Vereniging 'Scorpio' op 'Clubkampioenschappen Spiridon & Scorpio'

Prijzen

Martijn Eijgenraam
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1523 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:57,6
  • Kogelstoten   7,72
  • Speerwerpen   28,15
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,55
Sven van der Pas
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1759 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:11,8
  • Kogelstoten   8,53
  • Speerwerpen   20,06
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,14
Patrick Korzilius
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1346 punten
  • 100 meter   14,3
  • 800 meter   2:40,3
  • Kogelstoten   9,39
  • Speerwerpen   25,99
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,18
Thom Schipperen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3080 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:47,2
  • Kogelstoten   10,39
  • Speerwerpen   23,30
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,54
Lars Laros
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2895 punten
  • 100 meter   13,9
  • 800 meter   2:11,5
  • Kogelstoten   6,23
  • Speerwerpen   22,08
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,08
Casper Haagh
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3353 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   3:14,2
  • Kogelstoten   8,94
  • Speerwerpen   30,73
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,93
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3136 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:38,7
  • Kogelstoten   8,01
  • Speerwerpen   23,40
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   4,91
Daan van der Made
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2659 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:06,7
  • Balwerpen   26,59
  • Kogelstoten   7,40
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,60
Niels Laros
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 3128 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:17,5
  • Balwerpen   28,98
  • Kogelstoten   7,26
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,11
Roan van Vessem
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2870 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:45,1
  • Balwerpen   29,87
  • Kogelstoten   7,49
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,82
Nuno van Berkom
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2855 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:13,4
  • Balwerpen   39,42
  • Kogelstoten   7,91
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,88
Felipe Broere
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2121 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:31,2
  • Balwerpen   21,50
  • Kogelstoten   4,41
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,02
Hugo Geleijns
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2068 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:32,2
  • Balwerpen   20,65
  • Kogelstoten   4,73
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,20
Bas van der Made
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2152 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:33,8
  • Balwerpen   22,82
  • Kogelstoten   6,70
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,98
Ewart van Son
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1777 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:18,8
  • Balwerpen   13,38
  • Kogelstoten   4,00
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,70
Finn Hoek
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1369 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:29,2
  • Balwerpen   14,48
  • Kogelstoten   3,48
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,50
Milan Betz
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3375 punten
  • 100 meter   11,4
  • 800 meter   2:28,1
  • Kogelstoten   12,40
  • Speerwerpen   50,65
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,99
Bart van den Wijngaard
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2539 punten
  • 100 meter   11,4
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   12,57
  • Speerwerpen   47,25
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   6,20
Fabian Verdaas
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2539 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:31,5
  • Kogelstoten   9,99
  • Speerwerpen   41,02
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,35
Youri Stoop
  • Specials J - Meerkamp - 1837 punten
  • 40 meter   6,9
  • 300 meter   38,2
  • Kogelstoten   5,19
  • Verspringen   3,56
Pepijn van Brakel
  • Specials J - Meerkamp - 1652 punten
  • 40 meter   8,0
  • 300 meter   37,1
  • Kogelstoten   4,61
  • Verspringen   3,55
Werner Kamp
  • Specials J - Meerkamp - 1520 punten
  • 40 meter   7,4
  • 300 meter   42,6
  • Kogelstoten   6,48
  • Verspringen   3,11
Jorine Van Vugt
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2067 punten
  • 100 meter   14,6
  • 800 meter   3:00,6
  • Kogelstoten   6,34
  • Speerwerpen   14,99
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,98
Kim Dekkers
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1736 punten
  • 100 meter   16,2
  • 800 meter   3:14,3
  • Kogelstoten   5,84
  • Speerwerpen   17,77
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,77
Bente de Jager
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2784 punten
  • 80 meter   10,9
  • 600 meter   1:54,8
  • Kogelstoten   7,63
  • Speerwerpen   22,31
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,27
Yente Ouwerling
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2379 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   2:03,8
  • Kogelstoten   6,12
  • Speerwerpen   16,72
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,86
Selena van Oosterhout
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2033 punten
  • 80 meter   12,4
  • 600 meter   2:26,9
  • Kogelstoten   6,99
  • Speerwerpen   13,38
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,80
Veerle van Son
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2576 punten
  • 60 meter   8,6
  • 600 meter   1:59,3
  • Kogelstoten   7,92
  • Speerwerpen   16,88
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,02
Lotte Griep
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2126 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:58,3
  • Balwerpen   14,98
  • Kogelstoten   4,83
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,29
Tess Koenen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1820 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:41,5
  • Balwerpen   14,89
  • Kogelstoten   5,15
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,94
Anouk van Jeveren
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2713 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:09,7
  • Balwerpen   26,83
  • Kogelstoten   6,94
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,79
Moniek van den Biggelaar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2102 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:20,8
  • Balwerpen   20,39
  • Kogelstoten   4,83
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,93
Sterre Dijkstra
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1961 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:43,9
  • Balwerpen   17,89
  • Kogelstoten   4,67
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,82
Faylinn Jansen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 2094 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:30,6
  • Balwerpen   19,84
  • Kogelstoten   6,44
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,96
Julia de Vink
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1037 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   3:02,3
  • Balwerpen   9,97
  • Kogelstoten   3,94
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,00
Lisa Smit
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2422 punten
  • 100 meter   16,0
  • 800 meter   3:17,7
  • Kogelstoten   10,97
  • Speerwerpen   27,11
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,65
Janneke Visser
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1968 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   3:14,9
  • Kogelstoten   6,98
  • Speerwerpen   14,81
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,81
Aline Roks
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNF
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Britt Flipsen
  • Specials M - Meerkamp - 1210 punten
  • 40 meter   7,7
  • 300 meter   46,0
  • Kogelstoten   4,74
  • Verspringen   3,06
Eline van der Westen
  • Specials M - Meerkamp - 191 punten
  • 40 meter   11,1
  • 300 meter   1:00,0
  • Kogelstoten   3,09
  • Verspringen   1,21

Hoogtepunten

Lisa Smit Vsen Speer
  • 27,11
  • Stijn Hendriks JJD Hoog
  • 1,60
  • Selena van Oosterhout MJC Hoog
  • 1,40
  • Pepijn van Brakel JSJ 300m
  • 37,1
  • Thom Schipperen JJC 100m
  • 12,7
  • Youri Stoop JSJ 300m
  • 38,2
  • Veerle van Son MJD 60m
  • 8,6
  • Lisa Smit Vsen Kogel
  • 10,97
  • Lars Laros JJC 800m
  • 2:11,5
  • Bente de Jager MJC 80m
  • 10,9
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Martijn Eijgenraam 12,9 2:57,6 7,72 28,15 1,35 4,55 1523


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Sven van der Pas 13,2 2:11,8 8,53 20,06 1,35 4,14 1759
    3 Patrick Korzilius 14,3 2:40,3 9,39 25,99 1,25 4,18 1346
    4 Frank Korzilius 14,6 2:50,9 9,33 22,22 1,30 4,06 1152


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Thom Schipperen 12,7 2:47,2 10,39 23,30 1,40 4,54 3080
    3 Lars Laros 13,9 2:11,5 6,23 22,08 1,35 4,08 2895
    4 Rik van der Haven 13,7 2:24,6 6,99 15,57 1,30 4,02 2637
    6 Niek Verstraaten 15,9 2:44,1 4,75 13,42 1,15 3,70 1857
    7 Freek Verstraaten 15,7 2:45,2 4,30 10,21 1,25 3,26 1741
    8 Joris van der Wagt 14,7 DNS 6,69 25,19 DNS 3,84 1575


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Casper Haagh 11,4 3:14,2 8,94 30,73 1,55 4,93 3353
    2 Stijn Hendriks 10,9 3:38,7 8,01 23,40 1,60 4,91 3136
    4 Koen Zandvliet 12,7 3:48,9 11,54 28,71 1,40 3,40 2626
    8 Justin Renders 11,6 3:28,8 7,19 19,02 1,20 3,81 2427
    11 Job Van der Meer 12,6 4:19,0 6,82 15,44 1,20 3,68 1919
    13 Jord Pluimes 12,4 DNS DNS 19,02 1,50 3,73 1675
    14 Sven van der Wal 12,7 3:58,1 4,67 10,60 1,05 3,27 1557
    16 Joris de Vos 12,8 4:15,7 5,73 9,40 0,95 3,44 1464
    17 Jesper van Roij 13,1 4:16,9 4,47 11,58 1,05 3,18 1419
    18 Storm de Groen 14,3 4:10,5 4,83 14,65 1,05 2,93 1370
    19 Maarten Rooseboom 14,0 4:17,9 4,51 15,22 1,05 2,60 1292


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Daan van der Made 9,9 4:06,7 26,59 7,40 1,20 3,60 2659
    4 Vigo Maljaars 9,8 3:52,8 21,58 6,66 1,10 3,38 2517
    5 Yvar de Jong 9,9 4:01,9 15,75 5,44 0,95 3,37 2185
    6 Sigge Stolte 10,6 4:44,5 27,55 5,57 1,15 2,94 2145
    8 Stijn Maarschalk 11,3 3:58,2 20,73 4,71 1,10 2,91 2062
    9 Rick van Dongen 10,7 4:05,5 20,45 4,75 1,00 2,84 2011
    10 Martijn Rooseboom 11,0 4:57,4 26,49 5,87 1,00 2,99 1959
    11 Stijn Groeneveld 11,4 4:45,4 27,90 6,53 0,85 2,79 1859
    12 Joris van Doorn 11,0 4:37,4 14,38 5,03 1,00 2,70 1742


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Niels Laros 9,7 3:17,5 28,98 7,26 1,25 4,11 3128
    2 Roan van Vessem 9,8 3:45,1 29,87 7,49 1,20 3,82 2870
    3 Nuno van Berkom 9,9 4:13,4 39,42 7,91 1,20 3,88 2855
    4 Ryan Jansen 10,2 4:21,5 37,14 8,34 1,30 3,86 2846
    5 Sjoerd Schets 10,1 4:17,2 34,14 7,73 1,15 3,51 2633
    7 Olivier van Gelder 10,8 4:34,6 24,06 4,84 1,20 3,17 2145


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Felipe Broere 7,0 4:31,2 21,50 4,41 1,05 3,02 2121
    3 Hugo Geleijns 7,3 4:32,2 20,65 4,73 1,00 3,20 2068
    4 Jasper Buschman 7,3 4:21,9 21,24 5,43 0,95 2,85 2057
    5 Max Secrève 6,9 4:10,3 12,00 3,86 0,95 3,37 2035
    6 Dario Ehrismann 7,6 4:11,2 14,03 4,33 1,00 2,87 1902
    8 Floris de Zwart 7,7 4:42,5 16,74 4,72 0,80 2,87 1689


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Bas van der Made 7,2 2:33,8 22,82 6,70 1,00 2,98 2152
    3 Ewart van Son 7,6 2:18,8 13,38 4,00 0,95 2,70 1777
    5 Boris Griep 8,0 2:28,0 9,17 4,94 0,95 2,76 1639
    7 Noah Paunussa DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Finn Hoek 8,6 2:29,2 14,48 3,48 0,80 2,50 1369
    4 Jens van Tetering 9,2 2:42,5 12,89 4,64 0,75 2,26 1178
    5 Cas Cornelissen 8,7 3:12,3 8,40 3,50 0,75 1,83 830
    6 Riemer van Son 9,6 2:50,3 9,96 1,90 0,75 1,65 675
    7 Mylo Brethouwer DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Milan Betz 11,4 2:28,1 12,40 50,65 1,60 5,99 3375
    2 Bart van d...Wijngaard 11,4 DNS 12,57 47,25 DNS 6,20 2539
    3 Fabian Verdaas 12,4 2:31,5 9,99 41,02 1,45 5,35 2539
    4 Matthijs v... der Made 12,9 3:07,5 11,95 43,07 1,70 5,25 2521


    Specials J - Meerkamp

    # Naam 40m300mKogelVerPunten totaal
    1 Youri Stoop 6,9 38,2 5,19 3,56 1837
    2 Pepijn van Brakel 8,0 37,1 4,61 3,55 1652
    3 Werner Kamp 7,4 42,6 6,48 3,11 1520
    4 Jaron van ... Watering 10,3 45,1 4,58 2,43 838
    5 Bobby van der Sluis 8,9 53,4 4,74 1,93 571
    6 Tim Schellekens 10,5 52,7 3,16 0,87 376


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jorine Van Vugt 14,6 3:00,6 6,34 14,99 1,15 3,98 2067
    3 Kim Dekkers 16,2 3:14,3 5,84 17,77 1,15 3,77 1736
    4 Romy Hermans 16,4 3:33,4 5,21 9,82 DNS 3,12 861


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Bente de Jager 10,9 1:54,8 7,63 22,31 1,30 4,27 2784
    2 Yente Ouwerling 11,3 2:03,8 6,12 16,72 1,35 3,86 2379
    3 Selena van...osterhout 12,4 2:26,9 6,99 13,38 1,40 3,80 2033


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Veerle van Son 8,6 1:59,3 7,92 16,88 1,30 4,02 2576
    4 Lani de Boer 9,2 2:07,5 5,16 9,58 1,20 3,54 1872
    6 Marit Griep 9,5 2:00,0 5,89 10,70 0,95 3,31 1748
    8 Marieke Nooten 10,1 2:22,1 5,82 14,88 1,05 3,05 1565
    10 Juultje Hoogland 10,3 2:50,4 5,51 6,63 0,95 2,99 1027
    11 Floor Esseboom 10,8 2:31,1 4,73 9,29 NM 2,88 881


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Lotte Griep 10,2 3:58,3 14,98 4,83 1,00 3,29 2126
    3 Tess Koenen 10,5 4:41,5 14,89 5,15 0,95 2,94 1820
    4 Madelon de Vulder 9,7 4:08,7 14,35 4,58 NM 3,30 1782
    5 Cyri Brethouwer 10,9 DNS 16,79 5,27 NM 3,44 1356
    6 Margit van Son DNF DNS DNS DNS 1,00 DNS 342
    7 Pien de Geest DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Anouk van Jeveren 9,8 4:09,7 26,83 6,94 1,25 3,79 2713
    4 Fenna Dudok 10,8 4:25,3 15,68 4,34 1,10 2,79 1878
    5 Lieke Boomaars 10,5 4:45,7 15,52 4,73 DNS 2,96 1485


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Moniek van...Biggelaar 7,1 4:20,8 20,39 4,83 1,00 2,93 2102
    3 Sterre Dijkstra 7,4 4:43,9 17,89 4,67 1,10 2,82 1961
    4 Femke Nooten 7,8 4:40,5 16,23 4,83 1,05 2,99 1886
    6 Jelske Schets 7,8 4:44,8 15,81 4,39 0,95 2,82 1725
    8 Cateau van Gelder 7,9 4:33,2 9,90 3,29 0,90 2,79 1517


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Faylinn Jansen 7,5 2:30,6 19,84 6,44 1,05 2,96 2094
    5 Aina de Jong 8,1 2:44,8 12,87 4,10 0,85 2,31 1360
    9 Karina van Doorn 9,6 2:57,1 10,06 4,01 0,75 2,08 916


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Julia de Vink 8,8 3:02,3 9,97 3,94 0,85 2,00 1037


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lisa Smit 16,0 3:17,7 10,97 27,11 1,25 3,65 2422
    2 Janneke Visser 14,1 3:14,9 6,98 14,81 1,10 3,81 1968
    3 Aline Roks DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Specials M - Meerkamp

    # Naam 40m300mKogelVerPunten totaal
    1 Britt Flipsen 7,7 46,0 4,74 3,06 1210
    2 Eline van der Westen 11,1 1:00,0 3,09 1,21 191