Vereniging 'AV Trias' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Ole van Tiel
  • Jongens Junior C1 - 60m - 8,66
Ole van Tiel
  • Jongens Junior C1 - 60m_f - 8,56
Ole van Tiel
  • Jongens Junior C1 - 60mH - 10,35
Ole van Tiel
  • Jongens Junior C1 - 60mH_f - 10,08
Casper Peterse
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:18,20
Timme Koster
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 9,95
Timme Koster
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 9,61
Casper Peterse
  • Jongens Junior C2 - Kogel - 9,77
Gijs van der Kolk
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:22,24
Ties Oosting
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:46,03
Dante Cronie
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 865 punten
  • 40 meter   8,0
  • Kogelstoten   4,01
  • Hoogspringen   0,85
Owen Westerhout
  • Senioren mannen - 800m - 2:14,02
Xiorèse Romero
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,48
Xiorèse Romero
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,45
Nienke Madderom
  • Meisjes Junior C2 - 60m - 8,77
Nienke Madderom
  • Meisjes Junior C2 - 60m_f - 8,72
Nienke Madderom
  • Meisjes Junior C2 - 60mH - 9,79
Nienke Madderom
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_f - 9,55
Iris Kramer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 12,10
Iris Kramer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 12,00
Nika Kloosterman
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,35
Jasmien Van der Kolk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:55,53

Hoogtepunten

Timme Koster JJC2 60mH
  • 9,95
  • Casper Peterse JJC2 800m
  • 2:18,20
  • Nienke Madderom MJC2 60mH
  • 9,79
  • Ole van Tiel JJC1 60m_f
  • 8,56
  • Nienke Madderom MJC2 60mH_f
  • 9,55
  • Nienke Madderom MJC2 60m_f
  • 8,72
  • Ole van Tiel JJC1 60mH_f
  • 10,08
  • Xiorèse Romero MJB 60m_f
  • 8,45
  • Timme Koster JJC2 60mH_f
  • 9,61
  • Xiorèse Romero MJB 60m
  • 8,48
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jurre van Tiel 8,01q ---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Jurre van Tiel 8,03 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ole van Tiel 8,66q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Ole van Tiel 8,56 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    1 Ole van Tiel 10,35q ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Ole van Tiel 10,08 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jens Oosterink DNS 8,72


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Casper Peterse 2:18,20 2:16,97


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    3 Timme Koster 9,95q 9,56
    Jens Oosterink DNS ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Timme Koster 9,61 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Casper Peterse 9,77 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Gijs van der Kolk 9,65q 9,30


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    14 Gijs van der Kolk 9,82 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gijs van der Kolk 3:22,24 3:18,99


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    14 Merlyn de Zinger 9,89 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    9 Merlyn de Zinger 12,36 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Merlyn de Zinger 7,94 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Merlyn de Zinger 1,30 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Hidde Hoekstra 10,08 5,98 1,20 1360
    8 Ties Oosting 10,22 7,23 1,00 1266
    12 Quinten Burgmeijer 10,31 5,35 1,05 1176
    20 Ivan Deugd 10,15 5,52 0,90 1100
    39 Bas Appelman 11,22 3,96 0,95 883
    43 Skip Blok 11,28 3,01 0,95 799
    47 Christoph Carper 13,14 3,79 0,75 523


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ties Oosting 3:46,03 ---
    6 Hidde Hoekstra 3:49,02 ---
    21 Skip Blok 4:16,56 ---
    25 Ivan Deugd 4:25,34 ---
    31 Christoph Carper 4:29,05 ---
    33 Quinten Burgmeijer 4:31,03 ---
    34 Bas Appelman 4:31,09 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Daniël Balder 10,24 6,68 1,10 1305
    23 Jan Meester 10,96 6,43 1,15 1227
    29 Stan Bakker 10,19 4,82 1,05 1157


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Daniël Balder 3:48,46 ---
    8 Jan Meester 3:50,52 ---
    16 Stan Bakker 4:16,48 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Florian Meijer 7,53 3,48 0,90 940
    21 Friso Wijnia 8,17 2,95 0,80 710
    24 Jens Elsensohn DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Florian Meijer 3:59,73 ---
    11 Friso Wijnia 4:19,86 ---
    Jens Elsensohn DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Guus Appelman 8,44 3,24 0,75 655
    20 Thomas van Beek 8,35 2,43 0,75 595


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Thomas van Beek 2:45,64 ---
    16 Guus Appelman 2:49,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Dante Cronie 7,97 4,01 0,85 865


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Dante Cronie 2:42,98 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Owen Westerhout 2:14,02 1:55,63


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Xiorèse Romero 8,48q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Xiorèse Romero 8,45 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Nienke Madderom 8,77q ---
    6 Ilja Koelink 9,17q ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Madderom 8,72 ---
    5 Ilja Koelink 9,10 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Madderom 9,79q ---
    4 Ilja Koelink 11,11q ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Nienke Madderom 9,55 ---
    5 Ilja Koelink 11,31 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Nienke Madderom 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Iris Kramer 9,32q 9,29


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    6 Iris Kramer 9,36q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Iris Kramer 9,34 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    2 Iris Kramer 12,10q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Iris Kramer 12,00 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Iris Kramer 8,35 8,18


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Nika Kloosterman 1,35 1,35
    6 Iris Kramer 1,20 1,37


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Britt Karel 9,96 4,94 1,10 1237
    23 Jasmien Van der Kolk 11,11 3,68 1,05 948
    28 Felien de Zinger 11,13 4,14 0,95 908
    44 Lucia Carper 11,69 4,16 0,80 733


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jasmien Van der Kolk 3:55,53 3:54,56
    29 Lucia Carper 4:55,37 ---
    30 Felien de Zinger 4:56,55 ---
    Britt Karel DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    39 Soraya de Boer 10,27 3,70 0,85 916


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    34 Soraya de Boer 4:50,20 ---