Vereniging 'AV `56' op 'Clubkampioenschap 2016'

Prijzen

Evan de Schrijver
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2513 punten
  • 100 meter   11,1
  • 800 meter   2:07,5
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,96
  • Hoogspringen   1,75
Pelle Gelderblom
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2483 punten
  • 100 meter   11,0
  • 800 meter   2:07,1
  • Kogelstoten 6 kilogram   10,79
  • Hoogspringen   1,70
Lars Dirkzwager
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2034 punten
  • 100 meter   11,4
  • 800 meter   2:40,1
  • Kogelstoten 6 kilogram   8,36
  • Hoogspringen   1,95
Bart Balkenende
  • Jongens Junior A - 800m - 2:13,4
Franklin van Anrooij
  • Jongens Junior A - 800m - 2:58,8
Stijn Lavooij
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1340 punten
  • 100 meter   13,0
  • 800 meter   2:32,7
  • Kogelstoten 5 kilogram   7,83
  • Hoogspringen   1,50
Axl van Putten
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 473 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   2:41,2
  • Kogelstoten 5 kilogram   7,39
  • Hoogspringen   DNS
Job Van Belzen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2424 punten
  • 100 meter   12,1
  • 800 meter   2:27,7
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,36
  • Hoogspringen   1,45
Bezuayehu Petersen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2382 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:08,3
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,20
  • Hoogspringen   1,45
Mees Verbrugge
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1963 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:28,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,10
  • Hoogspringen   1,25
Luc van Westen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1772 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   3:53,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,78
  • Hoogspringen   1,35
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1687 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:32,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,50
  • Hoogspringen   1,25
Jovi Koens
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1637 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:48,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,99
  • Hoogspringen   1,35
Ipe Verbrugge
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1916 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:42,5
  • Kogelstoten   6,23
  • Verspringen   3,60
Koen Steenblok
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1705 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:58,7
  • Kogelstoten   5,10
  • Verspringen   3,73
Lucas Descazeaud
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1382 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:15,0
  • Kogelstoten   4,69
  • Verspringen   3,19
Remco de Baar
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2154 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:42,2
  • Kogelstoten   8,01
  • Verspringen   3,92
Mart Kapteijn
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1868 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:55,2
  • Kogelstoten   6,65
  • Verspringen   3,74
Quinten Mertens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1856 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   4:16,6
  • Kogelstoten   6,55
  • Verspringen   3,95
Niels Oele
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1133 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:19,4
  • Balwerpen   13,50
  • Verspringen   2,59
Jens Beuns
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1238 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:31,0
  • Balwerpen   17,19
  • Verspringen   3,04
Markus Paul
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1206 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:27,5
  • Balwerpen   13,74
  • Verspringen   3,03
Jerom Sinke
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1146 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   15,94
  • Verspringen   2,71
Florian Berman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 571 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   3:00,8
  • Balwerpen   10,56
  • Verspringen   2,19
Rob Dekker
  • Masters mannen - Meerkamp - 718 punten
  • 100 meter   15,9
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   8,86
  • Hoogspringen   1,45
Acronius Kramer
  • Masters mannen - Meerkamp - 34 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   3:03,1
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
Pieter-Jan de Baar
  • Masters mannen - 800m - 2:42,8
Martijn Lavooij
  • Masters mannen - 800m - 2:43,9
René Nijsse
  • Masters mannen - 800m - 3:26,6
Chiel Bij de Vaate
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2058 punten
  • 100 meter   11,8
  • 800 meter   2:22,7
  • Kogelstoten   10,28
  • Hoogspringen   1,70
Luuk Balkenende
  • Senioren mannen - 800m - 2:01,1
Patrick de Vos
  • Senioren mannen - 800m - 2:04,9
Jasper Zuidhof
  • Senioren mannen - 800m - 2:06,4
Marlies Jeremiasse
  • Masters vrouwen - 800m - 3:25,0
Katinka van de Glind
  • Masters vrouwen - 800m - 3:45,0
Marina Mol
  • Masters vrouwen - 800m - 3:50,1
Brigitte de Graaf
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1357 punten
  • 100 meter   14,6
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,51
  • Hoogspringen   1,25
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1679 punten
  • 80 meter   12,0
  • 800 meter   2:42,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,46
  • Hoogspringen   1,30
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1560 punten
  • 80 meter   11,9
  • 800 meter   3:31,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,14
  • Hoogspringen   1,40
Maud Pellaers
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1514 punten
  • 80 meter   11,9
  • 800 meter   2:58,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,66
  • Hoogspringen   1,20
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1681 punten
  • 60 meter   8,7
  • 1000 meter   4:12,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,79
  • Hoogspringen   1,15
Tamar van Daalen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1563 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   4:06,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,71
  • Hoogspringen   1,30
Tessa Schets
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1456 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:41,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,97
  • Hoogspringen   1,15
Yara Karelse
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1814 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:53,9
  • Kogelstoten   5,90
  • Verspringen   3,66
Inke van den Dikkenberg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1628 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:59,4
  • Kogelstoten   4,32
  • Verspringen   3,48
Zoe van Luijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1370 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:11,0
  • Kogelstoten   4,87
  • Verspringen   3,05
Amy de Graaf
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2180 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:29,9
  • Kogelstoten   6,95
  • Verspringen   4,16
Fenne Pellaers
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1632 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:18,6
  • Kogelstoten   7,58
  • Verspringen   3,21
Femke van Sluijs
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1289 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   4:49,8
  • Kogelstoten   5,02
  • Verspringen   3,26
Brigitte de Geus
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1619 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   4:21,4
  • Balwerpen   17,53
  • Verspringen   3,67
Marise Harthoorn
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1229 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:24,2
  • Balwerpen   14,19
  • Verspringen   2,94
Myrthe Steigerwald
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1158 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:28,1
  • Balwerpen   8,99
  • Verspringen   2,77
Jade de Lange
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1294 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:23,3
  • Balwerpen   8,70
  • Verspringen   3,21
Elise Mol
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 733 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:42,1
  • Balwerpen   9,67
  • Verspringen   2,31
Anouk Govers
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 891 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:51,9
  • Balwerpen   13,97
  • Verspringen   2,46

Hoogtepunten

Pelle Gelderblom JJA 100m
  • 11,0
  • Brigitte de Graaf MJB Kogel
  • 9,51
  • Bereket Petersen JJC 800m
  • 2:09,4
  • Lars Dirkzwager JJA Hoog
  • 1,95
  • Amy de Graaf MPA2 1000m
  • 3:29,9
  • Fenna Gelderblom MJD 60m
  • 8,7
  • Amy de Graaf MPA2 60m
  • 9,1
  • Bezuayehu Petersen JJC 800m
  • 2:08,3
  • Job Van Belzen JJC 100m
  • 12,1
  • Brigitte de Geus MPB 40m
  • 6,7
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Evan de Schrijver AV `56 11,1 2:07,5 10,96 1,75 2513
    2 Pelle Gelderblom AV `56 11,0 2:07,1 10,79 1,70 2483
    3 Lars Dirkzwager AV `56 11,4 2:40,1 8,36 1,95 2034
    4 Marnick LOS AV `56 DNS 2:27,4 9,61 1,50 1187


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Bart Balkenende AV `56 2:13,4 2:08,00
    2 Franklin van Anrooij AV `56 2:58,8 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Stijn Lavooij AV `56 13,0 2:32,7 7,83 1,50 1340
    2 Axl van Putten AV `56 DNS 2:41,2 7,39 DNS 473


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Job Van Belzen AV `56 12,1 2:27,7 9,36 1,45 2424
    2 Bezuayehu Petersen AV `56 13,1 2:08,3 7,20 1,45 2382
    3 Mees Verbrugge AV `56 13,7 2:28,9 8,10 1,25 1963
    4 Wouter Schets AV `56 13,9 2:22,5 4,48 1,30 1819
    5 Niek van Belzen AV `56 15,4 3:10,9 6,50 1,25 1363
    6 Stef Kapteijn AV `56 13,6 2:15,0 DNS DNS 1273
    7 Bereket Petersen AV `56 DNS 2:09,4 DNS DNS 789


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Luc van Westen AV `56 11,4 3:53,8 7,78 1,35 1772
    2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 11,8 3:32,7 6,50 1,25 1687
    3 Jovi Koens AV `56 11,8 3:48,8 5,99 1,35 1637
    4 Roan Hekkers AV `56 12,4 3:56,5 5,89 1,30 1476
    5 Sven Kramer AV `56 13,5 3:53,0 9,23 1,05 1370
    6 Berend Kooiker AV `56 12,2 4:38,0 5,50 1,25 1266
    7 Sven Oele AV `56 13,8 4:20,4 7,95 1,00 1110


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Ipe Verbrugge AV `56 9,3 3:42,5 6,23 3,60 1916
    2 Koen Steenblok AV `56 9,8 3:58,7 5,10 3,73 1705
    3 Lucas Descazeaud AV `56 10,6 4:15,0 4,69 3,19 1382
    4 Rody Dees AV `56 11,9 4:33,1 4,99 2,73 1086
    5 Menno van Westen AV `56 11,2 4:56,6 4,42 2,88 1075
    6 Benjamin Baldir AV `56 12,3 5:25,1 4,18 2,10 701


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Remco de Baar AV `56 8,9 3:42,2 8,01 3,92 2154
    2 Mart Kapteijn AV `56 9,5 3:55,2 6,65 3,74 1868
    3 Quinten Mertens AV `56 9,2 4:16,6 6,55 3,95 1856
    4 Nino vd Berg AV `56 9,6 4:23,7 6,46 3,92 1750


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Niels Oele AV `56 7,8 4:19,4 13,50 2,59 1133


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jens Beuns AV `56 7,6 2:31,0 17,19 3,04 1238
    2 Markus Paul AV `56 7,6 2:27,5 13,74 3,03 1206
    3 Jerom Sinke AV `56 7,6 2:32,0 15,94 2,71 1146
    4 Nathan Goedegebure AV `56 7,8 DNS 7,81 2,53 681


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Florian Berman AV `56 9,0 3:00,8 10,56 2,19 571


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Rob Dekker AV `56 15,9 DNS 8,86 1,45 718
    2 Acronius Kramer AV `56 DNS 3:03,1 DNS DNS 34


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Pieter-Jan de Baar AV `56 2:42,8 ---
    2 Martijn Lavooij AV `56 2:43,9 ---
    3 René Nijsse AV `56 3:26,6 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Chiel Bij de Vaate AV `56 11,8 2:22,7 10,28 1,70 2058


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Luuk Balkenende AV `56 2:01,1 2:00,00
    2 Patrick de Vos AV `56 2:04,9 2:05,00
    3 Jasper Zuidhof AV `56 2:06,4 2:01,70


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Marlies Jeremiasse AV `56 3:25,0 ---
    2 Katinka van de Glind AV `56 3:45,0 ---
    3 Marina Mol AV `56 3:50,1 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Brigitte de Graaf AV `56 14,6 DNS 9,51 1,25 1357


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Veerle Smits AV `56 12,0 2:42,5 6,46 1,30 1679
    2 Mijke Kooiker AV `56 11,9 3:31,0 8,14 1,40 1560
    3 Maud Pellaers AV `56 11,9 2:58,2 6,66 1,20 1514
    4 Eeke Flink AV `56 12,1 3:12,2 6,57 1,25 1431


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Fenna Gelderblom AV `56 8,7 4:12,6 9,79 1,15 1681
    2 Tamar van Daalen AV `56 9,2 4:06,9 6,71 1,30 1563
    3 Tessa Schets AV `56 9,3 3:41,2 4,97 1,15 1456
    4 Ilse de Kraker AV `56 9,8 4:19,6 6,00 1,25 1332
    5 Sanne de Baar AV `56 10,5 3:50,9 5,88 1,20 1320
    6 Lisa Kapteijn AV `56 9,5 3:50,1 6,88 DNS 1142
    7 Yara Burg AV `56 11,3 4:26,7 4,95 1,05 889


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Yara Karelse AV `56 9,5 3:53,9 5,90 3,66 1814
    2 Inke van d...ikkenberg AV `56 9,6 3:59,4 4,32 3,48 1628
    3 Zoe van Luijk AV `56 10,7 4:11,0 4,87 3,05 1370
    4 Rachel Paul AV `56 10,3 4:49,0 3,90 3,10 1218
    5 Karlijn Steenhart AV `56 10,9 4:48,0 4,17 3,08 1160
    6 Marit Simonse AV `56 12,5 4:08,8 4,19 2,71 1066
    7 Loïs van Daalen AV `56 12,2 4:44,0 3,72 3,04 987
    8 Marit Wisse AV `56 10,6 5:12,4 2,97 2,37 883
    9 Mila Kramer AV `56 12,4 DNS 5,39 2,27 696


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Amy de Graaf AV `56 9,1 3:29,9 6,95 4,16 2180
    2 Fenne Pellaers AV `56 10,0 4:18,6 7,58 3,21 1632
    3 Femke van Sluijs AV `56 10,6 4:49,8 5,02 3,26 1289
    4 Tirza Hulstein AV `56 11,6 5:08,2 4,88 2,74 997


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Brigitte de Geus AV `56 6,7 4:21,4 17,53 3,67 1619
    2 Marise Harthoorn AV `56 7,6 4:24,2 14,19 2,94 1229
    3 Myrthe Steigerwald AV `56 7,2 4:28,1 8,99 2,77 1158
    4 Tess van Luijk AV `56 7,9 5:05,7 13,96 2,51 946


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jade de Lange AV `56 7,0 2:23,3 8,70 3,21 1294
    2 Elise Mol AV `56 8,6 2:42,1 9,67 2,31 733


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Anouk Govers AV `56 7,9 2:51,9 13,97 2,46 891