Vereniging 'AV Hollandia' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jelle Hessing
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 12,66
Bente Tuil
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,40
Ezra Minneboo
  • Meisjes Junior D2 - 1000m - 3:45,79
India Plomp
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:47,92
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1173 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,13
  • Hoogspringen   1,05

Hoogtepunten

Melissa van Diepen MJC2 60m
  • 8,85
  • Maik van Diepen JJD1 60m
  • 9,54
  • Maik van Diepen JJD1 60m_hf
  • 9,53
  • Melissa van Diepen MJC2 60m_f
  • 8,83
  • Maik van Diepen JJD1 1000m
  • 3:52,03
  • Bente Tuil MJD1 Hoog
  • 1,40
  • India Plomp MPA2 60m
  • 9,81
  • Sjors Eveleens JPC 40m
  • 8,06
  • Maik van Diepen JJD1 60m_f
  • 9,48
  • Maartje Tuil MPB 40m
  • 7,17
  •  

    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Bas Meester DNS 2:07,43


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Bas Meester DNS 9,00


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Maik van Diepen 9,54q ---
    20 Jelle Hessing 10,38 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    6 Maik van Diepen 9,53q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Maik van Diepen 9,48 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Maik van Diepen 3:52,03 ---
    11 Jelle Hessing 3:56,04 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Jelle Hessing 12,95q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Jelle Hessing 12,66 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    20 Jelle Hessing 4,27 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    14 Maik van Diepen 1,10 ---
    22 Jelle Hessing 1,00 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    15 Sjors Eveleens 8,06 2,91 0,85 760


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Sjors Eveleens 2:40,88 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Nyka Muijs 9,17q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Nyka Muijs 9,14 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Nyka Muijs 8,84 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Melissa van Diepen 8,85q ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Melissa van Diepen 8,83 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Melissa van Diepen 6,01 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Melissa van Diepen 1,35 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Bente Tuil 9,55q 9,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    9 Bente Tuil 9,60 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Bente Tuil 7,72 7,90


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Bente Tuil 1,40 1,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Ezra Minneboo 9,75 9,40


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ezra Minneboo 3:45,79 3:41,30


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    10 Jill Hoeve 10,38 4,06 1,10 1112


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jill Hoeve 4:10,41 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 India Plomp 9,81 4,29 1,05 1178
    23 Sophie Roos 9,94 3,84 1,05 1123
    28 Nikki de Smit 10,00 4,43 0,95 1085
    40 Tara de Greeuw 10,99 3,94 0,90 874


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 India Plomp 3:47,92 ---
    5 Sophie Roos 3:54,41 3:45,00
    19 Tara de Greeuw 4:11,65 4:07,00
    25 Nikki de Smit 4:23,81 4:00,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Maartje Tuil 7,17 4,13 1,05 1173


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maartje Tuil 4:19,66 4:10,00