Vereniging 'AV Impala' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior B - 60m - 7,83
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,72
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior B - 1500m - 5:00,03
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,85
Jarin van der Kooi
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,65
Florian Van der Dussen
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:31,43
Gerbrand Bontekoe
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 8,71
Marne van der Kooi
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1474 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,25
  • Hoogspringen   1,25
Fiona de Vries
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,40
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C2 - 60m - 8,74
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C2 - 60m_f - 8,82
Emma van Wieren
  • Meisjes Junior C2 - 1500m - 6:24,63
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C2 - 60mH - 10,81
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C2 - 60mH_f - 10,85
Yassine Bulthuis
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,40
 

Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi 7,83q ---


Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi 7,72 ---


Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
3 Jarin van der Kooi 5:00,03 ---


Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi 12,85 ---


Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Jarin van der Kooi 1,65 ---


Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
9 Piter Nijboer 9,39 ---
12 Jos Jongsma 9,80 ---


Jongens Junior C1 - 800 meter

# Naam ResOBP
3 Florian Va...er Dussen 2:31,43 2:25,00


Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
4 Gerbrand Bontekoe 11,45q ---
6 Jos Jongsma 11,97q ---


Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam ResOBP
4 Jos Jongsma 11,89 ---
5 Gerbrand Bontekoe 11,90 ---


Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Gerbrand Bontekoe 8,71 ---
5 Piter Nijboer 7,37 ---
10 Jos Jongsma 5,71 ---


Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
4 Florian Va...er Dussen 1,40 ---
7 Gerbrand Bontekoe 1,35 ---


Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
11 Pjotr ter Doest 9,58 ---
15 Jorrit Broersma 9,92 ---


Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
4 Marijn Piek 3:38,18 ---
Jorrit Broersma DNF ---


Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
10 Marijn Piek 12,44 ---
11 Pjotr ter Doest 12,49 ---


Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
11 Pjotr ter Doest 7,37 ---


Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
7 Pjotr ter Doest 1,30 ---
7 Marijn Piek 1,30 ---
14 Jorrit Broersma 1,10 ---


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
2 Marne van der Kooi 9,69 6,25 1,25 1474


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
15 Marne van der Kooi 4:04,82 ---


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
27 Ruben Piek 10,37 5,30 1,05 1163


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
6 Fiona de Vries 11,34q ---


Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResOBP
5 Fiona de Vries 11,58 ---


Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
3 Fiona de Vries 1,40 ---


Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
2 Yassine Bulthuis 8,74q 8,82


Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
3 Yassine Bulthuis 8,82 ---


Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Emma van Wieren 6:24,63 6:02,35


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
2 Yassine Bulthuis 10,81q 11,72
7 Emma van Wieren 12,86 11,70


Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResOBP
2 Yassine Bulthuis 10,85 ---


Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
8 Yassine Bulthuis 6,94 7,31


Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Yassine Bulthuis 1,40 1,40
4 Emma van Wieren 1,35 1,45


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
41 Linda de Vries 11,64 3,89 0,85 755


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
4 Martje ter Doest 9,99 6,14 1,20 1384
10 Alyssa Bulthuis 10,10 6,21 1,00 1224
21 Aurelia Broersma 10,72 5,09 1,10 1138


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
15 Martje ter Doest 4:08,02 4:05,00
26 Aurelia Broersma 4:24,39 ---