Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Clubkampioenschappen Nijmegen Atletiek'

Prijzen

Jitse Spierings
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2612 punten
  • 100 meter   12,4
  • 600 meter   1:36,3
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,03
  • Speerwerpen 800 gram   38,24
  • Hoogspringen   1,75
Simon Spierings
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2237 punten
  • 100 meter   12,8
  • 600 meter   1:40,0
  • Kogelstoten 6 kilogram   9,64
  • Speerwerpen 800 gram   31,64
  • Hoogspringen   1,65
Willem Nijtmans
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2139 punten
  • 100 meter   12,6
  • 600 meter   1:38,6
  • Kogelstoten 6 kilogram   9,26
  • Speerwerpen 800 gram   32,61
  • Hoogspringen   1,50
Nart Pistorius
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2160 punten
  • 100 meter   12,7
  • 600 meter   1:32,9
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,75
  • Speerwerpen 700 gram   33,28
  • Hoogspringen   1,45
Yoram Roelofs
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1575 punten
  • 100 meter   13,4
  • 600 meter   1:41,7
  • Kogelstoten 5 kilogram   7,35
  • Speerwerpen 700 gram   25,74
  • Hoogspringen   1,40
Lovell Lynch
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1358 punten
  • 100 meter   12,9
  • 600 meter   1:39,7
  • Kogelstoten 5 kilogram   6,90
  • Speerwerpen 700 gram   14,49
  • Hoogspringen   1,35
Janik Sillen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3159 punten
  • 100 meter   12,6
  • 600 meter   1:44,2
  • Speerwerpen 600 gram   32,22
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,92
Joris Van Dreumel
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3068 punten
  • 100 meter   12,8
  • 600 meter   1:36,3
  • Speerwerpen 600 gram   22,83
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,78
Timi van Schalkwijk
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2719 punten
  • 100 meter   12,7
  • 600 meter   1:54,2
  • Speerwerpen 600 gram   22,35
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,66
Bram van Alebeek
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2488 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:55,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,18
  • Speerwerpen 400 gram   31,19
  • Verspringen   4,33
Tom Zoetelief
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2152 punten
  • 80 meter   11,7
  • 600 meter   1:58,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,72
  • Speerwerpen 400 gram   21,40
  • Verspringen   4,32
Jon Rijnsburger
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2151 punten
  • 80 meter   12,0
  • 600 meter   2:01,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,88
  • Speerwerpen 400 gram   20,75
  • Verspringen   4,48
Jaro Halsema
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1626 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:56,2
  • Vortexwerpen   17,73
  • Verspringen   3,75
Ilja Toonen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1607 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:55,2
  • Vortexwerpen   20,67
  • Verspringen   3,47
Julius van Loon
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1457 punten
  • 60 meter   11,2
  • 1000 meter   4:03,1
  • Vortexwerpen   26,69
  • Verspringen   3,05
Roan van Gils
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1958 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:27,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,40
  • Hoogspringen   1,10
Luca Sillen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1952 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:26,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,78
  • Hoogspringen   1,20
Bastiaan Knuiman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1904 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:00,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,48
  • Hoogspringen   1,20
Siebe Sesink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1823 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:48,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,07
  • Hoogspringen   1,20
Max Veerbeek
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1617 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   3:51,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,63
  • Hoogspringen   1,10
Senna Huisman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1544 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:56,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,63
  • Hoogspringen   0,90
Iskander Stapel
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1418 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:26,6
  • Vortexwerpen   23,90
  • Verspringen   3,12
Aram Bakker
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1412 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:11,2
  • Vortexwerpen   19,78
  • Verspringen   2,73
Yannick Peeters
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1408 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:25,6
  • Vortexwerpen   24,41
  • Verspringen   2,96
Jasper Rood
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 1989 punten
  • 100 meter   14,2
  • 600 meter   1:57,2
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,74
  • Speerwerpen 800 gram   40,91
  • Hoogspringen   1,60
Eric Arts
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 1637 punten
  • 100 meter   13,8
  • 600 meter   1:59,2
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   10,16
  • Speerwerpen 800 gram   29,27
  • Hoogspringen   1,50
Sjoerd van den Broek
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 1391 punten
  • 100 meter   14,5
  • 600 meter   1:58,2
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   7,80
  • Speerwerpen 800 gram   37,65
  • Hoogspringen   1,40
Rinke Spierings
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2359 punten
  • 100 meter   14,4
  • 600 meter   2:16,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,14
  • Speerwerpen 500 gram   21,53
  • Hoogspringen   1,40
Roos Kobus
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2159 punten
  • 100 meter   15,3
  • 600 meter   1:49,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,02
  • Speerwerpen 500 gram   19,44
  • Hoogspringen   1,20
Julie Jillissen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2025 punten
  • 100 meter   15,0
  • 600 meter   1:49,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,51
  • Speerwerpen 500 gram   14,70
  • Hoogspringen   1,25
Noor Stapel
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2256 punten
  • 80 meter   12,1
  • 600 meter   1:59,2
  • Speerwerpen 500 gram   19,40
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,24
Roos Spierings
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1733 punten
  • 80 meter   12,3
  • 600 meter   1:59,1
  • Speerwerpen 500 gram   11,19
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,64
Loes van Haalen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1554 punten
  • 80 meter   12,6
  • 600 meter   2:18,1
  • Speerwerpen 500 gram   13,30
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,59
Jinte Hiddink
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2104 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:05,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,76
  • Speerwerpen 400 gram   16,88
  • Verspringen   4,08
Lotte van Gerven
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1912 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   1:57,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,90
  • Speerwerpen 400 gram   16,59
  • Verspringen   3,77
Nastia Kimel
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1876 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   1:54,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,04
  • Speerwerpen 400 gram   7,99
  • Verspringen   3,96
Mikki Bonten
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1317 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:17,9
  • Vortexwerpen   14,39
  • Verspringen   3,25
Isa Kramer
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1311 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:29,9
  • Vortexwerpen   14,86
  • Verspringen   3,28
Anna Jansen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1296 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:25,7
  • Vortexwerpen   13,68
  • Verspringen   3,17
Anniek Vissers
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1911 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:31,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,15
  • Hoogspringen   1,20
Noa Rutten
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1903 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:47,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,06
  • Hoogspringen   1,25
Jonna de Brouwer
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1726 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   3:54,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,66
  • Hoogspringen   1,20
Mijke Laverman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1451 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:21,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,80
  • Hoogspringen   1,05
Elke Penders
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1381 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:47,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,92
  • Hoogspringen   1,00
Ezra Bakker
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1364 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:07,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,57
  • Hoogspringen   0,95
Jolijn Lamers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1218 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:26,3
  • Vortexwerpen   13,26
  • Verspringen   2,91
Marit Rood
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1168 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:35,7
  • Vortexwerpen   13,62
  • Verspringen   3,07
Anouschka Eijgelaar
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 991 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:24,3
  • Vortexwerpen   10,23
  • Verspringen   2,57
Ilse Bruijs
  • Senioren vrouwen en masters - Meerkamp - 2462 punten
  • 100 meter   14,5
  • 600 meter   2:06,0
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,48
  • Speerwerpen 600 gram   27,71
  • Hoogspringen   1,35
Jill Emmerzaal
  • Senioren vrouwen en masters - Meerkamp - 2377 punten
  • 100 meter   DNS
  • 600 meter   2:07,1
  • Kogelstoten 4 kilogram   11,74
  • Speerwerpen 600 gram   29,26
  • Hoogspringen   1,45
Marlou Klaver
  • Senioren vrouwen en masters - Meerkamp - 2103 punten
  • 100 meter   15,1
  • 600 meter   2:01,2
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,54
  • Speerwerpen 600 gram   15,99
  • Hoogspringen   1,35

Hoogtepunten

Joris Van Dreumel JJC 100m
  • 12,80
  • Roos Kobus MJB 600m
  • 1:49,26
  • Julie Jillissen MJB 600m
  • 1:49,07
  • Timi van Schalkwijk JJC 100m
  • 12,63
  • Rinke Spierings MJB Hoog
  • 1,40
  • Jill Emmerzaal Vsen Kogel
  • 11,74
  • Joris Van Dreumel JJC 600m
  • 1:36,30
  • Jill Emmerzaal Vsen Hoog
  • 1,45
  • Casper Decates JJC 100m
  • 12,46
  • Janik Sillen JJC 100m
  • 12,57
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Jitse Spierings 12,39 1:36,21 10,03 38,24 1,75 2612
    2 Simon Spierings 12,80 1:39,97 9,64 31,64 1,65 2237
    3 Willem Nijtmans 12,60 1:38,60 9,26 32,61 1,50 2139
    4 David Smit 12,47 1:34,77 8,11 26,13 1,50 2035
    5 Daan Pistorius 12,99 1:34,71 6,94 26,23 1,45 1794
    6 Cas Maass...den Brink 12,97 1:43,71 7,97 33,21 1,40 1788
    7 Jordy Luijten 13,39 1:52,59 7,43 13,81 1,40 1150
    8 Kick Hofman 14,89 2:10,14 8,31 15,47 1,25 660
    9 Adam Richardson DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Nart Pistorius 12,69 1:32,84 8,75 33,28 1,45 2160
    2 Yoram Roelofs 13,36 1:41,68 7,35 25,74 1,40 1575
    3 Lovell Lynch 12,90 1:39,70 6,90 14,49 1,35 1358
    4 Danilo Ogunseri 12,40 DNS DNS DNS DNS 501
    5 Nescio Nomen 12,63 DNS DNS DNS DNS 458


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Janik Sillen 12,57 1:44,13 32,22 1,55 4,92 3159
    2 Joris Van Dreumel 12,80 1:36,30 22,83 1,55 4,78 3068
    3 Timi van Schalkwijk 12,63 1:54,15 22,35 1,45 4,66 2719
    4 Erben Klaver 13,42 1:48,04 23,46 1,45 4,68 2707
    5 Simon Nijtmans 13,67 1:59,16 30,06 1,50 4,53 2655
    6 Simon Smit 13,59 1:46,62 23,64 1,35 4,21 2529
    7 Ewout Peters 13,42 2:01,34 24,19 1,35 4,37 2411
    8 Jeroen Wijnhoven 13,49 1:48,75 23,23 1,25 4,05 2401
    9 Lars Rennings 15,38 1:57,97 27,84 1,30 3,97 2160
    10 Martijn Wijnhoven 15,00 1:50,36 22,47 1,25 3,56 2086
    11 Demian van de Voort 14,99 2:05,53 16,73 1,30 4,05 1934
    12 Levi Janssen 14,47 1:44,57 17,08 1,40 DNS 1907
    13 Tjeu Schmitz 15,79 1:56,73 17,90 DNS 3,83 1466
    14 Casper Decates 12,46 DNS DNS DNS DNS 750


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Bram van Alebeek 11,60 1:55,05 9,18 31,19 4,33 2488
    2 Tom Zoetelief 11,62 1:57,94 6,72 21,40 4,32 2152
    3 Jon Rijnsburger 11,96 2:01,41 7,88 20,75 4,48 2151
    4 Steven Zollinger 11,72 1:53,72 6,70 21,96 3,84 2100
    5 Sven Blom 11,76 2:06,92 8,66 15,80 4,43 2052
    6 Steijn Koops 12,74 2:00,50 7,29 21,80 4,14 1977
    7 Tim Schüssel 12,18 1:52,34 6,09 20,53 3,56 1936
    8 Samuel Schinagl 11,80 2:00,40 5,90 17,26 3,83 1871
    9 Petran Van Rens 12,94 1:58,88 6,68 13,08 4,09 1746
    10 Erik Mies 11,91 2:01,98 5,62 14,41 3,53 1699
    11 Lars Laverman 12,37 2:24,13 6,16 15,38 4,08 1600
    12 Stijn Boer 13,43 2:26,09 6,34 12,75 3,08 1209
    13 Stijn Vissers 13,90 DNF 5,86 15,18 3,42 1066
    14 Levi Lasamahu DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Jaro Halsema 10,26 3:56,12 17,73 3,75 1626
    2 Ilja Toonen 10,33 3:55,11 20,67 3,47 1607
    3 Julius van Loon 11,11 4:03,05 26,69 3,05 1457
    4 Simon Schinagl 10,79 4:03,87 16,91 3,22 1396
    5 Thijs Haverkamp 12,01 4:07,43 18,32 2,55 1122
    6 Simon ter Horst 10,73 DNS 19,27 3,10 1018
    7 Hugo Damhuis DNS DNS DNS 3,16 350
    8 Sil Heggen DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Roan van Gils 9,78 3:27,03 6,40 1,10 1958
    2 Luca Sillen 10,04 3:26,89 5,78 1,20 1952
    3 Bastiaan Knuiman 9,46 4:00,23 6,48 1,20 1904
    4 Tijs Antonise 10,09 3:50,81 6,99 1,05 1769
    5 Daan Cals 9,95 3:56,41 6,57 1,05 1738
    6 Tijmen Arends 10,30 4:19,67 6,78 1,05 1592
    7 Jouke van Lierop 9,71 4:31,35 6,36 1,00 1575
    8 Boris Vingerhoeds 10,66 3:57,25 5,70 NM 1198


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Siebe Sesink 7,17 3:48,55 5,07 1,20 1823
    2 Max Veerbeek 7,61 3:51,43 4,63 1,10 1617
    3 Senna Huisman 7,12 3:56,09 4,63 0,90 1544
    4 Joppe van Sleeuwen 7,38 4:13,51 5,28 0,85 1417
    5 Tygo Eemers 8,03 3:53,61 4,29 0,90 1359
    6 Rumo Arns 8,16 4:12,40 4,30 0,90 1250
    7 Miguel Ma...o Herrero 8,16 4:20,17 3,49 0,95 1191
    8 Tibbe Jonkers 8,06 4:21,70 3,70 0,90 1182
    9 Manu van Seyen 8,26 4:46,61 3,68 0,85 1019


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Iskander Stapel 7,63 2:26,51 23,90 3,12 1418
    2 Aram Bakker 7,64 2:11,16 19,78 2,73 1412
    3 Yannick Peeters 7,59 2:25,59 24,41 2,96 1408
    4 Nainoa Koolman 7,42 2:12,91 12,21 3,11 1394
    5 Lars Knuiman 7,42 2:21,00 12,15 3,19 1339
    6 Kebba Njie 7,67 2:24,84 12,23 3,06 1237
    7 Cas Aben 7,95 2:19,37 13,03 2,62 1157
    8 Luuk Veerbeek 8,21 2:18,70 14,48 2,53 1125
    9 Pepijn Bendermacher 8,25 2:25,40 12,37 2,91 1106
    10 Klaas Helling 8,12 2:38,63 10,57 2,64 948
    11 Raúl van Seyen 8,36 2:35,36 10,10 2,63 918
    12 Robbert Deunk 8,20 3:01,56 17,78 2,53 906
    13 Sven Rosmulder 8,57 2:33,82 8,05 2,40 808
    14 Tygo Roelofs 8,85 2:45,32 10,09 2,44 747
    15 Flip Peters 8,93 3:09,55 11,14 2,08 561
    16 Thijs Penders DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen en masters - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Jasper Rood Mmas 14,20 1:57,17 11,74 40,91 1,60 1989
    2 Eric Arts Mmas 13,74 1:59,14 10,16 29,27 1,50 1637
    3 Sjoerd van den Broek Mmas 14,50 1:58,13 7,80 37,65 1,40 1391
    4 Frits De Vogel Mmas 15,61 1:53,42 5,42 23,47 1,25 691
    5 Levi Vloet Msen 12,44 DNS DNS DNS DNS 493


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Rinke Spierings 14,34 2:16,22 9,14 21,53 1,40 2359
    2 Roos Kobus 15,22 1:49,26 8,02 19,44 1,20 2159
    3 Julie Jillissen 15,00 1:49,07 6,51 14,70 1,25 2025
    4 Emma Verhoeven 15,31 2:14,76 7,14 22,07 1,30 1967
    5 Nina Scholten 15,87 2:04,10 5,30 11,67 1,20 1460


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Noor Stapel 12,04 1:59,20 19,40 1,45 4,24 2256
    2 Roos Spierings 12,28 1:59,02 11,19 1,20 3,64 1733
    3 Loes van Haalen 12,54 2:18,08 13,30 1,20 3,59 1554
    4 Anne van Gerven 12,47 2:17,10 11,02 1,20 3,74 1547
    5 Vera Klaver Klaver 12,67 2:36,23 11,50 1,25 3,74 1427
    6 Yasmine Abbes DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Jinte Hiddink 9,09 2:05,68 9,76 16,88 4,08 2104
    2 Lotte van Gerven 9,79 1:57,26 7,90 16,59 3,77 1912
    3 Nastia Kimel 9,20 1:54,75 8,04 7,99 3,96 1876
    4 Hannah Sillen 9,78 1:54,24 8,63 10,76 3,37 1773
    5 Cathelijne...Nooteboom 9,73 2:18,19 8,09 11,95 3,13 1491
    6 Myrthe Reuzel 9,36 2:12,14 6,12 7,81 3,44 1443
    7 Imke Robben 9,99 2:03,78 5,15 8,53 3,38 1370
    8 Sigrid Janssen 10,12 2:13,06 5,92 11,81 2,98 1317
    9 Guusje Thoonsen 9,92 2:13,10 6,14 10,88 2,85 1311
    10 Noa J Bionda 9,24 2:36,09 6,49 8,10 3,20 1261
    11 Nina Van Leur 10,31 2:39,25 7,83 13,22 2,99 1238
    12 Aniek Ter Horst 10,34 2:24,87 6,48 8,82 3,28 1200
    13 Roza Charite 10,10 DNS 8,45 8,35 3,45 1170
    14 Nova IJsveld DNS DNS DNS DNS DNS 0
    14 Yara Lasamahu DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Mikki Bonten 10,67 4:17,89 14,39 3,25 1317
    2 Isa Kramer 10,46 4:29,90 14,86 3,28 1311
    3 Anna Jansen 10,39 4:25,62 13,68 3,17 1296
    4 Annabel Peeters 11,26 4:14,14 14,90 3,01 1217
    5 Neeltje Kluitenberg 10,88 4:26,43 16,18 2,82 1197
    6 Minne Hofstad 11,82 4:12,77 17,86 2,82 1166
    7 Emma Eggenhuizen 11,47 4:34,83 12,09 2,87 1034
    8 Nienke Arts 11,63 4:49,60 16,55 2,73 1011
    9 Juliette Nooteboom 11,87 4:56,89 17,24 2,78 981
    10 Anna Schreurs 11,78 4:37,07 12,79 2,68 965
    11 Ella Leenders 12,60 DNF 12,01 2,75 620
    12 Lizanne Hagemans 13,90 5:46,69 14,77 2,20 503


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Anniek Vissers 10,28 3:31,38 6,15 1,20 1911
    2 Noa Rutten 9,95 3:47,06 6,06 1,25 1903
    3 Jonna de Brouwer 10,48 3:54,10 5,66 1,20 1726
    4 Jeske Hiddink 10,62 4:27,01 5,83 1,10 1497
    5 Elke Thijssen 10,62 4:03,69 4,71 1,00 1448
    6 Fenne Knops 10,45 4:29,28 5,97 0,90 1374
    7 Julie Hofstad 11,01 4:16,38 4,47 1,05 1361
    8 Nikki Charite 11,43 4:31,93 5,74 1,05 1334
    9 Lisa Blom 11,03 4:35,17 4,89 1,05 1315
    10 Floor Eigenhuijsen 12,31 4:56,29 4,75 1,00 1052
    11 Eva Eigenhuijsen 11,96 5:01,41 4,43 0,90 976
    12 Tischa Braum DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Mijke Laverman 7,26 4:20,98 3,80 1,05 1451
    2 Elke Penders 7,35 4:47,26 4,92 1,00 1381
    3 Ezra Bakker 7,54 4:07,05 3,57 0,95 1364
    4 Julia Jansen 7,57 4:32,60 4,40 1,00 1353
    5 Kyra Marks 7,89 4:35,48 3,11 1,10 1257
    6 Suus van den Broek 7,50 4:27,34 3,42 0,90 1238
    7 Lisa Geutjes 8,17 4:48,93 3,80 0,95 1109
    8 Mirthe Peters 8,08 5:05,93 4,05 0,90 1052
    9 Ellen Mies 8,12 4:32,14 2,72 0,85 1012
    10 Wieke den Hartog 8,60 5:19,60 3,96 0,90 925
    11 Ilse Rijnsburger 8,77 4:55,60 3,36 0,85 888
    12 Cathelijne de Jong 8,66 5:21,78 3,70 0,80 819
    13 Sofie Rood 8,89 5:14,66 3,35 0,85 813
    14 Iris Rosmulder 8,34 4:54,15 DNS 0,90 774


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Jolijn Lamers 7,65 2:26,30 13,26 2,91 1218
    2 Marit Rood 7,77 2:35,68 13,62 3,07 1168
    3 Anouschka Eijgelaar 8,35 2:24,24 10,23 2,57 991
    4 Jillian Eken 8,00 2:24,97 5,56 2,51 924
    5 Lynne Thijssen 8,50 3:05,77 15,87 2,55 814
    6 Diede Jonkers 8,22 2:35,24 5,90 2,42 806
    7 Evi Knops 8,05 2:55,12 7,60 2,58 788
    8 Eva Thijssen 8,05 2:46,08 8,21 2,13 762
    9 Hanne Geutjes 8,48 2:53,82 7,58 2,29 669
    10 Elsa Willems 8,61 3:01,56 9,40 2,36 664
    11 Janne Graven 8,47 2:57,57 8,37 2,10 632
    12 Ragan Brink DNS DNS DNS DNS 0
    12 Noor Peters DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen en masters - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Ilse Bruijs Vmas 14,43 2:05,91 8,48 27,71 1,35 2462
    2 Jill Emmerzaal Vsen DNS 2:07,07 11,74 29,26 1,45 2377
    3 Marlou Klaver Vmas 15,09 2:01,16 7,54 15,99 1,35 2103
    4 Anne van Suijdam Vsen 14,09 2:12,57 8,42 17,68 1,20 2026
    5 Ryan Heesbeen Vsen 16,84 2:37,50 7,56 26,95 1,15 1520
    6 Simone van Langen Vmas 17,22 2:21,22 8,28 17,16 1,15 1457