Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Julius Meijer JJD1 Hoog
  • 1,45
  • Maud te Pas MPA1 1000m
  • 3:57,74
  • Lisanne Noman MPA2 1000m
  • 3:59,14
  • Justin Middelbos JJD1 60m_hf
  • 9,25
  • Tion Hilgeman JPA1 Hoog
  • 1,35
  • Lisanne Noman MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Justin Middelbos JJD1 60m_f
  • 9,21
  • Diede Schotsman JPB 40m
  • 7,01
  • Lisanne Noman MPA2 Kogel
  • 6,20
  • Lisanne Noman MPA2 60m
  • 10,04
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    2 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,34 q---
    13 Julius Meijer AV Zuidwal 9,73 q
    9,43


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    1 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,25 q
    9,34
    10 Julius Meijer AV Zuidwal 9,70 -
    9,73


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    1 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,21
    9,25


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    2 Julius Meijer AV Zuidwal 7,39 ---
    16 Justin Middelbos AV Zuidwal 5,18 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Julius Meijer AV Zuidwal 1,45
    1,45
    2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,30 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 10,12 6,82 1,35 1514
    33 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 11,15 4,18 1,00 945
    40 Otis Notenboom AV Zuidwal 11,66 4,55 0,90 838


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3:54,81
    3:45,61
    23 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 4:20,60
    4:17,00
    27 Otis Notenboom AV Zuidwal 4:26,83 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,23 5,71 1,20 1320


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    20 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:26,22
    4:13,43


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,01 5,71 1,10 1353
    14 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,88 3,97 0,85 877


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:49,39
    4:03,59
    12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,62 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    6 Jaco de Harder AV Zuidwal 5,53
    5,99


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    7 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 7,60 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    12 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 1,20 ---


    Meisjes Junior C2 - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    5 Jasha Notenboom AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    7 Jasha Notenboom AV Zuidwal 7,29 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQOBP
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 11,10 ----
    27 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,22 ----


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    19 Tessa Westland AV Zuidwal 4:37,30 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 5,89 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    16 Tessa Westland AV Zuidwal 1,05 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Maud te Pas AV Zuidwal 10,55 4,75 1,10 1138


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Maud te Pas AV Zuidwal 3:57,74
    3:47,33


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Lisanne Noman AV Zuidwal 10,04 6,20 1,15 1342


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:59,14 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Lotte Westland AV Zuidwal 7,96 3,75 0,95 921


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:54,74 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    18 Nienke de Raadt AV Zuidwal 8,82 3,74 0,65 567