Vereniging 'SV Diomedon' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Emma Meulblok
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Julian Nijssen JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Julian Nijssen JPA2 60m
  • 10,31
  • Julian Nijssen JPA2 Kogel
  • 5,61
  • Celeste Been MPB 40m
  • 7,52
  • Emma Meulblok MJC1 Hoog
  • 1,40
  • Emma Meulblok MJC1 60m
  • 9,43
  • Lieke Bos MJD1 Kogel
  • 7,31
  • Brent Jongenelen JPA1 60m
  • 10,04
  • Emma Meulblok MJC1 60mH
  • 11,54
  • Rick van der Linden JJD1 Hoog
  • 1,15
  •  

    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Jacco Bolders 6,55 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    24 Rick van der Linden 10,73 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Rick van der Linden 3:58,94 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    18 Rick van der Linden 5,01 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Rick van der Linden 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    18 Brent Jongenelen 10,04 4,30 1,00 1106
    31 Thimo Linders 10,99 4,46 0,95 949


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Brent Jongenelen 4:14,26 ---
    39 Thimo Linders 4:57,88 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    19 Julian Nijssen 10,31 5,61 1,15 1265


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Julian Nijssen 4:18,84 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Emma Meulblok 9,43 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    9 Emma Meulblok 11,54 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Emma Meulblok 1,40 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Amber Aertssen 10,01q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Amber Aertssen DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    10 Lieke Bos 7,31 ---
    11 Amber Aertssen 7,12 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Amber Aertssen 1,10 ---
    11 Lieke Bos 1,10 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    30 Luanna Vergeer 11,14 4,04 0,95 899


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Luanna Vergeer 4:08,62 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Celeste Been 7,52 4,38 1,05 1121


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Celeste Been 4:39,97 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Charlotte Nijssen 9,38 4,22 0,70 567


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    16 Charlotte Nijssen 3:19,95 ---