Vereniging 'AV `40' op 'Clubkampioenschappen AV'40'

Prijzen

Brandon Stolk
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 371 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,00
Bas van Vliet
  • Jongens Junior A - 100m - 12,68
Vincent Tas
  • Jongens Junior A - 3000m - 10:37,41
Gijs Clarenburg
  • Jongens Junior A - 3000m - 12:10,97
Bas van Vliet
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,44
Bas van Vliet
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Rik van der Zwan
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2275 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   2:25,5
  • Kogelstoten   8,32
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,49
Lars van der Salm
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1896 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:20,4
  • Kogelstoten   9,80
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,84
Hugo van Es
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1815 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:19,3
  • Kogelstoten   7,59
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,81
Merlijn van Rensbergen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3152 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:23,7
  • Kogelstoten   10,96
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,16
Valéry Van der Vring
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2916 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:22,8
  • Kogelstoten   10,34
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,83
Aion van der Lecq
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2781 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:39,1
  • Kogelstoten   9,93
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,48
Sander van den Broek
  • Jongens Junior C - 100m - 13,85
Sander van den Broek
  • Jongens Junior C - 800m - 2:36,96
Jelmer Stuijt
  • Jongens Junior C - 3000m - 10:53,22
Gijs de Haan
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2615 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:06,2
  • Kogelstoten   7,31
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,37
Enrique van Velzen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2425 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:53,0
  • Kogelstoten   8,97
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,47
Marien Sips
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2131 punten
  • 80 meter   11,3
  • 1000 meter   3:41,4
  • Kogelstoten   6,44
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,98
Leon van der Waal
  • Jongens Junior D - Ver - 4,66
Luuk Doodeman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1719 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:03,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,10
  • Verspringen   3,61
Daniël Lechner
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1305 punten
  • 60 meter   10,9
  • 1000 meter   3:57,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,74
  • Verspringen   2,80
Timo Vesters
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1785 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:44,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,53
  • Verspringen   3,62
Barend Kleiborn
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1541 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:05,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,75
  • Verspringen   3,25
Yanniek van Cooten
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1466 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:06,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,96
  • Verspringen   2,70
Milan van Holsteijn
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1794 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   3:36,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,58
  • Verspringen   3,39
Zeb van Elk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1673 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:55,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,40
  • Verspringen   3,29
Luca de Kok
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:27,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,06
  • Verspringen   3,30
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1555 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:17,2
  • Balwerpen   25,40
  • Verspringen   2,98
Andre Dias Scarano
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1406 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:18,5
  • Balwerpen   22,00
  • Verspringen   2,78
Menno van der Waal
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1253 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:26,6
  • Balwerpen   16,32
  • Verspringen   2,92
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1378 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:19,0
  • Balwerpen   17,38
  • Verspringen   2,92
Robin van Holsteijn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1081 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:25,1
  • Balwerpen   19,47
  • Verspringen   2,45
Viggo van Holsteijn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1061 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:29,2
  • Balwerpen   18,17
  • Verspringen   2,49
Stephan van Geest
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 2389 punten
  • 100 meter   16,1
  • 600 meter   1:16,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,45
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,64
Raoul Oti Bonsu
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 2195 punten
  • 100 meter   15,9
  • 600 meter   1:24,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,12
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,47
Jim van Haaften
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1423 punten
  • 100 meter   18,7
  • 600 meter   1:48,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,31
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,87
Laurens van Vliet
  • Masters mannen - Meerkamp - 1406 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:43,3
  • Kogelstoten   8,58
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,41
Arnold van der Kraan
  • Masters mannen - Meerkamp - 1102 punten
  • 100 meter   14,2
  • 800 meter   2:45,2
  • Kogelstoten   8,04
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,37
Minne de Vries
  • Masters mannen - Meerkamp - 946 punten
  • 100 meter   15,3
  • 800 meter   2:47,3
  • Kogelstoten   8,21
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,18
Henri Havinga
  • Masters mannen - 3000m - 10:20,21
Jack Favre
  • Masters mannen - 3000m - 10:50,68
Ad Straub
  • Masters mannen - 3000m - 11:49,05
Bas Kroon
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2258 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:32,9
  • Kogelstoten   9,40
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,49
Tim van der Zwan
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2145 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:28,2
  • Kogelstoten   7,49
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,45
Daan Jeucken
  • Senioren mannen - 100m - 11,98
Nick de Knegt
  • Senioren mannen - 100m - 12,80
Sven van Adrichem
  • Senioren mannen - 100m - 13,09
Tim van der Zwan
  • Senioren mannen - 3000m - 10:36,51
Richard Holstege
  • Senioren mannen - 3000m - 10:38,55
Sven van Adrichem
  • Senioren mannen - Ver - 4,96
Linda van Berkel
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 1948 punten
  • 100 meter   15,0
  • 800 meter   3:27,4
  • Kogelstoten   6,22
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,11
Jacqueline Leemkuil
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 849 punten
  • 100 meter   17,4
  • 800 meter   3:30,9
  • Kogelstoten   6,21
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,24
Melanie van der Lecq
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 648 punten
  • 100 meter   17,7
  • 800 meter   4:04,5
  • Kogelstoten   6,53
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,88
Nora Sloot
  • Meisjes Junior A - 100m - 13,82
Rosa Hart
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,36
Céline Smit
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,61
Rosa Hart
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:58,67
Nora Sloot
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,82
Céline Smit
  • Meisjes Junior A - Kogel - 8,24
Rosa Hart
  • Meisjes Junior A - Kogel - 6,71
Rosa Hart
  • Meisjes Junior A - Ver - 3,58
Larissa Smit
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2511 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:44,3
  • Kogelstoten   8,37
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,31
Merel Loman
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,32
Fee Rijnders
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2503 punten
  • 80 meter   11,0
  • 600 meter   2:00,4
  • Kogelstoten   8,14
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,54
Luca van Loon
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2435 punten
  • 80 meter   11,1
  • 600 meter   1:59,7
  • Kogelstoten   7,16
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,31
Marianne Jol
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2253 punten
  • 80 meter   11,8
  • 600 meter   1:54,3
  • Kogelstoten   7,92
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,95
Martha Chapple
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,54
Amber Kroon
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,68
Martha Chapple
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:51,14
Amber Kroon
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:56,51
Zena van Westrenen
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:03,37
Martha Chapple
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,68
Vita Primatesta
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,94
Zena van Westrenen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 5,53
Vita Primatesta
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Amber Kroon
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,66
Vita Primatesta
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,58
Zena van Westrenen
  • Meisjes Junior C - Ver - 2,90
Amber de Roo
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2196 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   1:53,9
  • Kogelstoten   5,62
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,83
Madelon Van der Kuur
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2020 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:03,4
  • Kogelstoten   8,09
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,80
Daphne van der Loo
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1427 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   2:04,9
  • Kogelstoten   5,35
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   3,21
Roos Loman
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,13
Elke Bordes
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,68
Giulia Lampe
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,79
Nadya Hoedemakers
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:11,21
Giulia Lampe
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,83
Elke Bordes
  • Meisjes Junior D - Kogel - 5,94
Roos Loman
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Nadya Hoedemakers
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Giulia Lampe
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,15
Roos Loman
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,96
Elke Bordes
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,51
Giulia Lampe
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,25
Marieke de Wit
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1541 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:19,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,02
  • Verspringen   3,35
Sara Hamoumi
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1535 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:16,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,26
  • Verspringen   3,31
Robine Dunnebier
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1435 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:26,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,17
  • Verspringen   3,30
Hebe Chadwick
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2050 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:33,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,58
  • Verspringen   3,89
Terra Primatesta
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1802 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:54,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,92
  • Verspringen   3,67
Yvette van Strien
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1726 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:21,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,56
  • Verspringen   3,61
Tess Homan
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1595 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   3:52,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,02
  • Verspringen   3,09
Pippa Chadwick
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1466 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:57,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,48
  • Verspringen   2,97
Liese van der Meer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1448 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:15,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,45
  • Verspringen   2,98
Julie Klop
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1390 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:26,6
  • Balwerpen   19,25
  • Verspringen   2,98
Selena de Jong
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1217 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:19,8
  • Balwerpen   12,20
  • Verspringen   2,90
Wieke Joon
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1095 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:38,9
  • Balwerpen   13,01
  • Verspringen   2,77
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1380 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:22,3
  • Balwerpen   14,15
  • Verspringen   3,12
Livvy Lammers
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1005 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,9
  • Balwerpen   12,66
  • Verspringen   2,39
Evy Eising
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 781 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:51,6
  • Balwerpen   11,03
  • Verspringen   2,54
Cheryl Tevreden
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2880 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:51,6
  • Kogelstoten   8,27
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,83
Andrea Snijders
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2623 punten
  • 100 meter   13,9
  • 800 meter   3:04,3
  • Kogelstoten   10,30
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,57
Margot Den Breejen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1714 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   3:01,8
  • Kogelstoten   5,19
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,58
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - 100m - 19,47
Reinet van der Wal
  • Senioren vrouwen - 3000m - 12:25,25
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - Kogel - 4,13
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - Ver - 3,00

Hoogtepunten

Merlijn van Rensbergen JJC Ver
  • 5,16
  • Fee Rijnders MJC 80m
  • 10,95
  • Valéry Van der Vring JJC 100m
  • 13,07
  • Merlijn van Rensbergen JJC 100m
  • 12,34
  • Cheryl Tevreden Vsen Hoog
  • 1,50
  • Cheryl Tevreden Vsen Ver
  • 4,83
  • Linda van Berkel Vmas Hoog
  • 1,40
  • Stephan van Geest JVBJ 600m
  • 1:16,72
  • Kim Van Leest MJC Hoog
  • 1,50
  • Raoul Oti Bonsu JVBJ 600m
  • 1:24,19
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Brandon Stolk DNS DNS DNS DNS 5,00 371


    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Bas van Vliet 12,68 12,38


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vincent Tas 10:37,41 ---
    2 Gijs Clarenburg 12:10,97 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bas van Vliet 9,44 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Bas van Vliet 1,70 1,80


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Rik van der Zwan 12,25 2:25,47 8,32 1,65 5,49 2275
    2 Lars van der Salm 13,69 2:20,33 9,80 1,50 4,84 1896
    3 Hugo van Es 12,59 2:19,28 7,59 1,40 4,81 1815
    4 Luuk Kuijper 11,93 DNS DNS 1,65 5,82 1699
    5 Stijn de Graaf 12,20 2:30,96 8,50 1,25 4,72 1645
    6 Kimmo Taal 14,12 2:28,67 7,35 1,35 4,27 1238


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Merlijn va...ensbergen 12,34 2:23,69 10,96 1,40 5,16 3152
    2 Valéry Va...der Vring 13,07 2:22,73 10,34 1,35 4,83 2916
    3 Aion van der Lecq 13,15 2:39,02 9,93 1,50 4,48 2781
    4 Luc Schrama 14,28 2:25,18 7,35 1,35 3,63 2335
    5 Stan van der Salm 13,27 2:37,68 9,36 DNS 4,49 2127
    6 Berend Van Oevelen 15,46 2:52,35 6,90 1,20 3,47 1802
    7 Kasper de Vries 16,26 3:03,94 4,60 DNS 3,03 1021
    8 Jelmer Stuijt DNS DNS DNS 1,15 DNS 352


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sander van den Broek 13,85 -0.3 m/s---
    Jordy Wingelaar DNS ---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sander van den Broek 2:36,96 ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelmer Stuijt 10:53,22 ---
    Aion van der Lecq DNS ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Gijs de Haan 11,43 3:06,11 7,31 1,40 4,37 2615
    2 Enrique van Velzen 11,43 3:52,91 8,97 1,40 4,47 2425
    3 Marien Sips 11,22 3:41,36 6,44 1,20 3,98 2131
    4 Tijn Hoksbergen 11,85 3:25,31 5,52 1,20 3,82 2046
    5 Siep van Drunen 11,46 DNS 7,42 1,25 3,78 1735
    6 Ricardo de Jong 12,17 4:08,53 4,93 1,15 3,87 1699
    7 Nino Van Halderen 13,07 3:54,68 5,71 1,15 3,50 1631
    8 Jarn van der Salm 12,59 4:03,64 6,03 1,15 3,19 1604
    9 Jasper Kremer 15,94 5:03,17 5,94 1,00 2,25 743


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Leon van der Waal DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Leon van der Waal DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Leon van der Waal 4,66 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Luuk Doodeman 10,07 4:03,19 6,10 3,61 1719
    2 Daniël Lechner 10,90 3:57,46 3,74 2,80 1305


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Timo Vesters 9,60 3:44,82 4,53 3,62 1785
    2 Barend Kleiborn 9,65 4:05,57 3,75 3,25 1541
    3 Yanniek van Cooten 10,38 4:06,86 5,96 2,70 1466
    4 Léon K Gex-Collet 11,22 3:44,05 4,19 3,17 1444
    5 Andres Gi...z Sanchez 10,36 4:12,82 5,07 2,90 1425
    6 Kevin Jaspers 10,62 4:48,79 4,93 2,69 1200
    7 Julian Codrington DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Milan van Holsteijn 7,36 3:35,99 5,58 3,39 1794
    2 Zeb van Elk 7,29 3:55,11 5,40 3,29 1673
    3 Luca de Kok 7,09 4:27,19 3,06 3,30 1400
    4 Sybrand Adema 7,33 3:44,79 4,00 DNS 1244
    5 Valentijn Engelhart 7,64 3:57,16 2,81 2,41 1222
    6 Olivier Mans 7,82 4:32,44 3,04 3,03 1182


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 7,27 2:17,20 25,40 2,98 1555
    2 Andre Dias Scarano 7,54 2:18,49 22,00 2,78 1406
    3 Menno van der Waal 7,73 2:26,56 16,32 2,92 1253
    4 Lars de Block 8,84 2:36,90 17,04 2,47 926
    5 Floris Meewisse 8,48 2:45,13 13,11 2,14 797
    6 Merijn Stuijt DNS 2:40,13 15,40 DNS 438


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Stijn Heitkamp 7,47 2:18,95 17,38 2,92 1378
    2 Robin van Holsteijn 8,57 2:25,02 19,47 2,45 1081
    3 Viggo van Holsteijn 8,42 2:29,18 18,17 2,49 1061
    4 Julian Kappel 8,18 2:59,25 14,57 2,56 876
    5 Lars Duijnisveld 8,15 2:45,69 8,91 2,66 870
    6 Loek Eijck 8,61 2:54,96 10,98 2,50 757
    7 Rune Stoel 9,25 2:57,73 14,87 2,38 700
    8 Niels Benedictus 8,84 2:56,21 6,86 2,08 546
    9 Pepijn Leisink 8,91 3:09,19 10,60 2,03 543


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Stephan van Geest 16,03 1:16,72 5,45 1,05 3,64 2389
    2 Raoul Oti Bonsu 15,81 1:24,19 6,12 1,00 3,47 2195
    3 Jim van Haaften 18,66 1:48,60 6,31 1,00 2,87 1423


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Laurens van Vliet 13,29 2:43,29 8,58 1,40 4,41 1406
    2 Arnold van der Kraan 14,11 2:45,20 8,04 1,30 4,37 1102
    3 Minne de Vries 15,24 2:47,21 8,21 1,35 4,18 946


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Fulvio Scarano DNS 13,00


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Fulvio Scarano DNF 2:13,89


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Henri Havinga 10:20,21 ---
    2 Jack Favre 10:50,68 ---
    3 Ad Straub 11:49,05 ---
    4 Jan Willem Sips 11:56,36 ---
    Jeroen Meewisse DNS ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Bas Kroon 12,59 2:32,90 9,40 1,70 5,49 2258
    2 Tim van der Zwan 12,36 2:28,12 7,49 1,65 5,45 2145


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daan Jeucken 11,98 -0.3 m/s11,68
    2 Nick de Knegt 12,80 -0.3 m/s---
    3 Sven van Adrichem 13,09 -0.3 m/s13,44


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Daan Jeucken DNS 2:16,90


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim van der Zwan 10:36,51 8:44,00
    2 Richard Holstege 10:38,55 10:26,43


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sven van Adrichem 4,96 5,09
    Daan Jeucken DNS 5,32


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Linda van Berkel 14,99 3:27,39 6,22 1,40 4,11 1948
    2 Jacqueline Leemkuil 17,34 3:30,89 6,21 1,00 3,24 849
    3 Melanie van der Lecq 17,66 4:04,47 6,53 1,05 2,88 648
    4 Ingrid Stuijt 23,26 4:08,64 4,39 0,95 2,31 149


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Beate Heb...eru Utomo DNS ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nora Sloot 13,82 -0.3 m/s---
    2 Rosa Hart 14,36 -0.3 m/s---
    3 Céline Smit 14,61 -0.3 m/s14,37
    Lisa Meijndert DNS ---


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rosa Hart 2:58,67 ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nora Sloot 8,82 ---
    2 Céline Smit 8,24 9,86
    3 Rosa Hart 6,71 ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Rosa Hart 3,58 ---
    Nora Sloot DNS ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Larissa Smit 13,52 2:44,25 8,37 1,25 4,31 2511


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Merel Loman 4,32 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Fee Rijnders 10,95 2:00,38 8,14 1,35 4,54 2503
    2 Luca van Loon 11,05 1:59,65 7,16 1,40 4,31 2435
    3 Marianne Jol 11,71 1:54,22 7,92 1,25 3,95 2253
    4 Saana Taal 12,13 2:09,79 7,54 1,30 4,12 2075
    5 Kim Van Leest 11,15 DNS 7,31 1,50 4,20 2058


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Martha Chapple 11,54 -0.4 m/s---
    2 Amber Kroon 11,68 -0.4 m/s---
    Zena van Westrenen DNS ---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Martha Chapple 1:51,14 ---
    2 Amber Kroon 1:56,51 ---
    3 Zena van Westrenen 2:03,37 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martha Chapple 8,68 ---
    2 Vita Primatesta 6,94 ---
    3 Zena van Westrenen 5,53 ---
    4 Amber Kroon 5,06 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Vita Primatesta 1,25 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Amber Kroon 3,66 ---
    2 Vita Primatesta 3,58 ---
    3 Zena van Westrenen 2,90 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Amber de Roo 8,71 1:53,86 5,62 1,25 3,83 2196
    2 Madelon Van der Kuur 9,41 2:03,31 8,09 1,15 3,80 2020
    3 Daphne van der Loo 9,66 2:04,82 5,35 0,80 3,21 1427
    4 Nynke Ypenburg 11,02 2:14,22 4,58 1,00 2,59 1110
    9 Femke van ...Nouweland DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Roos Loman 9,13 +0.4 m/s---
    2 Elke Bordes 9,68 +0.4 m/s---
    3 Giulia Lampe 9,79 +0.4 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nadya Hoedemakers 2:11,21 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Giulia Lampe 6,83 ---
    2 Elke Bordes 5,94 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Roos Loman 1,40 ---
    2 Nadya Hoedemakers 1,25 ---
    3 Giulia Lampe 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Roos Loman 3,96 ---
    2 Elke Bordes 3,51 ---
    3 Giulia Lampe 3,25 ---
    4 Nadya Hoedemakers 3,21 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Marieke de Wit 9,52 4:19,66 4,02 3,35 1541
    2 Sara Hamoumi 10,15 4:16,38 5,26 3,31 1535
    3 Robine Dunnebier 10,52 4:26,05 5,17 3,30 1435
    4 Stella Benca 11,09 4:02,18 3,80 2,70 1243
    5 Ilana Stadman 12,09 5:01,34 3,63 2,50 851
    6 Suzanne va...Nouweland DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Hebe Chadwick 9,53 3:33,30 6,58 3,89 2050
    2 Terra Primatesta 9,82 3:54,30 5,92 3,67 1802
    3 Yvette van Strien 9,70 4:21,54 6,56 3,61 1726
    4 Rachel van...Nouweland 9,81 4:27,75 5,87 3,46 1611
    5 Ilse Meeuwissen 10,22 4:05,16 5,22 3,34 1578
    6 Niovi Georgadakis 10,69 4:21,12 5,66 3,37 1477
    7 Lotte Favre 10,43 4:12,27 5,35 2,99 1455
    8 Noah de Kok 10,15 4:31,01 4,83 3,06 1398
    9 Mette Bordes 10,92 4:30,75 5,38 3,16 1349
    10 Amber Schellenbach 10,32 4:35,70 4,78 2,95 1329
    11 Lies Meeuwissen 10,60 4:23,08 4,10 2,92 1284
    12 Kesia Oostdam 11,98 4:52,42 3,60 2,74 936
    13 Floor Pasman 11,93 5:42,04 3,61 2,44 745


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Tess Homan 7,42 3:52,56 5,02 3,09 1595
    2 Pippa Chadwick 7,25 3:57,39 3,48 2,97 1466
    3 Liese van der Meer 7,31 4:15,43 4,45 2,98 1448
    4 Anne Favre 7,46 4:46,27 3,87 2,98 1258
    5 Liza Jaspers 8,00 4:51,51 3,10 2,76 1036
    6 Rosa Straub 8,29 4:51,09 4,11 2,47 1012
    7 Indy Lammers 8,16 4:52,64 2,84 2,44 918
    8 Claudia G...z Vazquez 8,11 5:28,43 2,07 2,20 700


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Julie Klop 7,31 2:26,56 19,25 2,98 1390
    2 Selena de Jong 7,82 2:19,78 12,20 2,90 1217
    3 Wieke Joon 7,67 2:38,82 13,01 2,77 1095
    4 Emma Kerckhoffs 8,11 2:34,08 8,96 2,94 1006
    5 Mette Quist 7,97 2:30,69 8,16 2,57 962
    6 Nova van der Lecq 8,26 2:42,16 10,45 2,40 852
    7 Mette Stoel 8,71 3:02,90 12,03 2,43 708
    8 Anouk Spee 8,37 2:45,31 4,73 2,49 701
    9 Roos van Drunen --- 2:37,64 10,68 2,82 654
    10 Lucie Daran DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Fleur Favre 7,27 2:22,22 14,15 3,12 1380
    2 Livvy Lammers 7,78 2:36,81 12,66 2,39 1005
    3 Evy Eising 8,62 2:51,59 11,03 2,54 781
    4 Laure Castillo 8,47 3:04,19 11,35 2,26 690
    5 Jasmijn Meewisse 8,67 3:01,21 9,57 2,48 685


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Cheryl Tevreden 13,51 2:51,60 8,27 1,50 4,83 2880
    2 Andrea Snijders 13,88 3:04,30 10,30 1,35 4,57 2623
    3 Margot Den Breejen 14,75 3:01,71 5,19 1,25 3,58 1714


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda van der Meer 19,47 +0.1 m/s---


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Reinet van der Wal 12:25,25 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jolanda van der Meer 4,13 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda van der Meer 3,00 ---