Vereniging 'Atledo' op 'Clubkampioenschappen Atledo'

Prijzen

Jorrit Heijkant
  • Jongens Atletiek op Maat - Meerkamp - 439 punten
  • 60 meter   9,0
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   3:24,1
  • Kogelstoten   5,74
  • Verspringen   4,17
Timo Overman
  • Jongens Atletiek op Maat - Meerkamp - 200 punten
  • 60 meter   9,9
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   3:32,6
  • Kogelstoten   6,76
  • Verspringen   3,34
Colin Bressers
  • Jongens Atletiek op Maat - Meerkamp - 134 punten
  • 60 meter   9,9
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   2:50,5
  • Kogelstoten   3,69
  • Verspringen   3,35
Pim van der Pol
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2492 punten
  • 100 meter   13,3
  • 400 meter   1:02,5
  • 1500 meter   5:16,8
  • Discuswerpen   18,93
  • Kogelstoten   7,75
  • Speerwerpen   DQ
  • Hoogspringen   1,50
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,69
Sam van der Pol
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3759 punten
  • 100 meter   12,9
  • 400 meter   1:10,0
  • 1500 meter   6:28,3
  • 110 meter horden (91cm)   18,6
  • Discuswerpen   38,85
  • Kogelstoten   13,03
  • Speerwerpen   33,72
  • Hoogspringen   1,70
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,92
Maurik Moerenhout
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3485 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   1:01,7
  • 1500 meter   5:18,1
  • 110 meter horden (91cm)   20,2
  • Discuswerpen   20,56
  • Kogelstoten   7,55
  • Speerwerpen   24,62
  • Hoogspringen   1,55
  • Polsstokhoogspringen   2,30
  • Verspringen   5,04
Bon ter Horst
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3274 punten
  • 100 meter   12,1
  • 400 meter   59,9
  • 1500 meter   6:12,7
  • 110 meter horden (91cm)   20,0
  • Discuswerpen   11,56
  • Kogelstoten   7,63
  • Speerwerpen   27,68
  • Hoogspringen   1,50
  • Polsstokhoogspringen   2,10
  • Verspringen   5,36
Phill Pols
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4915 punten
  • 100 meter   12,4
  • 1000 meter   DNS
  • 100 meter horden (84cm)   14,8
  • Discuswerpen   45,24
  • Kogelstoten   14,55
  • Speerwerpen   51,82
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,97
Sijmen Doorakkers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4499 punten
  • 100 meter   13,2
  • 1000 meter   3:03,1
  • 100 meter horden (84cm)   18,9
  • Discuswerpen   29,67
  • Kogelstoten   10,29
  • Speerwerpen   36,03
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,67
Guus de Jong
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 475 punten
  • 100 meter   DNS
  • 1000 meter   3:30,8
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Bengt Kramer
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1361 punten
  • 80 meter   13,9
  • 1000 meter   4:31,2
  • Kogelstoten   6,25
  • Speerwerpen   20,62
  • Verspringen   3,44
Reyno Minkels
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2417 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   3:55,9
  • Balwerpen   23,02
  • Kogelstoten   5,81
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,38
Ryan Marcus
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2128 punten
  • 60 meter   11,2
  • 1000 meter   4:35,3
  • Balwerpen   22,40
  • Kogelstoten   7,91
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,88
Pepijn Wijnen
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2115 punten
  • 60 meter   11,8
  • 1000 meter   3:55,1
  • Balwerpen   22,19
  • Kogelstoten   5,59
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,98
Mats Alferink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1957 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:10,0
  • Balwerpen   15,33
  • Kogelstoten   4,82
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,83
Ties Mutsaers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1925 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:24,1
  • Balwerpen   19,12
  • Kogelstoten   4,81
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,96
Julian Balk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1493 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:26,7
  • Balwerpen   14,66
  • Kogelstoten   4,12
  • Hoogspringen   0,65
  • Verspringen   2,36
Finn van Dongen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1936 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:30,2
  • Balwerpen   18,43
  • Kogelstoten   4,61
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,94
Shane van IJzendoorn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1457 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:55,1
  • Balwerpen   14,02
  • Kogelstoten   5,41
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,39
Fenn Oerlemans
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1342 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:51,6
  • Balwerpen   11,96
  • Kogelstoten   4,55
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,54
Jan Willem van Heteren
  • Masters Mannen - Meerkamp - 4448 punten
  • 100 meter   14,6
  • 400 meter   1:10,0
  • 1500 meter   6:21,0
  • 100 meter horden (84cm)   21,7
  • Discuswerpen   22,56
  • Kogelstoten   7,95
  • Speerwerpen   31,19
  • Hoogspringen   1,15
  • Polsstokhoogspringen   1,70
  • Verspringen   4,18
Hens Koreman
  • Masters Mannen - Meerkamp - 3832 punten
  • 100 meter   16,3
  • 400 meter   1:11,6
  • 1500 meter   5:45,0
  • 100 meter horden (84cm)   22,2
  • Discuswerpen   18,63
  • Kogelstoten   6,91
  • Speerwerpen   20,34
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokhoogspringen   1,70
  • Verspringen   3,28
Frits van der Velden
  • Masters Mannen - Meerkamp - 3474 punten
  • 100 meter   15,1
  • 400 meter   1:10,9
  • 1500 meter   6:21,7
  • 100 meter horden (91cm)   DNF
  • Discuswerpen   23,26
  • Kogelstoten   7,47
  • Speerwerpen   34,65
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokhoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,95
Tim Schellekens
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4952 punten
  • 100 meter   11,7
  • 400 meter   57,7
  • 1500 meter   5:18,4
  • 110 meter horden (107cm)   17,7
  • Discuswerpen   28,26
  • Kogelstoten   10,31
  • Speerwerpen   31,71
  • Hoogspringen   1,75
  • Polsstokhoogspringen   3,40
  • Verspringen   5,65
Bram Denissen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4592 punten
  • 100 meter   11,6
  • 400 meter   56,5
  • 1500 meter   5:59,6
  • 110 meter horden (107cm)   19,3
  • Discuswerpen   26,21
  • Kogelstoten   8,97
  • Speerwerpen   40,92
  • Hoogspringen   1,70
  • Polsstokhoogspringen   2,90
  • Verspringen   5,95
Ralph Jacobs
  • Senioren mannen - Meerkamp - 4395 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   56,9
  • 1500 meter   4:59,2
  • 110 meter horden (107cm)   19,4
  • Discuswerpen   27,50
  • Kogelstoten   8,45
  • Speerwerpen   34,92
  • Hoogspringen   1,70
  • Polsstokhoogspringen   2,70
  • Verspringen   5,25
Riet Jonkers-Slegers
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 4643 punten
  • 200 meter   35,8
  • 800 meter   3:23,8
  • Kogelstoten   7,81
  • Speerwerpen   13,31
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,24
Margriet ter Horst
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1827 punten
  • 200 meter   37,5
  • 800 meter   3:47,4
  • Kogelstoten   6,83
  • Speerwerpen   13,09
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,91
Monica Snepvangers-Cretier
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 639 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   6,53
  • Speerwerpen   9,65
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   1,54
Maaike Noorlag
  • Meisjes Atletiek op Maat - Meerkamp - 712 punten
  • 60 meter   10,4
  • 400 meter   DNS
  • 800 meter   3:45,3
  • Kogelstoten   5,66
  • Verspringen   3,08
Marleen Okkerman
  • Meisjes Atletiek op Maat - Meerkamp - 126 punten
  • 60 meter   12,3
  • 400 meter   2:43,5
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   4,34
  • Verspringen   1,81
Marjolein Faro
  • Meisjes Atletiek op Maat - Meerkamp - 65 punten
  • 60 meter   17,5
  • 400 meter   3:04,3
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   3,77
  • Verspringen   1,23
Dominique Beverwijk
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 850 punten
  • 200 meter   36,4
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   6,29
  • Speerwerpen   12,95
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,95
Imke Denissen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2462 punten
  • 200 meter   31,0
  • 800 meter   3:02,6
  • 100 meter horden (76cm)   21,2
  • Kogelstoten   7,29
  • Speerwerpen   21,49
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,16
Anne Leemans
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 982 punten
  • 200 meter   33,1
  • 800 meter   DNS
  • 100 meter horden (76cm)   DNS
  • Kogelstoten   6,04
  • Speerwerpen   12,84
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,94
Indy Snoeren
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2569 punten
  • 150 meter   22,7
  • 600 meter   1:55,0
  • 80 meter horden (76cm)   15,2
  • Kogelstoten   6,09
  • Speerwerpen   17,04
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,38
Enola Redering
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2420 punten
  • 150 meter   24,2
  • 600 meter   2:09,6
  • 80 meter horden (76cm)   16,9
  • Kogelstoten   7,85
  • Speerwerpen   19,40
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,75
Joyce Verhoef
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2360 punten
  • 150 meter   23,6
  • 600 meter   2:12,4
  • 80 meter horden (76cm)   17,2
  • Kogelstoten   8,31
  • Speerwerpen   17,13
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,58
Anne de Jong
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2083 punten
  • 600 meter   1:50,7
  • 60 meter horden (76cm)   13,2
  • Kogelstoten   6,77
  • Speerwerpen   13,85
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,52
Femke den Boer
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1684 punten
  • 600 meter   2:11,2
  • 60 meter horden (76cm)   12,5
  • Kogelstoten   6,41
  • Speerwerpen   9,65
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,37
Isabel Moerdijk
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1678 punten
  • 600 meter   2:21,1
  • 60 meter horden (76cm)   13,2
  • Kogelstoten   7,00
  • Speerwerpen   13,30
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,24
Roos de Jong
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2466 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:47,0
  • Balwerpen   18,06
  • Kogelstoten   6,88
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,05
Danica Willemen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2167 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:05,0
  • Balwerpen   20,23
  • Kogelstoten   5,23
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,09
Roxanne La Fors
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2070 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:58,3
  • Balwerpen   14,02
  • Kogelstoten   5,21
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,85
Jill Paulus
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2053 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:01,0
  • Balwerpen   17,85
  • Kogelstoten   4,96
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,96
Tessa Van Helderen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1553 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   5:26,6
  • Balwerpen   13,11
  • Kogelstoten   4,58
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,75
Renée Kramer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1553 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:33,7
  • Balwerpen   12,30
  • Kogelstoten   4,49
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,58
Nieke Westerveen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 2069 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:18,0
  • Balwerpen   16,15
  • Kogelstoten   4,30
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,31
Nadya Lauffer
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1772 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:26,9
  • Balwerpen   15,41
  • Kogelstoten   4,15
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,67
Eva den Boer
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1565 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:34,6
  • Balwerpen   13,03
  • Kogelstoten   4,48
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,35
Yvette van Dulmen
  • Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp - 14 punten
  • 100 meter   15,8
  • 400 meter   1:16,8
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
Margriet ter Horst
  • Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp - 10 punten
  • 100 meter   17,2
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   12,00
Rowan van Dongen
  • Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp - 8 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   5:35,6
  • Discuswerpen   DNS
Tessa Trommelen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 998 punten
  • 200 meter   37,5
  • 800 meter   4:09,7
  • Kogelstoten   6,71
  • Speerwerpen   17,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,20

Hoogtepunten

Phill Pols JJC Kogel
  • 14,55
  • Riet Jonkers-Slegers V70 800m
  • 3:23,8
  • Phill Pols JJC 100m
  • 12,4
  • Phill Pols JJC 100mH
  • 14,8
  • Riet Jonkers-Slegers V70 200m
  • 35,8
  • Riet Jonkers-Slegers V70 Ver
  • 3,24
  • Riet Jonkers-Slegers V70 Kogel
  • 7,81
  • Scott Pols JJB Discus
  • 43,20
  • Phill Pols JJC Speer
  • 51,82
  • Riet Jonkers-Slegers V70 Hoog
  • 1,15
  •  

    Jongens Atletiek op Maat - Meerkamp

    # Naam 60m400m800mKogelVerPunten totaal
    1 Jorrit Heijkant 9,0 DNS 3:24,1 5,74 4,17 439
    2 Timo Overman 9,9 DNS 3:32,6 6,76 3,34 200
    3 Colin Bressers 9,9 DNS 2:50,5 3,69 3,35 134
    4 Hans Andries DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Pim van der Pol 13,3 4,69 7,75 1,50 1:02,5 --- 18,93 DNS DQ 5:16,8 2492


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Sam van der Pol 12,9 4,92 13,03 1,70 1:10,0 18,6 38,85 DNS 33,72 6:28,3 3759
    2 Maurik Moerenhout 12,6 5,04 7,55 1,55 1:01,7 20,2 20,56 2,30 24,62 5:18,1 3485
    3 Bon ter Horst 12,1 5,36 7,63 1,50 59,9 20,0 11,56 2,10 27,68 6:12,7 3274
    4 Scott Pols DNS DNS 12,76 DNS DNS DNS 43,20 DNS 39,88 5:28,0 2232
    5 Rik den Boer 13,5 4,32 7,40 1,40 1:15,4 23,0 16,31 1,90 21,75 6:02,8 2204
    6 Luciën Kuijpers 15,7 3,66 5,47 1,40 1:10,6 DNS 11,28 1,70 16,30 6:04,9 1461


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
    1 Phill Pols 12,4 4,97 14,55 1,55 14,8 45,24 51,82 DNS 4915
    2 Sijmen Doorakkers 13,2 4,67 10,29 1,55 18,9 29,67 36,03 3:03,1 4499
    3 Guus de Jong DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 3:30,8 475


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    1 Bengt Kramer 13,9 3,44 20,62 --- --- 6,25 4:31,2 1361


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Reyno Minkels 10,7 3:55,9 23,02 5,81 1,20 3,38 2417
    2 Ryan Marcus 11,2 4:35,3 22,40 7,91 1,10 2,88 2128
    3 Pepijn Wijnen 11,8 3:55,1 22,19 5,59 1,10 2,98 2115
    4 Vince van de Ven 10,8 4:14,5 18,39 4,52 0,95 2,89 1886
    5 Scott van IJzendoorn 11,3 4:27,8 18,35 5,28 0,90 2,74 1757
    6 Quinten Bressers 10,7 4:25,8 17,07 4,40 0,90 2,67 1744
    7 Jesse Koenen 11,2 4:22,9 14,08 4,20 0,85 2,96 1652
    8 Luuk Van Dongen 12,1 4:36,9 20,06 5,67 0,95 2,35 1645
    9 Joris Baalmans 11,6 4:33,7 11,50 4,03 0,90 2,52 1456
    10 Merlijn La Fors 11,8 4:37,1 9,05 3,14 0,90 2,20 1238


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Mats Alferink 7,4 4:10,0 15,33 4,82 0,95 2,83 1957
    2 Ties Mutsaers 7,3 4:24,1 19,12 4,81 0,85 2,96 1925
    3 Julian Balk 7,5 4:26,7 14,66 4,12 0,65 2,36 1493


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Finn van Dongen JPC 7,4 2:30,2 18,43 4,61 1,00 2,94 1936
    2 Shane van IJzendoorn JPC 7,5 2:55,1 14,02 5,41 0,75 2,39 1457
    3 Fenn Oerlemans JPMini 7,9 2:51,6 11,96 4,55 0,75 2,54 1342
    4 Jurre Verschure JPC 7,5 2:50,8 10,09 2,25 0,75 2,18 1116
    5 Joeri Van Helderen JPMini 8,6 3:20,1 16,70 3,86 0,80 2,16 1103
    6 Beau Janssens JPMini DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m100mH100mH110mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
    1 Jan Willem...n Heteren M60 14,6 1:10,0 6:21,0 21,7 --- --- 22,56 7,95 31,19 1,15 1,70 4,18 4448
    2 Hens Koreman M60 16,3 1:11,6 5:45,0 22,2 --- --- 18,63 6,91 20,34 1,30 1,70 3,28 3832
    3 Frits van der Velden M55 15,1 1:10,9 6:21,7 --- DNF --- 23,26 7,47 34,65 1,25 DNS 3,95 3474
    4 Johan Flipsen M55 16,4 1:13,7 5:31,0 --- 24,8 --- 22,41 6,95 20,01 1,30 1,90 3,02 3324
    5 Gerard van...roekhoven M60 15,7 1:30,8 DNS DNS --- --- 29,17 8,68 25,20 1,20 DNS 3,48 2651
    6 Ard-Jan Moerdijk M45 14,6 1:07,4 5:49,8 --- --- --- 12,90 5,30 18,09 1,15 DNS 3,33 2212
    7 Leo van der Pol M55 15,0 1:10,1 DNF --- DNS --- 16,90 7,28 16,53 DNS DNS 3,06 1937
    8 Stephan Redering M40 14,9 1:17,6 6:41,3 --- --- --- 17,35 5,53 19,61 1,25 1,90 3,36 1759
    9 Frank Pols M50 DNS DNS DNS --- DNS --- 24,61 9,40 27,73 DNS DNS DNS 1272
    10 Rene Peeters M45 DNS DNS DNS --- --- --- 29,71 9,99 DNS DNS DNS DNS 1187


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
    1 Tim Schellekens 11,7 5,65 10,31 1,75 57,7 17,7 28,26 3,40 31,71 5:18,4 4952
    2 Bram Denissen 11,6 5,95 8,97 1,70 56,5 19,3 26,21 2,90 40,92 5:59,6 4592
    3 Ralph Jacobs 12,6 5,25 8,45 1,70 56,9 19,4 27,50 2,70 34,92 4:59,2 4395
    4 Benno Snepvangers 11,5 4,95 7,39 1,65 55,5 DNS 19,44 DNS 34,36 5:11,0 3604


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Riet Jonk...s-Slegers V70 --- 1,15 7,81 35,8 3,24 13,31 3:23,8 4643
    2 Margriet ter Horst V50 --- 1,05 6,83 37,5 2,91 13,09 3:47,4 1827
    3 Monica Sn...s-Cretier V55 --- DNS 6,53 DNS 1,54 9,65 DNS 639


    Meisjes Atletiek op Maat - Meerkamp

    # Naam 60m400m800mKogelVerPunten totaal
    1 Maaike Noorlag 10,4 DNS 3:45,3 5,66 3,08 712
    2 Marleen Okkerman 12,3 2:43,5 DNS 4,34 1,81 126
    3 Marjolein Faro 17,5 3:04,3 DNS 3,77 1,23 65
    4 Leonoor va...er Linden 14,6 1:52,1 DNS 3,18 1,77 0
    4 Bianca in 't Groen 12,4 DNS 4:25,2 2,88 2,46 0


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Dominique Beverwijk --- 1,05 6,29 36,4 2,95 12,95 DNS 850


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Imke Denissen 21,2 1,40 7,29 31,0 4,16 21,49 3:02,6 2462
    2 Anne Leemans DNS 1,05 6,04 33,1 2,94 12,84 DNS 982


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
    1 Indy Snoeren 15,2 1,30 6,09 22,7 3,38 17,04 1:55,0 2569
    2 Enola Redering 16,9 1,30 7,85 24,2 3,75 19,40 2:09,6 2420
    3 Joyce Verhoef 17,2 1,30 8,31 23,6 3,58 17,13 2:12,4 2360
    4 Laura Mulder 17,1 1,25 7,10 24,1 3,39 22,01 2:18,4 2235
    5 Dora Van der Pluijm 16,5 1,20 6,26 25,4 3,65 12,83 2:14,4 2007
    6 Iris Schoenmakers DNS DNS 7,59 DNS DNS 18,92 DNS 702


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
    1 Anne de Jong 13,2 1,25 13,85 3,52 6,77 1:50,7 2083
    2 Femke den Boer 12,5 1,15 9,65 3,37 6,41 2:11,2 1684
    3 Isabel Moerdijk 13,2 1,20 13,30 3,24 7,00 2:21,1 1678
    4 Anne ter Horst DNS 1,10 12,69 3,13 10,15 2:24,4 1458
    5 Fabienne Balk 14,6 1,05 8,68 2,62 5,06 2:31,9 1026


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Roos de Jong 9,9 3:47,0 18,06 6,88 1,15 3,05 2466
    2 Danica Willemen 10,7 4:05,0 20,23 5,23 1,10 3,09 2167
    3 Roxanne La Fors 10,3 3:58,3 14,02 5,21 1,05 2,85 2070
    4 Veerle van Os 10,1 4:23,7 12,02 4,45 1,05 2,89 1907
    5 Jady Snoeren 10,9 4:37,3 15,71 3,66 1,00 2,77 1691


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jill Paulus 7,5 4:01,0 17,85 4,96 0,95 2,96 2053
    2 Tessa Van Helderen 7,4 5:26,6 13,11 4,58 0,85 2,75 1553
    3 Renée Kramer 7,6 4:33,7 12,30 4,49 0,75 2,58 1553
    4 Dasha Lauffer 8,5 4:30,4 9,69 2,38 0,85 2,65 1285
    5 Fleur Van Dongen 8,4 4:59,1 12,23 3,49 0,60 2,35 1105


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Nieke Westerveen MPC 7,1 2:18,0 16,15 4,30 0,95 3,31 2069
    2 Nadya Lauffer MPC 7,3 2:26,9 15,41 4,15 0,90 2,67 1772
    3 Eva den Boer MPC 7,7 2:34,6 13,03 4,48 0,90 2,35 1565
    4 Quinty Minkels MPC 7,6 2:37,0 9,42 4,78 0,80 2,37 1450
    5 Anouk Rutjes MPMini 8,2 2:49,8 12,60 3,71 0,80 2,13 1208
    6 Roos-Marijn Visser MPC 8,3 2:48,2 13,46 3,02 0,70 2,36 1132
    7 Roos van Loon MPMini 8,1 7:49,3 9,05 2,96 0,60 2,27 842
    8 Olivia Lauffer MPMini 8,2 2:44,9 4,05 2,31 0,60 1,87 721
    9 Emy Kemper MPC DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Recreanten vrouwen Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500mDiscusPunten totaal
    1 Yvette van Dulmen 15,8 1:16,8 DNS DNS 14
    2 Margriet ter Horst 17,2 DNS DNS 12,00 10
    3 Rowan van Dongen DNS DNS 5:35,6 DNS 8
    4 Robin Flipsen DNS DNS 6:02,5 DNS 7
    5 Monica Snepvangers DNS DNS DNS 14,65 6
    6 Riet Jonkers DNS DNS DNS 13,48 5


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Tessa Trommelen --- 1,10 6,71 37,5 3,20 17,00 4:09,7 998