Vereniging 'SV Noordkop' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Niek Kollé
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:27,28
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,92
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,81
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 10,82
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 10,83
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 12,09
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 10,98
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,45
Leila Smits
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten   4,65
  • Hoogspringen   0,95
Mirthe de Weert
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:44,58

Hoogtepunten

Pim Nuijen JPA2 Hoog
  • 1,10
  • Isa Kollé MJD2 60m
  • 8,92
  • Andy Gielen JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Isa Kollé MJD2 Kogel
  • 12,09
  • Isa Kollé MJD2 60m_f
  • 8,81
  • Pim Nuijen JPA2 60m
  • 10,47
  • Lara Smits MJD2 Hoog
  • 1,45
  • Niek Kollé JJD2 1000m
  • 3:27,28
  • Lara Smits MJD2 Kogel
  • 10,98
  • Andy Gielen JPA2 60m
  • 10,40
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    25 Quinn Marrenga SV Noordkop 10,80 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    19 Quinn Marrenga SV Noordkop 4,79 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Quinn Marrenga SV Noordkop NM ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Niek Kollé SV Noordkop 3:27,28 3:23,00


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    24 Andy Gielen SV Noordkop 10,40 4,58 1,20 1220
    30 Pim Nuijen SV Noordkop 10,47 4,46 1,10 1128
    34 Tom Jansen SV Noordkop 10,68 4,88 1,00 1055


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    14 Tom Jansen SV Noordkop 4:08,92 4:40,00
    21 Pim Nuijen SV Noordkop 4:27,49 4:13,90
    24 Andy Gielen SV Noordkop 4:43,12 4:15,20


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    20 Jaron de Weert SV Noordkop 8,43 3,89 0,80 746


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    18 Jaron de Weert SV Noordkop 4:45,98 4:40,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Finn Zoutzeling SV Noordkop 8,47 3,90 0,65 631
    18 Stan Darphorn SV Noordkop 8,49 2,93 0,75 621
    21 Timo Arts SV Noordkop 9,05 2,85 0,75 535


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    7 Finn Zoutzeling SV Noordkop 2:31,66 2:32,50
    13 Stan Darphorn SV Noordkop 2:44,56 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    1 Isa Kollé SV Noordkop 8,92 8,73
    9 Zoë Michelle Terneu SV Noordkop 9,45 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    1 Isa Kollé SV Noordkop 8,81 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Isa Kollé SV Noordkop DNS 3:43,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 10,82 11,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 10,83 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Isa Kollé SV Noordkop 12,09 11,33
    2 Lara Smits SV Noordkop 10,98 10,78
    10 Zoë Michelle Terneu SV Noordkop 7,84 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,50
    5 Zoë Michelle Terneu SV Noordkop 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Chelsea Striet SV Noordkop 10,54 5,15 1,00 1092
    18 Amber Adriaansen SV Noordkop 11,13 5,28 1,00 1024
    33 Lisa Kiekebos SV Noordkop 10,91 4,01 0,90 889
    38 Tara Darphorn SV Noordkop 11,28 4,15 0,85 817


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    12 Chelsea Striet SV Noordkop 4:14,44 ---
    14 Lisa Kiekebos SV Noordkop 4:20,66 4:25,80
    20 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:31,10 4:28,60
    25 Tara Darphorn SV Noordkop 4:43,57 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    41 Sofie Riewers SV Noordkop 11,15 3,78 0,90 842
    45 Carmen Zimmerman SV Noordkop 12,29 3,16 0,85 626


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    33 Sofie Riewers SV Noordkop 4:47,47 4:42,00
    Carmen Zimmerman SV Noordkop DNS 4:40,10


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Amber Olij SV Noordkop 7,77 5,08 0,85 977


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    16 Amber Olij SV Noordkop 4:40,68 4:29,20


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Leila Smits SV Noordkop 7,66 4,65 0,95 1041


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Leila Smits SV Noordkop 2:31,00 2:29,00


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Mirthe de Weert SV Noordkop 9,05 2,71 0,65 449


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    3 Mirthe de Weert SV Noordkop 2:44,58 2:54,80