    Sheralda Bottse DNS ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Beyoncé Pina 2:44,29 2:42,54
    Sheralda Bottse DNS ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Graaf 1,45 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rosaly Zomerdijk 8,74q 8,35
    2 Laura Wilde 8,77q 8,51
    5 Marit Bout 8,98q 8,82
    14 Elisa Babucci 10,04 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Rosaly Zomerdijk 8,69 ---
    2 Laura Wilde 8,77 ---
    4 Marit Bout 8,97 ---


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Elisa Babucci 3:01,26 ---


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eline Mast 5:16,46 5:19,68
    6 Milou Jongeneel 6:13,65 6:38,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Laura Wilde 11,01q 10,70
    5 Julia Jongejeugd 11,09q 11,40
    13 Marit Bout 12,02 11,99


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Laura Wilde 10,45 ---
    6 Julia Jongejeugd 11,93 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Julia Jongejeugd 10,56 8,21
    5 Robin Kuller 8,07 ---
    11 Elisa Babucci 5,35 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Julia Jongejeugd 1,35 1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Alyshia Kavehercy 9,12q 8,63
    5 Luna Meijer 9,23q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Alyshia Kavehercy 9,16q ---
    5 Luna Meijer 9,23q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Alyshia Kavehercy 9,17 ---
    4 Luna Meijer 9,28 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Alyshia Kavehercy 3:58,01 3:45,81


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Luna Meijer 11,81q ---
    9 Alyshia Kavehercy 13,70 11,00
    13 Charlotte Meurs 15,39 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Luna Meijer 11,57 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Alyshia Kavehercy 7,98 9,40


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Luna Meijer 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    46 Kirsten Hartwijk DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kirsten Hartwijk DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    33 Nienke Mast 10,99 4,15 1,10 1037
    42 Laura Babucci 11,40 4,06 0,90 832
    48 Karlijn de Gans DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Nienke Mast 4:07,41 ---
    17 Laura Babucci 4:10,79 ---
    Karlijn de Gans DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    30 Susan Voo...n 't Holt 9,04 3,20 0,80 603
    32 Jinthe Dijkman 8,18 3,56 0,55 575


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Jinthe Dijkman 5:15,08 ---
    30 Susan Voo...n 't Holt 5:49,14 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Sienna Akkers 7,35 4,25 1,00 1108
    15 Elisa Hartwijk 8,62 3,09 0,80 652


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Sienna Akkers 2:41,50 ---
    12 Elisa Hartwijk 2:41,83 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Melody Nillesen 9,21 2,09 0,55 293


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Melody Nillesen 2:57,41 ---