Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jari Heppener
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:19,05
Marrit Oosterbaan
  • Meisjes Junior C2 - Hoog - 1,35
Annamarijn van Ginneken
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,98
Romée de Best
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 11,09
Bethe Siemonsma
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,30
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1343 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,99
  • Hoogspringen   1,15
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:56,50
Yara de Boer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1605 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,21
  • Hoogspringen   1,40
Jara Heppener
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:14,23

Hoogtepunten

Anthe Troost MPA1 60m
  • 9,95
  • Jilke Oswald JJD1 60m
  • 9,60
  • Thijs Jorritsma JJD2 60m
  • 9,37
  • Romée de Best MJD2 Kogel
  • 9,14
  • Tjalle-Durk van der Eems JJD2 Hoog
  • 1,35
  • Marrit Oosterbaan MJC2 Hoog
  • 1,35
  • Yara de Boer MPA2 Hoog
  • 1,40
  • Tjalle-Durk van der Eems JJD2 60mH_f
  • 11,35
  • Yara de Boer MPA2 60m
  • 9,95
  • Jiri Heppener JPA1 1000m
  • 3:51,82
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    7 Jilke Oswald HRRR 9,60 q---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    8 Jilke Oswald HRRR 9,61 -
    9,60


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    14 Mitchel Wiersma HRRR 5,26 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Jilke Oswald HRRR 1,20 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    4 Thijs Jorritsma HRRR 9,37 q---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    5 Thijs Jorritsma HRRR 9,62
    9,37


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    6 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,75 q
    11,70


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 11,35
    11,75


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    9 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,89
    8,36


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    4 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,35
    1,35


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    32 Jiri Heppener HRRR 10,74 4,49 0,90 947


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    7 Jiri Heppener HRRR 3:51,82
    4:00,00


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mQm
    1 Jari Heppener HRRR 2:19,05
    2:30,00


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    5 Marrit Oosterbaan HRRR 11,31 q
    11,31


    Meisjes Junior C2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    4 Marrit Oosterbaan HRRR 11,09
    11,31


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    4 Marrit Oosterbaan HRRR 8,28 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    3 Marrit Oosterbaan HRRR 1,35 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    11 Tess Jaarsma HRRR 9,63 q---
    13 Noortje Sieperda HRRR 9,79 q---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    10 Tess Jaarsma HRRR 9,67 -
    9,63
    13 Noortje Sieperda HRRR 9,81 -
    9,79


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    4 Tess Jaarsma HRRR 3:35,06 ---
    12 Noortje Sieperda HRRR 3:54,41 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    4 Annamarijn... Ginneken HRRR 12,28 q---
    7 Noortje Sieperda HRRR 13,43 ----


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    2 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,98
    12,28


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    5 Tess Jaarsma HRRR 1,25 ---
    10 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,15 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    10 Bethe Siemonsma HRRR 9,50 -
    9,10
    11 Marije Brouwer HRRR 9,51 -
    8,80
    17 Roos Brands HRRR 10,44 ----


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    4 Romée de Best HRRR 11,78 q
    11,15
    8 Roos Brands HRRR 13,78 ----


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    2 Romée de Best HRRR 11,09
    11,78


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    4 Romée de Best HRRR 9,14
    8,93
    7 Marije Brouwer HRRR 8,40
    9,03
    9 Bethe Siemonsma HRRR 8,31
    8,32


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    2 Bethe Siemonsma HRRR 1,30
    1,30
    5 Romée de Best HRRR 1,25
    1,35
    5 Roos Brands HRRR 1,25 ---
    5 Marije Brouwer HRRR 1,25
    1,35


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Anthe Troost HRRR 9,95 5,99 1,15 1343
    11 Milou Sieperda HRRR 10,89 5,03 1,10 1111
    35 Britt Miedema HRRR 10,79 3,62 0,90 875


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Anthe Troost HRRR 3:56,50 ---
    31 Milou Sieperda HRRR 4:57,82 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Yara de Boer HRRR 9,95 7,21 1,40 1605
    6 Nynke Rijpma HRRR 10,03 5,96 1,15 1328


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    6 Yara de Boer HRRR 3:56,92 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    14 Jara Heppener HRRR 7,68 3,82 0,85 902


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    2 Jara Heppener HRRR 4:14,23
    4:40,00