Vereniging 'AV Hera' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,71
Quincy Koeten
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 12,04
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 12,68
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,25
Quincy Koeten
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,30
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:09,64
Koen Petersen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 739 punten
  • 40 meter   8,3
  • Kogelstoten   3,47
  • Hoogspringen   0,80
Stan Happe
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 695 punten
  • 40 meter   8,7
  • Kogelstoten   3,73
  • Hoogspringen   0,80
Stan Happe
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:38,23

Hoogtepunten

Meike Rozemeijer MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Kian Sanches JPA1 60m
  • 9,82
  • Kian Sanches JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Emma Simon MPA1 60m
  • 10,48
  • Joris Petersen JPB 40m
  • 7,28
  • Manon Hoedjes MPA2 Hoog
  • 1,10
  • Kim Duin MPB 40m
  • 7,43
  • Meike Rozemeijer MPA2 60m
  • 10,42
  • Mike Schiipper JPA2 60m
  • 9,64
  • Obi George JPB 40m
  • 7,10
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    19 Thijs ten ...uggencate 10,30 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Quincy Koeten 3:44,42 3:32,48
    10 Thijs ten ...uggencate 3:52,59 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 11,71q ---
    2 Quincy Koeten 12,04q 10,58


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Lennart Boogaard 12,68 ---
    6 Quincy Koeten 13,69 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 8,25 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Quincy Koeten 1,30 1,30
    4 Lennart Boogaard 1,25 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Kian Sanches 9,82 6,03 1,20 1403
    23 Kyan van der Wiele 10,77 4,91 1,00 1045
    30 Cas Battem 11,11 4,73 0,95 953
    36 Thijmen van der Burg 11,38 5,07 0,90 907
    41 Nathan van...er Meulen 11,18 3,75 0,90 835


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Thijmen van der Burg 4:18,03 ---
    24 Cas Battem 4:22,92 ---
    28 Kian Sanches 4:27,11 3:59,78
    29 Nathan van...er Meulen 4:28,46 ---
    Kyan van der Wiele DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    22 Mike Schiipper 9,64 6,36 0,90 1232
    32 Ruben Kok 10,01 4,98 0,95 1122


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Ruben Kok 3:57,62 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Obi George 7,10 4,84 1,00 1201
    8 Joris Petersen 7,28 4,58 1,00 1146
    9 Jairo Hopman 7,59 5,13 1,00 1123
    11 Finn Spaans 7,45 3,97 1,00 1067
    22 Thijs Overtoom 8,60 2,61 0,85 648
    24 Ties Overtoom DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Finn Spaans 4:00,33 ---
    10 Jairo Hopman 4:17,40 ---
    13 Joris Petersen 4:20,82 ---
    15 Obi George 4:27,51 ---
    Thijs Overtoom DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Zeb Tesselaar 7,41 5,51 0,90 1110
    23 Vince van Straaten DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Zeb Tesselaar 2:09,64 2:05,26
    Vince van Straaten DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Koen Petersen 8,26 3,47 0,80 739
    3 Stan Happe 8,69 3,73 0,80 695
    7 Finn Sanders 9,56 3,30 0,60 400
    8 Sepp Spaans 8,86 1,67 0,65 367
    11 Mees van der Loo DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Stan Happe 2:38,23 ---
    5 Koen Petersen 2:54,65 3:02,00
    8 Sepp Spaans 3:07,06 ---
    10 Finn Sanders 3:10,09 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Rosa Kuin DNS 12,08


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Emma Simon 10,48 4,26 1,05 1076
    21 Jonna Eising 10,86 4,81 0,95 990
    22 Floor van Gent 10,87 4,81 0,90 952
    40 Eveline Kappar 11,67 3,78 0,90 780
    42 Kira Bremer 11,82 4,12 0,85 752
    43 Fenna Visser 11,82 3,15 0,95 748


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Jonna Eising 4:49,82 ---
    28 Eveline Kappar 4:54,95 ---
    32 Fenna Visser 5:15,74 ---
    33 Kira Bremer 5:24,84 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Meike Rozemeijer 10,42 4,31 1,15 1161
    18 Manon Hoedjes 10,77 5,42 1,10 1153
    30 Jamie Harderwijk 10,55 4,17 1,05 1059
    36 Quenetisha Walden 10,92 4,70 0,90 938
    46 Aïsha Buskens 13,61 3,74 0,75 478


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Meike Rozemeijer 4:02,40 ---
    36 Aïsha Buskens 6:01,75 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Kim Duin 7,43 3,16 0,85 896
    31 Judy Sjoers 8,99 3,07 0,80 599
    33 Suraya Buskens 8,99 2,80 0,75 538
    34 Delilah Hilgerink DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Kim Duin 4:45,81 ---
    28 Suraya Buskens 5:44,30 ---
    29 Judy Sjoers 5:47,06 ---
    Delilah Hilgerink DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    12 Lana Sanches 8,42 4,25 0,75 737


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    15 Lana Sanches 2:58,91 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Tessa Zwanenburg 9,51 2,84 0,50 317


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Tessa Zwanenburg 3:34,60 ---