Vereniging 'AV Atverni' op 'Club kampioenschappen 2016'

Prijzen

Jeroen Miltenburg
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2238 punten
  • 100 meter   13,3
  • 1000 meter   3:27,4
  • Kogelstoten   12,48
  • Verspringen   4,30
Tycho van Velden
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2190 punten
  • 100 meter   13,8
  • 1000 meter   3:16,1
  • Kogelstoten   10,11
  • Verspringen   4,54
Vincent Bosman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1791 punten
  • 100 meter   13,5
  • 1000 meter   4:04,9
  • Kogelstoten   9,65
  • Verspringen   3,88
Bart van Zandwijk
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1993 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:37,1
  • Kogelstoten   7,96
  • Verspringen   4,35
Rhomen Romeo
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1757 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:52,5
  • Kogelstoten   6,74
  • Verspringen   4,20
Roy van Meurs
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1539 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:46,9
  • Kogelstoten   6,81
  • Verspringen   3,60
Joseph Adepeju
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2224 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:34,9
  • Vortexwerpen   34,66
  • Verspringen   4,28
Koen van Zandwijk
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1816 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:04,9
  • Vortexwerpen   31,13
  • Verspringen   3,74
Jasper Huijbregtse
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1748 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:53,2
  • Vortexwerpen   23,14
  • Verspringen   3,55
Bram Goossens
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2394 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   2:19,0
  • Vortexwerpen   16,18
  • Verspringen   3,30
Rico Meijer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1845 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   2:39,8
  • Vortexwerpen   12,64
  • Verspringen   2,68
Mads Hol
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1811 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   2:35,7
  • Vortexwerpen   10,32
  • Verspringen   2,48
Zyon Kolf
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1325 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:13,0
  • Vortexwerpen   14,22
  • Verspringen   2,97
Faraay Kolf
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:28,7
  • Vortexwerpen   13,81
  • Verspringen   2,88
Sami Benali
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1286 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:17,1
  • Vortexwerpen   16,39
  • Verspringen   2,80
Tigo de Kruijf
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1301 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:28,4
  • Vortexwerpen   16,51
  • Verspringen   3,12
Niels Dusoswa
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1138 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:23,0
  • Vortexwerpen   9,59
  • Verspringen   2,79
Jasper van Eck
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1002 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:29,4
  • Vortexwerpen   10,75
  • Verspringen   2,59
Ramon Soesbergen
  • Masters mannen - Meerkamp - 1535 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:07,6
  • Speerwerpen   32,66
  • Verspringen   4,86
Boudewijn Happé
  • Masters mannen - Meerkamp - 1008 punten
  • 100 meter   14,3
  • 1000 meter   3:08,3
  • Speerwerpen   25,31
  • Verspringen   4,22
Robert de Smet
  • Masters mannen - 5000m - 20:47,72
Jos ter Brake
  • Masters mannen - 5000m - 21:45,29
Cor Nijhoff
  • Masters mannen - Discus - 34,86
Wim Fokker
  • Masters mannen - Discus - 26,95
Wim Vendrig
  • Masters mannen - Discus - 15,53
Wim Fokker
  • Masters mannen - Kogel - 11,71
Cor Nijhoff
  • Masters mannen - Kogel - 11,64
Wim Vendrig
  • Masters mannen - Kogel - 8,36
Wim Fokker
  • Masters mannen - Speer - 28,60
Cor Nijhoff
  • Masters mannen - Speer - 26,48
Wim Vendrig
  • Masters mannen - Speer - 17,73
Peter Willems
  • Masters mannen - Polshoog - 2,00
Khalil Toumi
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1761 punten
  • 100 meter   12,0
  • 1500 meter   5:27,2
  • Speerwerpen   30,85
  • Verspringen   5,74
Michael Aarts
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1715 punten
  • 100 meter   12,5
  • 1500 meter   5:35,9
  • Speerwerpen   38,49
  • Verspringen   5,61
Niels de Graaf
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1633 punten
  • 100 meter   12,0
  • 1500 meter   5:28,5
  • Speerwerpen   26,49
  • Verspringen   5,57
Steven Gunneweg
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,00
Niels de Graaf
  • Senioren mannen - Polshoog - 2,40
Leone Kruiswijk
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 560 punten
  • 100 meter   17,1
  • 1000 meter   4:47,5
  • Speerwerpen   12,30
  • Verspringen   2,90
Ivanka Heijstee
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1462 punten
  • 100 meter   13,5
  • 1000 meter   DNS
  • Speerwerpen   13,77
  • Verspringen   4,76
Dorine Huisman
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1633 punten
  • 100 meter   14,1
  • 1000 meter   4:06,4
  • Speerwerpen   17,32
  • Verspringen   4,14
Louiza Kruiswijk
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1999 punten
  • 80 meter   11,0
  • 1000 meter   3:55,8
  • Kogelstoten   8,10
  • Verspringen   4,98
Romy Dannenburg
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1938 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:32,4
  • Kogelstoten   6,38
  • Verspringen   4,87
Eva van Loo
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1640 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   3:44,5
  • Kogelstoten   7,02
  • Verspringen   4,05
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1656 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:35,6
  • Kogelstoten   6,51
  • Verspringen   3,87
Rianne Tersteeg
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1411 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:42,1
  • Kogelstoten   8,60
  • Verspringen   3,55
Lieke Westra
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1251 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:17,9
  • Kogelstoten   6,00
  • Verspringen   3,47
Karin de Wit
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1742 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:06,2
  • Vortexwerpen   24,69
  • Verspringen   3,57
Valerie Soesbergen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1641 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:00,3
  • Vortexwerpen   14,73
  • Verspringen   3,63
Janni Broersma
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1542 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:15,8
  • Vortexwerpen   18,06
  • Verspringen   3,36
Suus van Nieuwkerk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1137 punten
  • 40 meter   8,4
  • 1000 meter   5:00,5
  • Vortexwerpen   21,18
  • Verspringen   2,98
Lynn Van Mil
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1030 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:33,3
  • Vortexwerpen   10,89
  • Verspringen   2,83
Inge Kleijs
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 887 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:34,5
  • Vortexwerpen   12,26
  • Verspringen   2,22
Fleur Emo
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 705 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:55,6
  • Vortexwerpen   9,40
  • Verspringen   2,41
Maryse Coffie
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 806 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:38,3
  • Vortexwerpen   7,02
  • Verspringen   2,57
Evi Langbroek
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 677 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:38,9
  • Vortexwerpen   5,31
  • Verspringen   2,39
Ninthe van Leuveren
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 589 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:58,8
  • Vortexwerpen   8,66
  • Verspringen   2,21

Hoogtepunten

Ivanka Heijstee MJA Ver
  • 4,76
  • Diogo van den Berg JPB 1000m
  • 2:36,21
  • Mads Hol JPB 1000m
  • 2:35,66
  • Ivanka Heijstee MJA 100m
  • 13,47
  • Bram Goossens JPB 1000m
  • 2:19,00
  • Louiza Kruiswijk MJC 80m
  • 10,99
  • Romy Dannenburg MJC Ver
  • 4,87
  • Rico Meijer JPB 1000m
  • 2:39,73
  • Léjon van Vliet Msen 100m
  • 11,60
  • Louiza Kruiswijk MJC Ver
  • 4,98
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Jeroen Miltenburg 13,28 3:27,35 12,48 4,30 2238
    2 Tycho van Velden 13,79 3:16,03 10,11 4,54 2190
    3 Vincent Bosman 13,50 4:04,89 9,65 3,88 1791
    4 Wouter Benschop 13,89 4:02,13 7,26 4,45 1741
    5 Yanniek Asschert 13,81 3:59,88 5,97 4,11 1617
    6 Tristan de Bree 14,65 3:42,48 6,31 4,01 1607
    7 Jochem van Gennip 16,83 4:07,07 5,18 3,04 1001


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Bart van Zandwijk 10,82 3:37,10 7,96 4,35 1993
    2 Rhomen Romeo 11,14 3:52,42 6,74 4,20 1757
    3 Roy van Meurs 12,02 3:46,89 6,81 3,60 1539
    4 Thomas Schols 11,59 3:34,75 4,90 3,49 1526
    5 Naoa Yeo 12,56 3:58,26 5,85 3,89 1410
    6 Gosin Meerens 12,26 4:13,96 5,02 3,87 1318
    7 Sam Relyveld 13,28 3:55,23 6,02 3,48 1266
    8 Luc Nederpel 13,31 3:37,20 5,58 3,12 1261
    9 Jimmy Kap 13,26 3:55,68 5,63 3,34 1215
    10 Hidde Woldendorp 13,48 3:28,41 4,39 3,10 1211
    11 Kjeld van Schelt 13,05 4:02,39 5,05 3,51 1202
    12 Coen Van schelt 13,21 4:03,13 5,72 3,39 1199
    13 Bjorn Boss 12,86 3:58,82 4,78 3,33 1188
    14 Pablo Zegwaart 13,62 3:43,49 5,31 3,04 1158
    15 Jeroen Visser 12,96 4:31,83 5,44 3,59 1131
    16 Koen van Loo 13,35 4:28,45 5,89 3,27 1064
    17 Teagan Hessels DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Joseph Adepeju 9,24 3:34,86 34,66 4,28 2224
    2 Koen van Zandwijk 9,85 4:04,86 31,13 3,74 1816
    3 Jasper Huijbregtse 9,79 3:53,16 23,14 3,55 1748
    4 Benaiah Bergwijn 9,75 3:36,25 16,49 3,45 1733
    5 Daan van Rooijen 10,23 3:54,18 28,21 3,39 1705
    6 Kariim Hammadi 9,97 3:43,80 14,80 3,39 1616
    7 Mike van Doorn 10,10 4:14,68 20,64 3,15 1485
    8 Thomas Happe 10,57 4:20,46 20,35 3,31 1421
    9 Boris Hermsen 10,79 4:23,44 22,71 2,91 1332
    10 Finn Hol 10,55 4:33,50 15,60 3,41 1323
    11 Kaj Konings 10,15 4:29,19 16,35 2,97 1320
    12 Milan Emo 11,17 4:15,06 17,15 3,06 1270
    13 Jonah Pronk 11,20 4:36,29 14,18 3,22 1166
    14 Levi Relyveld 11,37 4:18,41 13,48 2,90 1141
    15 Niels Sterk 11,08 4:41,10 14,86 2,98 1128
    16 Hidde Boerema 11,61 4:24,99 13,28 3,07 1116
    17 Matthijs Verrips 10,35 DNF 20,34 2,66 998
    18 Ralph Vangangel 11,63 DNS 14,12 2,95 798


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Bram Goossens 7,23 2:19,00 16,18 3,30 2394
    2 Rico Meijer 7,79 2:39,73 12,64 2,68 1845
    3 Mads Hol 7,77 2:35,66 10,32 2,48 1811
    4 Diogo van den Berg 8,21 2:36,21 6,66 2,50 1654
    5 Ruben Kragten DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Zyon Kolf 7,82 2:12,98 14,22 2,97 1325
    2 Faraay Kolf 7,19 2:28,62 13,81 2,88 1294
    3 Sami Benali 7,84 2:17,10 16,39 2,80 1286
    4 Noah Adepeju 7,60 2:35,04 14,41 2,83 1168
    5 Lars Langbroek 7,81 2:32,05 12,62 2,71 1097
    6 Ot Glas 8,33 2:25,36 14,20 2,44 1031
    7 Floris van Baar 8,20 2:45,85 10,60 2,42 847


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Tigo de Kruijf 7,63 2:28,37 16,51 3,12 1301
    2 Niels Dusoswa 7,72 2:22,96 9,59 2,79 1138
    3 Jasper van Eck 8,13 2:29,31 10,75 2,59 1002
    4 Thomas Eykhout 8,44 2:33,04 7,17 2,34 801
    5 Thomas Pronk 8,37 2:38,94 8,75 2,29 799
    6 Merijn Cohlst 8,60 2:43,29 7,72 1,90 636
    7 Stan Vahl 9,30 2:54,68 10,79 2,20 601
    8 Thijmen Lamers 9,02 3:07,48 8,27 2,12 507
    9 Boris Gerrits 9,89 3:10,30 8,45 2,35 438
    10 Finn Spiekstra 9,99 2:49,93 6,27 2,05 418
    11 Pieter van Kommer 9,66 3:01,88 5,82 1,99 369
    12 Niael Deel 9,28 3:32,59 5,40 1,75 286
    13 Luke Brown 9,98 3:22,17 6,51 1,97 276
    14 Milan Valkenburg DNS DNS DNS DNS 0


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Ramon Soesbergen 12,86 3:07,57 32,66 4,86 1535
    2 Boudewijn Happé 14,26 3:08,30 25,31 4,22 1008
    6 Peter Willems 19,55 5:33,64 16,75 3,01 67


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robert de Smet 20:47,72 ---
    2 Jos ter Brake 21:45,29 ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Cor Nijhoff 34,86 33,91
    2 Wim Fokker 26,95 ---
    3 Wim Vendrig 15,53 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Wim Fokker 11,71 ---
    2 Cor Nijhoff 11,64 11,00
    3 Wim Vendrig 8,36 ---


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Wim Fokker 28,60 ---
    2 Cor Nijhoff 26,48 25,00
    3 Wim Vendrig 17,73 ---


    Masters mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Peter Willems 2,00 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1500mSpeerVerPunten totaal
    1 Khalil Toumi 11,92 5:27,12 30,85 5,74 1761
    2 Michael Aarts 12,42 5:35,83 38,49 5,61 1715
    3 Niels de Graaf 11,94 5:28,48 26,49 5,57 1633
    4 Léjon van Vliet 11,60 5:53,47 23,65 5,26 1473
    5 Lorenzo va...er Heiden 11,93 5:47,88 15,47 5,17 1227


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Steven Gunneweg DNS ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Steven Gunneweg 3,00 3,10
    2 Niels de Graaf 2,40 ---


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Leone Kruiswijk 17,08 4:47,41 12,30 2,90 560


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Ivanka Heijstee 13,47 DNS 13,77 4,76 1462


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Dorine Huisman 14,01 4:06,37 17,32 4,14 1633


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Louiza Kruiswijk 10,99 3:55,73 8,10 4,98 1999
    2 Romy Dannenburg 11,44 3:32,38 6,38 4,87 1938
    3 Eva van Loo 12,13 3:44,49 7,02 4,05 1640
    4 Jessy Enkelaar 11,85 3:56,58 6,44 4,18 1607
    5 Charlotte Pluta 12,47 3:43,90 5,79 3,77 1468


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Luna Zimnik 9,37 3:35,55 6,51 3,87 1656
    2 Rianne Tersteeg 9,34 4:42,01 8,60 3,55 1411
    3 Lieke Westra 9,87 4:17,85 6,00 3,47 1251
    4 Dianne Vendrig 9,78 4:26,74 6,52 3,34 1236
    5 Janaica Wessels 9,89 4:21,74 6,58 3,18 1209
    6 Merel Kuper 10,20 3:40,22 7,40 2,13 1198
    7 Sterre van Eck 11,36 DNS 6,28 2,68 671
    8 Elena Emanuel DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Karin de Wit 9,59 4:06,18 24,69 3,57 1742
    2 Valerie Soesbergen 9,58 4:00,22 14,73 3,63 1641
    3 Janni Broersma 9,74 4:15,75 18,06 3,36 1542
    4 Dagmar Wielinga 10,08 4:02,71 16,99 3,30 1519
    5 Bente Booij 10,44 4:04,44 12,62 3,25 1377
    6 Nikki Bruin 11,02 4:05,83 13,52 3,10 1278
    7 Agatha Nijman 10,95 4:14,10 12,87 3,12 1244
    8 Celina de Kogel 10,46 4:34,04 15,77 2,81 1215
    9 Cécile Fifis 10,58 4:16,63 8,07 3,24 1212
    10 Dana Goris 10,74 4:17,44 15,93 2,60 1204
    11 Yara Delfgou 10,50 4:17,31 10,84 2,76 1181
    12 Revecca Tillema 11,38 4:17,14 11,76 2,87 1108
    13 Maureen de Wit 11,13 4:46,38 12,95 3,00 1075
    14 Fenne van Leuveren 11,52 4:26,08 9,55 2,82 1002
    15 Naomi van Zeben 14,57 6:37,29 8,94 1,71 191
    16 Fatima Zara Abarkan DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Suus van Nieuwkerk 8,32 5:00,44 21,18 2,98 1137


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Lynn Van Mil 8,10 2:33,30 10,89 2,83 1030
    2 Inge Kleijs 8,34 2:34,50 12,26 2,22 887
    3 Fleur Emo 8,60 2:55,56 9,40 2,41 705
    4 Elise van Doorn 9,14 2:51,74 9,78 2,31 640
    5 Lana Konings 13,22 2:47,13 7,29 2,27 414


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Maryse Coffie 8,46 2:38,24 7,02 2,57 806
    2 Evi Langbroek 8,77 2:38,85 5,31 2,39 677
    3 Ninthe van Leuveren 8,92 2:58,80 8,66 2,21 589
    4 Lieve Nie...enhuijsen 9,56 4:04,25 7,04 2,36 415
    5 Isa Driessen 12,35 2:48,10 5,91 2,23 367
    6 Aurora Somers 9,56 3:50,16 6,49 1,75 280
    7 Tess Fillekers DNS DNS DNS DNS 0
    7 Julia Pronk 11,23 3:26,78 2,97 1,20 0


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Linda Hansen DNS ---