Vereniging 'AV Startbaan' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Luco van Bergen
  • Jongens Junior C2 - 1500m - 5:03,73
Diede van Bergen
  • Jongens Junior D1 - 1000m - 3:23,41
Jesse Elmers
  • Jongens Junior D2 - 60m - 9,07
Jesse Elmers
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,92
Jesse Elmers
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,40
Jesper Haverkamp
  • Senioren mannen - Hoog - 1,55
Romee van Dam
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,94
Romee van Dam
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 9,04
Romee van Dam
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,30
Sophia Myles
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 586 punten
  • 40 meter   9,0
  • Kogelstoten   2,90
  • Hoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Senna Gerrits JPA1 60m
  • 9,69
  • Romee van Dam MJD2 60m_f
  • 9,04
  • Jesse Elmers JJD2 Hoog
  • 1,40
  • Romee van Dam MJD2 60m
  • 8,94
  • Romee van Dam MJD2 Kogel
  • 8,40
  • Romee van Dam MJD2 Hoog
  • 1,30
  • Jesse Elmers JJD2 60m_f
  • 8,92
  • Jesse Elmers JJD2 60m
  • 9,07
  • Luco van Bergen JJC2 1500m
  • 5:03,73
  • Floortje de Jonge MPA2 60m
  • 9,48
  •  

    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Luco van Bergen 5:03,73 4:47,59


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Diede van Bergen 9,86q 9,55
    17 Stijn Lustenhouwer 10,15q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    12 Diede van Bergen 9,75 ---
    18 Stijn Lustenhouwer 10,63 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Diede van Bergen 3:23,41 3:28,61


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Stijn Lustenhouwer DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jesse Elmers 9,07q ---
    8 Kim Alofsen 9,47 9,96
    9 Pepijn Klinkert 9,54 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Jesse Elmers 8,92 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jesse Elmers 4:00,06 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    7 Pepijn Klinkert 12,23 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    12 Kim Alofsen 7,13 6,04


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Elmers 1,40 ---
    13 Pepijn Klinkert 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Senna Gerrits 9,69 5,78 1,00 1261
    14 Jelle Bosma 10,90 6,14 1,05 1145
    19 Bo de Buisonje 10,71 6,20 0,95 1100
    27 Niels van Bergen 10,48 4,45 0,95 1017
    29 Daniel Myles 10,68 5,07 0,90 995
    34 Ruben Bakker 11,55 3,85 1,05 909
    44 Juri Botic 12,36 4,32 0,90 747


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Niels van Bergen 3:48,31 3:41,20
    26 Daniel Myles 4:25,90 4:20,50
    30 Bo de Buisonje 4:28,55 4:20,32
    37 Ruben Bakker 4:45,83 4:13,50
    40 Jelle Bosma 5:17,58 5:03,62
    41 Juri Botic 5:29,25 4:50,83
    42 Senna Gerrits 5:39,00 4:58,12


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Eelco Korstjens 10,04 6,63 1,15 1368
    13 Ivo Alofsen 9,96 6,75 1,10 1351
    31 Rociano Sno 10,30 6,26 0,90 1124
    33 Sven Rijnten 10,44 4,96 1,00 1093


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Eelco Korstjens 4:13,49 4:02,91
    25 Rociano Sno 4:46,54 4:16,32
    26 Sven Rijnten 5:10,36 4:11,47


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Noah Minamimoto 7,31 4,62 0,95 1107


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Noah Minamimoto 4:14,97 4:10,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Jarit Kershof 7,93 5,29 0,90 1000
    19 Chris van Meerwijk 8,31 3,40 0,65 615
    22 Sven Visser 8,86 3,44 0,55 463


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jarit Kershof 2:24,59 2:28,10
    17 Sven Visser 3:08,11 ---
    Chris van Meerwijk DNS 3:08,90


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Waldemar Baumann 9,87 1,80 0,65 256


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Waldemar Baumann 3:07,03 3:09,20


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jesper Haverkamp 1,55 1,65


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Brechtje Hilarides 9,95q 9,68
    21 Avalon Volkstedt 10,40 10,13


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    11 Brechtje Hilarides 9,74 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Brechtje Hilarides 3:42,20 3:56,00


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    17 Avalon Volkstedt 6,26 6,13


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    16 Brechtje Hilarides 1,05 1,15


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 8,94q ---
    16 Madelon van Eck 9,85 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Romee van Dam 9,04 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Romee van Dam 8,40 ---
    13 Madelon van Eck 6,86 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 1,30 ---
    12 Madelon van Eck 1,15 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Hannah den Breejen 10,33 5,36 1,05 1173
    7 Vita Meynen 10,57 5,75 1,05 1164
    13 Maxime Zschuschen 10,31 4,17 1,05 1093
    24 Chavelle Sno 10,55 4,12 0,90 946
    36 Shannah Chalmers 11,19 4,79 0,85 874


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maxime Zschuschen 4:05,70 4:00,30
    9 Vita Meynen 4:12,23 3:56,60
    13 Shannah Chalmers 4:20,21 4:24,85
    24 Hannah den Breejen 4:40,04 4:20,30
    27 Chavelle Sno 4:53,87 4,15


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Floortje de Jonge 9,48 5,32 1,05 1304
    22 Elise Bolech 10,60 4,72 1,10 1129
    29 Fanny den Uyl 10,58 4,86 1,00 1068


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Fanny den Uyl 4:08,42 4:00,56
    22 Elise Bolech 4:16,47 3:57,25
    24 Floortje de Jonge 4:18,09 3:58,28


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    15 Evelien va...Vilsteren 7,86 3,73 0,90 900
    20 Frederiek van Wetten 7,67 3,09 0,85 844
    21 Merel Schipper 8,19 3,14 0,95 832
    28 Kayleigh Jansen 8,50 2,99 0,80 661


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Evelien va...Vilsteren 4:25,08 4:20,00
    10 Frederiek van Wetten 4:28,28 4:15,00
    18 Merel Schipper 4:43,21 4:25,00
    Kayleigh Jansen DNS 4:30,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Caitlin Wismeijer 8,24 4,50 0,70 746
    13 Lila Denneboom 8,29 3,12 0,80 704
    19 Carice Gerritsen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lila Denneboom 2:39,37 ---
    11 Caitlin Wismeijer 2:41,62 2:55,30
    Carice Gerritsen DNS 2:56,30


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Sophia Myles 8,97 2,90 0,80 586


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sophia Myles 2:44,73 2:45,02