Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Angelo Visser
  • Jongens Junior C2 - 60m_f - 8,21
Angelo Visser
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 4:59,29
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,24
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m_hf - 9,39
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 9,28
Beyoncé Pina
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:44,29
Lotte de Graaf
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,74
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60m - 8,77
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,69
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60m_f - 8,77
Eline Mast
  • Meisjes Junior C1 - 1500m - 5:16,46
Laura Wilde
  • Meisjes Junior C1 - 60mH_f - 10,45
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C1 - Kogel - 10,56
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,12
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 9,16
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 9,17
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,81
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,57
Sienna Akkers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1108 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   4,25
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Angelo Visser JJC2 1500m
  • 4:59,29
  • Rosaly Zomerdijk MJC1 60m_f
  • 8,69
  • Laura Wilde MJC1 60m
  • 8,77
  • Laura Wilde MJC1 60m_f
  • 8,77
  • Lotte de Graaf MJB Hoog
  • 1,45
  • Angelo Visser JJC2 60m
  • 8,26
  • Rosaly Zomerdijk MJC1 60m
  • 8,74
  • Jay van Wanrooij JPB 40m
  • 6,96
  • Joey Veen JJD1 60m
  • 9,24
  • Angelo Visser JJC2 60m_f
  • 8,21
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    14 Thomas Arensman NEAV DNS -8,19


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    9 Thomas Arensman NEAV DNS 8,11


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    4 Angelo Visser NEAV 8,26 q
    8,51


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    3 Angelo Visser NEAV 8,21
    8,26


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    1 Angelo Visser NEAV 4:59,29
    4:41,53


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQm
    6 Angelo Visser NEAV 8,10
    8,24


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    1 Joey Veen NEAV 9,24 q---
    8 Yarno Dijkman NEAV 9,61 q---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    2 Joey Veen NEAV 9,39 q
    9,24
    7 Yarno Dijkman NEAV 9,59 -
    9,61


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    2 Joey Veen NEAV 9,28
    9,39


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    11 Yarno Dijkman NEAV 5,85 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    9 Yarno Dijkman NEAV 1,15 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    5 Ties Arensman NEAV 3:44,60
    3:28,45


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    13 Ties Arensman NEAV 6,19
    6,77


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    24 Rowan de Wit NEAV 10,86 4,49 1,05 1041
    26 Thijmen Dijkman NEAV 10,54 4,10 1,00 1018
    46 Ivan Nillesen NEAV 11,97 2,78 0,85 625


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    13 Rowan de Wit NEAV 4:02,33 ---
    32 Thijmen Dijkman NEAV 4:29,35 ---
    35 Ivan Nillesen NEAV 4:34,80 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    28 Mauro Rodrigus NEAV 11,04 6,73 1,05 1162


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    27 Mauro Rodrigus NEAV DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Jay van Wanrooij NEAV 6,96 5,83 0,90 1224


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    16 Jay van Wanrooij NEAV 4:41,31 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    8 Lotte de Graaf NEAV 9,26 ----
    10 Beyoncé Pina NEAV 9,29 -
    9,63
    17 Sheralda Bottse NEAV DNS ----


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Beyoncé Pina NEAV 2:44,29
    2:42,54
    3 Sheralda Bottse NEAV DNS ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Lotte de Graaf NEAV 1,45 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,74 q
    8,35
    2 Laura Wilde NEAV 8,77 q
    8,51
    5 Marit Bout NEAV 8,98 q
    8,82
    14 Elisa Babucci NEAV 10,04 ----


    Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    1 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,69
    8,74
    2 Laura Wilde NEAV 8,77
    8,77
    4 Marit Bout NEAV 8,97
    8,98


    Meisjes Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    4 Elisa Babucci NEAV 3:01,26 ---


    Meisjes Junior C1 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    1 Eline Mast NEAV 5:16,46
    5:19,68
    6 Milou Jongeneel NEAV 6:13,65
    6:38,00


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    4 Laura Wilde NEAV 11,01 q
    10,70
    5 Julia Jongejeugd NEAV 11,09 q
    11,40
    13 Marit Bout NEAV 12,02 -
    11,99


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    3 Laura Wilde NEAV 10,45
    11,01
    6 Julia Jongejeugd NEAV 11,93
    11,09


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    2 Julia Jongejeugd NEAV 10,56
    8,21
    5 Robin Kuller NEAV 8,07 ---
    11 Elisa Babucci NEAV 5,35 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    5 Julia Jongejeugd NEAV 1,35
    1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,12 q
    8,63
    5 Luna Meijer NEAV 9,23 q---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    2 Alyshia Kavehercy NEAV 9,16 q
    9,12
    5 Luna Meijer NEAV 9,23 q
    9,23


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    3 Alyshia Kavehercy NEAV 9,17
    9,16
    4 Luna Meijer NEAV 9,28
    9,23


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    13 Alyshia Kavehercy NEAV 3:58,01
    3:45,81


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    1 Luna Meijer NEAV 11,81 q---
    9 Alyshia Kavehercy NEAV 13,70 -
    11,00
    13 Charlotte Meurs NEAV 15,39 ----


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    1 Luna Meijer NEAV 11,57
    11,81


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    6 Alyshia Kavehercy NEAV 7,98
    9,40


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Luna Meijer NEAV 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    46 Kirsten Hartwijk NEAV DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    34 Kirsten Hartwijk NEAV DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    33 Nienke Mast NEAV 10,99 4,15 1,10 1037
    42 Laura Babucci NEAV 11,40 4,06 0,90 832
    48 Karlijn de Gans NEAV DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    13 Nienke Mast NEAV 4:07,41 ---
    17 Laura Babucci NEAV 4:10,79 ---
    37 Karlijn de Gans NEAV DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 9,04 3,20 0,80 603
    32 Jinthe Dijkman NEAV 8,18 3,56 0,55 575


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    25 Jinthe Dijkman NEAV 5:15,08 ---
    30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:49,14 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Sienna Akkers NEAV 7,35 4,25 1,00 1108
    15 Elisa Hartwijk NEAV 8,62 3,09 0,80 652


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    10 Sienna Akkers NEAV 2:41,50 ---
    12 Elisa Hartwijk NEAV 2:41,83 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Melody Nillesen NEAV 9,21 2,09 0,55 293


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mQm
    6 Melody Nillesen NEAV 2:57,41 ---