Vereniging 'AV Attila' op 'Clubkampioenschappen Attila'

Prijzen

Jaro Ijpelaar
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 36 punten
  • 100 meter   12,8
  • 600 meter   1:40,0
  • Kogelstoten   9,02
  • Speerwerpen   33,72
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,62
Mark Reinders
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 35 punten
  • 100 meter   12,4
  • 600 meter   1:47,6
  • Kogelstoten   10,14
  • Speerwerpen   29,78
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,34
Bob Bugter
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 28 punten
  • 100 meter   13,0
  • 600 meter   1:53,0
  • Kogelstoten   9,84
  • Speerwerpen   34,79
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,99
Job Withaar
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 27 punten
  • 100 meter   13,3
  • 600 meter   1:54,2
  • Kogelstoten   8,26
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,40
Lars Schellekens
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 22 punten
  • 100 meter   13,7
  • 600 meter   1:54,1
  • Kogelstoten   5,58
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,36
Daan Verhoeven
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 18 punten
  • 100 meter   14,7
  • 600 meter   2:14,5
  • Kogelstoten   6,71
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,12
Gijs Brands
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 17 punten
  • 100 meter   14,7
  • 600 meter   1:40,2
  • Kogelstoten   5,35
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,75
Samuel de Hoog
  • Jongens Junior C - Polshoog - 3,00
Olivier Pessers
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 52 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:59,9
  • Kogelstoten   6,53
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,35
Jaco Delissen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 50 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   2:04,1
  • Kogelstoten   7,36
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,82
Finn Hultermans
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 45 punten
  • 80 meter   12,0
  • 600 meter   2:02,0
  • Kogelstoten   7,59
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,63
Tristen Strooper
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 28 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:09,9
  • Balwerpen   43,34
  • Verspringen   3,63
Mathijs van Os
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 20 punten
  • 60 meter   10,7
  • 600 meter   2:14,5
  • Balwerpen   22,65
  • Verspringen   3,52
Tim Versteijnen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 17 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:11,1
  • Balwerpen   14,05
  • Verspringen   3,28
Mathys Vermeulen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 15 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:04,1
  • Balwerpen   26,88
  • Verspringen   3,90
Kamiel Watzeels
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 11 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:03,8
  • Balwerpen   13,41
  • Verspringen   3,79
Giel Fitters
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 7 punten
  • 60 meter   10,3
  • 600 meter   2:13,0
  • Balwerpen   21,74
  • Verspringen   3,30
Miles Harahap
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 14 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:18,4
  • Balwerpen   15,22
  • Verspringen   3,22
Pelle Slobbe
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 10 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:32,5
  • Balwerpen   13,72
  • Verspringen   3,25
Carel Doszmann
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 9 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:21,6
  • Balwerpen   14,52
  • Verspringen   2,95
Luuk Steenbakkers
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 31 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:17,6
  • Balwerpen   19,69
  • Verspringen   3,07
Darko KUIJS
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 27 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:21,1
  • Balwerpen   19,31
  • Verspringen   2,87
Savan Loilargosain
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 21 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   3:17,5
  • Balwerpen   17,12
  • Verspringen   3,12
Tijn de Blaeij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 9 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   3:05,1
  • Balwerpen   14,00
  • Verspringen   2,55
Rogier Gitz
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 8 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:37,8
  • Balwerpen   6,02
  • Verspringen   2,42
Noah Joosen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 7 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   3:19,3
  • Balwerpen   11,33
  • Verspringen   2,57
André Faesen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 58 punten
  • 100 meter   11,6
  • 600 meter   1:28,2
  • Kogelstoten   8,52
  • Speerwerpen   40,65
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,88
Toine van Beckhoven
  • Senioren mannen - Meerkamp - 52 punten
  • 100 meter   12,2
  • 600 meter   1:36,0
  • Kogelstoten   8,78
  • Speerwerpen   40,40
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,67
Vincent Staat
  • Senioren mannen - Meerkamp - 47 punten
  • 100 meter   11,7
  • 600 meter   1:57,9
  • Kogelstoten   8,66
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,85
  • Verspringen   6,20
André Faesen
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,80
Martijn Kok
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,20
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 25 punten
  • 100 meter   14,3
  • 600 meter   2:09,6
  • Kogelstoten   7,50
  • Speerwerpen   15,74
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,50
Natasja van Beurden
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 18 punten
  • 100 meter   16,1
  • 600 meter   2:32,6
  • Kogelstoten   8,47
  • Speerwerpen   28,30
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,37
Lotte de Graauw
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 18 punten
  • 100 meter   14,6
  • 600 meter   2:02,2
  • Kogelstoten   6,87
  • Speerwerpen   16,71
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,46
Jolien Stuijk
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 1,80
Pien Korstanje
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 19 punten
  • 80 meter   10,7
  • 600 meter   1:54,6
  • Speerwerpen   30,61
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,01
Jule Roelings
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 14 punten
  • 80 meter   11,4
  • 600 meter   2:03,3
  • Speerwerpen   16,01
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,21
Alida Pinas
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 12 punten
  • 80 meter   11,5
  • 600 meter   2:05,6
  • Speerwerpen   19,28
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,43
Floor Alessie
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 48 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   2:00,6
  • Speerwerpen   28,84
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,63
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 46 punten
  • 60 meter   8,7
  • 600 meter   2:01,7
  • Speerwerpen   25,62
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,41
Barbara Karremans
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 31 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   2:08,0
  • Speerwerpen   11,20
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,06
Ifelunwa Igwala
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 40 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:14,4
  • Balwerpen   21,54
  • Verspringen   3,48
Lizzy Corsten
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 27 punten
  • 60 meter   11,0
  • 600 meter   2:35,6
  • Balwerpen   14,04
  • Verspringen   3,03
Madelief Ruijters
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 26 punten
  • 60 meter   10,6
  • 600 meter   2:25,6
  • Balwerpen   10,16
  • Verspringen   3,02
Iris Verschure
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 22 punten
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:08,6
  • Balwerpen   21,98
  • Verspringen   3,42
Danique Bergman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 19 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:38,2
  • Balwerpen   22,02
  • Verspringen   3,27
Merel Joosen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 14 punten
  • 60 meter   10,8
  • 600 meter   2:25,1
  • Balwerpen   15,79
  • Verspringen   3,03
Mila Strooper
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 29 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:31,4
  • Balwerpen   20,96
  • Verspringen   3,14
Froukje Van Maarschalkerwaard
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 27 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:33,7
  • Balwerpen   19,53
  • Verspringen   2,99
Emma Gitz
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 22 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:33,8
  • Balwerpen   13,60
  • Verspringen   3,20
Sara Mauro
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 10 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:21,6
  • Balwerpen   11,79
  • Verspringen   2,71
Esther van Os
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 8 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:21,9
  • Balwerpen   13,63
  • Verspringen   2,71
Jana Baetens
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   DNS
  • Balwerpen   14,68
  • Verspringen   DNS
Milou van den Broek
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 8 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   3:14,0
  • Balwerpen   11,93
  • Verspringen   2,49
Terra Pronk
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   9,4
  • 600 meter   3:31,0
  • Balwerpen   7,44
  • Verspringen   1,76
Rebecca Linsen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 3 punten
  • 600 meter   DNS
  • Kogelstoten   5,55
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,31
Rebecca Linsen
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 2,20

Hoogtepunten

Floor Alessie MJD Hoog
  • 1,50
  • Olivier Pessers JJD Ver
  • 4,35
  • Floor Alessie MJD Ver
  • 4,63
  • Martijn Kok Msen Polshoog
  • 3,20
  • Samuel de Hoog JJC Polshoog
  • 3,00
  • Jolien Stuijk MJB Polshoog
  • 1,80
  • Floor Alessie MJD Speer
  • 28,84
  • André Faesen Msen Polshoog
  • 3,80
  • Remko van den Hout JJD 600m
  • 1:56,94
  • Rebecca Linsen Vsen Polshoog
  • 2,20
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jaro Ijpelaar 12,71 1:39,99 9,02 33,72 1,70 5,62 36
    2 Mark Reinders 12,36 1:47,53 10,14 29,78 1,65 5,34 35
    3 Bob Bugter 12,93 1:52,94 9,84 34,79 1,50 4,99 28
    4 Elton Nahr 12,28 1:50,47 9,34 25,85 1,55 4,70 27
    5 Tijl van Hattum 12,87 1:41,02 8,22 21,21 1,45 4,90 21
    6 Judangelo Hooi 13,14 1:55,67 7,97 22,66 1,45 4,89 13
    7 Bob Blokland 13,91 1:58,07 6,73 19,04 1,50 4,10 8


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Job Withaar 13,22 1:54,18 8,26 1,35 4,40 27
    2 Lars Schellekens 13,67 1:54,02 5,58 1,35 4,36 22
    3 Daan Verhoeven 14,70 2:14,47 6,71 1,35 4,12 18
    BM Gijs Brands (BM) 14,63 1:40,13 5,35 1,25 3,75 17
    4 Ian de Juncker 15,01 1:46,36 6,00 1,10 3,95 16
    5 Ruben van de Boel DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Samuel de Hoog 3,00 2,50


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Olivier Pessers 11,56 1:59,82 6,53 1,30 4,35 52
    2 Jaco Delissen 11,29 2:04,01 7,36 1,35 3,82 50
    3 Finn Hultermans 11,99 2:01,91 7,59 1,25 3,63 45
    4 Remko van den Hout 11,85 1:56,94 5,38 1,20 3,97 42
    5 Jaimy Kraus 12,24 2:04,41 7,47 1,40 3,52 42
    6 Rick Damen 12,05 2:12,43 4,74 1,30 3,84 34
    7 Jaïr Lubbers 12,33 2:05,32 5,81 1,20 3,49 29
    8 Milan Watzeels 11,96 DNS 6,36 1,20 3,24 27
    9 Jules Karremans 12,30 2:06,57 5,43 1,20 3,53 27
    BM Tijn van Aalst (BM) 12,33 2:00,07 5,40 1,20 3,44 26
    10 Matthijs Slangen 14,97 2:23,58 4,08 DNS 2,65 9
    11 Xander Wartenberg DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Tristen Strooper 9,96 2:09,81 43,34 3,63 28
    2 Mathijs van Os 10,69 2:14,49 22,65 3,52 20
    3 Tim Versteijnen 10,12 2:11,10 14,05 3,28 17
    4 Lucas Otten 13,37 2:21,09 28,30 3,37 15
    5 Sem van Boxtel 10,68 2:15,08 18,46 3,02 15
    6 Kars Goossens 11,15 2:40,24 19,80 2,95 9
    7 Thijs Picokrie 10,97 2:31,05 15,82 2,92 8


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Mathys Vermeulen 9,16 2:04,06 26,88 3,90 15
    2 Kamiel Watzeels 9,59 2:03,74 13,41 3,79 11
    3 Giel Fitters 10,30 2:13,00 21,74 3,30 7
    4 Sam van der Burgt 9,89 2:22,87 18,11 3,44 7


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Miles Harahap 7,44 2:18,31 15,22 3,22 14
    2 Pelle Slobbe 7,47 2:32,50 13,72 3,25 10
    3 Carel Doszmann 7,80 2:21,59 14,52 2,95 9
    4 Tom Bastiaansen 9,07 2:54,16 21,00 2,61 7


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Luuk Steenbakkers 7,31 2:17,57 19,69 3,07 31
    2 Darko KUIJS 7,62 2:21,07 19,31 2,87 27
    3 Savan Loilargosain 8,00 3:17,41 17,12 3,12 21
    4 Gijs van Berkel 8,18 2:30,85 11,74 2,47 17
    5 Jip van Iersel 8,32 2:56,79 15,47 2,50 16
    6 Loek van der Burgt 8,56 2:43,09 14,38 2,45 14
    7 Niels Doszmann 8,61 2:37,16 12,12 2,22 11
    8 Mads Schellekens 9,22 2:55,20 7,23 2,36 7


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Tijn de Blaeij 8,55 3:05,10 14,00 2,55 9
    2 Rogier Gitz 8,38 2:37,78 6,02 2,42 8
    3 Noah Joosen 8,66 3:19,27 11,33 2,57 7


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 André Faesen Msen 11,53 1:28,18 8,52 40,65 1,80 5,88 58
    2 Toine van Beckhoven Msen 12,13 1:36,00 8,78 40,40 1,60 5,67 52
    3 Vincent Staat JJA 11,69 1:57,86 8,66 DNS 1,85 6,20 47
    4 Puk van Gool Msen 11,92 1:26,29 7,38 21,84 1,35 4,77 43
    5 Mathijs Holtermans Msen 13,01 1:52,28 6,00 16,56 1,40 4,95 37
    6 Koen van Veen Msen DNS DNS 11,66 55,74 DNS DNS 22
    7 Rian Baas Msen 12,82 DNS DNS 23,03 DNS 5,44 19
    8 Guus van Iersel JJA 13,80 DNS DNS 24,63 DNS DNS 11
    9 Philippe Scheepers Msen DNS DNS DNS DNS DNS 5,85 9
    10 Jack van Avendonk Msen --- DNS DNS 34,77 DNS DNS 8
    11 Tom Verhoeven Msen 24,25 DNS DNS DNS DNS DNS 3


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 André Faesen Msen 3,80 4,20
    2 Martijn Kok Msen 3,20 3,60
    Alain Bettonviel Msen NM ---
    Guus van Iersel JJA NM 3,20


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jolien Stuijk 14,21 2:09,60 7,50 15,74 1,45 4,50 25
    2 Natasja van Beurden 16,03 2:32,51 8,47 28,30 1,15 3,37 18
    3 Lotte de Graauw 14,51 2:02,20 6,87 16,71 DNS 3,46 18
    4 Aukje Meeuwesen 14,89 2:32,50 6,70 17,74 1,15 3,03 16
    5 Lonneke Westermann DNS DNS DNS DNS 1,35 4,26 8


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jolien Stuijk 1,80 1,80


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Pien Korstanje 10,66 1:54,57 30,61 1,45 5,01 19
    2 Jule Roelings 11,37 2:03,28 16,01 1,50 4,21 14
    3 Alida Pinas 11,48 2:05,55 19,28 1,30 4,43 12
    4 Marieke Verschure 12,11 2:08,37 15,88 1,30 3,48 6


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Floor Alessie 8,80 2:00,56 28,84 1,50 4,63 48
    2 Hanna van Baast 8,64 2:01,67 25,62 1,45 4,41 46
    3 Barbara Karremans 8,74 2:07,96 11,20 DNS 4,06 31
    4 Susan Korevaar 9,59 2:13,02 10,72 1,25 3,64 29
    5 Jahmylia Elmendorp 9,07 2:09,82 7,85 1,15 3,57 28
    6 Janna Bergink 10,04 2:11,66 12,59 DNS 3,12 21
    7 Noortje de Graauw 9,29 2:10,56 10,67 DNS 3,12 19
    8 Flora Kok 10,35 2:21,62 9,08 1,00 3,22 18
    BM Janne van Holland (BM) 11,00 2:26,49 11,51 1,00 2,46 15
    9 Annemarie Vergeer 10,76 2:13,18 9,12 0,95 2,75 14


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Ifelunwa Igwala 10,10 2:14,37 21,54 3,48 40
    2 Lizzy Corsten 10,92 2:35,52 14,04 3,03 27
    3 Madelief Ruijters 10,55 2:25,52 10,16 3,02 26
    4 Anne van Kempen 10,88 2:27,96 9,01 3,27 25
    5 Tessa de Jong 10,82 2:32,48 10,17 2,84 23
    6 Jhiti de Rooij 11,18 2:36,55 12,13 3,08 22
    7 Inge Kribbe 11,59 2:38,93 12,39 2,75 15
    8 Floor Verhoeven 11,11 2:38,28 12,02 2,54 15
    9 Linde Joosen 11,49 3:03,82 15,77 2,48 14
    10 Marit Schapendonk 11,04 3:07,18 10,88 2,72 13


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mBalVerPunten totaal
    1 Iris Verschure 10,32 2:08,54 21,98 3,42 22
    2 Danique Bergman 10,10 2:38,15 22,02 3,27 19
    3 Merel Joosen 10,74 2:25,07 15,79 3,03 14
    4 Noortje Hultermans 10,53 2:29,91 12,35 3,26 13
    5 Luka Harahap 11,46 2:28,93 18,16 2,99 12
    6 Lieve Schoof DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Mila Strooper 7,41 2:31,40 20,96 3,14 29
    2 Froukje Va...lkerwaard 7,39 2:33,69 19,53 2,99 27
    3 Emma Gitz 7,60 2:33,74 13,60 3,20 22
    4 Eline van Kempen 7,52 2:42,15 14,11 2,97 20
    5 Josje van Straalen 7,70 2:30,17 10,85 2,90 19
    6 Amber van Gurp 8,17 2:49,76 18,14 2,66 14
    7 Femke Timmermans 8,28 2:55,44 10,68 2,68 9
    8 Aniek de Man 8,34 2:55,58 10,38 2,49 4


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sara Mauro 7,71 2:21,55 11,79 2,71 10
    2 Esther van Os 8,20 2:21,87 13,63 2,71 8
    3 Jana Baetens 8,77 DNS 14,68 DNS 4


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Milou van den Broek 8,31 3:13,92 11,93 2,49 8
    2 Terra Pronk 9,34 3:30,98 7,44 1,76 4


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Rebecca Linsen Vsen --- DNS 5,55 --- 1,15 3,31 3


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Rebecca Linsen Vsen 2,20 ---