Vereniging 'AV Salland' op 'Clubkampioenschappen ACO, Spurt, Salland en Atletics'

Prijzen

Roy van Zijl
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2812 punten
  • 100 meter   12,1
  • 1500 meter   5:37,2
  • Kogelstoten   11,86
  • Speerwerpen   39,23
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   6,24
Matthijs van Engelen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1427 punten
  • 100 meter   13,0
  • 1500 meter   5:37,4
  • Kogelstoten   6,99
  • Speerwerpen   25,90
  • Hoogspringen   NM
  • Verspringen   5,01
Mees Kappert
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4027 punten
  • 100 meter   12,0
  • 800 meter   2:25,1
  • Kogelstoten   10,95
  • Speerwerpen   37,99
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,69
Cas van der Vegt
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 3032 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:31,4
  • Balwerpen   29,67
  • Kogelstoten   7,05
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,97
Jeppe Kranendijk
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2726 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:46,3
  • Balwerpen   19,72
  • Kogelstoten   6,45
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   4,05
Luc van der Vegt
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1468 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:11,5
  • Balwerpen   19,05
  • Verspringen   2,89
Mark Groot Bronsvoort
  • Senioren mannen - 3000m - 10:21,8
William van Eekten
  • Senioren mannen - 5000m - 16:25,6
Rietje Neplembroek
  • Masters vrouwen - 3000m - 13:45,9
Nomi Kramer
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2842 punten
  • 100 meter   14,4
  • 800 meter   2:59,4
  • Kogelstoten   10,27
  • Speerwerpen   19,08
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,01
Yara Kramer
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2462 punten
  • 80 meter   12,6
  • 600 meter   2:20,3
  • Kogelstoten   10,66
  • Speerwerpen   24,62
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,33
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2906 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:52,0
  • Balwerpen   28,83
  • Kogelstoten   6,89
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,11
Ypke Kranendijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1526 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:11,9
  • Balwerpen   14,84
  • Verspringen   3,32
Meike ten Brinke
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 949 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:28,4
  • Balwerpen   10,83
  • Verspringen   2,53
Sharon Hoogewind
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2612 punten
  • 100 meter   15,4
  • 800 meter   DNF
  • Kogelstoten   10,03
  • Speerwerpen   31,70
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,29

Hoogtepunten

Sharon Hoogewind Vsen Speer
  • 31,70
  • Mees Kappert JJC Hoog
  • 1,60
  • Roy van Zijl JJA Ver
  • 6,24
  • Nomi Kramer MJB Hoog
  • 1,40
  • William van Eekten Msen 5000m
  • 16:25,6
  • Nomi Kramer MJB Kogel
  • 10,27
  • Mees Kappert JJC Ver
  • 5,69
  • Mees Kappert JJC 100m
  • 12,0
  • Sharon Hoogewind Vsen Hoog
  • 1,40
  • Sharon Hoogewind Vsen Kogel
  • 10,03
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1500mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Roy van Zijl 12,1 5:37,2 11,86 39,23 1,45 6,24 2812
    4 Thomas Kodden 13,0 5:04,4 9,33 29,74 1,55 5,27 2350


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1500mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    3 Matthijs van Engelen 13,0 5:37,4 6,99 25,90 NM 5,01 1427


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Mees Kappert 12,0 2:25,1 10,95 37,99 1,60 5,69 4027


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    5 Camiel Toonk 11,9 4:05,4 6,84 15,49 1,30 3,09 2024
    11 Luca Kasper 12,3 3:51,5 4,49 11,55 1,15 2,90 1650
    18 Yoren Graaf 15,6 4:09,9 4,55 13,45 1,00 2,80 1151


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Cas van der Vegt 9,3 3:31,4 29,67 7,05 1,20 3,97 3032
    3 Jeppe Kranendijk 9,1 3:46,3 19,72 6,45 1,05 4,05 2726
    8 Stan van der Vegt 10,5 3:44,2 20,43 5,03 1,00 3,59 2313
    15 Niek Elskamp 11,5 4:45,9 14,97 4,78 1,05 2,84 1713
    17 Niels Wolters 11,7 4:20,4 13,65 5,52 0,80 2,93 1648
    20 Jesse Gielink 12,7 5:30,4 12,31 4,14 0,80 2,21 1060
    21 Mohamed Ib...im Jamal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    21 Wouter Kortekaas DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    7 Milan ten Brinke 7,5 4:20,4 14,23 3,88 0,90 2,93 1789
    9 Twan van Elewoud 7,7 4:27,9 14,80 3,73 0,80 2,62 1589
    12 Abdulrahman Hussein 7,8 4:46,4 18,40 4,05 0,70 2,57 1500
    14 Wess Nijmeijer 9,2 5:27,9 11,80 3,73 0,80 2,30 1067


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Luc van der Vegt 7,2 2:11,5 19,05 2,89 1468


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Jaymian Houseman 8,4 2:51,5 7,76 2,37 678


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Freddy Kappert 22:38,9 ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mark Groo...ronsvoort 10:21,8 ---


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 William van Eekten 16:25,6 ---
    5 Diederik v...Woestijne 19:46,9 ---
    6 Gert Dekker 26:26,5 ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rietje Neplembroek 13:45,9 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    3 Nomi Kramer 14,4 2:59,4 10,27 19,08 1,40 4,01 2842


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Yara Kramer 12,6 2:20,3 10,66 24,62 1,25 4,33 2462
    5 Esmee Marsman 12,6 1:58,2 9,10 18,67 1,05 3,87 2252
    10 Julia Leferink 13,2 2:26,1 7,73 19,88 1,20 3,56 1924


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    4 Rosalie B...nenpoorte 8,9 2:08,4 7,17 17,02 1,05 4,07 2212
    7 Maud van der Woude 8,9 2:07,1 6,35 13,36 1,10 3,32 1984
    10 Nomi Linthorst 9,8 2:12,3 6,54 12,56 1,15 3,21 1790
    11 Joelle Pasman 9,9 2:10,6 6,27 11,89 1,15 3,14 1745
    16 Liset Ganzevles 10,6 2:29,4 6,37 14,28 1,10 3,14 1518
    21 Els Eektimmerman DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jill Klei...ugtenbelt 9,2 3:52,0 28,83 6,89 1,15 4,11 2906
    5 Sofia Pollemans 9,7 4:13,9 22,44 6,66 0,95 3,35 2330
    6 Noah Schotman 10,4 4:04,6 21,36 6,38 1,00 3,47 2298
    9 Maram Hussein 9,9 3:56,8 19,00 5,18 1,00 3,28 2259
    13 Elin Troost 10,0 4:09,8 12,67 3,96 1,00 3,49 2038
    14 Nynke Berg 10,6 4:25,4 17,03 4,46 1,10 3,18 2010


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    5 Sanne Kappert 7,6 4:24,3 15,04 4,53 0,70 2,87 1659
    7 Jill Ponsteen 8,4 4:51,4 9,60 3,28 0,85 2,71 1316
    8 Jint Wilmink 8,0 5:17,2 13,62 3,70 0,75 2,55 1304
    9 Nienke Bosch 8,4 5:01,0 10,55 2,83 0,75 2,48 1147
    10 Lobke ten Zijthof DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Ypke Kranendijk 7,0 2:11,9 14,84 3,32 1526
    6 Chantal Hogeman 8,2 2:56,8 12,10 2,65 823
    7 Noa Meijer 9,9 2:50,2 6,63 2,08 415
    8 Bente Gielink 9,7 3:32,7 10,21 1,86 340


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Meike ten Brinke 8,2 2:28,4 10,83 2,53 949
    12 Jorien Gritter 9,0 2:55,7 6,96 2,14 509


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sharon Hoogewind 15,4 DNF 10,03 31,70 1,40 4,29 2612