Vereniging 'AV Wijchen' op 'Clubkampioenschappen 2016 AV Wijchen'

Prijzen

Maarten Kerckhoffs
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3022 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:22,4
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   34,22
  • Kogelstoten 6 kilogram   11,17
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,58
Bas Bernts
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2730 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   2:25,7
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   25,42
  • Kogelstoten 6 kilogram   9,61
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,61
Luuk Verploegen
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2493 punten
  • 100 meter   12,2
  • 800 meter   2:14,2
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   21,95
  • Kogelstoten 6 kilogram   7,61
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,20
Daan Reijnen
  • Jongens Junior A - 5000m - 18:36,94
Bart Mulder
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3052 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:15,7
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   31,35
  • Kogelstoten 5 kilogram   9,83
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,72
Jaap Miessen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2811 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:35,5
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   32,41
  • Kogelstoten 5 kilogram   11,00
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,40
Roy Berris
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2178 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:50,9
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   25,05
  • Kogelstoten 5 kilogram   9,68
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,11
Lars Van Huijkelom
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2793 punten
  • 100 meter   13,0
  • 1000 meter   3:15,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,79
  • Speerwerpen 600 gram   28,33
  • Hoogspringen   1,55
Bram Dozeman
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2341 punten
  • 100 meter   13,8
  • 1000 meter   3:46,8
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,49
  • Speerwerpen 600 gram   19,18
  • Hoogspringen   1,45
Joris de Baat
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2263 punten
  • 100 meter   14,8
  • 1000 meter   3:24,2
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,33
  • Speerwerpen 600 gram   22,92
  • Hoogspringen   1,40
Joris Abelen
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 3070 punten
  • 100 meter   12,6
  • 1000 meter   3:15,0
  • Kogelstoten 4 kilogram   10,86
  • Speerwerpen 600 gram   35,33
  • Hoogspringen   1,50
Koen van Veen
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2969 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:26,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   10,66
  • Speerwerpen 600 gram   34,53
  • Hoogspringen   1,55
Max Muller
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2751 punten
  • 100 meter   13,8
  • 1000 meter   2:58,7
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,74
  • Speerwerpen 600 gram   23,69
  • Hoogspringen   1,50
Rowan Spuesens
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1987 punten
  • 80 meter   11,7
  • 1000 meter   3:50,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,29
  • Speerwerpen 400 gram   17,44
  • Verspringen   4,16
Jelle Grisèl
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1508 punten
  • 80 meter   12,8
  • 1000 meter   3:46,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,51
  • Speerwerpen 400 gram   13,96
  • Verspringen   3,30
Niels Hofstede
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1364 punten
  • 80 meter   13,5
  • 1000 meter   3:51,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,05
  • Speerwerpen 400 gram   12,90
  • Verspringen   3,40
Michael Botman
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2230 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:36,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,05
  • Speerwerpen 400 gram   17,75
  • Verspringen   4,56
Tom Berris
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2071 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:55,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,15
  • Speerwerpen 400 gram   26,58
  • Verspringen   3,95
Jaan Van Wijk
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1337 punten
  • 80 meter   13,9
  • 1000 meter   3:59,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,55
  • Speerwerpen 400 gram   16,48
  • Verspringen   3,12
Justin Wijnen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1622 punten
  • 60 meter   10,9
  • 600 meter   2:21,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,11
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,04
Miel Kromwijk
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1579 punten
  • 60 meter   10,8
  • 600 meter   2:39,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,66
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,85
Tijn van Wijk
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1380 punten
  • 60 meter   11,8
  • 600 meter   2:32,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,47
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,82
Yannick Adam
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2178 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,06
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,41
Willem Glaudemans
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1871 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:19,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,60
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,24
Bart Verstraaten
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1782 punten
  • 60 meter   10,7
  • 600 meter   2:32,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,60
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,86
Siebe Broekstra
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1657 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:26,7
  • Vortexwerpen   27,48
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,74
Julien Adam
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1638 punten
  • 40 meter   7,4
  • 400 meter   1:29,7
  • Vortexwerpen   23,33
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,91
Bas Berning
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1571 punten
  • 40 meter   7,6
  • 400 meter   1:34,7
  • Vortexwerpen   21,52
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,38
Jordy Botman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1637 punten
  • 40 meter   7,2
  • 400 meter   1:26,7
  • Vortexwerpen   21,63
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,98
Olaf Gijtenbeek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1418 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:27,0
  • Vortexwerpen   19,52
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,82
Tom Hermsen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1164 punten
  • 40 meter   7,4
  • 400 meter   1:34,1
  • Vortexwerpen   11,13
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,70
Daan Schaaps
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1264 punten
  • 40 meter   7,7
  • 400 meter   1:28,9
  • Vortexwerpen   17,69
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,60
Job Arbeider
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 961 punten
  • 40 meter   8,3
  • 400 meter   1:49,9
  • Vortexwerpen   14,63
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,68
Wesley Wijnen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 925 punten
  • 40 meter   8,3
  • 400 meter   1:35,4
  • Vortexwerpen   11,13
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,18
Stefan Molenaar
  • Masters Mannen - Meerkamp - 2599 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:37,6
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,12
  • Speerwerpen 800 gram   35,05
  • Verspringen   5,78
Ron de Kraker
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1706 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:49,4
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   6,81
  • Speerwerpen 800 gram   23,96
  • Verspringen   4,69
Ruud Löbel
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1307 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   2:30,0
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   6,21
  • Speerwerpen 800 gram   20,14
  • Verspringen   3,54
Jeroen Liefrink
  • Masters Mannen - 5000m - 19:39,39
Bob Boelens
  • Masters Mannen - 5000m - 19:39,86
Frank Cornelissen
  • Masters Mannen - 5000m - 20:59,56
Robin Scholten
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3270 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   2:11,5
  • Discuswerpen 2 kilogram   27,57
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   10,65
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,97
Thijs Moesman
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3016 punten
  • 100 meter   11,7
  • 800 meter   2:17,3
  • Discuswerpen 2 kilogram   25,55
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,26
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,56
Koen Willems
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2891 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:06,8
  • Discuswerpen 2 kilogram   29,09
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,21
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,53
Almir Fetahovic
  • Senioren mannen - 5000m - 17:21,34
Marc Johnston
  • Senioren mannen - 5000m - 18:08,06
Martien Peters
  • Senioren mannen - 5000m - 18:15,77
Arja van der Valk
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 2637 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   3:00,8
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,74
  • Speerwerpen 600 gram   26,06
  • Verspringen   4,09
Ilse Gerrits
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 2589 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   2:49,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,83
  • Speerwerpen 600 gram   23,64
  • Verspringen   3,63
Mieke Klinkhamer
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1741 punten
  • 100 meter   20,6
  • 800 meter   3:42,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,90
  • Speerwerpen 500 gram   15,62
  • Verspringen   2,69
Judi Willems
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2558 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   3:07,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   18,05
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,03
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,32
Nienke de Jager
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2412 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   2:55,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,36
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,74
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,14
Teri Rossen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2382 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   2:56,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,22
  • Kogelstoten 4 kilogram   5,89
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,46
Diede Gerdsen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2793 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   2:41,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   18,30
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,45
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,36
Fleur van de Loop
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2483 punten
  • 100 meter   14,3
  • 800 meter   2:57,3
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,32
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,59
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,20
Vera Trieling
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2282 punten
  • 100 meter   15,4
  • 800 meter   2:45,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,78
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,31
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,18
Lisanne Schapendonk
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 2024 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:13,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,38
  • Speerwerpen 500 gram   14,33
  • Hoogspringen   1,25
Hilde Walraven
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1868 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:58,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,47
  • Speerwerpen 500 gram   14,70
  • Hoogspringen   1,30
Diana Top
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1834 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   4:39,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,66
  • Speerwerpen 500 gram   15,55
  • Hoogspringen   1,40
Eveline Schaaps
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1575 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:12,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,61
  • Speerwerpen 400 gram   12,20
  • Verspringen   3,33
Kim Patotzka
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1522 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:49,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,46
  • Speerwerpen 400 gram   7,93
  • Verspringen   3,40
Robin Slutter
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1379 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:54,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,38
  • Speerwerpen 400 gram   8,93
  • Verspringen   3,35
Terra van der Horst
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2103 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:41,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,93
  • Speerwerpen 400 gram   18,77
  • Verspringen   4,01
Sacha van Swam
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1533 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   4:04,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,09
  • Speerwerpen 400 gram   8,28
  • Verspringen   3,57
Tamara van Kessel
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1255 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:07,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,21
  • Speerwerpen 400 gram   10,15
  • Verspringen   3,07
Jenice Isibor
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1790 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:36,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,79
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,36
Minke Keltjens
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1686 punten
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:22,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,49
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,10
Sofie Dam
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1666 punten
  • 60 meter   10,3
  • 600 meter   2:41,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,31
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,13
Iris de Vries
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2111 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:16,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,04
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,35
Tippi Visser
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2032 punten
  • 60 meter   10,3
  • 600 meter   2:09,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,33
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,35
Paula Spoelman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1996 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:19,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,40
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,25
Femke Veldkamp
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1588 punten
  • 40 meter   7,2
  • 400 meter   1:26,3
  • Vortexwerpen   15,90
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   3,27
Julia Schaaps
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1411 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:34,9
  • Vortexwerpen   10,73
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,16
Minke Reurings
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1182 punten
  • 40 meter   8,1
  • 400 meter   1:48,9
  • Vortexwerpen   14,62
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,09
Evy Wall
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1246 punten
  • 40 meter   7,8
  • 400 meter   1:31,9
  • Vortexwerpen   14,43
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Norah de Kraker
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1215 punten
  • 40 meter   7,7
  • 400 meter   1:34,3
  • Vortexwerpen   15,11
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,70
Elise Aertssen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1076 punten
  • 40 meter   7,9
  • 400 meter   1:58,1
  • Vortexwerpen   16,35
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,56
Emily de Groot
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1258 punten
  • 40 meter   7,7
  • 400 meter   1:34,9
  • Vortexwerpen   10,74
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,58
Matilda de Groot
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1014 punten
  • 40 meter   8,0
  • 400 meter   1:37,4
  • Vortexwerpen   9,48
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,45
Rosali van Hooijdonk
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 823 punten
  • 40 meter   8,3
  • 400 meter   1:44,1
  • Vortexwerpen   9,68
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,27
Merel Kramer
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 3156 punten
  • 100 meter   14,0
  • 800 meter   3:21,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   30,21
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,21
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,59
Teske Voerman
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2538 punten
  • 100 meter   14,2
  • 800 meter   3:06,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,65
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,46
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,29
Eline Janssen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2394 punten
  • 100 meter   15,4
  • 800 meter   2:59,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,10
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,18
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,12
Ryanda Cornelissen
  • Senioren vrouwen - 5000m - 20:14,44
Wendy van Deelen
  • Senioren vrouwen - 5000m - 20:25,19
Angelique Hirdes
  • Senioren vrouwen - 5000m - 21:35,62

Hoogtepunten

Niels van den Berg JJC2 100m
  • 12,71
  • Diede Gerdsen MJB 100m
  • 13,29
  • Peter Versantvoort Msen 100m
  • 11,37
  • Lisanne Schapendonk MJC1 1000m
  • 3:13,00
  • Arja van der Valk V40 Speer
  • 26,06
  • Max Muller JJC2 1000m
  • 2:58,70
  • Joris Abelen JJC2 100m
  • 12,60
  • Merel Kramer Vsen Hoog
  • 1,50
  • Ilse Gerrits V45 800m
  • 2:49,51
  • Wybe Sesink JJC2 Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Maarten Kerckhoffs 12,47 2:22,31 34,22 11,17 1,60 5,58 3022
    2 Bas Bernts 11,95 2:25,64 25,42 9,61 1,55 5,61 2730
    3 Luuk Verploegen 12,15 2:14,17 21,95 7,61 1,55 5,20 2493
    4 Bjorn van de Lest 12,35 2:19,47 14,34 6,41 1,30 4,62 1655
    5 Jeroen de Jong 13,99 2:43,96 13,85 7,43 1,30 4,38 1119


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Daan Reijnen 18:36,94 19:13,00


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Bart Mulder 12,36 2:15,68 31,35 9,83 1,65 5,72 3052
    2 Jaap Miessen 12,32 2:35,45 32,41 11,00 1,60 5,40 2811
    3 Roy Berris 12,88 2:50,82 25,05 9,68 1,55 5,11 2178
    4 Loek de Kleijn 13,39 2:36,06 23,46 8,42 1,60 5,09 2135
    5 Jens Gerrits 13,37 2:11,24 16,24 6,60 1,35 4,02 1556
    6 Rinus Berntsen 13,74 2:42,46 21,11 7,97 1,45 4,07 1508
    7 Bart Fransen 13,89 2:45,20 17,02 7,09 1,50 4,51 1434
    8 Teun van Beuningen 13,17 2:42,91 14,38 6,84 1,55 4,15 1422
    9 Robin Klaassen 14,54 2:30,31 16,03 6,58 1,30 4,21 1128
    10 Jelte de Jager 13,51 DNS DNS DNS 1,55 DNS 749
    11 Siem Toenders 15,35 2:45,40 13,63 5,41 1,30 3,74 552
    12 Tren Gerritsen 16,12 2:51,96 14,19 5,56 1,35 3,77 547


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Lars Van Huijkelom 12,96 3:15,52 7,79 28,33 1,55 2793
    2 Bram Dozeman 13,71 3:46,76 9,49 19,18 1,45 2341
    3 Joris de Baat 14,77 3:24,16 7,33 22,92 1,40 2263
    4 Koen Verploegen 14,31 3:15,99 7,26 18,17 1,30 2200
    5 Robbert Ottenbros 13,40 3:57,22 6,96 19,15 1,35 2110
    6 Tom Stuth 13,53 3:41,27 6,46 12,17 1,30 1959
    7 Tijn Kromwijk 14,82 3:26,52 4,71 19,75 1,30 1941
    8 Karsten Holl 14,08 4:30,15 5,87 18,33 1,40 1841
    9 Jasper Huinink 15,32 3:50,19 5,28 8,79 1,25 1500


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Joris Abelen 12,60 3:15,00 10,86 35,33 1,50 3070
    2 Koen van Veen 12,87 3:26,53 10,66 34,53 1,55 2969
    3 Max Muller 13,75 2:58,70 8,74 23,69 1,50 2751
    4 Wybe Sesink 13,34 2:58,62 7,42 DNS 1,70 2499
    5 Dennis van de Weem 13,05 3:19,73 8,23 18,58 1,35 2436
    6 Niels van den Berg 12,71 3:34,91 7,58 21,77 1,35 2415
    7 Kelvin Toonen 13,44 3:47,90 8,37 23,75 1,45 2398
    8 Joey Janssen 13,46 3:30,44 8,32 23,11 1,25 2326
    9 Rik van Megen 15,01 3:41,42 5,61 18,37 1,20 1790


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Rowan Spuesens 11,63 3:50,85 7,29 17,44 4,16 1987
    2 Jelle Grisèl 12,72 3:46,80 5,51 13,96 3,30 1508
    3 Niels Hofstede 13,42 3:51,85 5,05 12,90 3,40 1364
    4 Bram Verstegen 13,43 3:58,10 4,61 11,67 2,72 1135
    5 Tijs Vonk DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Michael Botman 11,42 3:36,00 8,05 17,75 4,56 2230
    2 Tom Berris 12,08 3:55,54 8,15 26,58 3,95 2071
    3 Jaan Van Wijk 13,84 3:59,79 5,55 16,48 3,12 1337
    4 Yous Sokhona 13,47 4:00,54 4,31 12,43 2,76 1124
    5 Okke Jonkers 13,47 4:23,29 6,05 15,18 DNS 1034
    6 Arjen Achten 14,45 4:17,16 4,66 9,31 3,00 942


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Justin Wijnen 10,87 2:21,65 4,11 1,00 3,04 1622
    2 Miel Kromwijk 10,74 2:39,78 5,66 1,00 2,85 1579
    3 Tijn van Wijk 11,74 2:32,81 4,47 0,95 2,82 1380
    4 Niek van Gemert 10,50 2:20,28 4,26 DNS 2,91 1326
    5 Kayden Chang DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Yannick Adam 10,17 2:15,99 7,06 1,20 3,41 2178
    2 Willem Glaudemans 10,49 2:19,49 5,60 1,05 3,24 1871
    3 Bart Verstraaten 10,61 2:31,99 6,60 1,10 2,86 1782
    4 Imme Lange 10,64 2:34,62 4,63 1,00 2,90 1568
    5 Ferdinand Sanders 11,22 2:38,41 4,61 1,05 2,66 1455
    6 Stijn Hormes 11,64 2:39,19 5,65 1,00 2,42 1386
    7 Wiebe Jonkers 13,23 3:18,68 4,04 0,95 2,40 879
    8 Olivier Rosmalen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Siebe Broekstra 7,41 1:26,64 27,48 0,95 2,74 1657
    2 Julien Adam 7,38 1:29,65 23,33 1,00 2,91 1638
    3 Bas Berning 7,56 1:34,69 21,52 0,95 3,38 1571
    4 Olivier Korsten 7,64 1:40,60 20,46 0,85 2,77 1276
    5 Mats Roepman 7,82 1:37,09 16,90 0,90 2,49 1212
    6 Bart van Wees 7,73 1:31,03 8,50 0,85 2,29 1076
    7 Brent Hormes 8,11 1:37,78 10,47 0,90 2,52 1050
    8 Kevin van Ling 8,11 1:41,12 11,87 0,90 2,48 1030
    9 Loek Derks 8,49 1:45,32 9,22 0,70 2,01 659
    10 Vigo Nijenhuis DNS DNS 11,85 DNS 2,13 332
    11 Armin Belderok DNS DNS 11,68 DNS 2,08 319


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Jordy Botman 7,19 1:26,65 21,63 0,90 2,98 1637
    2 Olaf Gijtenbeek 7,41 1:26,95 19,52 0,75 2,82 1418
    3 Tom Hermsen 7,39 1:34,05 11,13 0,75 2,70 1164
    4 Sander van Eldijk 8,00 1:35,25 20,27 0,65 2,92 1155
    5 Bas Schreuders 8,13 1:46,56 13,78 0,70 2,34 866
    6 David van Heijden 8,37 1:44,32 10,33 0,80 2,27 825
    7 Tijn Maassen 8,47 1:49,01 10,08 0,80 2,31 813


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Daan Schaaps 7,70 1:28,89 17,69 0,75 2,60 1264
    2 Job Arbeider 8,28 1:49,84 14,63 0,75 2,68 961
    3 Wesley Wijnen 8,27 1:35,32 11,13 0,80 2,18 925
    4 Bram Brewel 8,38 1:38,44 10,13 0,70 2,43 827
    5 Arwin Bayat 8,62 1:57,55 11,73 0,65 2,19 688
    6 Gijs van den Heuij 8,67 1:50,33 10,81 0,65 1,93 611
    7 Thijs Arts 8,87 1:48,32 11,43 0,65 1,72 553
    8 Yuri Belderok 9,43 1:59,77 11,37 0,60 1,84 466
    9 Loc-Lin Mclonnel 9,20 1:48,92 4,63 0,70 2,07 460
    10 Teun Jonkheer 9,45 1:57,67 7,60 0,60 1,78 374
    11 Tim Alders 10,41 DNS 5,69 0,45 2,09 235
    12 Emil Tudorovskiy DNS DNS DNS DNS DNS 0
    12 Simme Janssen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelKogelSpeerSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Stefan Molenaar M40 12,86 2:37,58 --- --- 11,12 --- --- 35,05 5,78 2599
    2 Ron de Kraker M40 12,59 2:49,40 --- --- 6,81 --- --- 23,96 4,69 1706
    3 Ruud Löbel M45 14,50 2:29,96 --- --- 6,21 --- --- 20,14 3,54 1307
    4 Bert De Koning M55 15,82 3:01,49 --- 7,12 --- --- 19,98 --- 3,46 1194
    5 Dick Berris M50 15,12 3:21,77 --- 7,16 --- --- 21,48 --- 3,66 1023
    6 Edwin Boschman M45 15,36 3:29,14 --- --- 7,39 --- --- 21,28 2,95 749


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Liefrink M40 19:39,39 ---
    2 Bob Boelens M50 19:39,86 ---
    3 Frank Cornelissen M55 20:59,56 ---
    4 Peter Van Gils M60 21:01,76 ---
    5 Marc Peters M45 21:14,15 ---
    6 Gertjan Baams M45 21:31,91 ---
    7 Hans van Wijk M65 21:49,37 ---
    8 Paul Jansen M55 24:07,50 ---
    9 Wil Jansen M55 24:48,57 ---
    10 Gerard Peters M60 25:00,22 ---
    Nico Peeters Weem M60 DQ ---
    André Driessen M50 DNF ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Robin Scholten 11,94 2:11,43 27,57 10,65 1,70 5,97 3270
    2 Thijs Moesman 11,61 2:17,28 25,55 9,26 1,70 5,56 3016
    3 Koen Willems 12,63 2:06,74 29,09 9,21 1,55 5,53 2891
    4 Joris Kerckhoffs 11,93 2:17,29 26,91 9,77 1,55 5,55 2873
    5 Koen de Jong 12,43 2:38,42 23,45 8,02 1,65 5,95 2497
    6 Sander van Gelderen 12,70 2:31,76 25,57 8,19 1,45 5,43 2267
    7 Daan van de Weem 12,45 3:21,00 24,73 9,70 1,60 5,27 2206
    8 Rutger van Breugel 13,16 2:46,70 27,72 10,23 1,55 4,82 2199
    9 Peter Versantvoort 11,37 DNS DNS 9,66 1,60 5,35 2100
    10 Zoran Steinmann 12,70 2:24,37 20,05 7,60 1,50 4,97 2099
    11 Rense Pranger 12,47 2:35,92 17,55 7,10 1,50 5,42 2006
    12 Jelle van Lohuizen 13,71 2:42,94 25,37 9,21 1,55 3,78 1736
    13 Jos De Koning 13,70 DNS 27,76 9,73 1,45 4,38 1696
    14 Tijmen Stuurman 13,27 2:37,17 19,25 7,24 1,40 4,48 1581
    15 Jordi van Horssen 11,90 2:16,58 DNS DNS DNS 5,40 1564
    16 Johan de Koning 13,46 2:33,51 19,29 7,58 1,45 4,07 1558
    17 Jeroen Driessen 13,09 2:12,11 11,93 6,29 1,30 4,29 1470
    18 Renier - Looijen 14,16 2:46,03 17,71 7,68 1,30 3,59 1002
    19 Rick Verweij DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    19 Tim Klinkhamer DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Almir Fetahovic 17:21,34 ---
    2 Marc Johnston 18:08,06 ---
    3 Martien Peters 18:15,77 ---
    4 Patric Poos 19:29,24 ---
    5 Johan de Koning 20:00,21 ---
    6 Geert Caniels 20:24,15 21:16,00
    7 Jelle van Lohuizen 21:01,20 ---
    8 Erwin Verheijen 22:15,35 ---
    9 Geert Derks 23:40,50 ---
    Wouter Kegge DNS 16:35,00
    Antonin de Waard DNF ---


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Arja van der Valk V40 15,06 3:00,73 --- 8,74 --- 26,06 4,09 2637
    2 Ilse Gerrits V45 15,16 2:49,51 --- 6,83 --- 23,64 3,63 2589
    3 Mieke Klinkhamer V60 20,54 3:42,35 6,90 --- 15,62 --- 2,69 1741
    4 Hester Gerritsen V40 17,19 3:03,44 --- DNS --- DNS 3,23 929
    5 Truus De Koning V55 DNS DNS 6,17 --- 13,61 --- DNS 766
    6 Bea Schouten V50 DNS DNS 5,03 --- DNS --- DNS 277


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Judi Willems 14,42 3:07,72 18,05 8,03 1,35 4,32 2558
    2 Nienke de Jager 14,45 2:55,09 19,36 7,74 1,20 4,14 2412
    3 Teri Rossen 14,45 2:56,74 16,22 5,89 1,30 4,46 2382


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Diede Gerdsen 13,29 2:41,51 18,30 7,45 1,25 4,36 2793
    2 Fleur van de Loop 14,25 2:57,22 16,32 7,59 1,30 4,20 2483
    3 Vera Trieling 15,34 2:45,12 16,78 7,31 1,20 4,18 2282
    4 Marlieke Slebus 15,38 3:25,67 18,97 7,34 1,20 3,86 1957
    5 Famke Verstraaten 16,37 3:18,50 17,68 8,56 1,20 3,66 1883
    6 Eline Willems 15,25 DNS 18,69 6,91 DNS 3,87 1360
    7 Amber de Bruin DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Lisanne Schapendonk 12,01 3:13,00 6,38 14,33 1,25 2024
    2 Hilde Walraven 11,53 3:58,77 6,47 14,70 1,30 1868
    3 Diana Top 11,74 4:39,38 7,66 15,55 1,40 1834
    4 Imke Verstraaten 12,48 4:11,87 6,36 15,71 1,25 1655
    5 Roos Sengers 15,36 5:25,87 5,83 16,71 1,15 1021


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Eveline Schaaps 9,71 4:12,77 8,61 12,20 3,33 1575
    2 Kim Patotzka 9,73 3:49,17 7,46 7,93 3,40 1522
    3 Robin Slutter 10,19 3:54,40 6,38 8,93 3,35 1379
    4 Lara Toonen 10,25 4:04,63 6,40 9,54 3,01 1272
    5 Ichelle Bos 10,34 4:16,51 6,30 11,58 3,03 1258
    6 Karlijn Adriaansen 10,89 3:53,79 6,98 9,78 2,72 1218
    7 Liz Jacobs 10,66 4:41,72 6,55 10,51 3,14 1126
    8 Merle Verschut 11,10 4:17,79 4,77 4,76 2,48 800


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Terra van der Horst 9,27 3:40,97 8,93 18,77 4,01 2103
    2 Sacha van Swam 9,03 4:04,34 6,09 8,28 3,57 1533
    3 Tamara van Kessel 10,40 4:07,48 6,21 10,15 3,07 1255
    4 Lara Buijs 11,58 4:38,48 4,46 10,44 2,33 723


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jenice Isibor 9,96 2:35,96 5,79 0,95 3,36 1790
    2 Minke Keltjens 10,39 2:22,25 4,49 0,95 3,10 1686
    3 Sofie Dam 10,30 2:40,99 5,31 1,00 3,13 1666
    4 Isa Demmers 10,57 2:30,44 4,17 1,05 2,84 1597
    5 Mila Hendriks 10,63 2:31,08 3,93 0,95 2,76 1477
    6 Iris Huisman 11,52 2:37,53 4,21 1,05 2,53 1370
    7 Ruby Steenhuis 11,26 2:39,15 4,58 DNS 2,57 1046
    8 Erin Boschman 12,61 2:48,49 4,37 0,80 2,35 982
    9 Iris Martens 11,58 2:35,33 4,39 DNS DNS 787
    10 Anne Moolenaar DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Kim van Wezel DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Loreen Eggink DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Maren van Dort DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Iris de Vries 9,76 2:16,88 7,04 1,05 3,35 2111
    2 Tippi Visser 10,21 2:09,19 6,33 1,00 3,35 2032
    3 Paula Spoelman 9,76 2:19,27 6,40 1,00 3,25 1996
    4 Sarah Botman 10,49 2:19,85 6,39 1,10 3,21 1948
    5 Mariken Sanders 10,65 2:22,60 5,65 1,10 3,01 1817
    6 Robin Arts 10,12 2:27,13 5,39 0,95 3,11 1752
    7 Inge van Heumen 11,12 2:13,98 5,55 1,05 2,83 1750
    8 Laura Smink 10,74 2:36,85 5,95 1,05 3,17 1717
    9 Mila Spelbrink 10,56 2:33,85 4,83 1,05 2,74 1603
    10 Eline Schapendonk 11,07 2:50,95 6,10 0,90 2,91 1437
    11 Laura Wiegers 10,65 2:46,49 4,20 0,85 2,87 1344
    12 Silke Derks 10,96 2:42,96 4,89 0,75 2,88 1303
    13 Amber Buijs 11,68 2:52,63 4,54 0,80 2,31 1060
    14 Floor Poos DNS 2:47,38 DNS 1,05 2,60 764
    15 Naomi Neven DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Femke Veldkamp 7,16 1:26,21 15,90 0,85 3,27 1588
    2 Julia Schaaps 7,44 1:34,88 10,73 1,00 3,16 1411
    3 Minke Reurings 8,10 1:48,89 14,62 0,90 3,09 1182
    4 Isa van Swam 7,72 1:36,67 13,79 0,85 2,11 1072
    5 Noa Jutte 8,22 1:40,53 9,89 0,85 2,61 970
    6 Sophie Rosbender 8,33 1:48,58 13,13 0,90 2,22 946
    7 Maud Poos 8,11 1:39,17 11,18 DNS 2,31 736
    8 Mirthe Pouwels 9,22 1:57,35 12,18 0,75 2,23 696
    9 Lisa Dam 8,51 1:56,47 8,63 0,70 2,25 691
    10 Lotte Rosmalen DNS 1:52,24 10,71 0,70 2,22 450
    11 Roos Buijs 9,82 2:00,13 8,13 0,60 2,05 397
    12 Lot Toonen 8,43 DNS DNS DNS DNS 289


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Evy Wall 7,80 1:31,90 14,43 0,85 2,70 1246
    2 Norah de Kraker 7,67 1:34,23 15,11 0,80 2,70 1215
    3 Elise Aertssen 7,83 1:58,07 16,35 0,80 2,56 1076
    4 Jonne Lange 8,08 1:34,20 9,98 0,85 2,33 1013
    5 Bindy van Kreij 7,79 1:45,47 9,05 0,80 2,76 993
    6 Eva Kusters 7,60 DNS 13,69 DNS 2,65 897
    7 Maartje Keltjens 7,91 1:38,46 12,76 0,65 2,15 861
    8 Marit Huisman 8,25 1:46,47 8,75 0,85 2,33 860
    9 Nienke Graven 8,40 1:51,14 12,33 0,80 2,24 851
    10 Lisa Habraken 9,14 1:52,78 9,26 0,80 2,03 646
    11 Eva Muskens 8,89 2:05,87 8,05 0,80 1,91 629
    12 Anouk Theunissen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    12 Marrit Hofman DNS DNS DNS DNS DNS 0
    12 Tess Balster DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Emily de Groot 7,63 1:34,89 10,74 1,00 2,58 1258
    2 Matilda de Groot 7,93 1:37,36 9,48 0,85 2,45 1014
    3 Rosali van Hooijdonk 8,30 1:44,09 9,68 0,80 2,27 823
    4 Lisa Rosbender 8,85 1:44,53 5,95 0,75 2,25 616
    5 Amelie Adam 8,93 1:56,84 6,15 0,60 2,03 456
    6 Lieke Wall 9,31 1:50,04 3,99 0,65 2,03 383
    7 Nina Doorschot 9,55 2:04,39 3,24 0,70 1,95 368
    8 Lily van Kreij 9,52 2:09,12 4,54 0,50 1,93 268
    9 Bregje DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Merel Kramer 13,93 3:21,45 30,21 9,21 1,50 4,59 3156
    2 Teske Voerman 14,16 3:06,74 20,65 6,46 1,35 4,29 2538
    3 Eline Janssen 15,38 2:59,50 19,10 7,18 1,35 4,12 2394
    4 Esther Jansen 14,51 2:42,84 15,84 7,38 1,20 4,00 2350
    5 Sasja Willems 14,60 DNS 15,78 6,52 1,35 3,80 1870
    6 Cindy Jansen 15,49 3:10,28 13,72 5,79 1,20 3,44 1645
    7 Sanne Jansen DNS 3:10,34 24,25 7,72 DNS DNS 1168
    8 Tessa Hendriks 16,94 4:02,01 15,20 6,05 DNS 3,32 881
    9 Dewi Sanders 17,12 DNS 19,01 6,92 DNS 2,86 853
    10 Sophie Drolenga DNS DNS 20,92 7,06 DNS DNS 713


    Senioren vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ryanda Cornelissen 20:14,44 ---
    2 Wendy van Deelen 20:25,19 ---
    3 Angelique Hirdes 21:35,62 ---