Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jari Heppener
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:19,05
Marrit Oosterbaan
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,35
Annamarijn van Ginneken
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,98
Romée de Best
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 11,09
Bethe Siemonsma
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,30
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1343 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,99
  • Hoogspringen   1,15
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:56,50
Yara de Boer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1605 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,21
  • Hoogspringen   1,40
Jara Heppener
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:14,23

Hoogtepunten

Jiri Heppener JPA1 1000m
  • 3:51,82
  • Tjalle-Durk van der Eems JJD2 Hoog
  • 1,35
  • Thijs Jorritsma JJD2 60m
  • 9,37
  • Anthe Troost MPA1 60m
  • 9,95
  • Romée de Best MJD2 Kogel
  • 9,14
  • Yara de Boer MPA2 60m
  • 9,95
  • Tjalle-Durk van der Eems JJD2 60mH_f
  • 11,35
  • Yara de Boer MPA2 Hoog
  • 1,40
  • Jilke Oswald JJD1 60m
  • 9,60
  • Marrit Oosterbaan MJC2 Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jilke Oswald 9,60q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    8 Jilke Oswald 9,61 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    14 Mitchel Wiersma 5,26 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Jilke Oswald 1,20 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thijs Jorritsma 9,37q ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Thijs Jorritsma 9,62 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Tjalle-Dur... der Eems 11,75q 11,70


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    4 Tjalle-Dur... der Eems 11,35 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Tjalle-Dur... der Eems 7,89 8,36


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Tjalle-Dur... der Eems 1,35 1,35


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    32 Jiri Heppener 10,74 4,49 0,90 947


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jiri Heppener 3:51,82 4:00,00


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jari Heppener 2:19,05 2:30,00


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Marrit Oosterbaan 11,31q 11,31


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    4 Marrit Oosterbaan 11,09 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Marrit Oosterbaan 8,28 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Marrit Oosterbaan 1,35 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Tess Jaarsma 9,63q ---
    13 Noortje Sieperda 9,79q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Tess Jaarsma 9,67 ---
    13 Noortje Sieperda 9,81 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Tess Jaarsma 3:35,06 ---
    12 Noortje Sieperda 3:54,41 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Annamarijn... Ginneken 12,28q ---
    7 Noortje Sieperda 13,43 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Annamarijn... Ginneken 11,98 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Tess Jaarsma 1,25 ---
    10 Annamarijn... Ginneken 1,15 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Bethe Siemonsma 9,50 9,10
    11 Marije Brouwer 9,51 8,80
    17 Roos Brands 10,44 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Romée de Best 11,78q 11,15
    8 Roos Brands 13,78 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Romée de Best 11,09 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Romée de Best 9,14 8,93
    7 Marije Brouwer 8,40 9,03
    9 Bethe Siemonsma 8,31 8,32


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Bethe Siemonsma 1,30 1,30
    5 Romée de Best 1,25 1,35
    5 Roos Brands 1,25 ---
    5 Marije Brouwer 1,25 1,35


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Anthe Troost 9,95 5,99 1,15 1343
    11 Milou Sieperda 10,89 5,03 1,10 1111
    35 Britt Miedema 10,79 3,62 0,90 875


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Anthe Troost 3:56,50 ---
    31 Milou Sieperda 4:57,82 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Yara de Boer 9,95 7,21 1,40 1605
    6 Nynke Rijpma 10,03 5,96 1,15 1328


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Yara de Boer 3:56,92 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    14 Jara Heppener 7,68 3,82 0,85 902


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jara Heppener 4:14,23 4:40,00