Vereniging 'AV Wieringermeer' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Ralph Iliohan
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:58,73
Robin Post
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,64
Alisia Bruin
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Veronique Bruin MJC1 60m
  • 9,55
  • Ymme van Komen JJD1 1000m
  • 3:45,74
  • Alisia Bruin MJB Kogel
  • 8,33
  • Ingmar Visser JJD1 60m_hf
  • 9,66
  • Alisia Bruin MJB Hoog
  • 1,45
  • Ingmar Visser JJD1 Hoog
  • 1,20
  • Ingmar Visser JJD1 60m
  • 9,72
  • Ralph Iliohan JJB 1500m
  • 4:58,73
  • Veronique Bruin MJC1 Hoog
  • 1,35
  • Robin Post MJA Kogel
  • 8,64
  •  

    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    2 Ralph Iliohan WRNG 4:58,73 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    12 Ingmar Visser WRNG 9,72 q---
    21 Ymme van Komen WRNG 10,39 ----
    28 Thijmen Gijsbers WRNG 12,27 ----


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfQQm
    9 Ingmar Visser WRNG 9,66 -
    9,72


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    6 Ymme van Komen WRNG 3:45,74 ---
    17 Thijmen Gijsbers WRNG 4:35,58 ---
    18 Ingmar Visser WRNG 4:39,53 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    8 Thijmen Gijsbers WRNG 6,19 ---
    13 Ymme van Komen WRNG 5,79 ---
    15 Ingmar Visser WRNG 5,23 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    6 Ingmar Visser WRNG 1,20 ---
    14 Ymme van Komen WRNG 1,10 ---
    23 Thijmen Gijsbers WRNG NM ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    2 Robin Post WRNG 8,64 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    8 Alisia Bruin WRNG 9,26 ----
    15 Bloeme de Boer WRNG 10,70 ----
    16 Samantha Hiemstra WRNG 10,96 ----
    17 Jaimy Meyer WRNG DNS ----


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    1 Jaimy Meyer WRNG DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    5 Alisia Bruin WRNG 8,33 ---
    11 Samantha Hiemstra WRNG 6,57 ---
    13 Bloeme de Boer WRNG 5,96 ---
    14 Jaimy Meyer WRNG DNS ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Alisia Bruin WRNG 1,45 ---
    6 Samantha Hiemstra WRNG 1,15 ---
    7 Bloeme de Boer WRNG 1,10 ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    12 Veronique Bruin WRNG 9,55 ----
    15 Suzanna Troost WRNG 10,22 ----
    16 Nikita Ooms WRNG DNS ----


    Meisjes Junior C1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    16 Veronique Bruin WRNG 12,24 ----


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    10 Suzanna Troost WRNG 5,89 ---
    12 Nikita Ooms WRNG DNS ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    5 Veronique Bruin WRNG 1,35 ---
    10 Suzanna Troost WRNG 1,25 ---
    13 Nikita Ooms WRNG DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    19 Angelique Vermaat WRNG 10,21 ----


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    14 Angelique Vermaat WRNG 4:01,44 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    14 Angelique Vermaat WRNG 6,87 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    11 Angelique Vermaat WRNG 1,10 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Marieke Vermaat WRNG 11,24 4,27 1,00 940
    34 Floor van Minnen WRNG 11,50 4,32 0,95 877


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    22 Marieke Vermaat WRNG 4:35,43 ---
    23 Floor van Minnen WRNG 4:38,33 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    37 Chiméne Ooms WRNG 12,12 4,96 1,05 926
    44 Megan Voogd WRNG 12,12 3,91 0,95 778
    48 Marjolein Montsma WRNG DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    27 Chiméne Ooms WRNG 4:32,67 ---
    35 Megan Voogd WRNG 5:17,72 ---
    37 Marjolein Montsma WRNG DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    19 Jayda Koeten WRNG DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    16 Jayda Koeten WRNG DNS ---