Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jelmer van Diepen
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,80
Harm Janssens
  • Jongens Junior C2 - 60m - 8,22
Zack Rot
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,52
Zack Rot
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 9,43
Bart Hoogmoed
  • Jongens Junior D2 - 60mH - 10,85
Bart Hoogmoed
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,72
Tijn Molenaar
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:39,75
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 60m - 8,73
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 60m_f - 8,80
Samantha Frinking
  • Meisjes Junior C2 - 800m - 2:46,68
Charon Lak
  • Meisjes Junior C2 - Kogel - 8,37
Sanne Loomans
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1345 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,64
  • Hoogspringen   1,20
Britt Molenaar
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:13,50

Hoogtepunten

Charon Lak MJC2 60m
  • 9,22
  • Sanne Loomans MPA1 60m
  • 10,03
  • Tyrone Lak JPA2 Kogel
  • 8,14
  • Jelmer van Diepen JJA Hoog
  • 1,80
  • Samantha Frinking MJC2 60m
  • 8,73
  • Sanne Loomans MPA1 Hoog
  • 1,20
  • Samantha Frinking MJC2 60m_f
  • 8,80
  • Bart Hoogmoed JJD2 60mH_f
  • 10,72
  • Harm Janssens JJC2 60m
  • 8,22
  • Harm Janssens JJC2 60m_f
  • 8,36
  •  

    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jelmer van Diepen 1,80 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Harm Janssens 8,22q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Harm Janssens 8,36 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Harm Janssens 7,92 7,88


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Zack Rot 9,52q 9,14


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    4 Zack Rot 9,51q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Zack Rot 9,43 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    10 Zack Rot 6,14 8,26


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Zack Rot 1,15 1,25


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Bart Hoogmoed 10,85q 11,42


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Bart Hoogmoed 10,72 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    22 Martijn G...n 't Wout 10,93 5,28 1,00 1049
    28 Lars Dekkers 10,74 4,38 1,00 1012


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Lars Dekkers 4:09,32 3:50,80


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    18 Tyrone Lak 10,98 8,14 1,10 1286


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Tyrone Lak 4:29,53 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Tijn Molenaar 8,47 2,62 0,60 486


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tijn Molenaar 2:39,75 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Raisa Diehl 6,13 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Samantha Frinking 8,73q 8,63
    7 Charon Lak 9,22 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Samantha Frinking 8,80 ---


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Samantha Frinking 2:46,68 2:32,00
    4 Femke Drijfhout 2:48,82 2:37,79


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Charon Lak 8,37 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Charon Lak 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sanne Loomans 10,03 5,64 1,20 1345


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    17 Mila de Bruin 10,67 5,29 1,10 1159
    27 Noelle Veraart 10,58 4,65 1,05 1090
    35 Lente van Dijk 11,08 4,15 1,00 951
    43 Erzsi Diehl 11,14 3,01 0,90 779


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    23 Noelle Veraart 4:18,04 3:52,45
    28 Mila de Bruin 4:36,31 ---
    30 Erzsi Diehl 4:44,62 4:27,31


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    22 Mayla Veraart 7,96 3,95 0,80 827


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Mayla Veraart 4:56,01 4:32,80


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Britt Molenaar 7,93 4,37 0,85 899


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Britt Molenaar 2:13,50 ---