Vereniging 'AV Hylas' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Mark Roosien
  • Jongens Junior A - 60m - 7,94
Luuk Veldman
  • Jongens Junior B - 800m - 2:28,95
Mark Dekker
  • Jongens Junior B - 60mH - 10,10
Mark Dekker
  • Jongens Junior B - 60mH_f - 9,79
Jelte van Es
  • Jongens Junior D2 - 60m - 9,34
Kik van Swol
  • Masters Mannen - Kogel - 12,08
Florien Deken
  • Masters Vrouwen - Kogel - 8,01
Florien Deken
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,20
Lana Broers
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1468 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,56
  • Hoogspringen   1,15
Daphne Stoop
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1429 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,70
  • Hoogspringen   1,20
Micky Kraakman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1229 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,93
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Micky Kraakman MPB 40m
  • 7,00
  • Emma Kraakman MPA2 60m
  • 10,09
  • Juray Sandel JPA2 60m
  • 9,71
  • Mark Roosien JJA 60m
  • 7,94
  • Daphne Stoop MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Daphne Stoop MPA2 60m
  • 9,91
  • Arun van Hassel JPA2 60m
  • 9,59
  • Lana Broers MPA2 60m
  • 9,40
  • Thijmen van Es JJC2 1500m
  • 5:18,24
  • Tim Posthuma de Boer JPA1 60m
  • 9,52
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam 60mQm
    1 Mark Roosien AV Hylas 7,94
    7,77


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    7 Mark Dekker AV Hylas 8,06 ----


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    2 Luuk Veldman AV Hylas 2:28,95 ---


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHQQm
    3 Mark Dekker AV Hylas 10,10 q---


    Jongens Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam 60mH_fQm
    2 Mark Dekker AV Hylas 9,79
    10,10


    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    13 Koen Grapendaal AV Hylas DNS ----


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam 800mQm
    9 Koen Grapendaal AV Hylas DNS ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam 1500mQm
    5 Thijmen van Es AV Hylas 5:18,24 ---
    6 Olav Mulder AV Hylas 5:26,90 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam 60mHQQm
    5 Karsten de Roo AV Hylas 11,50 q---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam 60mH_fQm
    5 Karsten de Roo AV Hylas 11,99
    11,50


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    5 Karsten de Roo AV Hylas 1,35
    1,40
    9 Thijmen van Es AV Hylas 1,25 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    22 Rik Grapendaal AV Hylas 10,56 ----
    26 Jelte De By AV Hylas 11,30 ----


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    16 Jelte De By AV Hylas 4:27,22 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelQm
    6 Rik Grapendaal AV Hylas 6,27 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    23 Jelte De By AV Hylas NM ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    3 Jelte van Es AV Hylas 9,34 q---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fQm
    4 Jelte van Es AV Hylas 9,45
    9,34


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    7 Jelte van Es AV Hylas 1,30 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,52 5,44 1,15 1377
    10 Sennen Has AV Hylas 10,48 5,51 1,15 1235
    35 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 10,68 3,85 0,90 907
    37 Lano van Steen AV Hylas 11,17 4,69 0,90 906
    42 Mats Kruijer AV Hylas 10,98 3,89 0,85 834


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    11 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 3:57,72
    3:57,27
    17 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4:06,17 ---
    19 Sennen Has AV Hylas 4:11,91 ---
    36 Mats Kruijer AV Hylas 4:44,35
    4:39,80


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Jordi Klanker AV Hylas 9,76 6,01 1,20 1412
    10 Arun van Hassel AV Hylas 9,59 6,42 1,10 1392
    25 Juray Sandel AV Hylas 9,71 5,08 0,95 1177
    36 Kyan Geluk AV Hylas 11,08 3,25 0,95 844


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    12 Juray Sandel AV Hylas 4:06,64 ---
    23 Kyan Geluk AV Hylas 4:30,62 ---
    27 Arun van Hassel AV Hylas DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    12 Sven Mulder AV Hylas 7,66 4,38 0,95 1022
    16 Oscar den Hengst AV Hylas 7,98 3,91 0,85 856
    18 Luca David Eli Has AV Hylas 7,96 3,74 0,80 810


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    19 Oscar den Hengst AV Hylas 4:48,75 ---
    21 Luca David Eli Has AV Hylas 5:05,31 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    12 Jitte Kooij AV Hylas 8,29 4,68 0,80 825
    14 Rafael Bunink AV Hylas 7,79 4,03 0,70 788


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    10 Jitte Kooij AV Hylas 2:37,25 ---
    12 Rafael Bunink AV Hylas 2:41,99 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Joris van der Gragt AV Hylas 8,83 2,46 0,70 490


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mQm
    9 Joris van der Gragt AV Hylas 3:09,63 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    1 Kik van Swol AV Hylas 12,08
    12,07


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    2 Florien Deken AV Hylas 8,01 ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    2 Florien Deken AV Hylas 1,20 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    22 Amy de Haan AV Hylas 10,41 ----
    24 Daisy Goos AV Hylas 10,79 ----
    25 Lotte Bierman AV Hylas 10,81 ----


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    18 Lotte Bierman AV Hylas 4:34,64 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHQQm
    8 Amy de Haan AV Hylas 13,52 ----


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelQm
    13 Daisy Goos AV Hylas 6,93 ---
    21 Amy de Haan AV Hylas 4,23 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    16 Amy de Haan AV Hylas 1,05 ---
    20 Daisy Goos AV Hylas 1,00 ---
    22 Lotte Bierman AV Hylas DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mQQm
    13 Cathy Zijlstra AV Hylas 9,68 -
    9,55


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    10 Cathy Zijlstra AV Hylas 1,20
    1,25


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,79 4,79 1,05 1072
    20 Sarah van Exel AV Hylas 10,47 3,77 1,00 1003
    29 Lotte Huisman AV Hylas 11,42 4,61 0,95 907
    39 Lynne Bijwaard AV Hylas 11,64 3,78 0,90 784


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    17 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4:22,09
    4:26,81
    18 Sarah van Exel AV Hylas 4:22,13 ---
    21 Lotte Huisman AV Hylas 4:32,22
    4:03,67


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Lana Broers AV Hylas 9,40 6,56 1,15 1468
    3 Daphne Stoop AV Hylas 9,91 6,70 1,20 1429
    24 Emma Kraakman AV Hylas 10,09 4,08 1,05 1119
    31 Catelijne Jansen AV Hylas 10,57 3,63 1,10 1052
    47 Marit Brand AV Hylas 10,24 DNS DNS 442


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    9 Emma Kraakman AV Hylas 4:00,45 ---
    18 Marit Brand AV Hylas 4:11,20 ---
    29 Daphne Stoop AV Hylas 4:38,26 ---
    37 Catelijne Jansen AV Hylas DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Micky Kraakman AV Hylas 7,00 4,93 1,00 1229
    12 Isa de Groot AV Hylas 7,61 3,09 0,95 929
    26 Floortje Brand AV Hylas 8,56 3,78 0,80 718
    29 Fien Denneman AV Hylas 8,19 2,81 0,75 656


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mQm
    6 Isa de Groot AV Hylas 4:21,68
    2:27,00
    7 Micky Kraakman AV Hylas 4:24,60 ---
    23 Fien Denneman AV Hylas 4:59,55
    5:48,00
    24 Floortje Brand AV Hylas 5:07,45 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Femke Hidding AV Hylas 7,90 4,13 0,75 813


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mQm
    8 Femke Hidding AV Hylas 2:37,89 ---