Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ayaan Omer Ige MPA2 Team 05 11,9 --- 13,3 9,00 1,05 2,75 140 41
Daan Verschoor JPA2 Team 05 11,3 --- 14,2 14,00 30,50 3,05 234 174
Gijs Schoenmakers JPA1 Team 05 9,8 --- 11,9 14,50 21,00 3,50 275 275
Noah Peeters JPA1 Team 05 11,1 --- 15,2 18,00 29,00 2,95 239 179
Renée Lebbink MPA1 Team 05 10,2 --- 12,0 12,50 10,50 3,15 242 242
Sam de Vaan MPA2 Team 05 9,2 --- 11,0 15,00 18,00 3,80 351 351
Suzy Willems MPA1 Team 05 10,9 --- 12,3 8,50 10,00 2,90 191 151


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Annelinde van Elsen MPC Team 20 --- 3,40 6,00 0,80 2,30 151 0
Benthe Leermakers MPC Team 20 --- 4,30 9,00 0,90 2,50 212 179
Casper van den Akker JPC Team 20 --- 4,60 12,50 0,80 2,45 188 101
Daniek An...on Ortega MPMini Team 20 --- 2,30 7,00 0,80 2,15 171 68
Demi de Vaan MPC Team 20 --- 3,90 10,00 0,90 3,00 234 234
Gijs van d... Heijkant JPMini Team 20 --- 2,60 9,00 0,70 2,10 150 0
Julie Kleppe MPC Team 20 --- 4,10 13,00 0,85 2,70 231 170
Marisa An...on Ortega MPC Team 20 --- 2,90 12,00 0,85 2,75 206 174
Marlieke van Elderen MPC Team 20 --- 3,70 9,00 0,75 2,25 164 0
Sigrid Willems MPC Team 20 --- 3,20 8,00 0,70 2,40 149 0
Vive van Wijk MPMini Team 20 --- 4,30 9,50 0,80 2,55 257 257
Yfke van Haeringen MPB Team 20 --- DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0