Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op 'AVH Clubkampioenschappen junioren/senioren/masters'

Prijzen

Noah Verboom
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2644 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   2:37,8
  • Kogelstoten 6 kilogram   12,42
  • Speerwerpen 800 gram   46,82
  • Hoogspringen   1,70
Timo Brandehof
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2501 punten
  • 100 meter   11,7
  • 800 meter   2:29,9
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,50
  • Speerwerpen 800 gram   36,48
  • Hoogspringen   1,70
Bryan van Ingen
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2073 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:50,5
  • Kogelstoten 6 kilogram   11,75
  • Speerwerpen 800 gram   38,21
  • Hoogspringen   1,55
Nick van Santen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2273 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:52,5
  • Kogelstoten 5 kilogram   10,02
  • Speerwerpen 700 gram   40,24
  • Hoogspringen   1,80
Douwe Koldijk
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2181 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:11,8
  • Kogelstoten 5 kilogram   9,66
  • Speerwerpen 700 gram   35,32
  • Hoogspringen   1,40
Joost Koldijk
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1862 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:41,0
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,61
  • Speerwerpen 700 gram   25,05
  • Hoogspringen   1,65
Ezra Verboom
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2980 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   3:00,2
  • Kogelstoten 4 kilogram   11,80
  • Speerwerpen 600 gram   31,71
  • Hoogspringen   1,60
Thomas Weijers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2728 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:25,5
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,88
  • Speerwerpen 600 gram   25,49
  • Hoogspringen   1,35
Wesley van Maas de Bie
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2674 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   3:00,2
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,09
  • Speerwerpen 600 gram   34,82
  • Hoogspringen   1,55
Jesse Terpstra
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2086 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   3:26,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,95
  • Speerwerpen 400 gram   19,23
  • Hoogspringen   1,30
Timo van Ruiten
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1798 punten
  • 80 meter   12,4
  • 1000 meter   4:02,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,30
  • Speerwerpen 400 gram   16,85
  • Hoogspringen   1,25
Swen Kraakman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1740 punten
  • 80 meter   13,1
  • 1000 meter   3:30,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,55
  • Speerwerpen 400 gram   18,71
  • Hoogspringen   1,15
Anies Souissi
  • Jongens Racerunners Junioren - 60m - 18,52
Mick van der Brink
  • Jongens Racerunners Junioren - 60m - 56,99
Anies Souissi
  • Jongens Racerunners Junioren - 400m - 2:10,11
Mick van der Brink
  • Jongens Racerunners Junioren - 400m - 5:07,26
Joshua de Koning
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 30 punten
  • 100 meter   14,7
  • 400 meter   1:14,1
  • Kogelstoten   7,81
  • Verspringen   4,42
Mathijs Gompelman
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 30 punten
  • 100 meter   13,8
  • 400 meter   1:16,6
  • Kogelstoten   7,69
  • Verspringen   4,80
Jeffrey Hees
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 23 punten
  • 100 meter   17,2
  • 400 meter   1:37,6
  • Kogelstoten   5,44
  • Verspringen   3,67
Bram Berger
  • Jongens Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   13,8
  • 400 meter   1:58,0
  • Kogelstoten   3,01
  • Verspringen   1,82
Marco Horstman
  • Jongens Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   18,5
  • 400 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Verspringen   1,80
Quint de Graaf
  • Jongens Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   11,2
  • 400 meter   1:37,9
  • Kogelstoten   3,84
  • Verspringen   2,92
Tygo Steinmetz
  • Jongens Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   10,8
  • 400 meter   1:34,7
  • Kogelstoten   5,92
  • Verspringen   3,36
Tom Aarts
  • Jongens Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Verspringen   DNS
Ruben Hussaarts
  • Jongens Specials Senioren - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   15,3
  • 400 meter   1:18,7
  • Kogelstoten   8,68
  • Verspringen   4,00
Freek Nijbacker
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1081 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   7,03
  • Speerwerpen 800 gram   20,00
  • Hoogspringen   1,30
Daniël Treep
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2663 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   2:18,2
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,01
  • Speerwerpen 800 gram   42,15
  • Hoogspringen   1,65
Mebratom Tsegay
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2212 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:10,6
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   8,54
  • Speerwerpen 800 gram   37,08
  • Hoogspringen   1,40
Marcus Treep
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2149 punten
  • 100 meter   13,0
  • 800 meter   2:27,3
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   8,55
  • Speerwerpen 800 gram   40,29
  • Hoogspringen   1,65
Marjolein Bolten
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2882 punten
  • 100 meter   14,3
  • 800 meter   3:04,4
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,96
  • Speerwerpen 600 gram   29,03
  • Hoogspringen   1,65
Aimee Goudsmit
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 4 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 600 gram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
Anouk van Uxem
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2107 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   4:05,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,55
  • Speerwerpen 500 gram   23,66
  • Hoogspringen   1,35
Anna Schipper
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1782 punten
  • 80 meter   12,3
  • 1000 meter   4:11,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,62
  • Speerwerpen 500 gram   18,79
  • Hoogspringen   1,35
Josephine Bockstael
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1644 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   4:21,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,71
  • Speerwerpen 500 gram   14,21
  • Hoogspringen   1,25
Milou Kaestner
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2263 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:46,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,95
  • Speerwerpen 400 gram   19,02
  • Hoogspringen   1,30
Joyce Menick
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2233 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:38,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,10
  • Speerwerpen 400 gram   17,49
  • Hoogspringen   1,40
Ilse Hogeveen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2082 punten
  • 60 meter   8,7
  • 1000 meter   4:04,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,26
  • Speerwerpen 400 gram   19,26
  • Hoogspringen   1,25
Amy van de Meel
  • Meisjes Racerunners Junioren - 60m - 16,95
Nienke Heijne Makreel
  • Meisjes Racerunners Junioren - 60m - 20,01
Amy van de Meel
  • Meisjes Racerunners Junioren - 400m - 1:55,21
Nienke Heijne Makreel
  • Meisjes Racerunners Junioren - 400m - 3:15,52
Mila van Groenigen
  • Meisjes Specials Pupillen - Meerkamp - 0 punten
  • 60 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Verspringen   DNS

Hoogtepunten

Milou Kaestner MJD Kogel
  • 10,95
  • Marjolein Bolten MJA Kogel
  • 9,96
  • Ezra Verboom JJC Hoog
  • 1,60
  • Ezra Verboom JJC 100m
  • 11,95
  • Marjolein Bolten MJA Speer
  • 29,03
  • Ilse Hogeveen MJD 60m
  • 8,66
  • Yoeri Verburg JJC 100m
  • 12,80
  • Thomas Weijers JJC 100m
  • 12,55
  • Justin Ravensbergen JJC 100m
  • 12,86
  • Marjolein Bolten MJA Hoog
  • 1,65
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Noah Verboom 11,97 2:37,73 12,42 46,82 1,70 2644
    2 Timo Brandehof 11,69 2:29,83 10,50 36,48 1,70 2501
    3 Bryan van Ingen 12,68 2:50,48 11,75 38,21 1,55 2073
    4 Stefan van Langen 12,48 2:23,55 7,94 22,16 1,55 1823


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Nick van Santen 12,31 2:52,45 10,02 40,24 1,80 2273
    2 Douwe Koldijk 12,56 2:11,74 9,66 35,32 1,40 2181
    3 Joost Koldijk 12,37 2:40,97 8,61 25,05 1,65 1862
    4 Hugo Stuart 13,14 DNS 7,80 28,31 1,60 1448
    5 Remco van de Flier 13,26 DNS 7,06 21,73 1,55 1193


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Ezra Verboom 11,95 3:00,12 11,80 31,71 1,60 2980
    2 Thomas Weijers 12,55 2:25,50 8,88 25,49 1,35 2728
    3 Wesley van...as de Bie 13,14 3:00,12 9,09 34,82 1,55 2674
    4 Willem Gr...es Maduro 13,32 3:00,12 10,46 30,87 1,45 2576
    5 Yoeri Verburg 12,80 3:00,12 8,55 30,98 1,45 2558
    6 Thijmen Katerberg 13,64 3:00,12 10,46 25,37 1,55 2525
    7 Justin Ravensbergen 12,86 2:59,37 8,08 26,55 1,30 2339
    8 Polle Höngens 14,22 2:36,35 6,51 21,45 1,40 2236


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Jesse Terpstra 12,14 3:26,24 6,95 19,23 1,30 2086
    2 Timo van Ruiten 12,32 4:02,33 7,30 16,85 1,25 1798
    3 Swen Kraakman 13,04 3:30,65 5,55 18,71 1,15 1740
    4 Bas Vroemen 11,92 4:03,41 5,53 21,27 1,10 1718
    5 Maas Gijzen 11,69 4:00,89 4,86 16,59 1,20 1700
    6 Cas den Braber 13,53 3:48,90 5,89 15,34 1,10 1495
    7 Matthijs Schipper 12,56 4:04,06 5,33 11,03 1,20 1470
    8 Raf Höngens 15,13 5:16,61 4,59 8,89 1,05 722
    9 Siem Bosch DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Racerunners Junioren - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anies Souissi 18,52 ---
    2 Mick van der Brink 56,99 ---
    Bas Keessen DNS ---


    Jongens Racerunners Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anies Souissi 2:10,11 ---
    2 Mick van der Brink 5:07,26 ---
    Bas Keessen DNS ---


    Jongens Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
    1 Joshua de Koning 14,65 1:14,04 7,81 4,42 30
    1 Mathijs Gompelman 13,74 1:16,54 7,69 4,80 30
    3 Jeffrey Hees 17,13 1:37,54 5,44 3,67 23
    4 Juan Bouw 17,89 1:45,97 5,70 3,42 20
    5 Coen Berger 18,18 1:39,26 4,81 3,06 17
    6 Jörn Bijlsma DNS DNS DNS DNS 0
    6 Kolja Hooijdonk DNS DNS DNS DNS 0
    6 Onno Meijerhof DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Specials Pupillen - Meerkamp

    # Naam 60m400mKogelVerPunten totaal
    1 Bram Berger 13,80 1:57,95 3,01 1,82 0
    1 Marco Horstman 18,47 DNS DNS 1,80 0
    1 Quint de Graaf 11,13 1:37,83 3,84 2,92 0
    1 Tygo Steinmetz 10,74 1:34,61 5,92 3,36 0
    1 Tom Aarts DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Specials Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
    1 Ruben Hussaarts 15,21 1:18,68 8,68 4,00 4


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Freek Nijbacker M35 12,72 DNS 7,03 20,00 1,30 1081


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Daniël Treep 11,94 2:18,19 11,01 42,15 1,65 2663
    2 Mebratom Tsegay 12,18 2:10,56 8,54 37,08 1,40 2212
    3 Marcus Treep 12,95 2:27,25 8,55 40,29 1,65 2149
    4 Matthijs Kuyken 12,20 2:26,16 7,38 30,70 1,70 2100
    5 Casper Dekker 12,23 2:40,83 8,99 28,86 1,45 1794
    6 Shen Van Diest 12,99 2:29,58 8,66 30,00 1,35 1661
    7 David de Vries 12,55 2:35,50 7,05 24,41 1,50 1596
    8 Lars Spitteler 13,38 2:27,81 7,47 25,34 1,50 1587
    9 Manuel Le...ebrikidan 13,39 2:12,02 5,51 19,86 1,35 1344
    10 John Berkeljon DNS DNS 7,37 31,72 DNS 612
    11 Pepijn de Groot 12,87 DNS DNS DNS DNS 414


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Marjolein Bolten 14,27 3:04,40 9,96 29,03 1,65 2882
    2 Aimee Goudsmit DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Anouk van Uxem 11,55 4:05,74 7,55 23,66 1,35 2107
    2 Anna Schipper 12,22 4:11,60 5,62 18,79 1,35 1782
    3 Josephine Bockstael 12,16 4:21,64 6,71 14,21 1,25 1644
    4 Mila Brandehof 12,32 4:20,05 6,64 10,68 NM 1114
    5 Eva Buitendijk 13,68 4:08,24 6,17 11,98 NM 1009


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Milou Kaestner 9,02 3:46,35 10,95 19,02 1,30 2263
    2 Joyce Menick 8,93 3:38,32 8,10 17,49 1,40 2233
    3 Ilse Hogeveen 8,66 4:04,15 8,26 19,26 1,25 2082
    4 Nikki van Tienderen 9,63 3:50,01 7,36 13,78 1,40 1924
    5 Loïs Lessing 9,20 3:28,01 6,14 11,26 1,20 1842
    6 Aniek van Schie 10,03 4:26,87 7,63 19,56 1,40 1830
    7 Iris Bolhuis 9,88 3:30,21 5,96 12,65 1,15 1698
    8 Noëlle Visser 9,60 3:40,98 5,53 10,52 1,20 1636
    9 Faja Lalleman 10,25 4:19,37 5,11 13,55 1,15 1360
    10 Shevandy Tjon Akon DNS DNF DNS DNS DNS 0


    Meisjes Racerunners Junioren - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Amy van de Meel 16,95 ---
    2 Nienke He...e Makreel 20,01 ---


    Meisjes Racerunners Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amy van de Meel 1:55,21 ---
    2 Nienke He...e Makreel 3:15,52 ---


    Meisjes Specials Pupillen - Meerkamp

    # Naam 60m400mKogelVerPunten totaal
    1 Mila van Groenigen DNS DNS DNS DNS 0