Vereniging 'SV Noordkop' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Niek Kollé
  • Jongens Junior D2 - 1000m - 3:27,28
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,92
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 8,81
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 10,82
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 10,83
Isa Kollé
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 12,09
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 10,98
Lara Smits
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,45
Leila Smits
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten   4,65
  • Hoogspringen   0,95
Mirthe de Weert
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:44,58

Hoogtepunten

Isa Kollé MJD2 Kogel
  • 12,09
  • Niek Kollé JJD2 1000m
  • 3:27,28
  • Pim Nuijen JPA2 60m
  • 10,47
  • Andy Gielen JPA2 60m
  • 10,40
  • Lara Smits MJD2 Hoog
  • 1,45
  • Andy Gielen JPA2 Hoog
  • 1,20
  • Isa Kollé MJD2 60m_f
  • 8,81
  • Lara Smits MJD2 Kogel
  • 10,98
  • Isa Kollé MJD2 60m
  • 8,92
  • Pim Nuijen JPA2 Hoog
  • 1,10
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Quinn Marrenga 10,80 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    19 Quinn Marrenga 4,79 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Quinn Marrenga NM ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Niek Kollé 3:27,28 3:23,00


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    24 Andy Gielen 10,40 4,58 1,20 1220
    30 Pim Nuijen 10,47 4,46 1,10 1128
    34 Tom Jansen 10,68 4,88 1,00 1055


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Tom Jansen 4:08,92 4:40,00
    21 Pim Nuijen 4:27,49 4:13,90
    24 Andy Gielen 4:43,12 4:15,20


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    20 Jaron de Weert 8,43 3,89 0,80 746


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Jaron de Weert 4:45,98 4:40,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Finn Zoutzeling 8,47 3,90 0,65 631
    18 Stan Darphorn 8,49 2,93 0,75 621
    21 Timo Arts 9,05 2,85 0,75 535


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Finn Zoutzeling 2:31,66 2:32,50
    13 Stan Darphorn 2:44,56 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kollé 8,92q 8,73
    9 Zoë Michelle Terneu 9,45 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kollé 8,81 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Isa Kollé DNS 3:43,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Lara Smits 10,82q 11,40


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Lara Smits 10,83 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kollé 12,09 11,33
    2 Lara Smits 10,98 10,78
    10 Zoë Michelle Terneu 7,84 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lara Smits 1,45 1,50
    5 Zoë Michelle Terneu 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Chelsea Striet 10,54 5,15 1,00 1092
    18 Amber Adriaansen 11,13 5,28 1,00 1024
    33 Lisa Kiekebos 10,91 4,01 0,90 889
    38 Tara Darphorn 11,28 4,15 0,85 817


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Chelsea Striet 4:14,44 ---
    14 Lisa Kiekebos 4:20,66 4:25,80
    20 Amber Adriaansen 4:31,10 4:28,60
    25 Tara Darphorn 4:43,57 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    41 Sofie Riewers 11,15 3,78 0,90 842
    45 Carmen Zimmerman 12,29 3,16 0,85 626


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Sofie Riewers 4:47,47 4:42,00
    Carmen Zimmerman DNS 4:40,10


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Amber Olij 7,77 5,08 0,85 977


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Amber Olij 4:40,68 4:29,20


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Leila Smits 7,66 4,65 0,95 1041


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Leila Smits 2:31,00 2:29,00


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Mirthe de Weert 9,05 2,71 0,65 449


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Mirthe de Weert 2:44,58 2:54,80