Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jelmer van Diepen
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Harm Janssens
  • Jongens Junior C2 - 60m - 8,22
Zack Rot
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,52
Zack Rot
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 9,43
Bart Hoogmoed
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 10,85
Bart Hoogmoed
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,72
Tijn Molenaar
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:39,75
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 60m - 8,73
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 60m_f - 8,80
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:46,68
Charon Lak
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 8,37
Sanne Loomans
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1345 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,64
  • Hoogspringen   1,20
Britt Molenaar
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:13,50

Hoogtepunten

Sanne Loomans MPA1 60m
  • 10,03
  • Harm Janssens JJC2 60m
  • 8,22
  • Charon Lak MJC2 60m
  • 9,22
  • Bart Hoogmoed JJD2 60mH_f
  • 10,72
  • Jelmer van Diepen JJA Hoog
  • 1,80
  • Samantha Frinking MJC2 60m_f
  • 8,80
  • Harm Janssens JJC2 60m_f
  • 8,36
  • Sanne Loomans MPA1 Hoog
  • 1,20
  • Tyrone Lak JPA2 Kogel
  • 8,14
  • Samantha Frinking MJC2 60m
  • 8,73
  •  

    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Jelmer van Diepen AV Lycurgus 1,80 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    3 Harm Janssens AV Lycurgus 8,22 q---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    4 Harm Janssens AV Lycurgus 8,36
    8,22


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelQm
    7 Harm Janssens AV Lycurgus 7,92
    7,88


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    3 Zack Rot AV Lycurgus 9,52 q
    9,14


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    4 Zack Rot AV Lycurgus 9,51 q
    9,52


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    3 Zack Rot AV Lycurgus 9,43
    9,51


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    10 Zack Rot AV Lycurgus 6,14
    8,26


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    9 Zack Rot AV Lycurgus 1,15
    1,25


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 10,85 q
    11,42


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 10,72
    10,85


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    22 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 10,93 5,28 1,00 1049
    28 Lars Dekkers AV Lycurgus 10,74 4,38 1,00 1012


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    18 Lars Dekkers AV Lycurgus 4:09,32
    3:50,80


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    18 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,98 8,14 1,10 1286


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    22 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:29,53 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,47 2,62 0,60 486


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mQm
    3 Tijn Molenaar AV Lycurgus 2:39,75 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    8 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,13 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    1 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,73 q
    8,63
    7 Charon Lak AV Lycurgus 9,22 ----


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    2 Samantha Frinking AV Lycurgus 8,80
    8,73


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    3 Samantha Frinking AV Lycurgus 2:46,68
    2:32,00
    4 Femke Drijfhout AV Lycurgus 2:48,82
    2:37,79


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    3 Charon Lak AV Lycurgus 8,37 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    7 Charon Lak AV Lycurgus 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sanne Loomans AV Lycurgus 10,03 5,64 1,20 1345


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    17 Mila de Bruin AV Lycurgus 10,67 5,29 1,10 1159
    27 Noelle Veraart AV Lycurgus 10,58 4,65 1,05 1090
    35 Lente van Dijk AV Lycurgus 11,08 4,15 1,00 951
    43 Erzsi Diehl AV Lycurgus 11,14 3,01 0,90 779


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    23 Noelle Veraart AV Lycurgus 4:18,04
    3:52,45
    28 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:36,31 ---
    30 Erzsi Diehl AV Lycurgus 4:44,62
    4:27,31


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    22 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,96 3,95 0,80 827


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    22 Mayla Veraart AV Lycurgus 4:56,01
    4:32,80


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,93 4,37 0,85 899


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    1 Britt Molenaar AV Lycurgus 2:13,50 ---