Vereniging 'AV Startbaan' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jesse Elmers JJD2 60m
  • 9,07
  • Romee van Dam MJD2 Hoog
  • 1,30
  • Romee van Dam MJD2 60m_f
  • 9,04
  • Jesse Elmers JJD2 Hoog
  • 1,40
  • Senna Gerrits JPA1 60m
  • 9,69
  • Romee van Dam MJD2 Kogel
  • 8,40
  • Floortje de Jonge MPA2 60m
  • 9,48
  • Romee van Dam MJD2 60m
  • 8,94
  • Luco van Bergen JJC2 1500m
  • 5:03,73
  • Jesse Elmers JJD2 60m_f
  • 8,92
  •  

    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    3 Luco van Bergen Startbaan 5:03,73
    4:47,59


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    15 Diede van Bergen Startbaan 9,86 q
    9,55
    17 Stijn Lustenhouwer Startbaan 10,15 q---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    12 Diede van Bergen Startbaan 9,75 -
    9,86
    18 Stijn Lustenhouwer Startbaan 10,63 -
    10,15


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Diede van Bergen Startbaan 3:23,41
    3:28,61


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    21 Stijn Lustenhouwer Startbaan DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    2 Jesse Elmers Startbaan 9,07 q---
    8 Kim Alofsen Startbaan 9,47 -
    9,96
    9 Pepijn Klinkert Startbaan 9,54 ----


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    2 Jesse Elmers Startbaan 8,92
    9,07


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Jesse Elmers Startbaan 4:00,06 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQOBP
    7 Pepijn Klinkert Startbaan 12,23 ----


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    12 Kim Alofsen Startbaan 7,13
    6,04


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Jesse Elmers Startbaan 1,40 ---
    13 Pepijn Klinkert Startbaan 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Senna Gerrits Startbaan 9,69 5,78 1,00 1261
    14 Jelle Bosma Startbaan 10,90 6,14 1,05 1145
    19 Bo de Buisonje Startbaan 10,71 6,20 0,95 1100
    27 Niels van Bergen Startbaan 10,48 4,45 0,95 1017
    29 Daniel Myles Startbaan 10,68 5,07 0,90 995
    34 Ruben Bakker Startbaan 11,55 3,85 1,05 909
    44 Juri Botic Startbaan 12,36 4,32 0,90 747


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Niels van Bergen Startbaan 3:48,31
    3:41,20
    26 Daniel Myles Startbaan 4:25,90
    4:20,50
    29 Bo de Buisonje Startbaan 4:28,55
    4:20,32
    37 Ruben Bakker Startbaan 4:45,83
    4:13,50
    40 Jelle Bosma Startbaan 5:17,58
    5:03,62
    41 Juri Botic Startbaan 5:29,25
    4:50,83
    42 Senna Gerrits Startbaan 5:39,00
    4:58,12


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Eelco Korstjens Startbaan 10,04 6,63 1,15 1368
    13 Ivo Alofsen Startbaan 9,96 6,75 1,10 1351
    31 Rociano Sno Startbaan 10,30 6,26 0,90 1124
    33 Sven Rijnten Startbaan 10,44 4,96 1,00 1093


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Eelco Korstjens Startbaan 4:13,49
    4:02,91
    25 Rociano Sno Startbaan 4:46,54
    4:16,32
    26 Sven Rijnten Startbaan 5:10,36
    4:11,47


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Noah Minamimoto Startbaan 7,31 4,62 0,95 1107


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    9 Noah Minamimoto Startbaan 4:14,97
    4:10,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Jarit Kershof Startbaan 7,93 5,29 0,90 1000
    19 Chris van Meerwijk Startbaan 8,31 3,40 0,65 615
    22 Sven Visser Startbaan 8,86 3,44 0,55 463


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    6 Jarit Kershof Startbaan 2:24,59
    2:28,10
    17 Sven Visser Startbaan 3:08,11 ---
    18 Chris van Meerwijk Startbaan DNS 3:08,90


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Waldemar Baumann Startbaan 9,87 1,80 0,65 256


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    7 Waldemar Baumann Startbaan 3:07,03
    3:09,20


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Jesper Haverkamp Startbaan 1,55
    1,65


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 9,95 q
    9,68
    21 Avalon Volkstedt Startbaan 10,40 -
    10,13


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    11 Brechtje Hilarides Startbaan 9,74 -
    9,95


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Brechtje Hilarides Startbaan 3:42,20
    3:56,00


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    17 Avalon Volkstedt Startbaan 6,26
    6,13


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    16 Brechtje Hilarides Startbaan 1,05
    1,15


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    2 Romee van Dam Startbaan 8,94 q---
    16 Madelon van Eck Startbaan 9,85 ----


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    3 Romee van Dam Startbaan 9,04
    8,94


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    7 Romee van Dam Startbaan 8,40 ---
    13 Madelon van Eck Startbaan 6,86 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Romee van Dam Startbaan 1,30 ---
    12 Madelon van Eck Startbaan 1,15 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Hannah den Breejen Startbaan 10,33 5,36 1,05 1173
    7 Vita Meynen Startbaan 10,57 5,75 1,05 1164
    13 Maxime Zschuschen Startbaan 10,31 4,17 1,05 1093
    24 Chavelle Sno Startbaan 10,55 4,12 0,90 946
    36 Shannah Chalmers Startbaan 11,19 4,79 0,85 874


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Maxime Zschuschen Startbaan 4:05,70
    4:00,30
    9 Vita Meynen Startbaan 4:12,23
    3:56,60
    13 Shannah Chalmers Startbaan 4:20,21
    4:24,85
    24 Hannah den Breejen Startbaan 4:40,04
    4:20,30
    27 Chavelle Sno Startbaan 4:53,87
    4,15


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Floortje de Jonge Startbaan 9,48 5,32 1,05 1304
    22 Elise Bolech Startbaan 10,60 4,72 1,10 1129
    29 Fanny den Uyl Startbaan 10,58 4,86 1,00 1068


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    16 Fanny den Uyl Startbaan 4:08,42
    4:00,56
    22 Elise Bolech Startbaan 4:16,47
    3:57,25
    23 Floortje de Jonge Startbaan 4:18,09
    3:58,28


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    15 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,86 3,73 0,90 900
    20 Frederiek van Wetten Startbaan 7,67 3,09 0,85 844
    21 Merel Schipper Startbaan 8,19 3,14 0,95 832
    28 Kayleigh Jansen Startbaan 8,50 2,99 0,80 661


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:25,08
    4:20,00
    10 Frederiek van Wetten Startbaan 4:28,28
    4:15,00
    18 Merel Schipper Startbaan 4:43,21
    4:25,00
    31 Kayleigh Jansen Startbaan DNS 4:30,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Caitlin Wismeijer Startbaan 8,24 4,50 0,70 746
    13 Lila Denneboom Startbaan 8,29 3,12 0,80 704
    19 Carice Gerritsen Startbaan DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    9 Lila Denneboom Startbaan 2:39,37 ---
    11 Caitlin Wismeijer Startbaan 2:41,62
    2:55,30
    16 Carice Gerritsen Startbaan DNS 2:56,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Sophia Myles Startbaan 8,97 2,90 0,80 586


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Sophia Myles Startbaan 2:44,73
    2:45,02