Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Clubkampioenschappen 2016 AV'34 Apeldoorn'

Prijzen

Jeroen van der Plas
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   12,5
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:44,5
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   10,34
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,53
Sander van der Vis
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 99 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   39,9
  • 600 meter   1:32,7
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   8,38
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   35,86
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,56
Sven Warmels
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 32,10
Jochem Slinkman
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 24,07
Lars Woudenberg
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   12,0
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:32,0
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   12,43
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   38,95
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,21
Mitchell van den Brink
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 96 punten
  • 100 meter   12,5
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:37,8
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   10,66
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   40,19
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,67
Taco van der Werff
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 94 punten
  • 100 meter   12,1
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:38,7
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   11,34
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   34,39
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,43
Lauri Hulleman
  • Jongens Junior B - 100m - 11,83
Joren Veltman
  • Jongens Junior B - 100m - 13,25
Joren Veltman
  • Jongens Junior B - 600m - 1:43,64
Lauri Hulleman
  • Jongens Junior B - Speer - 50,21
Lauri Hulleman
  • Jongens Junior B - Ver - 6,18
Tijmen Bouw
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2495 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:12,5
  • Speerwerpen 600 gram   28,19
  • Hoogspringen   1,60
Juul Ogink
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2475 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:23,0
  • Speerwerpen 600 gram   30,56
  • Hoogspringen   1,65
Floris Brinkman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2420 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:18,9
  • Speerwerpen 600 gram   30,45
  • Hoogspringen   1,55
Melchior Treffers
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 2054 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:36,6
  • Speerwerpen   26,66
  • Hoogspringen   1,55
Tigo Mesie
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1795 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:55,7
  • Speerwerpen   17,68
  • Hoogspringen   1,45
Cas Hoekstra
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1691 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:35,5
  • Speerwerpen   17,58
  • Hoogspringen   1,25
Yidne Hulleman
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2154 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:11,3
  • Speerwerpen   26,80
  • Hoogspringen   1,30
Sam Overeem
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1843 punten
  • 80 meter   11,9
  • 1000 meter   3:24,2
  • Speerwerpen   21,12
  • Hoogspringen   1,35
Stijn Harryvan
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1688 punten
  • 80 meter   11,7
  • 1000 meter   3:52,3
  • Speerwerpen   19,86
  • Hoogspringen   1,35
Sep de Jong
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2124 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:31,1
  • Vortexwerpen   32,29
  • Verspringen   4,08
Julius Prop
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1965 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:34,6
  • Vortexwerpen   27,23
  • Verspringen   3,56
Mika Naber
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1924 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:51,9
  • Vortexwerpen   27,87
  • Verspringen   3,92
Koen Regelink
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1940 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:39,6
  • Vortexwerpen   25,47
  • Verspringen   3,83
Wout van der Weide
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1897 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:28,2
  • Vortexwerpen   21,64
  • Verspringen   3,86
Marijn Atmodimedjo
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1884 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:52,2
  • Vortexwerpen   31,43
  • Verspringen   3,80
Jeremy Eilander
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1898 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:35,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,14
  • Verspringen   3,53
Ties Velthuis
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1726 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   3:56,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,79
  • Verspringen   3,36
Daan ten Rouwelaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1663 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   4:11,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,24
  • Verspringen   3,37
Sytse Lutgendorff
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1662 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:15,5
  • Medicienbalstoten   5,07
  • Verspringen   3,37
Daan Klumper
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1563 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:14,5
  • Medicienbalstoten   4,65
  • Verspringen   3,29
Che ten Donkelaar
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1406 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:19,5
  • Medicienbalstoten   4,32
  • Verspringen   2,94
Jesper Roobeek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1391 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:15,0
  • Medicienbalstoten   3,75
  • Verspringen   2,99
Tim Moes
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1316 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:09,1
  • Medicienbalstoten   3,54
  • Verspringen   2,52
Rens Klinkhamer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1125 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:45,8
  • Medicienbalstoten   5,48
  • Verspringen   2,60
Arnout Smit
  • Masters Mannen - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   12,4
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:46,9
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   31,58
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,94
Jeroen van Riel
  • Masters Mannen - Meerkamp - 97 punten
  • 100 meter   13,1
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:53,6
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   32,10
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,88
Ad van Hooff
  • Masters Mannen - Meerkamp - 95 punten
  • 100 meter   13,2
  • 300 meter   43,0
  • 600 meter   1:54,2
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,27
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   24,91
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Mark Ratelband
  • Masters Mannen - Kogel - 9,79
Ruud Sleper
  • Masters Mannen - Kogelsl - 26,72
Mark Ratelband
  • Masters Mannen - Speer - 36,67
Adriaan Saman
  • Senioren mannen - Meerkamp - 99 punten
  • 100 meter   12,2
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:31,4
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   47,17
  • Hoogspringen   1,90
  • Verspringen   6,39
Koen Bonekamp
  • Senioren mannen - Meerkamp - 97 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   37,8
  • 600 meter   1:31,0
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   31,30
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,90
Alwin Roobeek
  • Senioren mannen - Meerkamp - 96 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:34,1
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   11,33
  • Kogelslingeren   35,51
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,74
Floris Heil
  • Senioren mannen - 100m - 12,13
Floris Heil
  • Senioren mannen - 600m - 1:41,86
Floris Heil
  • Senioren mannen - Kogel - 9,39
Floris Heil
  • Senioren mannen - Speer - 35,29
Floris Heil
  • Senioren mannen - Ver - 5,60
Alma Hollen
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   51,1
  • 600 meter   2:09,6
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   9,69
  • Kogelslingeren   24,99
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Magda Mulder
  • Masters Vrouwen - 100m - 14,67
Jo-Anne Prins
  • Masters Vrouwen - 1500m - 6:47,94
Monique Heijns
  • Masters Vrouwen - Kogel - 10,56
Magda Mulder
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,39
Anje de Lang
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,09
Monique Heijns
  • Masters Vrouwen - Speer - 19,89
Magda Mulder
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,62
Melissa de Haan
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:49,2
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   10,33
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   28,25
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   4,74
Daniëlle Spek
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 98 punten
  • 100 meter   13,8
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:53,3
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   27,30
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,05
Evie Brinkman
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 93 punten
  • 100 meter   14,8
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   2:07,6
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,03
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   24,32
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,15
Veerle Linger
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 15,85
Veerle Linger
  • Meisjes Junior A - Speer - 16,98
Merel Wevers
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 100 punten
  • 100 meter   13,5
  • 300 meter   44,3
  • 600 meter   1:44,6
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Kogelslingeren   26,26
  • Speerwerpen   35,21
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Danique de Haan
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 98 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:44,2
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   11,34
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   33,64
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,70
Dhanique van de Kruisweg
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 96 punten
  • 100 meter   DNS
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:51,1
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   11,26
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   34,30
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   DNS
Amber ten Buuren
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:27,05
Nicole van Lente
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:32,19
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,95
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,50
Quinta de Vries
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,86
Danique Derkx
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,61
Renée Bohnsack
  • Meisjes Junior B - Speer - 22,34
Quinta de Vries
  • Meisjes Junior B - Speer - 22,12
Sophia Mulder
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2130 punten
  • 80 meter   11,4
  • 800 meter   2:26,1
  • Discuswerpen   23,51
  • Verspringen   4,86
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1668 punten
  • 80 meter   11,7
  • 800 meter   2:39,5
  • Discuswerpen   14,53
  • Verspringen   4,29
Kaylee de Boer
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1622 punten
  • 80 meter   11,7
  • 800 meter   2:42,6
  • Discuswerpen   13,96
  • Verspringen   4,27
Yasmine Bouaziz
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1667 punten
  • 60 meter   9,0
  • 600 meter   1:53,0
  • Discuswerpen   13,92
  • Verspringen   4,03
Emma Beekman
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1649 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:02,2
  • Discuswerpen   21,33
  • Verspringen   4,05
Jennifer van den Brink
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1448 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:00,2
  • Discuswerpen   12,77
  • Verspringen   3,64
Elle van Kasteren
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1737 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   1:55,4
  • Discuswerpen   19,62
  • Verspringen   4,04
Mikayla van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1635 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   1:59,2
  • Discuswerpen   15,46
  • Verspringen   4,25
Nikki Bakker
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1145 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:08,2
  • Discuswerpen   13,88
  • Verspringen   3,26
Isa van Puffelen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1894 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:38,9
  • Vortexwerpen   26,32
  • Verspringen   3,86
Myrthe Dantuma
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1673 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:56,6
  • Vortexwerpen   25,08
  • Verspringen   3,48
Lieske Drost
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1562 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   3:43,8
  • Vortexwerpen   16,15
  • Verspringen   3,47
Myrthe van Breugel
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1964 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:42,4
  • Vortexwerpen   24,45
  • Verspringen   4,17
Isis Henninger
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1913 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:56,5
  • Vortexwerpen   28,55
  • Verspringen   3,92
Maren van de Goor
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1891 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:41,5
  • Vortexwerpen   24,64
  • Verspringen   3,88
Daphne van der Lecq
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1795 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:50,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Verspringen   3,58
Robine Lenters
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1550 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:09,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,26
  • Verspringen   2,88
Nena Kwakkel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1499 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   3:59,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,65
  • Verspringen   3,06
Imme Velthuis
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1396 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:28,7
  • Medicienbalstoten   4,53
  • Verspringen   3,17
Noémi Knaap
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1303 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:19,6
  • Medicienbalstoten   3,64
  • Verspringen   2,79
Sanne de Hoogt
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:40,7
  • Medicienbalstoten   4,46
  • Verspringen   2,99
Bodine Jansen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1005 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:37,0
  • Medicienbalstoten   3,98
  • Verspringen   2,42
Mila Schouten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 986 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:37,9
  • Medicienbalstoten   2,79
  • Verspringen   2,60
Evi Nijland
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 945 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:33,3
  • Medicienbalstoten   3,34
  • Verspringen   2,33
Krista Ijspeerd
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 98 punten
  • 100 meter   13,3
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:54,8
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,45
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   19,93
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,77
Sharon Hendriks
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 94 punten
  • 100 meter   13,2
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:57,0
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,13
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,75
Bo Welgraaf
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 93 punten
  • 100 meter   13,9
  • 300 meter   DNS
  • 600 meter   1:49,2
  • 1500 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,00
  • Kogelslingeren   DNS
  • Speerwerpen   18,77
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,52
Tessa Poen
  • Senioren vrouwen - 1500m - 6:12,02
Iris Poen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,52
Anne Witsmeer
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 36,47
Iris Poen
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 29,35
Maaike Groendijk
  • Senioren vrouwen - Speer - 20,67
Iris Poen
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,33

Hoogtepunten

Tijmen Bouw JJC 800m
  • 2:12,41
  • Sophia Mulder MJC 800m
  • 2:26,07
  • Tijmen Bouw JJC Hoog
  • 1,60
  • Myrthe van Breugel MPA2 Ver
  • 4,17
  • Juul Ogink JJC Hoog
  • 1,65
  • Sophia Mulder MJC Ver
  • 4,86
  • Yassine Bouaziz JJC 800m
  • 2:15,94
  • Sophia Mulder MJC 80m
  • 11,31
  • Robine Lenters MPB 40m
  • 6,80
  • Bas Westerbroek JJC 100m
  • 12,43
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jeroen van der Plas 12,41 DNS 1:44,43 DNS 10,34 DNS DNS 1,65 5,53 100
    2 Sander van der Vis DNS 39,87 1:32,63 DNS 8,38 DNS 35,86 DNS 4,56 99


    Jongens Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Sven Warmels 32,10 ---
    2 Jochem Slinkman 24,07 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lars Woudenberg 11,95 DNS 1:32,00 DNS 12,43 DNS 38,95 DNS 6,21 100
    2 Mitchell v...den Brink 12,48 DNS 1:37,76 DNS 10,66 DNS 40,19 1,60 5,67 96
    3 Taco van der Werff 12,09 DNS 1:38,65 DNS 11,34 DNS 34,39 DNS 5,43 94
    4 Melle van der Stoel 12,63 DNS 1:42,49 DNS DNS DNS 24,25 1,75 5,98 93
    5 Sander van den Brink 12,80 DNS 1:45,02 DNS DNS DNS 29,71 1,55 5,12 87


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lauri Hulleman 11,83 ---
    2 Joren Veltman 13,25 ---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joren Veltman 1:43,64 ---


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Vincent va... Kruisweg DNS ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Lauri Hulleman 50,21 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lauri Hulleman 6,18 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mSpeerHoogPunten totaal
    1 Tijmen Bouw 13,68 2:12,41 28,19 1,60 2495
    2 Juul Ogink 13,49 2:22,98 30,56 1,65 2475
    3 Floris Brinkman 13,64 2:18,81 30,45 1,55 2420
    4 Jasper Meijerink 13,53 2:21,43 27,85 1,55 2366
    5 Bas Westerbroek 12,43 2:22,56 23,85 1,40 2324
    6 Yassine Bouaziz 12,85 2:15,94 25,97 1,30 2290
    7 Noud de va...st Van De 13,39 2:20,07 19,99 1,40 2139
    8 Jesse van ...ingen Van 13,27 2:37,75 22,16 1,45 2064
    9 Karma van Riel Van 14,15 2:51,77 30,03 1,55 2050
    10 Imre Atmodimedjo 14,21 2:32,87 21,51 1,45 1974
    11 Rick Jansonius 14,45 2:35,95 27,98 1,35 1946
    12 Jonathan Otten 13,94 2:35,02 19,19 1,45 1943
    13 Mischa Otten 14,48 2:42,83 23,51 1,40 1850
    14 Nick Bohnsack 14,65 2:34,09 19,33 1,35 1787
    15 Ivo Buis 14,07 2:45,18 16,46 1,40 1745
    16 Lukas Koppejan 14,54 2:54,27 16,24 DNS 1076
    17 Jasper van...aanen Van 14,88 DNS 26,98 DNS 878
    18 Jeremie va...Zeist Van DNS DNS DNS 1,20 389
    19 Bas van Hoeflaken DNS DNS DNS DNS 0
    19 Bas Reterink DNS DNS DNS DNS 0
    19 Frederik Smits DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerHoogPunten totaal
    1 Melchior Treffers 11,71 3:36,57 26,66 1,55 2054
    2 Tigo Mesie 11,12 3:55,63 17,68 1,45 1795
    3 Cas Hoekstra 11,48 3:35,48 17,58 1,25 1691
    4 Glenn de Boer 13,08 3:35,14 22,48 1,40 1689
    5 Kendrick v... Kruisweg 12,63 3:40,14 19,08 1,35 1609
    6 Milan Mesie 11,49 3:51,16 13,97 1,35 1598
    7 Martijn van der Lecq 11,58 3:11,34 NM 1,25 1562
    8 Daan Hulshof 12,52 3:25,63 15,84 1,20 1536
    9 Niek van Schijndel 13,22 3:44,32 15,14 1,30 1396
    10 Joris Kranenburg 12,58 3:55,13 18,27 1,00 1262
    11 Finn Bute 13,36 3:53,80 16,28 1,05 1171
    12 Jordy Hui...n 't Veld 13,61 4:18,12 16,77 1,05 1044
    13 Koen Radstaake 13,24 4:04,33 8,22 1,05 936
    14 Robbert Janssen 14,50 4:03,83 14,59 1,00 933
    15 Perry Breuls 14,18 3:57,53 7,88 1,15 931
    16 Sem Dekker 13,97 3:48,21 10,30 0,95 922
    17 Joris Giezeman 16,72 5:52,77 16,31 0,90 419
    18 Tijn Kuit DNS DNS DNS DNS 0
    18 Sebastiaan Olyslag DNS DNS DNS DNS 0
    18 Kevin Rietbergen DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerHoogPunten totaal
    1 Yidne Hulleman 10,88 3:11,30 26,80 1,30 2154
    2 Sam Overeem 11,90 3:24,16 21,12 1,35 1843
    3 Stijn Harryvan 11,67 3:52,24 19,86 1,35 1688
    4 Boris Bergman 13,01 3:49,20 29,28 1,25 1618
    5 Taco Visser 11,56 3:53,24 15,69 1,30 1578
    6 Finn Muilwijk 11,81 3:35,08 12,45 1,20 1494
    7 Constantij... Langerak 12,62 3:53,14 17,95 1,25 1445
    8 Boris Vegter 13,16 3:56,76 19,53 1,30 1429
    9 Laszlo Doelwijt 12,10 3:55,30 13,37 1,25 1403
    10 Wouter van...melsvoort 12,96 4:20,10 13,95 1,05 1048
    11 Teun Slijkhuis 14,29 DNS 17,97 1,10 801
    12 Tycho van Bavel DNS DNS DNS DNS 0
    12 Erik de Bruin DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Sep de Jong 9,57 3:31,09 32,29 4,08 2124
    2 Julius Prop 9,42 3:34,58 27,23 3,56 1965
    3 Mika Naber 9,57 3:51,82 27,87 3,92 1924
    4 Kyan van Breugel 10,27 3:37,44 29,43 3,45 1819
    5 Kai Muijsers 10,32 3:31,87 25,63 3,55 1818
    6 Xander Veer 10,36 4:07,40 23,13 3,42 1567
    7 Joran van Breugel 11,12 3:40,29 23,85 3,15 1558
    8 Caleb Letourneau 10,67 4:18,14 18,85 3,33 1401
    9 Brooklyn Markies DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Koen Regelink 9,59 3:39,58 25,47 3,83 1940
    2 Wout van der Weide 10,02 3:28,12 21,64 3,86 1897
    3 Marijn Atmodimedjo 9,91 3:52,12 31,43 3,80 1884
    4 Kjell Hulleman 10,10 3:46,32 28,17 3,80 1849
    5 Merlijn Bonhof 10,31 3:31,20 22,57 3,86 1847
    6 Thijs Oostenenk 10,56 3:47,93 22,28 3,32 1604
    7 Jasper Oppers 9,67 4:21,01 19,74 3,22 1528
    8 Friso Castelein 11,06 4:10,23 27,49 3,30 1492
    9 Ryan de Hoogt 10,29 4:27,84 23,65 3,36 1487
    10 Lars Oostenenk 10,65 4:29,87 18,14 3,30 1340
    11 Luuk Jansen 11,34 4:32,88 23,42 3,37 1328
    12 Marce Stip 10,96 4:49,85 30,55 2,92 1311
    13 Rafael van Goor 52,00 3:47,79 23,99 3,66 1298
    14 Seth Veldhuis 11,44 4:37,17 17,56 3,00 1145
    15 Cas van den Broek DNS DNS DNS DNS 0
    15 Lennart Kanne DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Jeremy Eilander 6,90 3:35,05 5,14 3,53 1898
    2 Ties Velthuis 7,50 3:55,92 6,79 3,36 1726
    3 Daan ten Rouwelaar 6,70 4:11,23 4,24 3,37 1663
    4 Jasper Valkenburg 7,30 4:13,52 5,33 3,26 1574
    5 Skye Bute 6,90 4:31,19 4,79 2,92 1485
    6 Rowan Witteveen 7,40 4:09,73 4,68 2,84 1443
    7 Julian Veltman 7,50 4:23,37 2,82 3,01 1252
    8 Jorn Stouten 7,90 4:34,65 4,11 2,92 1224
    9 Jamie Put 8,00 4:27,56 4,05 2,85 1215
    10 Jarno Bruil DNS 4:14,73 4,22 2,88 928
    11 Finn Dijk DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVerPunten totaal
    1 Sytse Lutgendorff 7,00 2:15,42 5,07 3,37 1662
    2 Daan Klumper 7,30 2:14,47 4,65 3,29 1563
    3 Che ten Donkelaar 7,40 2:19,42 4,32 2,94 1406
    4 Sybe Lub 7,40 2:17,81 4,65 2,63 1382
    5 Thom van der Kolk 7,70 2:37,63 5,24 2,98 1288
    6 Beaurice Dekker 7,50 2:26,48 3,53 2,58 1199
    7 Syl Angelier 7,90 2:29,43 3,68 2,90 1180
    8 Jitse Jousma 7,50 2:46,14 3,29 3,10 1153
    9 Jasper Burghout 8,00 2:33,46 4,24 2,78 1153
    10 Manu Coppen 7,90 2:27,15 4,06 2,38 1122
    11 Daan Hoogendoorn 8,50 2:38,31 4,20 2,57 996
    12 Alec Pantus 8,30 2:35,85 3,05 2,32 901
    13 Benthe de Vries DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVerPunten totaal
    1 Jesper Roobeek 7,50 2:14,94 3,75 2,99 1391
    2 Tim Moes 7,60 2:09,06 3,54 2,52 1316
    3 Rens Klinkhamer 8,00 2:45,80 5,48 2,60 1125
    4 Hidde Wassink 7,80 2:46,05 3,73 2,63 1040
    5 Finn Groeneveld 8,40 2:47,23 4,25 2,20 887
    6 Bart Mansier 8,80 3:00,39 3,10 2,16 660
    7 Serge Baak 8,80 3:05,43 2,65 2,23 609
    8 Hidde Masselink 8,80 4:22,71 3,32 2,03 574
    9 Romijn Angelier 9,00 3:03,01 2,56 1,73 484
    10 Sven Rouwenhorst DNS DNS DNS DNS 0


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Arnout Smit M35 12,40 DNS 1:46,84 DNS DNS DNS 31,58 1,70 5,94 100
    2 Jeroen van Riel M45 13,02 DNS 1:53,52 DNS DNS DNS 32,10 1,55 4,88 97
    3 Ad van Hooff M45 13,16 42,91 1:54,11 DNS 7,27 DNS 24,91 1,30 DNS 95
    4 Erwin van Heiningen M40 12,68 40,35 DNS DNS DNS DNS DNS 1,40 DNS 72


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    William Burghout M40 DNS ---


    Masters Mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    William Burghout M40 DNS ---


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Mark Ratelband M50 9,79 ---


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Ruud Sleper M65 26,72 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mark Ratelband M50 36,67 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Adriaan Saman 12,16 DNS 1:31,33 DNS DNS DNS 47,17 1,90 6,39 99
    2 Koen Bonekamp DNS 37,74 1:30,95 DNS DNS DNS 31,30 1,65 5,90 97
    3 Alwin Roobeek DNS DNS 1:34,04 DNS 11,33 35,51 DNS DNS 5,74 96
    4 Nick Barelds 12,83 DNS 1:38,98 DNS DNS DNS 39,39 1,75 5,25 93
    5 Bart Willemsen 11,95 DNS 1:35,30 DNS DNS DNS 22,56 DNS 5,07 90
    7 Vincent van der Vis DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Floris Heil 12,13 ---


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Floris Heil 1:41,86 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Floris Heil 9,39 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Floris Heil 35,29 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Floris Heil 5,60 ---


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Alma Hollen V55 DNS 51,03 2:09,56 DNS 9,69 24,99 DNS DNS DNS 100


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Magda Mulder V45 14,67 ---
    Monique Heijns V35 DNS ---


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jo-Anne Prins V40 6:47,94 ---
    Nely Bouma V35 DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Monique Heijns V35 10,56 ---
    2 Magda Mulder V45 9,39 ---
    3 Anje de Lang V60 7,09 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Monique Heijns V35 19,89 ---
    Anje de Lang V60 DNS ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Magda Mulder V45 4,62 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Melissa de Haan DNS DNS 1:49,16 DNS 10,33 DNS 28,25 1,65 4,74 100
    2 Daniëlle Spek 13,73 DNS 1:53,22 DNS DNS DNS 27,30 1,40 5,05 98
    3 Evie Brinkman 14,71 DNS 2:07,57 DNS 7,03 DNS 24,32 DNS 4,15 93
    4 Nienke Grasmeijer 16,18 DNS 2:03,82 DNS 7,17 DNS 19,09 DNS 4,01 92
    5 Jetkse Brinkman 17,01 DNS 2:34,71 DNS 6,55 DNS 15,64 DNS 3,07 86


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Veerle Linger 15,85 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Veerle Linger 16,98 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Merel Wevers 13,50 44,25 1:44,52 DNS DNS 26,26 35,21 DNS DNS 100
    2 Danique de Haan DNS DNS 1:44,18 DNS 11,34 DNS 33,64 1,55 4,70 98
    3 Dhanique v... Kruisweg DNS DNS 1:51,08 DNS 11,26 DNS 34,30 1,60 DNS 96
    4 Verena van...ikkenberg DNS 46,51 1:52,13 DNS DNS DNS 24,95 1,45 4,99 94
    5 Charlotte Hummel 14,77 DNS 2:00,21 DNS 8,17 DNS 24,35 DNS 4,17 90
    6 Yoka Hubers 14,95 DNS 2:07,76 DNS DNS DNS 24,00 1,30 4,19 88
    7 Elise Maassen DNS DNS 2:08,15 6:40,19 6,63 DNS 13,92 DNS 3,92 86
    8 Cinthia Hutten 15,70 DNS 2:11,61 DNS 7,44 DNS 13,64 DNS 3,54 82


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber ten Buuren 5:27,05 ---
    2 Nicole van Lente 5:32,19 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Renée Bohnsack 9,95 ---
    2 Danique Derkx 9,50 ---
    3 Quinta de Vries 7,86 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Danique Derkx 30,61 ---
    2 Renée Bohnsack 22,34 ---
    3 Quinta de Vries 22,12 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mDiscusVerPunten totaal
    1 Sophia Mulder 11,31 2:26,07 23,51 4,86 2130
    2 Hanna Ogink 11,62 2:39,47 14,53 4,29 1668
    3 Kaylee de Boer 11,64 2:42,58 13,96 4,27 1622
    4 Camilla Pieper 11,78 2:57,40 18,65 4,00 1534
    5 Olivia ten Buuren 12,16 2:42,05 15,10 3,70 1465
    6 Nina Heijne 11,69 3:11,14 12,15 4,08 1336
    7 Devon de Lange 12,51 2:59,85 14,40 3,87 1305
    8 Kiara Derksen 12,65 3:11,22 12,86 3,66 1139
    9 Anna van Eijk 13,45 DNS 11,02 3,34 690
    10 Yentl Foks DNS DNS DNS DNS 0
    10 Linde van Ingen Van DNS DNS DNS DNS 0
    10 Diema Kazemie DNS DNS DNS DNS 0
    10 Nina Korbee DNS DNS DNS DNS 0
    10 Vera van P...kartz Van DNS DNS DNS DNS 0
    10 Kirsten Schreurs DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mDiscusVerPunten totaal
    1 Yasmine Bouaziz 8,99 1:52,97 13,92 4,03 1667
    2 Emma Beekman 9,33 2:02,18 21,33 4,05 1649
    3 Jennifer v...den Brink 9,15 2:00,16 12,77 3,64 1448
    4 Maeve van Mansom 9,80 2:07,81 17,13 3,90 1402
    5 Eva Aalders 9,64 2:06,28 13,19 3,79 1337
    6 Tess van Randtwijk 10,07 1:55,22 13,94 3,13 1276
    7 Moira Henninger 10,35 2:06,95 12,43 3,23 1091
    8 Julia Telgen 10,03 2:08,76 11,55 2,93 1039
    9 Zosia Eilander 10,22 2:03,36 11,17 DNS 852
    10 Noeska van Zaanen 10,96 2:17,19 10,86 3,11 852
    11 Lotte Bruggeman DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mDiscusVerPunten totaal
    1 Elle van Kasteren 9,09 1:55,36 19,62 4,04 1737
    2 Mikayla van den Berg 9,18 1:59,15 15,46 4,25 1635
    3 Nikki Bakker 10,17 2:08,12 13,88 3,26 1145
    4 Sanne Homminga 9,90 2:13,99 9,95 2,62 909
    5 Elissa van der Meer 10,27 2:16,20 13,08 DNS 768


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Isa van Puffelen 10,00 3:38,87 26,32 3,86 1894
    2 Myrthe Dantuma 10,24 3:56,55 25,08 3,48 1673
    3 Lieske Drost 10,60 3:43,73 16,15 3,47 1562
    4 Marlou Mulder 10,79 4:00,74 20,63 3,54 1529
    5 Jules Bruins 10,45 4:09,84 17,53 3,24 1429
    6 Noa Schouten 10,67 4:23,06 19,08 3,30 1378
    7 Lara van Brummelen 11,04 4:11,37 18,47 3,00 1310
    8 Floortje Overeem 10,90 4:32,29 19,08 3,25 1301
    9 Imke Veluwenkamp 10,92 4:34,98 16,43 3,29 1258
    10 Sofie van den Hoek 10,80 4:24,10 11,75 3,27 1232
    11 Liz Bruggink 10,97 4:17,67 9,56 3,39 1218
    12 Isis Nijland 11,27 4:11,23 13,46 3,05 1212
    13 Caitlin Pantus 11,94 4:47,54 9,50 2,75 862
    14 Lilianne Beishuizen 12,25 4:40,55 8,39 2,86 853
    15 Bénédict... Heinsman 12,09 5:01,47 10,60 2,72 818
    16 Noëlle van Veen DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Myrthe van Breugel 9,68 3:42,37 24,45 4,17 1964
    2 Isis Henninger 9,54 3:56,50 28,55 3,92 1913
    3 Maren van de Goor 9,82 3:41,44 24,64 3,88 1891
    4 Anna van Lohuizen 10,14 3:55,70 29,06 3,66 1776
    5 Inge Bakker 9,92 4:00,03 23,06 3,79 1740
    6 Aukje Hurenkamp 10,65 4:24,59 15,82 3,23 1311
    7 Sarah Smals 10,19 4:09,31 --- 3,71 1281
    8 Leonie Rijnders 11,01 4:18,24 15,24 3,20 1274
    9 Lisa Ruimerman 10,87 5:09,01 12,26 3,17 1059
    10 Norah van der Linden 12,14 5:25,01 10,17 2,55 704
    11 Myrthe van Zeist DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Daphne van der Lecq 7,00 3:50,00 5,06 3,58 1795
    2 Robine Lenters 6,80 4:09,62 4,26 2,88 1550
    3 Nena Kwakkel 7,20 3:59,21 3,65 3,06 1499
    4 Ninthe Koks 7,40 3:57,04 3,63 2,88 1432
    5 Lynn Oosterhuis 7,60 3:56,18 3,65 3,03 1428
    6 Kim Dantuma 7,60 3:57,39 3,85 2,97 1426
    7 Lieke Starink 7,50 4:22,37 4,41 2,98 1378
    8 Lotte Bonhof 7,80 4:22,99 5,05 2,90 1349
    9 Bente van Milligen 7,30 4:19,88 2,82 2,93 1291
    10 Lotte van Lohuizen 7,40 4:44,33 5,03 2,60 1284
    11 Vé Fredriks 7,40 4:32,36 2,87 2,51 1143
    12 Iris Lodiers DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVerPunten totaal
    1 Imme Velthuis 7,40 2:28,64 4,53 3,17 1396
    2 Noémi Knaap 7,50 2:19,57 3,64 2,79 1303
    3 Sanne de Hoogt 7,30 2:40,66 4,46 2,99 1294
    4 Isaiah Tahalea 7,30 2:35,79 4,16 2,89 1283
    5 Ruby-Lynn Dolman 7,80 2:34,61 4,02 2,79 1165
    6 Sofia ten Have 7,60 2:42,11 4,02 2,68 1132
    7 Isabel Veldhuis 8,10 2:48,02 3,45 2,98 1024
    8 Luna Hinsch 8,10 2:42,63 4,35 2,47 1023
    9 Amber Masselink 8,10 2:47,37 3,93 2,46 962
    10 Evie van Doorn 8,10 2:46,80 3,67 2,25 903
    11 Dominique Heinsman 8,30 2:45,04 3,43 2,43 898
    12 Julia Vons 8,10 2:46,51 2,74 2,45 866
    13 Mare Meijnen 8,40 2:51,92 2,51 2,41 758
    14 Fiene Nollet 8,60 3:00,15 3,10 2,44 745
    15 Odette Joosten DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVerPunten totaal
    1 Bodine Jansen 8,20 2:36,99 3,98 2,42 1005
    2 Mila Schouten 7,90 2:37,89 2,79 2,60 986
    3 Evi Nijland 8,30 2:33,29 3,34 2,33 945
    4 Lis van de Goor 8,20 2:44,10 3,27 2,40 900
    5 Lisa Schouten 8,30 2:43,91 2,87 2,54 879
    6 Isa Oosterhuis 8,50 2:40,10 3,15 2,25 837
    7 Pip Regelink 7,80 2:59,11 2,98 2,11 802
    8 Yasmijn Timmerman 8,70 2:41,28 2,76 2,25 767
    9 Annelijn Haasjes 8,40 2:47,20 2,43 2,29 752
    10 Lisanne Bod 8,30 3:07,76 3,32 2,15 715
    11 Nikki Brouwer 9,30 3:20,17 2,52 1,69 368
    12 Frederique Burghout 10,70 3:43,01 2,54 1,19 162


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m300m600m1500mKogelKogelslSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Krista Ijspeerd 13,23 DNS 1:54,72 DNS 7,45 DNS 19,93 DNS 4,77 98
    2 Sharon Hendriks 13,13 DNS 1:56,92 DNS 7,13 DNS DNS DNS 4,75 94
    3 Bo Welgraaf 13,87 DNS 1:49,17 DNS 7,00 DNS 18,77 DNS 4,52 93
    4 Eline Linger 15,14 DNS 2:05,49 DNS 8,77 34,56 DNS DNS 3,90 93
    5 Anique Westdijk 14,44 DNS 2:10,66 DNS 7,66 27,02 DNS DNS 4,67 92
    6 Michelle Spek 13,56 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1,40 DNS 48
    11 Marlon Rouw DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Poen 6:12,02 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Iris Poen 8,52 ---


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Anne Witsmeer 36,47 ---
    2 Iris Poen 29,35 ---
    Marlon Rouw DNS ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Maaike Groendijk 20,67 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Iris Poen 4,33 ---