Vereniging 'AV Trias' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Nienke Madderom MJC2 60mH
  • 9,79
  • Timme Koster JJC2 60mH_f
  • 9,61
  • Nienke Madderom MJC2 60m_f
  • 8,72
  • Nienke Madderom MJC2 60mH_f
  • 9,55
  • Ole van Tiel JJC1 60m_f
  • 8,56
  • Xiorèse Romero MJB 60m_f
  • 8,45
  • Xiorèse Romero MJB 60m
  • 8,48
  • Timme Koster JJC2 60mH
  • 9,95
  • Casper Peterse JJC2 800m
  • 2:18,20
  • Ole van Tiel JJC1 60mH_f
  • 10,08
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    6 Jurre van Tiel AV Trias 8,01 q---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    6 Jurre van Tiel AV Trias 8,03
    8,01


    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 Ole van Tiel AV Trias 8,66 q---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    2 Ole van Tiel AV Trias 8,56
    8,66


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam 60mHQOBP
    1 Ole van Tiel AV Trias 10,35 q---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    2 Ole van Tiel AV Trias 10,08
    10,35


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    9 Jens Oosterink AV Trias DNS -8,72


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Casper Peterse AV Trias 2:18,20
    2:16,97


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam 60mHQOBP
    3 Timme Koster AV Trias 9,95 q
    9,56
    8 Jens Oosterink AV Trias DNS ----


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    2 Timme Koster AV Trias 9,61
    9,95


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    3 Casper Peterse AV Trias 9,77 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    10 Gijs van der Kolk AV Trias 9,65 q
    9,30


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    14 Gijs van der Kolk AV Trias 9,82 -
    9,65


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Gijs van der Kolk AV Trias 3:22,24
    3:18,99


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    14 Merlyn de Zinger AV Trias 9,89 ----


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQOBP
    9 Merlyn de Zinger AV Trias 12,36 ----


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    6 Merlyn de Zinger AV Trias 7,94 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    7 Merlyn de Zinger AV Trias 1,30 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Hidde Hoekstra AV Trias 10,08 5,98 1,20 1360
    8 Ties Oosting AV Trias 10,22 7,23 1,00 1266
    12 Quinten Burgmeijer AV Trias 10,31 5,35 1,05 1176
    20 Ivan Deugd AV Trias 10,15 5,52 0,90 1100
    39 Bas Appelman AV Trias 11,22 3,96 0,95 883
    43 Skip Blok AV Trias 11,28 3,01 0,95 799
    47 Christoph Carper AV Trias 13,14 3,79 0,75 523


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Ties Oosting AV Trias 3:46,03 ---
    6 Hidde Hoekstra AV Trias 3:49,02 ---
    21 Skip Blok AV Trias 4:16,56 ---
    25 Ivan Deugd AV Trias 4:25,34 ---
    31 Christoph Carper AV Trias 4:29,05 ---
    33 Quinten Burgmeijer AV Trias 4:31,03 ---
    34 Bas Appelman AV Trias 4:31,09 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Daniël Balder AV Trias 10,24 6,68 1,10 1305
    23 Jan Meester AV Trias 10,96 6,43 1,15 1227
    29 Stan Bakker AV Trias 10,19 4,82 1,05 1157


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Daniël Balder AV Trias 3:48,46 ---
    8 Jan Meester AV Trias 3:50,52 ---
    16 Stan Bakker AV Trias 4:16,48 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Florian Meijer AV Trias 7,53 3,48 0,90 940
    21 Friso Wijnia AV Trias 8,17 2,95 0,80 710
    24 Jens Elsensohn AV Trias DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Florian Meijer AV Trias 3:59,73 ---
    11 Friso Wijnia AV Trias 4:19,86 ---
    22 Jens Elsensohn AV Trias DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Guus Appelman AV Trias 8,44 3,24 0,75 655
    20 Thomas van Beek AV Trias 8,35 2,43 0,75 595


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    14 Thomas van Beek AV Trias 2:45,64 ---
    16 Guus Appelman AV Trias 2:49,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Dante Cronie AV Trias 7,97 4,01 0,85 865


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Dante Cronie AV Trias 2:42,98 ---


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Owen Westerhout AV Trias 2:14,02
    1:55,63


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    1 Xiorèse Romero AV Trias 8,48 q---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    1 Xiorèse Romero AV Trias 8,45
    8,48


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    3 Nienke Madderom AV Trias 8,77 q---
    6 Ilja Koelink AV Trias 9,17 q---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    1 Nienke Madderom AV Trias 8,72
    8,77
    5 Ilja Koelink AV Trias 9,10
    9,17


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQOBP
    1 Nienke Madderom AV Trias 9,79 q---
    4 Ilja Koelink AV Trias 11,11 q---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    1 Nienke Madderom AV Trias 9,55
    9,79
    5 Ilja Koelink AV Trias 11,31
    11,11


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Nienke Madderom AV Trias 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    6 Iris Kramer AV Trias 9,32 q
    9,29


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    6 Iris Kramer AV Trias 9,36 q
    9,32


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    6 Iris Kramer AV Trias 9,34
    9,36


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQOBP
    2 Iris Kramer AV Trias 12,10 q---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    3 Iris Kramer AV Trias 12,00
    12,10


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    5 Iris Kramer AV Trias 8,35
    8,18


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Nika Kloosterman AV Trias 1,35
    1,35
    6 Iris Kramer AV Trias 1,20
    1,37


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Britt Karel AV Trias 9,96 4,94 1,10 1237
    23 Jasmien Van der Kolk AV Trias 11,11 3,68 1,05 948
    28 Felien de Zinger AV Trias 11,13 4,14 0,95 908
    44 Lucia Carper AV Trias 11,69 4,16 0,80 733


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Jasmien Van der Kolk AV Trias 3:55,53
    3:54,56
    29 Lucia Carper AV Trias 4:55,37 ---
    30 Felien de Zinger AV Trias 4:56,55 ---
    34 Britt Karel AV Trias DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    39 Soraya de Boer AV Trias 10,27 3,70 0,85 916


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    34 Soraya de Boer AV Trias 4:50,20 ---