Vereniging 'DEM' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Jelle Schaap
  • Jongens Junior C2 - 60mH - 9,89
Jelle Schaap
  • Jongens Junior C2 - 60mH_f - 9,79
Jelle Schaap
  • Jongens Junior C2 - Hoog - 1,55
Sam van der Aar
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1502 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,22
  • Hoogspringen   1,25
Sam van Ooijen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1317 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,86
  • Hoogspringen   1,15
Kas Commandeur
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:53,92
Stef Rosendaal
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1280 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   7,11
  • Hoogspringen   1,05
Danique Visser
  • Meisjes Junior C1 - Hoog - 1,40
Danique Schram
  • Meisjes Junior D2 - 1000m - 3:37,38
Lynn van der Meij
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 11,03
Lynn van der Meij
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 11,11
Bo van Ooijen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 658 punten
  • 40 meter   8,9
  • Kogelstoten   3,64
  • Hoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Jelle Schaap JJC2 60m
  • 8,37
  • Lynn van der Meij MJD2 60m
  • 9,26
  • Danique Visser MJC1 Hoog
  • 1,40
  • Sienna Smit MPA1 60m
  • 10,01
  • Jelle Schaap JJC2 60mH_f
  • 9,79
  • Fiene Rosendaal MPA1 60m
  • 9,91
  • Lynn van der Meij MJD2 60mH
  • 11,03
  • Jelle Schaap JJC2 Hoog
  • 1,55
  • Jelle Schaap JJC2 60m_f
  • 8,39
  • Jelle Schaap JJC2 60mH
  • 9,89
  •  

    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jelle Schaap 8,37q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Jelle Schaap 8,39 ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Piet van Vuuren 5:06,82 4:46,35


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    2 Jelle Schaap 9,89q ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Jelle Schaap 9,79 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jelle Schaap 1,55 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Stef Alders 6,53 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    20 Stef Alders 1,05 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Tobias Janssens DNS 9,47


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Toon van Vuuren DNS 3:38,31


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Tobias Janssens 11,05q 11,03
    Dennis Schaap DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    5 Tobias Janssens 11,41 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Dennis Schaap DNS ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Dennis Schaap DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    45 Luc Hekkens 12,65 4,21 0,90 710
    48 Wouter Betjes DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Luc Hekkens DNS 4:43,01
    Wouter Betjes DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Sam van der Aar 10,23 8,22 1,25 1502
    20 Ronan Molenaar 10,35 6,78 1,05 1258
    37 Jibbe Boonacker DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sam van der Aar 3:51,44 3:50,86
    Jibbe Boonacker DNS 4:04,57


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Sam van Ooijen 7,40 5,86 1,15 1317
    15 Hugo Kuil 7,53 4,04 0,75 873
    19 Kimi Smid 7,82 3,76 0,75 799
    23 Merijn Oosterwal 8,92 3,36 0,75 596


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kas Commandeur 3:53,92 4:12,10
    6 Kimi Smid 4:00,25 ---
    14 Hugo Kuil 4:22,90 4:34,00
    20 Merijn Oosterwal 4:59,44 5:32,20
    Sam van Ooijen DNS 4:15,00


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Stef Rosendaal 7,60 7,11 1,05 1280
    9 Koen Zonneveld 7,43 4,07 0,90 1006
    11 Mike de Jong 8,03 5,59 0,85 965
    13 Thijs Koopman 7,73 3,41 0,80 824


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Mike de Jong 2:36,23 2:30,09
    15 Thijs Koopman 2:46,87 2:31,20
    Stef Rosendaal DNS 2:15,38


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Paul Hekkens 8,71 3,27 0,55 470
    9 Christian Caddeo 9,77 2,47 0,60 300


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Paul Hekkens 3:02,05 3:10,80
    11 Christian Caddeo 3:17,96 3:20,80


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Gerrit Tigchelaar 7,13 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Danique Visser 9,64 9,10


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    11 Danique Visser 11,76 12,14


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Danique Visser 1,40 1,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nena Schuijt 9,60q 9,37
    14 Anne Taats...alenstijn 9,85q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Nena Schuijt DNS ---
    Anne Taats...alenstijn DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sien van Vuuren 3:39,59 3:39,65
    15 Anne Taats...alenstijn 4:01,88 3:52,16
    16 Jet Commandeur 4:04,32 3:46,71
    17 Nena Schuijt 4:27,52 4:15,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    11 Anne Taats...alenstijn 14,59 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    19 Nena Schuijt 5,61 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    16 Jet Commandeur 1,05 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lynn van der Meij 9,26 9,20
    Zoë Lammertink DNS 9,20
    Eline Brouwer DNS 8,97


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Danique Schram 3:37,38 3:30,56


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Lynn van der Meij 11,03q 11,86
    6 Danique Schram 12,38q 12,74
    Zoë Lammertink DNS 12,56
    Eline Brouwer DNS 11,02


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Lynn van der Meij 11,11 ---
    5 Danique Schram 12,72 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Danique Schram 8,61 10,19


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Sienna Smit 10,01 5,43 1,05 1225
    25 Fiene Rosendaal 9,91 DNS 1,15 944
    32 Lisa Molenaar 10,83 3,48 0,95 895


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Lisa Molenaar 4:21,41 4:16,59
    Sienna Smit DNS 4:15,73
    Fiene Rosendaal DNS 3:54,36


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    25 Isa Schram 10,80 4,96 1,10 1118
    38 Irmak Dillier 11,13 4,76 0,90 916
    48 Dominique Beentjes DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Isa Schram 3:58,26 3:47,06
    Dominique Beentjes DNS 4:31,48


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Anne Kuijer 7,97 4,81 1,05 1070
    7 Khyra van Schooten 7,52 4,10 0,95 1027
    24 Maura Kes 7,94 3,77 0,75 779
    27 Sterre Ursem 8,10 3,66 0,70 706


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Khyra van Schooten 4:32,60 4:38,16
    13 Anne Kuijer 4:34,22 ---
    19 Maura Kes 4:43,67 4:50,10
    Sterre Ursem DNS 2:48,50


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Bobby-Jean...aalfhoven 7,84 4,51 0,85 924
    19 Lisanne van t Hof DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Bobby-Jean...aalfhoven 2:32,55 2:28,10
    Lisanne van t Hof DNS 3:14,04


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Bo van Ooijen 8,90 3,64 0,80 658
    5 Trisha van Schooten 9,14 2,46 0,80 523


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Bo van Ooijen 2:56,55 3:02,11
    7 Trisha van Schooten 3:22,30 3:06,95